14 بهترین راه برای جمع آوری پول برای استارتاپ یا تجارت کوچک شما

ساخت وبلاگ

این یک قانون ناگفته در تجارت است که یک ایده عالی فقط تا کنون پیش می رود. سرانجام ، شما به پول احتیاج دارید. اما بیشتر استارتاپ ها و مشاغل کوچک یک حساب بانکی بی انتها ندارند تا بتوانند آنها را تا زمان سیاه شدن ادامه دهند. راه حل چیست؟برای تجارت از منابع خارجی پول جمع کنید.

در این مقاله ، ما 14 راه برای جمع آوری پول مورد نیاز خود را برای دریافت ایده عالی خود از زمین به شما نشان خواهیم داد.

نکاتی برای به حداکثر رساندن پول نقد شما

سربار را به حداقل برسانید

سربار - هزینه هایی مانند آب و برق ، فناوری و اجاره - یکی از بزرگترین هزینه هایی است که بیشتر استارتاپ ها و مشاغل کوچک باید با آنها شرکت کنند. اگر می توانید سربار خود را به حداقل مطلق محدود کنید ، می توانید پول نقد را برای استفاده در جای دیگر آزاد کنید.

به همین دلیل است که پایه گذاری عملکرد شما در یک دفتر مجازی یا سایر فضای کاری مشترک ، مانند Bond Collective ، یک انتخاب عاقلانه برای مشاغل در تمام مراحل توسعه است. هر کاری که برای انجام کار خود نیاز دارید به خوبی انجام می شود ، در یک هزینه ماهانه پایین که بسیار کمتر از آنچه برای حفظ فضای شخصی خود پرداخت می کنید ، گنجانده شده است.

این فقط سنت خوبی ایجاد می کند.

از اجاره های معمولی خودداری کنید

اجاره معمولی بسیار گران قیمت است ، به ذکر محدود کننده نیست. شما می توانید با پرش از اجاره معمولی به طور کلی سرمایه بسیار مورد نیاز خود را حفظ کنید و در عوض برای یک فضای اداری موقت مانند مواردی که توسط Bond Collective ارائه می شود ، انتخاب کنید.

علاوه بر صرفه جویی در بودجه ، شما همچنین می توانید با تغییر نیاز به تغییر مسیر ، ردپای فضای کاری خود را گسترش دهید یا قرارداد ببندید.

در Bond Collective ، شما می توانید در ماه ژوئن ، یک دفتر خصوصی در ماه ژوئیه ، یک مجموعه چند نفری در ماه آگوست ، از یک میز داغ کار کنید و در ماه سپتامبر به یک میز رزرو شده برگردید. هیچ راه بهتری برای جمع آوری پول برای تجارت وجود ندارد تا اینکه خودتان آن را ذخیره کنید.

میزان سوختگی خود را پایین نگه دارید

نرخ سوختگی نرخی است که در آن تجارت شما قبل از ایجاد درآمد مثبت از فروش و عملیات ، پول را خرج می کند. پایین نگه داشتن نرخ سوختگی خود به این معنی است که پول بیشتری برای سرمایه گذاری در سایر بخش های تجارت خواهید داشت.

همچنین این بدان معناست که شما یک باند طولانی تر برای خودتان ایجاد خواهید کرد (به عنوان مثال ، چه مدت تجارت شما قبل از عدم موفقیت باید سودآور شود). و با یک باند طولانی تر ، تجارت شما برای سرمایه گذاران بالقوه جذاب تر به نظر می رسد و شانس موفقیت بسیار بهتری دارند.

14 راه برای جمع آوری پول برای تجارت

1) پیش فروش

صفحه ای از نام های بزرگ در صنعت فناوری بگیرید و قبل از راه اندازی محصولات خود را بفروشید. ارائه پیش سفارشات پیش از تاریخ برنامه ریزی شده شما ، راهی عالی برای سنجش تقاضای مصرف کننده و جمع آوری پول برای تجارت در همان زمان است.

پیش فروش خوب اجرا شده می تواند بودجه بسیار مورد نیاز خود را برای تأمین مالی مشاغل شما در مراحل اولیه توسعه فراهم کند.

2) جمع آوری جمعیت

آیا از ابتدا نمی خواهید سهام عدالت از تجارت خود را از دست دهید؟به جای آن به مسیر جمع آوری جمعیت بروید.

یک وب سایت سرمایه گذاری را انتخاب کنید ، یک زمین ایجاد کنید ، مدل کسب و کار خود را به اشتراک بگذارید و انگیزه هایی را برای افراد علاقه مند ارائه دهید. سپس ، از طریق قدرت خرد شدن ، می توانید برای شروع کار خود شروع به جمع آوری پول کنید.

3) کارتهای اعتباری

اگرچه این راه ایده آل برای جمع آوری پول برای تجارت نیست ، اما کارت های اعتباری می توانند یک راه حل سریع و آسان برای مشکلات پول شما در هنگام کم شدن پول نقد باشند. با کارت اعتباری تجاری می توانید موارد مورد نیاز خود را شارژ کنید و برای حداقل پرداخت هر ماه چک را بنویسید.

فقط به یاد داشته باشید که ابتدا این بدهی ها را بپردازید و یا می خواهید تحت پرداخت های بهره بالا آسمان دفن شوید.

4) دارایی های شخصی

یکی از در دسترس ترین راه های جمع آوری پول برای تجارت استفاده از دارایی های شخصی شماست. به پس انداز یا پول نقد خود در اوراق قرضه ضربه بزنید. برخی از اشیاء با ارزش را بفروشید. در یک فضای زندگی کوچکتر کوچک شوید. به جای رانندگی یا هزینه کردن برای حمل و نقل عمومی ، به کار خود بروید.

هنگامی که واقعاً شروع به جستجو می کنید ، روش های زیادی برای استفاده از دارایی های مورد نظر برای ایجاد تجارت خود برای آینده پیدا خواهید کرد.

5) سرمایه گذاران فرشته

سرمایه گذاران فرشته افرادی هستند که دارای سرمایه ای هستند که مایل هستند در صورت پیش بینی بازده قابل توجهی ، در مشاغل تازه کار خطرات کنند.

یکی دیگر از مزایای جمع آوری پول برای تجارت از طریق سرمایه گذاران فرشته این است که آنها مایل به ارائه مربیگری نسبت به سرمایه گذاران مستقیم یا گروه های سرمایه گذاری هستند.

6) شرکای استراتژیک

اگر با یک تأمین کننده ، توزیع کننده یا حتی مشتری که می تواند از محصول یا خدمات شما بهره مند شود ، رابطه دارید ، ضرری ندارد که از آنها بخواهید که درگیر شوند.

به آنها کمک کنید تا با همکاری با استارتاپ خود ، چه چیزی را می توانند به دست آورند ، و ممکن است آنها مایل به کاهش هزینه ها ، ارائه خدمات به شما یا سرمایه گذاری مستقیم در تجارت جوانه زنی خود باشند.

7) سرمایه گذاری

اگر به سرعت به مقادیر زیادی پول احتیاج دارید ، سرمایه گذاران سرمایه گذاری ممکن است فقط چیزی باشند که به دنبال آن هستید. به خاطر داشته باشید که این سرمایه گذاران تا زمانی که هزینه های خود (و سود) خود را بازپرداخت کنند ، با شما خواهند بود و ممکن است یک بازه زمانی بازپرداخت کوتاه (به عنوان مثال ، سه تا پنج سال) داشته باشند.

8) همانطور که می روید پرداخت کنید

پرداخت همانطور که می خواهید-همچنین به عنوان bootstrapping شناخته می شوید-روشی مقرون به صرفه برای سرمایه گذاری شرکت شما تا حد امکان است. با استفاده از روش Pay-as-you-Go ، هر سکه برای پرداخت هزینه ها و نگه داشتن چراغ ها به سمت تجارت هدایت می شود.

این بدان معناست که شما ممکن است مدتی بدون پرداخت حقوق و دستمزد زندگی کنید ، اما اگر مایل به فداکاری آینده هستید ، این یک روش ساده برای جمع آوری پول برای تجارت است.

9) انکوباتورهای تجاری

راه دیگر برای جمع آوری پول برای تجارت ، درگیر شدن با یک دستگاه جوجه کشی است. انکوباتورهای تجاری پول (مبلغ اندک) ، ابزار ، آموزش و شبکه را برای راه اندازی و مشاغل کوچک در منطقه خود ارائه می دهند.

اکثر انکوباتورهای تجاری در شهرهای بزرگ واقع شده اند ، اما اگر در یک شهر کوچک زندگی می کنید این گزینه را رد نکنید. کمی تحقیق کنید و ممکن است تعجب کنید که در دسترس است.

10) خطر را با کارمندان خود به اشتراک بگذارید

به جای پرداخت حقوق بازار به کارمندان خود (مثلاً 50،000 دلار در سال) ، ریسک را به اشتراک بگذارید و همزمان با پیشنهاد 40،000 دلار در سال به علاوه مشوق های سهام 10،000 دلار برای پرداخت هزینه ، برای تجارت همزمان جمع کنید.

سپس می توانید پولی را که پس انداز کرده اید برای سودآوری کسب و کار خود زودتر هدایت کنید.

11) مسابقات

شاید به نظر نرسد که یک روش مناسب برای جمع آوری پول برای تجارت باشد ، و ممکن است شما هر آنچه را که لازم دارید در یک فروپاشی سقوط نکنید ، اما رقابت در ویترین کارآفرینی (که جوایز نقدی را ارائه می دهند) می تواند پولی را که از منابع دیگر جمع می کنید ، تکمیل کند.

و خواه برنده شوید یا از دست بدهید ، پوشش رسانه ای این رویداد می تواند به تجارت شما در معرض دید بسیار مورد نیاز باشد.

12) پول را برای رسیدن به شما دریافت کنید

هنگام تلاش برای جمع آوری پول برای تجارت ، باید در خارج از صندوق فکر کنید. بنابراین به جای اینکه شغل خود را به سرمایه گذاران برسانید ، سرمایه گذاران را به تجارت خود بیاورید.

در نظر بگیرید که یک تبلیغ "سرمایه گذاران تحت تعقیب" را در یک انتشار صنعت قرار دهید. در مورد برند خود وزوز ایجاد کنید و کسب و کار خود را به عنوان یک فرصت منحصر به فرد قرار دهید ، و سرمایه گذاران با شما تماس می گیرند تا درگیر شوند.

13) وام های بانکی

اگر یک برنامه تجاری محکم ، پیش بینی سود و زمان تخمینی برای بلوغ داشته باشید ، ممکن است بتوانید با بانک محلی خود پول برای تجارت جمع کنید. شما باید در برابر وام وثیقه ارائه دهید ، اما اگر با بانک های منطقه خود رابطه خوبی داشته باشید ، این می تواند یک روش نسبتاً ساده برای تأمین بودجه سریع باشد.

14) برنامه های دولت

اگر به دنبال جمع آوری پول برای تجارت هستید ، برنامه های دولت کانال دیگری است که ارزش تحقیق در مورد آن را دارد. این برنامه ها نسبت به سایر گزینه های موجود در این لیست کندتر حرکت می کنند ، اما بودجه ارائه شده آنها می تواند قابل توجه باشد.

پول بیشتری را در بانک با فضای همکار نگه دارید

یکی از کارآمدترین روشها برای جمع آوری پول برای تجارت ، نگه داشتن هرچه بیشتر از آن در حساب بانکی خود است. و بهترین راه برای بالا نگه داشتن تعادل بانکی خود صرفه جویی در هزینه ها با پایه گذاری عملکرد خود در یک فضای همکار است.

در Bond Collective ، ما همه چیزهایی را که لازم دارید برای شروع کار یا مشاغل کوچک خود به سطح بعدی ارائه می دهیم. فرقی نمی کند که شما یک کارآفرین گرگ یا تیمی 50 یا بیشتر باشید. شما فقط محیط کار مناسب را با ما پیدا خواهید کرد.

می توانید از میان فضاهای مفهومی باز ، میزهای اختصاصی یا دفاتر خصوصی انتخاب کنید. همچنین می توانید به اتاق های کنفرانس ، فضاهای جلسات و مناطق پذیرایی دسترسی پیدا کنید. و این فقط نوک کوه یخ است.

در Bond Collective ، شما نیز دریافت می کنید:

Wi-Fi فوق العاده سریع

سرویس پستی برچسب خصوصی

تمیز کردن روزانه در سایت

بازار مواد غذایی امتیاز

این امر باعث می شود Bond Collective انتخاب عاقلانه ای برای کارآفرینان ، استارتاپ ها ، عشایر دیجیتال و مشاغل در هر اندازه ای باشد که می خواهند سربار خود را پایین نگه دارند ، فضای حداکثر را به حداکثر برسانند و برای تجارت پول جمع کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چگونگی بهره مندی از فضای همکار ، مشاغل کوچک ، کارگران از راه دور و شرکت های مختلف ، امروز به Bondcollection.com مراجعه کنید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 40 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:26