نفت توسط ترسهای Covid چین برخورد کرد. قیمت گاز طبیعی اروپا در زیر سطح جنگ قبل از اوکراین فرو می رود-همانطور که اتفاق افتاد

ساخت وبلاگ

A compressor station of the Jagal natural gas pipeline near Mallnow, Germany.

مقدمه: قیمت گاز طبیعی اروپا به سطح جنگ قبل از اوکراین باز می گردد

صبح بخیر ، و به پوشش تجاری ما از تجارت ، بازارهای مالی و اقتصاد جهانی خوش آمدید.

قیمت گاز اروپا به سطحی که قبل از شروع جنگ اوکراین در ماه فوریه آغاز شده است ، کاهش یافته است ، زیرا ترس از بحران گاز در زمستان امسال سهولت دارد.

قرارداد ماهانه گاز اروپا در آینده به عنوان 76. 78 یورو در هر ساعت مگاوات دیروز کاهش یافته است-پایین ترین سطح آن در 10 ماه ، داده های Refinitiv نشان می دهد.

همانطور که این نمودار نشان می دهد ، قیمت بنزین در ماه مارس از افزایش آنها بازگردد و دوباره در تابستان به عنوان کشورهای اروپایی برای پر کردن مخازن ذخیره گاز خود تلاش کردند.

European benchmark gas prices this year

قیمت بنچمارک اروپایی امسال عکس: Refinitiv

به لطف دمای گرمتر از حد معمول در زمستان امسال ، که تقاضای محدودی برای گاز دارند ، کاهش یافته است ، پس از اینکه اتحادیه اروپا با موفقیت ذخایر را به اوج تقریبا 96 ٪ در ماه نوامبر پر کرد.

اهداف کاهش مصرف همچنین به محدود کردن تقاضا کمک کرده است ، با هدف کاهش مصرف گاز خود 15 ٪.

در اوایل این هفته ، 83. 2 ٪ از ذخیره گاز اتحادیه اروپا پر شد ، داده های زیرساخت های گاز بدنه صنعت نشان می دهد ، هنوز هم بالاتر از هدف 80 ٪ تعیین شده برای شروع ماه نوامبر.

قیمت گاز طبیعی اروپا به میزان آخرین ثبت شده قبل از شروع جنگ در اوکراین در ماه فوریه کاهش یافته است ، زیرا هوای گرمتر به این قاره کمک می کند تا ذخایر خود را حفظ کند. pic. twitter.com/zzpejtjx7t

- تجارت - امور مالی - markets equityin ⚡ (quityin) 29 دسامبر 2022

جان کمپ ، تحلیلگر بازار انرژی در رویترز می گوید ، معامله گران اطمینان دارند که موجودی ها در سطح بسیار راحت زمستان به پایان می رسند.

قیمت بنزین انگلیس نیز در اوایل سال جاری از اوج خود کاهش یافته است. قیمت گاز روزانه در روز دیروز با 155p در هر حرارت بسته شد ، در مقایسه با 200p/حرارتی در شروع سال 2022 و بیش از 500p/حرارت در ماه آگوست.

همچنین امروز در حال آمدن است

رئیس جدید کنگره اتحادیه تجارت به دولت انگلستان هشدار داده است که اعتصابات بیشتر سال آینده در پیش است ، مگر اینکه وارد مذاکرات در مورد افزایش دستمزد شود.

پل نوواک ، دبیرکل ورودی TUC می گوید: "ما باید به کابوس استانداردهای زندگی انگلیس" - که به هزینه های بالاتر انرژی دامن زده شده است - و همچنین وزرا را به "تلاش های خرابکارانه برای دستیابی به شهرکها" متهم می کند.

در گفتگو با گاردین ، نواک همچنین هشدار داد که حزب کارگر در صورت پیروزی در انتخابات بعدی قادر نخواهد بود "از روز اول شیرها را از روز اول برگرداند".

"چه کسی می داند که چه کارخانجات اقتصادی می تواند به ارث ببرد. این نمی تواند شیرهای شیرها را از روز اول روشن کند. این نمی تواند خدمات عمومی ما را برطرف کند.

"آنچه شما نمی توانید برطرف کنید 12 یا 13 سال غفلت در روز اول است اما می توانید جهت سفر بسیار واضح را تنظیم کنید. هیچ کس معتقد نیست که شما می توانید NHS ما را برطرف کنید ، مدارس ما را برطرف کنید ، خدمات ملکی ما را در روز یک دولت کار برطرف کنید زیرا سالها غفلت را خنثی می کنید ... اما مطمئناً می توانید کارهایی را انجام دهید که باعث اعتماد به نفس می شود. "

نواک همچنین می گوید نخست وزیر ریشی سوناک باید "استراتژی خروج" را از اختلافات صنعتی در حال انجام پیدا کند تا از افزایش آنها در ماه های آینده پس از ارزیابی بیش از حد حمایت عمومی از رویکرد "کتاب بازی 1980s" خود در اعتصابات گسترده ، جلوگیری کند.

اقدامات صنعتی امروز ادامه دارد و کارمندان مرزی که عضو اتحادیه رایانه های شخصی هستند که در شش فرودگاه اعتصاب می کنند.

کارمندان رایانه های شخصی در آژانس استاندارد راننده و وسایل نقلیه در غرب میدلندز ، منطقه شرقی و میدلندز شرقی نیز امروز در اعتصاب هستند.

در راه آهن نیز اختلال وجود دارد ، با اعضای اتحادیه TSSA در راه آهن بزرگ غربی و قطارهای غربی میدلندز که امروز ظهر اعتصاب یک روزه را به پایان رساند.

برنامه کار

8 صبح GMT: داده های فروش خرده فروشی اسپانیایی برای ماه نوامبر

ساعت 1. 30 بعد از ظهر GMT: داده های بیکار هفتگی US

ساعت 4 بعد از ظهر GMT: داده های سهام نفت خام هفتگی EIA

خلاصه بعد از ظهر

زمان برای یک بازپرداخت ... ..

قیمت بنزین اروپا به حدی رسیده است که قبل از اینکه روسیه حمله خود را به اوکراین در ماه فوریه آغاز کند ، پس از هوای گرمتر در سراسر قاره ، نگرانی های کمبود را کاهش داد.

طبق گفته Refinitiv ، یک شرکت داده ، قرارداد آینده گاز ماهانه اروپا در هر ساعت 76. 78 یورو در هر ساعت مگاوات ، پایین ترین سطح در 10 ماه کاهش یافت ، قبل از بسته شدن بالاتر در 83. 70 یورو ، یک شرکت داده.

امروزه قیمت نفت بیش از 1. 5 درصد کاهش یافته است ، در مورد نگرانی هایی که بازگشایی چین می تواند به موج جدیدی از عفونت های Covid-19 منجر شود.

برنت نفت خام زیر 82 دلار در هر بشکه کاهش یافته است ، در حالی که سهام هواپیمایی پس از معرفی برخی از کشورها آزمایش های COVID برای مسافرانی که از چین وارد شده اند ، کاهش یافته است.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا در تلاشند تا پس از ایتالیا از بقیه بلوک اقتصادی خواست تا در پاسخ به بازپرداخت سریع پکن ، از بقیه بلوک اقتصادی خواستار بازگرداندن چک های ضد سرمایه گذاری شوند. محدودیت های بهداشتی قبلاً سختگیرانه.

اتحادیه ها و دولت در فاصله کمی از اقدامات صنعتی که انگلستان را درگیر می کند ، فاصله دارند.

TUC دولت را متهم كرد كه از مذاكره در مورد دستمزد بخش دولتی امتناع ورزد ، اما وزیر دفاع بن والاس اصرار داشت كه دولت با اعتصاب كارگران بخش دولتی "باج نمی دهد".

اتحادیه RMT اعلام کرده است که پاک کننده های راه آهن انگلستان این هفته اولین اعتصاب ملی خود را در این هفته آغاز می کنند ، در مورد پرداخت حقوق ، لیست های تحمیل شده و حملات به شرایط کار ، اتحادیه RMT اعلام کرده است.

در اینجا بقیه داستانهای اصلی امروز وجود دارد:

انگلیس سال 2023 را در آستانه رکود اقتصادی آغاز می کند زیرا خانوارها و مشاغل تحت فشار شدید هزینه بحران زندگی قرار می گیرند و تورم با بالاترین نرخ از اوایل دهه 1980.

در اینجا تجزیه و تحلیل نمودارهایی وجود دارد که چشم انداز اقتصادی این کشور را در سال آینده نشان می دهد:

به گزارش فایننشال تایمز ، شرکت حسابداری و مشاوره Deloitte درجه حرارت در دفاتر انگلیس را 2C کاهش داده است ، زیرا این کارفرمای بزرگ تبدیل می شود که در طول بحران انرژی ، در کاهش صورتحساب های گرمایش و انتشار کربن اقدام می کند.

Deloitte این برنامه را به 23000 کارمند خود در انگلستان در این ماه پس از اقدامات مشابه سازمان های بخش دولتی و خصوصی در سراسر اروپا اعلام کرد زیرا جنگ در اوکراین به منابع انرژی رسید.

FT توضیح می دهد:

دمای 22 دفتر Deloitte بین 19 درجه سانتیگراد و 22 درجه سانتیگراد کاهش یافته است ، و ترموستات ها در ماه های سردتر به انتهای بالاتر دامنه تنظیم شده اند.

این کاهش ، در کنار بسته شدن معمول ساختمانهای آن در دوره کریسمس ، منجر به پس انداز تا 75،000 پوند در ماه دسامبر شد.

ریچارد هیوستون ، مدیر اجرایی Deloitte UK ، گفت که پس انداز در ماه دسامبر به امور خیریه اهدا می شود. این شرکت گفت که در برخی از دفاتر دیگر خود در اروپا نیز درجه حرارت را کاهش داده است.

Deloitte درجه حرارت در دفاتر انگلستان خود را با 2C کاهش می دهد تا بتواند انرژی صرفه جویی کند https://t. co/wiaoy7kgc0

- Financial Times (@) 29 دسامبر 2022

در اوایل ماه جاری ، جان لوئیس گفت که دمای موجود در فروشگاه های خود را کاهش می دهد ، در حالی که سوپر مارکت های Waitrose آن چراغ های خود را کم می کنند ، در تلاش برای به دست آوردن صورتحساب انرژی فراری.

مشارکت جان لوئیس متعلق به کارمندان ، که شامل Waitrose است ، گفت که لایحه انرژی آن تهدید می کند که تقریباً 20 میلیون پوند از بودجه هزینه می کند.

در اروپا ، وام های بانکی به شرکت های یورو در ماه نوامبر کند شد ، به نشانه اینکه افزایش نرخ بهره و رکود اقتصادی در حال افزایش است ، تقاضای وام را به همراه دارد.

داده های بانک مرکزی اروپا که امروز منتشر شد ، نشان داد که وام به مشاغل در منطقه 19 کشور یورو در ماه نوامبر 8. 4 ٪ گسترش یافته است ، از 8. 9 ٪ در ماه اکتبر ، در حالی که رشد اعتبار خانوار از 4. 2 ٪ به 4. 1 ٪ کاهش یافته است.

سهام ایالات متحده روز پنجشنبه پس از داده های بیکار نشان داد که برخی از علائم خنک کننده در بازار کار را نشان می دهد و نگرانی های مربوط به افزایش نرخ بهره در آینده توسط فدرال رزرو را کاهش می دهد.

میانگین صنعتی داو جونز 177 امتیاز یا 0. 6 ٪ به 33،055 رسید: https://t. co/uoimxuxbms pic. twitter.com/mujjhkx0du

- MarketWatch (marketwatch) 29 دسامبر 2022

سهام در تسلا در معاملات اولیه 7 ٪ افزایش یافته است که از پایین ترین سطح آنها در حدود دو سال است.

یک شبه ، مدیرعامل الون مسک به کارمندان گفت که پس از کاهش سهام این شرکت در سال جاری ، نباید "از دیوانگی بازار سهام" ناراحت شوند.

سهام در اوایل این هفته ضعیف شده بود ، پس از گزارشی مبنی بر اینکه این خودروساز قصد دارد در ماه ژانویه در کارخانه شانگهای خود یک برنامه تولید کاهش یافته را اجرا کند. این خبر نگرانی های کاهش تقاضا در بزرگترین بازار اتومبیل جهان را برانگیخت.

سهام Tesla $ TSLA در باز و بیشترین سود از ماه نوامبر 7 ٪ افزایش می یابد

- Stockmktnewz - Evan (stockmktnewz) 29 دسامبر 2022

WALL ST با افزایش بیشتر باز می شود زیرا ادعاهای بیکار از ترس نرخ آرامش داده می شود

The Wall Street entrance to the New York Stock Exchange.

ورودی وال استریت به بورس اوراق بهادار نیویورک. عکس: Brendan McDermid/رویترز

شاخص های اصلی سهم وال استریت بالاتری باز شده است ، زیرا ظهور امروز در ایالات متحده آمریکا ادعاهای Bolsters امیدوار است که فدرال رزرو ایالات متحده کاهش نرخ بهره خود را کند کند.

میانگین صنعتی داو جونز با 224 امتیاز یا 0. 7 ٪ در 33. 100 افزایش یافته است ، در حالی که S& P 500 گسترده تر 1 ٪ افزایش یافته است.

2022 سال سختی در بورس اوراق بهادار نیویورک بوده است ، اما S& P 500 امسال پنجم از ارزش خود را ریخته است.

همانطور که امروز #stockmarket باز می شود ، به خاطر داشته باشید که این عملکرد YTD S& P 500 #Stocks برای 2022 است. pic. twitter.com/jbfh3z5eql

- RevbruceJ (@RevbruceJ1) 29 دسامبر 2022

پل گلوور ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در NFU Mutual ، امیدوار است که سال 2023 بتواند "سرمایه گذاران را به طرز دلپذیری غافلگیر کند".

وی گفت: "در حالی که بدون شک رویدادهای غیر منتظره ای وجود خواهد داشت که به شکل گیری حرکت بازارهای سرمایه گذاری در سال 2023 کمک می کند ، به نظر می رسد که عوامل اصلی همچنان سطح تورم خواهند بود ، چقدر بانک های مرکزی سیاست پولی و میزان کندی اقتصادی را محکم تر می کنند.

وی گفت: "نشانه های دلگرم کننده ای وجود دارد مبنی بر اینکه تورم ممکن است به اوج خود رسیده باشد و به محض کاهش سطح ، بانکهای مرکزی باید بتوانند در سختگیری سیاست خود سهولت داشته باشند و حتی به طور بالقوه حتی به دنبال معکوس برای حمایت از رشد اقتصادی هستند.

وی گفت: "در حالی که جریان خبری کوتاه مدت ممکن است دشوار باشد زیرا تورم و هزینه های وام بالاتر باعث افزایش قدرت مصرف کننده و انگلیس ، اروپا و شاید ایالات متحده در رکود اقتصادی می شود ، سرمایه گذاران باید از این امر آسایش بگیرند که ارزیابی دارایی قبلاً اخبار و بازارهای بد زیادی را تخفیف داده است. به دنبال علائم نقطه عطف خواهد بود.

به مسافران راه آهن که در اسکاتلند سفر می کنند ، هفته آینده انتظار دارند که اختلال چشمگیری داشته باشند زیرا کارگران ریلی اقدام به اعتصاب بیشتر در اختلافات در مورد دستمزد ، مشاغل و شرایط می کنند.

اتحادیه RMT اعلام کرده است که اعضای خود در شبکه راه آهن در 3 ، 4 ، 6 و 7 ژانویه اقدام به اعتصاب می کنند.

این اختلاف شامل کارکنان اسکاترایل نیست بلکه تأثیر عمده ای در توانایی اپراتور قطار در ارائه خدمات خواهد داشت زیرا بسیاری از کارگران راه آهن شبکه که در حال پیاده روی نقش های مهم ایمنی هستند.

در روزهای اعتصاب و در روز غیر اعتصابی پنجشنبه 5 ژانویه ، اسکاترایل خدمات را در 12 مسیر در سراسر کمربند مرکزی ، فیف و مرزها بین ساعت 7. 30 صبح و 6. 30 بعد از ظهر اجرا می کند.

هفته آینده اختلال در اسکاترایل بیشتر در آخرین دور اقدام اعتصاب https://t. co/1jwxc4esc2

- اسکاتلند شمالی (NSCOT) 29 دسامبر 2022

بلومبرگ گزارش می دهد که یک بار جدی در بازار املاک لندن بیش از اکثر کشورها در حال شل شدن است.

این ماده می گوید کنترل سرمایه تنگ و خنک کننده روابط با انگلیس باعث افزایش پول از چین برای خرید ملک در پایتخت شده است.

داده های MSCI نشان می دهد که چین کمتر از 1. 5 ٪ از کل سرمایه گذاری های مرزی در املاک لندن را در سال 2022 یا حدود 185 میلیون پوند به خود اختصاص داده است.

بلومبرگ گزارش می دهد که:

این یک کاهش شدید از سهم 11 ٪ کشور در سال 2013 است که در حدود 2. 2 میلیارد پوند در هنگام سرمایه گذاری سرمایه گذاران چینی در پایتخت ، به عنوان دیوید کامرون ، وزیر وقت آن زمان و پس از آن ، بوریس جانسون ، سرمایه گذاری خود را انجام می داد.

از آنجا که چین علاقه خود را به دارایی لندن از دست می دهد - سرمایه گذاری کمتر از 1. 5 ٪ در سال 2022. تضاد آشکار از سهم 11 ٪ خود در سال 2013 ، سایر کشورها ، مسلح به دلار قوی ، توجه خود را به پایتخت _damianshepherd https: // t تبدیل می کنند. Co/dudivtkxjm pic. twitter.com/mkjscyooij

- Emma Fildes (EMMAfildes) 29 دسامبر 2022

به طور کلی ، براساس داده های گردآوری شده توسط MSCI ، سرمایه گذاری های مرزی به املاک در لندن در سال 2022 12. 4 میلیارد پوند در سال 2022 بوده است.

این یک قطره بزرگ از 30. 5 میلیارد پوند معامله خارجی در سال 2015 است ، که پیش از Brexit و Pandemic Covid-19 بود ، که هر دو به بازار رسیدند.

اطلاعات بیشتر در اینجا: چنگال خارجی در مورد ملک لندن در حال کاهش یک کوکتل خطرات است

هفته گذشته برخی واکنش به مطالبات بیکار در ایالات متحده:

ادعای ناخواسته 225K (EST 225K ، 216K گذشته) ادعای مداوم 1. 71m (EST 1. 69 متر ، 1. 67 متر گذشته)

ادعاهایی که احتمالاً در آن قرار گرفته اند اما در پایین ترین سطح pic. twitter.com/ldnqfndrmg باقی مانده اند

- ماریو Cavaggioni (cavaggionimario) 29 دسامبر 2022

هفته گذشته ادعاهای اولیه بیکار در 225K رخ داد ، هنوز هم بسیار کم و هیچ رکود اقتصادی نشان نمی دهد. در همین حال ، ادعاهای مداوم 41k به 1. 71 متر افزایش یافت. این همچنین طبق استانداردهای تاریخی هنوز کم است ، اما از ماه سپتامبر 364K افزایش یافته است. ارزش دیدن داشتن.

- رابرت استین (bobstein_ft) 29 دسامبر 2022

ادعاهای بیکار ایالات متحده

تعداد آمریکایی هایی که مطالبات مزایای بیکاری جدید را تشکیل می دهند افزایش یافته است.

هفته گذشته 225،000 مطالبات اولیه تازه وجود داشته است ، داده های دولت ، افزایش 9000 نفر را نشان می دهد. این هنوز سطح نسبتاً کم است ، و نشان می دهد که مشاغل مارک سالم مانده است.

وزارت کار گزارش می دهد که بیشترین افزایش در ادعاهای اولیه (که یک پروکسی برای اخراج است) برای هفته منتهی به 17 دسامبر در ماساچوست (1،505) ، نیوجرسی (1،258) ، میسوری (1،040) ، رود آیلند (Rhode Island (+1،040) بود.+522) ، و پنسیلوانیا (+460).

بیشترین کاهش در کالیفرنیا (-2،268) ، اوهایو (-1،806) ، تگزاس (-941) ، جورجیا (-760) و واشنگتن (-704) بود.

ادعاهای اولیه بیکار ، یک پروکسی برای اخراج ، هفته گذشته با 9000 به 225،000 تعدیل فصلی افزایش یافته است ، وزارت کار گفت: روز پنجشنبه https://t. co/pk5ak0v2zu

- بانکهای مرکزی WSJ (wsjcentralbanks) 29 دسامبر 2022

برد بختل از جفریس می گوید: "دیروز در عناوین میلان" کمی وحشت در بازار وجود داشت "(که تقریباً نیمی از مسافران در دو پرواز از چین به میلان مشخص شد که Covid-19 را دارد).

این به یوان پایین چین در برابر دلار آمریکا ضربه زد ، اما بازار اکنون آرام شده است.

دیروز بازار کمی هیجان زده بود و به نظر می رسید که به خبرهایی مبنی بر اینکه پروازهای خارج از چین با مسافران حاوی Covid بارگذاری شده است ، واکنش نشان می دهد.

حدود 50 ٪ از ورود به میلان از چین مثبت بودند ، که تمام روزهای ابتدایی همه گیر Covid را به ما یادآوری می کرد ، به ویژه با توجه به دخالت میلان. CNH [یوان خارج از کشور] در میان یک دلار در حال حاضر [دلار] تضعیف شد.

وزیر دفاع بن والاس امروز تماس TUC را برای وزیران رد کرده است تا بتوانند جدول مذاکره را بدست آورند و برای پایان دادن به اقدامات فعلی صنعتی ، معاملات پرداختی را انجام دهند.

والاس در سخنرانی در جریان بازدید از فرودگاه منچستر گفت: دولت با اعتصاب کارگران بخش دولتی "باج نمی شود".

والاس گفت که دولت آمادگی لازم برای نادیده گرفتن توصیه های نهادهای بررسی پرداخت را ندارد و اکنون اتحادیه ها به طور مستقیم با کارفرمایان خود صحبت می کنند.

ما به دهه 1970 برنمی گردیم که بارون های اتحادیه کارگری فکر می کردند که آنها دولت را اداره می کنند.

وی گفت: "آنها قبلاً در خیابان داونینگ ملاقات می کردند و به دولت کارگر روز می گفتند که چه کاری می خواهند انجام دهند. ما نمی خواهیم به آن برگردیم. ما نمی خواهیم باج گیری شود.

والاس همچنین تأکید کرد که مرزهای انگلستان علی رغم اعتصاب مداوم کارکنان نیروی مرزی ، که تحت پوشش نیروهای مسلح قرار دارند ، ایمن است.

اتحادیه رایانه های شخصی ، که اعضای نیروی مرزی آن اعتصاب کرده است ، ادعا کرده است که مسافران توسط کارمندان نیروهای مسلح "از طریق" از طریق فرودگاه ها "موج می زنند" ، که در صورت داشتن اسناد معتبر سفر ، قدرت بازداشت مجرمان مظنون را ندارند

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 86 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:55