Bollinger Band © Scalp - سود سریع صاعقه برای معامله گران گزینه های باینری؟

ساخت وبلاگ

برخی از جفت های ارزی آنقدر جالب هستند که نام های مستعار دریافت کردند. خوب ، شاید نه به خاطر خونسردی آنها بلکه به هر حال ، این یک واقعیت است که آنها نام مستعار دارند. من نمی خواهم به جزئیات مربوط به نام مستعار هر ارز بپردازم ، اما می خواهم به شما بگویم که "وحشتناک ترین" متعلق به GBP/JPY: Beast یا Dragon است. شما می پرسید چه چیزی چنین نامی را به دست می آورد؟پاسخ ساده و واضح است: نوسانات! شما می توانید بگویید که مانند یک جانور حرکت می کند و مانند اژدها و با میانگین دامنه روزانه بین 100 تا 200 پیپ حرکت می کند ، می تواند یک حساب را سریعتر از آنچه می توانید بگویید "من شکسته ام" غرق می کند اما می تواند آن را در یک ماده دو برابر کندروزهابه عبارت دیگر: برای تازه واردها توصیه نمی شود! اما بخش خوب این است که معاملات باینری در این جفت ، تجارت را نرم تر و تا حدودی آسان تر می کند زیرا ما از ضرر توقف استفاده نمی کنیم که به دلیل نوسانات این زوج در فارکس بسیار بزرگ خواهد بود. با این حال ، هنوز هم یک جفت خطرناک اما جذاب باقی مانده است و استراتژی امروز با استفاده از یک بازه زمانی کوتاه به پوست سر ، سعی در "اهانت" این جانور دارد. بله ، من می دانم که در بین بازرگانان گزینه های باینری برای زمان های کوتاه مدت افزایش علاقه وجود دارد ، بنابراین در اینجا یک استراتژی مقیاس گذاری 1 دقیقه ای برای اژدها وجود دارد:

چگونه می توان از استراتژی پوست سر Bollinger Band استفاده کرد؟

من برای اولین بار این استراتژی را در forexstrategiesresources.com پیدا کردم اما نویسنده ناشناخته است ... یا من نتوانستم نام او را ببینم و در این صورت ، من عذرخواهی می کنم که به او اعتبار ندادم. اکنون برای خود استراتژی: ما از سه باند بولینگر با تنظیمات زیر استفاده خواهیم کرد:

باند بولینگر 1: دوره 50 ، انحراف 2 - قرمز

Bollinger Bands 2: دوره 50 ، انحراف 3 - نارنجی

Bollinger Bands 3: دوره 50 ، انحراف 4 - زرد

با استفاده از تنظیمات بالا ، هر باند بولینگر به طور جداگانه اضافه می شود و نتیجه مشابه نمودار زیر خواهد بود:

GBP JPY Strategy Preview

اکنون ما به دنبال لمس و استراحت گروه Bollinger Red خواهیم بود و قیمت آن را حداقل در نیمی از راه های بین گروههای بیرونی قرمز و نارنجی طی می کنیم. نویسنده نشان می دهد که لمس باند زرد حتی بهتر خواهد بود اما این اتفاق کمتر رخ می دهد. پس از برآورده شدن این شرط ، ما در جهت مخالف تجارت می کنیم و با هدف وارونگی که سود ما را به همراه خواهد داشت. در اینجا خلاصه ای از قوانین وجود دارد:

ورود به سیستم:

  1. قیمت باند قرمز بولینجر فوقانی را سوراخ می کند و حداقل نیمی از آن به باند نارنجی فوقانی می رود

ورود به تماس:

  1. قیمت باند پایین Bollinger قرمز را سوراخ می کند و حداقل به نیمی از باند نارنجی پایین می رود

چرا استراتژی پوست سر بولینجر می خورد؟

همانطور که قبلاً متوجه شده اید این یک استراتژی خلاف روند خالص است. در حقیقت ، این روند کاملاً نادیده گرفته می شود و هیچ فیلری برای شناسایی یک روند بیشتر یا یک روند قوی ندارد. این ، همراه با نوسانات بالای جانور ، آن را به یک قاتل حساب در دوره های روند قوی تبدیل می کند ، به خصوص اگر توسط یک تازه کار استفاده شود که نمی داند چگونه یک روند را شناسایی کند. تصویر بالا یک بازار مختلف را نشان می دهد و سیگنال های تولید شده بسیار خوب هستند و در صورت استفاده از انقضا 5 دقیقه ای در معاملات پول تولید می کنند (به یاد داشته باشید که این استراتژی از نمودار 1 دقیقه ای برای ورودی ها استفاده می کند).

چرا استراتژی پوست سر Bollinger Band نمی خورد؟

اگر معامله گر بتواند بازار متنوعی را شناسایی کند یا حداقل موردی که بسیار قوی نیست ، نتایج با استفاده از این استراتژی می تواند حیرت انگیز باشد. در یک قیمت بازار ، پینگ پنگ بین گروههای بولینگر بازی می کند و این زمانی است که پول سریع در برابر آخرین حرکت تجارت انجام می شود. نکته قابل توجه این است که یک نمودار یک دقیقه ای پر از سر و صدا است و روند به ندرت در اینجا مشاهده می شود. این دقیقاً همان چیزی است که این استراتژی از آن استفاده می کند: سر و صدای بازار. تا زمانی که قیمت برای مدت طولانی در یک مسیر حرکت نکند ، احتمالاً با این استراتژی پول تهیه می شود. اگرچه به طور معمول زمان انقضا باید طولانی تر از چارچوب زمانی باشد که برای سیگنال ها تماشا می کنید ، برخی از شما ممکن است بخواهید با گزینه های 60 ثانیه آزمایش کنید. من آن را توصیه نمی کنم اما ... شاید این کار کند.

بسته بندی آن - آیا جانور کج شده است؟

من فکر می کنم موفقیت استراتژی زیادی به معامله گر که از آن استفاده می کند بستگی دارد. و این در مورد استراتژی پوست سر Bollinger Band نیز صدق می کند: اگر معامله گر بتواند تعیین کند که آیا بازار گرایش دارد یا متغیر است ، این تفاوت بین یک حساب دمیده و بزرگ در جیب ها ایجاد می کند. احتمالاً این واقعیت که از یک بازه زمانی 1 دقیقه ای استفاده می کند که با سر و صدای زیاد و وارونگی های تیز مشخص می شود ، آن را بهتر می کند ، اما هرکسی که می خواهد از آن استفاده کند باید ابتدا آن را آزمایش کند. البته ، این فقط نظر من است و اگر احساس می کنید بدون آزمایش از آن استفاده می کنید ... موفق باشید! شما به آن احتیاج خواهید داشت!

سلام ، من فقط این استراتژی را دیدم و همچنین به نظر شما استراتژی خوب آن است که می توانم برای طولانی مدت از آن استفاده کنم ، لطفاً به پاسخ شما نیاز داشته باشید؟

سلام جورج ، کاری که من انجام می دهم این است که به دنبال یک خط عمودی تیز که بالا می رود ، به خصوص اگر به اوج قبلی برسد ، و سپس 2 دقیقه از آن پایین بیاید. اما فاقد نظم و انضباط - یا صبر - من اغلب خیلی زود می رفتم. من فکر می کنم راز این است که منتظر بمانید تا آن را سقوط کند (اغلب بعد از سر و شانه ها) و سپس آن را به مدت 2 دقیقه یا حتی 5 انجام دهید زیرا اغلب به علامت اصلی خود یا حتی پایین تر می رسد. همچنین به نظر می رسد که در قله ها بهتر از فرورفتگی ها کار می کند زیرا به نظر می رسد فرورفتگی ها بیشتر طول می کشد.

حدود نیمی از زمان آن در 2 دقیقه اول و تقریباً در 2 دقیقه دوم قرار می گیرد ، اما از آنجا که من از Martingale استفاده می کنم ، اگر بار دوم نباشد ، شروع به وحشت می کردم. LOL پس ، پس من آن را برای بار سوم گرفتم .. یا تسلیم شدم. 1 $ 10 Trade 2 25 $ 3 60 $ با خطر نزدیک به 100 دلار برای سود 7 دلار.

من از Martingale دور می شوم چون بیش از یک بار از آن حساب خود را خراب کرده ام. افسردگی برای دیدن همه سخت کوشی های من در یک تجارت ناپدید می شود ، به ویژه اگر من بار سوم را پشت سر گذاشته ام و به نوبه خود نیست. باز هم ، من فکر می کنم راه تجارت آن این است که منتظر بمانیم تا آن را بچرخاند و سقوط کند و آن را دنبال کند. روند را دنبال کنید ، نه بر خلاف آن.

من همچنین باند های بولینگر را به 50،3 و 50،4 تغییر دادم - منتظر لمس آن یا عبور 50،3 هستم. 50،4 فقط بیشتر از یک نشانگر است ... به نظر می رسد که سیگنال سازگارتر از 20،2 را در آن سطح تمایل به تورم یا داشتن خطوط بسیار باریک می دهد.

با گفتن همه اینها ، فکر نمی کنم این یک استراتژی باشد که می خواهم دوباره از آن استفاده کنم. این به عنوان گزینه ای در آن خطوط عمودی تیز مفید است ، اما نه به عنوان یک استراتژی برای اعتماد به نفس. مثل همیشه تجارت کاغذی اول و آن را بشمارید [ایمیل محافظت می شود]. LOL اگر راهی برای تغییر آن دارید تا آن را به یک استراتژی تجاری سازگار تر تبدیل کنید ، دوست دارید آن را بشنوید. به سلامتی ، رودنی

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 41 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:43