صلیب صفر

ساخت وبلاگ

آدام میلتون یک معامله گر مالی حرفه ای است که در زمینه نوشتن و مطالب مطالب در مورد بازارهای کالاها و استراتژی های تجارت تخصص دارد. آدم از طریق نوشتن و وظایف روزانه خود در تجارت ، به سرمایه گذاران خرده فروشی کمک می کند تا تجارت روز را درک کنند. به عنوان بازرگان اصلی سهام سهام DAX برای مدیریت سرمایه گذاری پاتریک مارن AG ، آدم چندین سال است که بازرگان مالی تمام وقت است ، پنج روز در هفته بازارهای اروپایی ، ایالات متحده و آسیا را تجارت می کند. وی تجربه تجزیه و تحلیل بازارهای مختلف مالی ، و ایجاد تکنیک های جدید تجارت و سیستم های معاملاتی را برای مقیاس بندی ، روز ، نوسان و تجارت موقعیت دارد.

چارلز یک متخصص و مربی بازار سرمایه در سطح ملی با بیش از 30 سال تجربه در زمینه توسعه برنامه های آموزشی عمیق برای رشد متخصصان مالی است. چارلز در تعدادی از موسسات از جمله گلدمن ساکس ، مورگان استنلی ، اجتماعی ژنرال و بسیاری دیگر تدریس کرده است.

خط صفر یک استراتژی معاملاتی است که از نمودار قیمت معاملات یک دارایی برای تعیین نقطه ورود استفاده می کند. این استراتژی از یک بازه زمانی کوتاه مدت ، با دو شاخص کانال کالای بلند مدت (CCI) و یک میانگین متحرک نمایی واحد استفاده می کند. تجارت مبتنی بر عبور CCI از خط صفر است ، در حالی که قیمت در سمت صحیح میانگین متحرک است.

CCI حرکت قیمت را به عنوان یک مقدار بالاتر یا زیر صفر نشان می دهد. هنگامی که CCI بالاتر از خط صفر باشد ، قیمت آن به سمت بالا حرکت می کند و وقتی CCI زیر خط صفر باشد ، قیمت آن به سمت پایین حرکت می کند. هنگامی که CCI در حال عبور از خط صفر است ، حرکت از یک جهت به جهت دیگر تغییر می کند.

سیستم معاملاتی صفر خط صفر از این تغییر جهت به عنوان نقطه ورود خود استفاده می کند و از قیمت در رابطه با میانگین متحرک به عنوان تأیید جهت استفاده می کند.

تجارت پیش فرض از نمودار نوار 1 دقیقه ای OHLC (باز ، بالا ، پایین و نزدیک) ، یک CCI 50 بار ، 25 بار CCI و یک میانگین حرکت نمایی 34 بار استفاده می کند. زمان معاملات پیش فرض هر زمان که بازار باز و فعال باشد ، مانند صبح اروپا برای بازارهای اروپا و صبح ایالات متحده برای بازارهای ایالات متحده و اروپا.

آموزش گام به گام زیر از Trade Cross Zero Line از بازار Futures YM استفاده خواهد کرد ، اما دقیقاً همان مراحل را باید در هر بازاری که با این تجارت تجارت می کنید استفاده شود. تجارت مورد استفاده در آموزش یک تجارت کوتاه است ، با استفاده از 1 قرارداد ، با هدف 20 کنه و از دست دادن توقف 10 کنه. از دست دادن توقف فقط به عنوان آخرین راه حل استفاده می شود ، زیرا تجارت صفر خط صفر شامل یک سیگنال خروج است که باید قبل از رسیدن از دست دادن توقف از تجارت خارج شود.

یک نمودار باز کنید

Zero Line Cross Chart

نمودار نوار 1 دقیقه ای OHLC (باز ، بالا ، پایین و نزدیک) را باز کنید.

CCI را اضافه کنید ، و میانگین متحرک نمایی

Zero Line Cross Chart

یک CCI 50 بار ، 25 بار CCI و میانگین حرکت نمایی 34 بار از قیمت معمولی HLC (محاسبه شده به عنوان (بالا + پایین + نزدیک) / 3)) اضافه کنید.

بازار را تماشا کنید

Zero Line Cross Chart

بازار را تماشا کنید و صبر کنید تا بازار فعال باشد و قاطعانه حرکت کند.

منتظر صلیب صفر باشید

Zero Line Cross Chart

صبر کنید تا 50 بار CCI از خط صفر عبور کند ، در حالی که 25 نوار CCI در سمت صحیح خط صفر قرار دارد و قیمت آن در سمت صحیح میانگین متحرک است.

این بدان معنی است که اگر 50 بار CCI از خط صفر عبور کند ، 25 بار CCI نیز باید بالاتر از خط صفر باشد و قیمت باید بالاتر از میانگین متحرک باشد و برعکس اگر 50 بار CCI از زیر صفر عبور کند-lineاگر یا 25 بار CCI در سمت اشتباه خط صفر باشد ، یا قیمت آن در سمت اشتباه میانگین متحرک است (یعنی CCI از بالا عبور می کند ، در حالی که قیمت زیر میانگین متحرک بسته می شود) ، تجارت آن را برآورده نکرده است. الزامات ، و نباید وارد شود.

تجارت خود را وارد کنید

Zero Line Cross Chart

تجارت خود را وارد کنید وقتی که نوار ورودی (یا پایین) نوار ورودی (نوار هنگام عبور از خط صفر از خط صفر) توسط یک نوار بعدی شکسته شود. هیچ نوع سفارش پیش فرض برای ورود به تجارت صفر خط صفر وجود ندارد ، اما برای YM توصیه یک سفارش محدود است.

به محض اینکه سفارش ورود شما پر شده است ، اطمینان حاصل کنید که نرم افزار تجارت شما هدف شما را قرار داده و سفارشات از دست دادن را متوقف کرده است ، یا در صورت لزوم آنها را به صورت دستی قرار دهید. هیچ نوع سفارش پیش فرض برای هدف یا از دست دادن توقف وجود ندارد ، اما برای YM (و معمولاً برای همه بازارها) ، توصیه یک ترتیب محدود برای هدف و یک ترتیب توقف برای از دست دادن توقف است.

در تجارت نشان داده شده در نمودارها ، نوار ورودی نشان داده شده است ، و ورودی زمانی است که نوار بعدی کم نوار ورودی را که در 12270 است ، با هدف 12250 و از دست دادن توقف 12280 می شکند.

مراقب سیگنال خروج باشید

علاوه بر سفارشات هدف و متوقف کردن ، تجارت صفر خط شامل یک سیگنال خروج و معکوس است. اگر ورودی در جهت مخالف سیگنال شود ، قبل از اینکه سفارشات هدف یا توقف از دست دادن پر شود ، تجارت باید خارج و معکوس شود.

به عنوان مثال ، اگر تجارت اصلی تجارت طولانی بود ، تجارت جدید یک تجارت کوتاه خواهد بود و بالعکس. اگر تجارت جدیدی وارد شود ، باید اطمینان حاصل کنید که هرگونه سفارش در انتظار تجارت قبلی لغو شده است ، و سفارشات خروج جدید ، به صورت دستی یا به صورت خودکار توسط نرم افزار تجارت شما قرار می گیرد. تجارت که به دلیل سیگنال خروج از آن خارج می شود ، بسته به قیمت خروجی می تواند یک تجارت برنده یا تجارت از دست بدهد.

تعدادی دیگر از سیگنال های خروج دیگر وجود دارد ، از جمله 50 نوار CCI که از روی خط صفر عبور می کند (بدون اینکه سیگنال ورود جدید داشته باشد) ، قیمت عبور از میانگین متحرک یا پایین (یا زیاد) نوار ورودیشکسته شدنسیگنال خروج که بهترین کار را انجام می دهد به بازار معامله بستگی دارد و بنابراین باید بر این اساس تنظیم شود.

منتظر بمانید تا تجارت خود از آن خارج شود

Zero Line Cross Chart

اگر سیگنال خروج اتفاق نمی افتد ، منتظر بمانید که قیمت در هدف شما یا در از دست دادن توقف شما باشد ، و برای هدف خود یا هدف خود متوقف شود. تجارت صلیب صفر می تواند از چند دقیقه تا چند ساعت طول بکشد تا به هدف خود برسد یا از دست دادن متوقف شود. تجارت از هیچگونه تنظیم هدف استفاده نمی کند و تنها تنظیم توقف از دست دادن باعث می شود که ضرر متوقف شود تا حتی در یک زمان مناسب شکسته شود.

اهدافی که در نمودار نشان داده شده است در 12265 (5 کنه) ، 12260 (10 کنه) و 12250 (20 کنه) است که همه آنها توسط این تجارت پر شده اند.

اگر سفارش هدف شما پر شده است ، تجارت شما تجارت برنده بوده است. اگر سفارش متوقف شده شما پر شده است ، تجارت شما تجارت از دست رفته است.

تجارت را تکرار کنید

تجارت را از مرحله شماره 5 ، هر چند بار لازم ، تا زمانی که به هدف سود روزانه خود نرسد ، تکرار کنید ، یا تا زمانی که بازار شما دیگر فعال نباشد ، یا دیگر قاطعانه حرکت نکنید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 44 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 2:33