در اینجا آمده است که چگونه باید در هر سنی سرمایه گذاری کنید

ساخت وبلاگ

نمونه کارها شما باید در دهه 30 ، 40 و 50 شما به نظر برسد؟

باربارا فریدبرگ مدیر سابق نمونه کارها و صاحب دو وب سایت منابع سرمایه گذاری است. او یک مشاور فناوری مالی و نویسنده چندین کتاب سرمایه گذاری و مالی شخصی است.

Amilcar Chavarria یک کارآفرین fintech و blockchain با تخصص در Cryptocurrency ، blockchain ، fintech ، سرمایه گذاری و امور مالی شخصی است.

امیلی ارنسببرگر یک گزارشگر روزنامه سابق سابق و برنده جایزه با تجربه پوشش دولت محلی و دادگاه است. او همچنین به عنوان ویراستار برای یک انتشارات چاپی هفتگی خدمت کرده است. وی به عنوان دستیار حقوقی در یک موسسه حقوقی وی را برای پیگیری اطلاعات حقوقی ، سیاست و مالی مجهز کرد.

Smiling biracial man and woman talk with male real estate agent at office meeting.

Fizkes / Getty Images

نحوه سرمایه گذاری شما می تواند به سن شما بستگی زیادی داشته باشد و سبد خرید شما بسته به مکان زندگی شما می تواند تفاوت چشمگیری داشته باشد.

سرمایه گذاری را در اسرع وقت شروع کنید تا از قدرت ترکیب استفاده کنید. هرچه جوانتر باشید وقتی شروع به سرمایه گذاری می کنید ، زمان بیشتری برای سرمایه گذاری های اولیه خود دارید و ثروت شخصی خود را افزایش می دهید. سرمایه گذاری هایی وجود دارد که می توانید در طول هر دهه از زندگی بزرگسالان خود انجام دهید تا از قدرت زمان استفاده کنید.

صرفه جویی در بازنشستگی - به ویژه که از سنین پایین شروع می شود - ایده خوبی است و تقریباً همیشه مفید است. با این حال ، سرمایه گذاری با خطراتی همراه است که درک آنها مهم است.

غذای اصلی

  • اگر در دهه 30 خود هستید ، 30 سال یا بیشتر برای سودآوری از بازارهای سرمایه گذاری قبل از اینکه احتمالاً بازنشسته شوید. اگر می توانید نوسانات قیمت سهام را کنترل کنید ، اکنون زمان سرمایه گذاری تهاجمی است.
  • اگر به حزب پس انداز و سرمایه گذاری دیر رسیدید ، می توانید با قرار دادن پدال به فلز و ایجاد برخی از معاملات سبک زندگی ، در دهه 40 خود را به خود اختصاص دهید.
  • هرچه به تاریخ بازنشستگی خود نزدیکتر می شوید ، احتمالاً در معرض سهام خود قرار می گیرید و تخصیص نمونه کارها خود را به اوراق قرضه و پول نقد افزایش می دهید.

بهترین سرمایه گذاری برای دهه 30 شما

اگر در دهه 30 خود هستید ، 30 سال یا بیشتر برای سودآوری از بازارهای سرمایه گذاری قبل از اینکه احتمالاً بازنشسته شوید ، دارید. کاهش موقت در قیمت سهام به شما آسیب نمی رساند به همان اندازه که شما سالها برای جبران خسارت دارید. بنابراین اگر معده شما می تواند نوسانات قیمت سهام را تحمل کند ، اکنون زمان سرمایه گذاری تهاجمی است.

محل کار 401 (k) یا 403 (b)

بسیاری از کارمندان برای سرمایه گذاری در این حساب از مشارکت کارفرمایان خود لذت می برند. این پول رایگان است. هدف این است که اکنون 10 تا 15 ٪ از حقوق خود را کمک کنید تا خود را برای آینده مالی امن تنظیم کنید.

راث ایرا

اگر 401 (k) ندارید یا می خواهید پول اضافی برای بازنشستگی کمک کنید ، Roth IRA را که توسط مالیات داده شده است ، بررسی کنید. اگر دستورالعملهای خاص درآمد را رعایت کرده اید ، در صورت 50 سال یا بالاتر می توانید 6000 دلار به دلار پس از مالیات یا 7000 دلار سرمایه گذاری کنید. مزیت راث این است که پول به مالیات معوق می شود و برخلاف 401 (k) ، در صورت برداشت وجوه در بازنشستگی ، هیچ مالیات را بدهکار نخواهید کرد.

یک سبد سهام سنگین

از نظر تاریخی ، سرمایه گذاری های بلند مدت سهام ، اوراق قرضه و پول نقد را مورد ضرب و شتم قرار داده است. از سال 1928 تا 2020 ، S& P 500 سالانه 10 ٪ بازگشت ، وثیقه 10 ساله خزانه داری 5 ٪ در سال درآمد داشت و صورتحساب خزانه داری سه ماهه (یک پروکسی نقدی) 3. 35 ٪ به دست آورد.

در حالی که اوراق قرضه پایدارتر است ، بازده آنها احتمالاً سهام را کاهش نمی دهد. بنابراین اگر نسبت به ریسک نسبت به ریسک نسبتاً ریسک دارید ، می توانید بخش بزرگی از نمونه کارها خود را در صندوق های سهام و باقیمانده در اوراق قرضه و سرمایه گذاری های نقدی سرمایه گذاری کنید. یا اگر می خواهید مسیر آسان را طی کنید ، یک صندوق متقابل تاریخ هدف را انتخاب کنید. این وجوه با افزایش سن ، به طور خودکار مجدداً متعادل می شوند و وقتی جوان تر هستید و با نزدیک شدن به بازنشستگی ، پرخاشگرتر می شوید.

مشاور املاک

ممکن است یک خانه خریداری کنید ، به خصوص اگر فکر می کنید حداقل پنج سال در آن قرار خواهید گرفت. همچنین می توانید سرمایه گذاری در یک ملک اجاره یا REIT را در نظر بگیرید. اگر در یک بازار مسکن پر هزینه مانند نیویورک سیتی یا سانفرانسیسکو زندگی نکنید ، نرخ بهره پایین می تواند خرید املاک و مستغلات را به خصوص جذاب کند.

خود شما

30 سالگی شما زمان بسیار خوبی برای گرفتن مدرک پیشرفته یا فله مهارت های کاری شما است. اگر می توانید حقوق خود را در دهه 30 افزایش دهید و شروع به صرفه جویی در هزینه های بیشتر کنید ، باز هم ده ها سال برای جمع آوری درآمد خود خواهید داشت.

بهترین سرمایه گذاری برای دهه 40 شما

اگر به حزب پس انداز و سرمایه گذاری دیر رسیدید ، می توانید با انجام برخی از معاملات شیوه زندگی روبرو شوید.

محل کار 401 (k) یا 403 (b)

صرفه جویی و سرمایه گذاری خود را برای آماده سازی برای بازنشستگی شارژ کنید. اگر در برنامه بازنشستگی کارفرمای خود پس انداز نکرده اید ، اکنون شروع کنید. اگر در 401 (k) سرمایه گذاری کرده اید ، تلاش کنید تا حداکثر 19،500 دلار در سال کمک کند. این حد در سال 2022 20،500 دلار است.

اگر از 40 سالگی شروع کنید و به حداکثر 20. 500 دلار هدف سالانه برسید ، پس از بازده سالانه 6 ٪ ، می توانید تا سن 63 سالگی به یک تخم مرغ لانه میلیون دلاری برسید. حساب ، اما 1 میلیون دلار نقطه شروع بسیار خوبی است.

تخصیص دارایی ها

تخصیص دارایی در دهه 40 شما ممکن است کمی بیشتر به اوراق قرضه در معرض خطر و سرمایه گذاری های ثابت نسبت به دهه 30 شما تکیه دهد. با این حال ، نسبت سرمایه گذاری سهام به سرمایه گذاری اوراق بهادار بسته به سطح راحتی ریسک شما متفاوت است. سرمایه گذار محافظه کار و محافظه کار ممکن است با 60 ٪ سهام و 40 ٪ تخصیص اوراق قرضه راحت باشد. یک سرمایه گذار تهاجمی تر در دهه 40 ممکن است با تخصیص 80 ٪ سهام راحت باشد. فقط به یاد داشته باشید: هرچه سهام سهام بیشتری داشته باشید ، سبد سرمایه گذاری شما بی ثبات تر و قرار گرفتن در معرض خطر شما بیشتر است.

شما می توانید صندوق های بین المللی بین المللی و REIT را نیز در ترکیب سرمایه گذاری خود قرار دهید.

چسباندن با صندوق های شاخص کم هزینه یکی از راه های کنترل هزینه های سرمایه گذاری شما است.

بهترین سرمایه گذاری برای دهه 50 شما

اکنون وقت آن رسیده است که اهداف آینده خود را بررسی کرده و سبک زندگی آینده فعلی و مورد نظر خود را کشف کنید. درآمد فعلی ، درآمد پیش بینی شده و وضعیت مالیاتی خود را بررسی کنید. نتایج تجزیه و تحلیل شما بر بهترین سرمایه گذاری ها در دهه 50 شما تأثیر می گذارد.

اگر برای بازنشستگی در مسیر هستید ، آنچه را که در دهه های اولیه شروع کرده اید انجام دهید. هرچه به تاریخ بازنشستگی خود نزدیکتر می شوید ، احتمالاً در معرض صندوق سهام خود قرار می گیرید و تخصیص سبد سهام خود را به اوراق و پول افزایش می دهید.

هنگامی که پیش بینی می کنید سرمایه گذاری های خود و میزان آن چقدر باشد ، درصد خاصی تعیین می شود. اگر انتظار دارید در 67 سالگی بازنشسته شوید ، ممکن است هزینه های سرمایه گذاری خود را به تأخیر بیندازید. در این حالت ، شما می توانید با سرمایه گذاری خود در دهه 50 خود کمی تهاجمی تر باشید. اگر اینگونه نباشد ، 60 ٪ سرمایه گذاری سهام و 40 ٪ اوراق قرضه ممکن است ترکیب خوبی برای اکثر سرمایه گذاران باشد.

جریان های درآمد اضافی

در مورد ایجاد جریان درآمد از سرمایه گذاری های خود تحقیق کنید. برخی از سرمایه گذاری های خود را به صندوق های با درآمد بالاتر و صندوق های اوراق قرضه تغییر دهید. REITS را با پرداخت سود سهام آبمیوه نیز در نظر بگیرید. به این ترتیب ، شما می توانید نمونه کارها خود را برای تولید مقداری هزینه در بازنشستگی ساختار دهید.

در نهایت ، نحوه سرمایه گذاری در هر دهه با پیشرفتی که در جهت اهداف مالی خود انجام می دهید ، دیکته می شود. برای تأمین امنیت مالی خود ، در اسرع وقت پس انداز و سرمایه گذاری کنید.

سوالات متداول (سؤالات متداول)

چرا تنوع برای استراتژی های سرمایه گذاری مهم است؟

تنوع در اصل نسخه استراتژی سرمایه گذاری "همه تخم های خود را در یک سبد قرار ندهید". ایده این است که با متنوع کردن وجوه خود در بسیاری از انواع سرمایه گذاری ها ، احتمال انجام کار در یک روز ، ماه یا سال معین بیشتر وجود دارد. ممکن است یک یا دو سهام شما یک روز کاهش یابد ، اما دیگران ممکن است بالا بروند. این امر باعث می شود که به حساب خود نگاه کنید زیرا نوسانات قیمت به اندازه بی ثبات نخواهد بود.

چه نوع استراتژی سرمایه گذاری را می توان بیمه در برابر سبد سهام سنگین دانست؟

هر دارایی که با بازار سهام ارتباط کمتری داشته باشد می تواند به عنوان بیمه در برابر قرار گرفتن در معرض سهام کار کند. پرچین های سهام مشترک شامل اوراق قرضه و طلا است.

ترازو ، مالیات ، سرمایه گذاری یا خدمات مالی و مشاوره را ارائه نمی دهد. این اطلاعات بدون در نظر گرفتن اهداف سرمایه گذاری ، تحمل ریسک یا شرایط مالی هر سرمایه گذار خاص ارائه می شود و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. سرمایه گذاری شامل ریسک است ، از جمله از دست دادن احتمالی اصلی. سرمایه گذاران باید برای تعیین یک پس انداز مناسب بازنشستگی ، مالیات و استراتژی سرمایه گذاری ، درگیر یک متخصص مالی شوند.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 38 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:53