سهام رکود: یافتن برندگان در بورس سهام پایین

ساخت وبلاگ

بازار سهام پایین است ، و تعداد آنها زیبا به نظر نمی رسد - Dow دیروز 400 امتیاز را تعطیل کرد. با افزایش تورم ، فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش داده است ، بنابراین سرمایه گذاران برای نقدینگی دارایی های خود ، سهام خود را رها می کنند.

ده مورد از یازده بخش شاخص S& P 500 تا به امروز کاهش یافته است. با نگاهی به هر گزارشی ، خواهید دید که اکنون بازار چقدر پایین است. گفته می شود ، همه سهام با کند شدن اقتصاد تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

ما می خواهیم به سهام رکود اقتصادی نگاه کنیم تا برخی از برندگان غافلگیرکننده را در این بازار پایین بیابیم ، اگرچه باید توجه داشته باشیم که هنوز به طور رسمی در رکود اقتصادی نیستیم.

آیا بازار پایین همه سهام را تحت تأثیر قرار می دهد؟

به طور کلی ، هنگامی که فروش بازار وجود دارد ، بازار سهام کلی تحت تأثیر قرار می گیرد. این امر به این دلیل است که سرمایه گذاران می خواهند دارایی های خود را به صورت نقدی نقدینگی کنند تا برای بدترین حالت آماده شوند.

بهترین شرکت های بیمه مسافرتی

بهترین برنامه های بیمه مسافرتی Covid-19

حتی سهام با مالی قوی تأثیر می گذارد. هنگامی که عدم اطمینان و نوسانات کلی در بازار وجود دارد ، سرمایه گذاران بدون توجه به عملکرد شرکت ها ، حتی اگر شرکت ها با آنها روبرو شوند یا فراتر از انتظارات باشند ، به دنبال پول نقد هستند.

دفتر ملی تحقیقات اقتصادی اظهار داشت که رکود اقتصادی به عنوان "کاهش چشمگیر فعالیت اقتصادی که در سراسر اقتصاد گسترش می یابد و بیش از چند ماه به طول می انجامد ، طبقه بندی می شود. این بدان معنی است که هر شرکتی به نوعی تأثیر رکود اقتصادی را احساس می کند.

با این حال ، برخی از صنایع هنوز در طی رکود اقتصادی درآمد کسب می کنند. برخی از زمینه ها حتی وقتی اقتصاد کوچک می شود شکوفا می شوند.

چگونه می توانید در این بازار پایین برنده پیدا کنید؟

چگونه سهام هایی را پیدا می کنید که هنوز عملکرد خوبی دارند؟بسیاری از سرمایه گذاران تلاش می کنند تا تصمیم بگیرند که در طی کندی اقتصادی دارایی های خود را در کجا قرار دهند.

شما باید به دنبال شرکت هایی باشید که در صنایع ضد رکود هستند. سعی کنید حتی در صورت کند شدن اقتصاد ، به دنبال سهام دفاعی شناخته شده برای عملکرد خوب باشید.

چه نوع بخش هایی در زیر این چتر قرار می گیرند؟

 • موارد اصلی مصرف کننده: مردم همیشه به وسایل اصلی اصلی از جمله نان ، شیر ، لوازم آرایش و سایر کالاهایی که برای بقا نیاز دارند نیاز دارند.
 • الکل: مردم در هنگام رکود اقتصادی رذایل خود را رها نمی کنند. ممکن است پول کمتری برای ناهار خوری خوب هزینه شود ، اما مصرف کنندگان همچنان الکل خریداری می کنند.
 • آب و برق: شرکت های انرژی در هنگام رکود اقتصادی به خوبی عمل می کنند زیرا مردم هنوز به برق ، گاز و آب احتیاج دارند.
 • مراقبت های بهداشتی: افراد هنوز هم نیاز به مراجعه به پزشک ، خرید دارو و هزینه برای موارد مربوط به مراقبت های بهداشتی دارند.
 • حمل و نقل اساسی: کالاها حتی در صورت کاهش هزینه های مصرف کننده باید حمل شوند زیرا مردمی هنوز در حال خرید اصول اولیه هستند. حمل و نقل اساسی همه چیز را شامل حمل و نقل ، حمل و نقل و حمل و نقل ریلی است.

این بدان معنا نیست که هر شرکتی در این صنایع در طی یک بازار پایین رشد می کند. با این حال ، برای افزایش قرار گرفتن در معرض دارایی های با ثبات تر ، ارزش آن را در نظر بگیرید.

چه سهام در این بازار پایین است؟

ما می خواستیم برخی از بزرگترین برندگان سال 2022 را وقتی صحبت از سهام می شود که ارزش خود را افزایش می دهند ، در حالی که بقیه بازار از بین می روند ، برجسته کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که این سهام تاکنون در 14 اکتبر 2022 برنده شده اند. سرمایه گذاری در بورس سهام خطرناک است و خبرهایی می توانند منتشر شوند که بر قیمت سهام تأثیر می گذارد.

بیوژن (BIIB)

این سهام فقط 8. 39 ٪ به 264. 63 دلار برای سال رسیده است ، این شرکت برنده رکود اقتصادی است زیرا یکی از سهام نادر است که پس از اعلام نرخ افزایش نرخ افزایش یافته است ، باعث شده است که بازار سهام در ماه سپتامبر به سر برد.

سهام Biogen در تاریخ 28 سپتامبر با 39. 85 ٪ منفجر شد که خبرهای مثبت درباره جدیدترین درمان آلزایمر منتشر شد. این سهام اخیراً بر اساس تحولات جدید در مورد آلزایمر برنده شده است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، می توان خبرهای خوب تری به وجود آورد.

ذکرهای قابل توجه رقبای بیوژن هستند که به دلیل خبرهای مثبت از جمله Eisai ($ esaly) ، الی لیلی ($ lly) و Roche (RhHby) افزایش قیمت سهام نیز شاهد افزایش قیمت سهام بودند.

Exxon Mobil Corp (XOM)

این سهام به دلیل افزایش قیمت انرژی ناشی از وقایع جاری ، در سال 2022 56. 11 ٪ به 99. 19 دلار رسیده است. جدیدترین تجمع سهام انرژی هفته گذشته اتفاق افتاد که اظهار داشت که اوپک در مورد کاهش قابل توجه نفت برای کنترل قیمت ها بحث می کند.

Exxon Mobil همچنین اخیراً اعلام کرد که درآمد برای سه ماهه سوم قوی خواهد بود زیرا همچنان از موقعیت غالب خود به عنوان بزرگترین تولید کننده نفت در ایالات متحده برخوردار است.

McKesson Corp (MCK)

سهام McKesson برای سال 42. 14 ٪ به 352. 65 دلار رسیده است. این راهپیمایی تا حدی به این دلیل است که این شرکت اخیراً توافق نامه ای را برای گسترش همکاری خود با CVS اعلام کرده است تا به توزیع داروسازی تا ژوئن سال 2027 ادامه دهد.

مک کسون وظیفه دریافت واکسن ، تجهیزات پزشکی و سایر محصولات را به دست متخصصان پزشکی از تولید کنندگان بر عهده دارد. این سهام اخیراً از بازار بهتر است.

حتی وارن بافت در حال سرمایه گذاری در این شرکت است زیرا سود سهام همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

انرژی Coterra (CTRA)

Coterra Energy شاهد افزایش قیمت سهام خود در سال 2022 به 28. 42 دلار افزایش یافته است. این شرکت انرژی متنوع در سال 2021 به دلیل ادغام نفت و گاز کابوت و Cimarex Energy تشکیل شد.

این شرکت به دلیل سرمایه گذاری مجدد سنگین به تجارت ، رشد چشمگیر درآمد را مشاهده کرده است.

شرکت EQT (EQT)

با بهبود منابع مالی و بازار گاز طبیعی داغ ، سهام EQT در سال 2022 88. 50 ٪ افزایش یافته است و به 41. 13 دلار رسیده است. این تولید کننده گاز طبیعی امسال به دنبال این است که ایالات متحده به بزرگترین صادر کننده گاز طبیعی تبدیل شود.

این شرکت موجودی گسترده ای از مکان های حفاری دارد که به آنها کمک می کند تا به افزایش درآمد ادامه دهند. با تحریم هایی که در مورد گاز طبیعی به روسیه تحمیل شده است ، EQT احتمالاً همچنان برنده خواهد شد.

چه سهام به طور معمول در طی رکود اقتصادی از بازار بهتر است؟

حتی اگر ما به طور رسمی در رکود اقتصادی نباشیم ، در اینجا چند سهام وجود دارد که از لحاظ تاریخی در طول رکود اقتصادی به خوبی انجام داده اند.

 • شرکت Walmart (WMT): در حالی که مشکلات زنجیره تأمین و افزایش تورم سود را تحت تأثیر قرار داده است ، والمارت نسبتاً ضد رکود است زیرا آنها بر روی عناصر مصرف کننده تمرکز می کنند.
 • McDonald's Corp. (MCD): مردم همیشه نیاز به غذا خوردن دارند. در مواقع مشکلات اقتصادی ، افراد به فست فود روی می آورند.
 • شرکت Procter & Gamble (PG): شرکت هایی که عناصر مصرف کننده را ارائه می دهند در طی رکود اقتصادی خوب عمل می کنند زیرا مردم هنوز مجبور به خرید ملزومات اساسی هستند.
 • جانسون و جانسون (JNJ): این شرکت بین بسیاری از محصولات ضد رکود در زمینه مراقبت های بهداشتی متنوع است.

این سهام هنوز در سال 2022 برنده نبوده است ، اما ما می خواستیم آنها را لیست کنیم زیرا آنها در صنایع ضد رکود هستند.

چگونه می توانید نمونه کارها خود را ضد رکود کنید؟

شما می خواهید هر کاری که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که نمونه کارها شما ضد رکود است. در اینجا چند قدم وجود دارد که اکنون می توانید با تورم که هنوز در حال افزایش است ، بردارید:

 1. سرمایه گذاری برای طولانی مدت: مهم است که از سرمایه گذاری های خود بزرگنمایی کنید و این دیدگاه را در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری یک بازی طولانی است.
 2. به دنبال سهام دفاعی باشید: ممکن است بخواهید تخصیص موجود در نمونه کارها خود را تغییر دهید تا در سهام دفاعی سرمایه گذاری کنید تا از خود محافظت کنید.
 3. خود و تحمل ریسک خود را بشناسید: اگر وقتی بازار می رود ، وحشت کنید ، باید استراتژی خود را ارزیابی کنید. ممکن است بخواهید یک نمونه کار متعادل تر بسازید.

به یاد داشته باشید که رکود اقتصادی برای همیشه دوام نخواهد داشت. اقتصاد از لحاظ تاریخی همیشه بدون توجه به اینکه چقدر زمان تاریک ظاهر می شود ، همیشه عقب مانده است.

چگونه باید سرمایه گذاری کنید؟

حتی اگر هنوز هم می توان در بورس سهام برنده پیدا کرد ، اما در بهترین حالت یک کار چالش برانگیز است ، و در حال حاضر خطرات زیادی با سرمایه گذاری درگیر است.

روش هایی وجود دارد که نمونه کارها خود را دفاعی تر کرده و کمتر در معرض خطر قرار می گیرند. به کیت تورم Q. ai نگاهی بیندازید و از سرمایه گذاری های خود در برابر کاهش ارزش محافظت کنید تا نیازی به نگرانی در مورد بررسی روزانه گزارش بازار نباشید.

خط پایین

خبر خوب این است که حتی اگر بازار سهام پایین بیاید ، به این معنی نیست که هر شرکتی رنج می برد. خبر بد این است که ما نمی توانیم سهام ذکر شده را تضمین کنیم یا صنایعی که ذکر کردیم همچنان به افزایش ارزش ادامه خواهد داد.

هیچ کس نمی تواند آینده بازار سهام را پیش بینی کند. در پایان روز ، همه ما فقط سعی می کنیم پیش بینی کنیم که چه اتفاقی خواهد افتاد بر اساس اطلاعاتی که داریم. به همین دلیل Q. AI از هوش مصنوعی برای شستشوی بهترین سرمایه گذاری ها برای همه نوع تحمل ریسک و موقعیت های اقتصادی استفاده می کند. با این وجود ، شما می توانید محافظت از نمونه کارها را در هر زمان برای محافظت از سود خود و کاهش ضرر و زیان خود فعال کنید.

برای دسترسی به استراتژی های سرمایه گذاری با قدرت AI ، امروز Q. Ai را بارگیری کنید. وقتی 100 دلار واریز می کنید ، 100 دلار اضافی به حساب شما اضافه خواهیم کرد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 38 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:52