2 کودک به شدت صدمه دیده ، 3 نفر دیگر پس از تصادف بین اتوبوس مدرسه ، کامیون در غرب ادمونتون به بیمارستان منتقل شدند

ساخت وبلاگ

صبح جمعه دو پسر در تصادفات مربوط به یک اتوبوس مدرسه و کامیون مسطح در اسپریس گروو ، غرب ادمونتون ، مصدومیت حیاتی و تهدیدآمیز را متحمل شدند.

در حالی که RCMP در ابتدا گفت که سه کودک و دو بزرگسال که صدمه دیده بودند ، همه در وضعیت پایدار بودند ، آخرین اطلاعات از خدمات درمانی آلبرتا در ساعت 10:30 بامداد این بود که دو پسر از آنچه قبلاً توسط پلیس گزارش شده بود ، مجروح شدند.

RCMP گفت ، تصادف در خیابان الماس و جاده طلایی سنبله حوالی ساعت 8:15 دقیقه بعد از ظهر اتفاق افتاد. اتوبوس مدرسه هنگام برخورد با آن در جاده طلایی سنبله شمالی بود.

فقط سه کودک در زمان تصادف در اتوبوس بخش مدرسه پارکلند سوار شدند. اعتقاد بر این است که همه بین هشت تا 13 سال سن دارند.

تصادف بین اتوبوس مدرسه و یک کامیون مسطح در خیابان الماس Spruce Grove و تقاطع جاده طلایی سنبله در 4 نوامبر 2022 ، سه کودک و دو بزرگسال را مجروح کرد.

دانش آموز سوم ، یک دختر ، در صحنه تحت معالجه قرار گرفت و توسط خانواده به بیمارستان منتقل شد.

آژانس بهداشت گفت: رانندگان - یک زن در دهه 60 و مردی در دهه 40 - در "شرایط جدی اما پایدار" در بیمارستان بستری شدند.

یک صاحب مشاغل و همکار در این نزدیکی دو نفر از چندین نفر بودند که برای ارائه کمک ها عجله کردند.

کریس هیلیگرز به CTV News Edmonton گفت: "من دو کودک را دیدم [از اتوبوس]. یک نفر در تقاطع دراز کشیده بود و یک نفر در اینجا."

پنج نفر در 4 نوامبر 2022 در یک اتوبوس بخش مدرسه پارکلند و یک کامیون مسطح در Spruce Grove صدمه دیدند ، از جمله دو پسر ابتدایی که دچار جراحات بحرانی شدند.

وی گفت: "روی صورت و دستانش خون زیادی وجود داشت. اما او بیدار بود."

"من هنوز لرزان هستم. و من واقعاً گریه کردم. این برای من بسیار ناراحت کننده بود. من آسیب دیده ام زیرا هر کسی که بچه دارد یا هر کسی که قلب دارد ، وقتی کودک را مجروح می کند ، احساس ناتوانی می کند."

یک زن در 4 نوامبر 2022 کودک به دور از صحنه تصادف در خیابان الماس و جاده طلایی سنبله در صنوبر گراو حمل می کند. برخورد بین یک اتوبوس مدرسه و یک کامیون مسطح ، سه دانش آموز و هر دو راننده را مجروح کرد.

هنگامی که CTV News Edmonton به صحنه آمد ، کامیون در سمت خود در کنار جاده دراز کشیده بود و به نظر می رسد اتوبوس مدرسه آسیب قابل توجهی به سمت مسافر خود وارد کرده است.

هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث این تصادف شده است. ثابتسارا ویلیامز گفت که خیلی زود است که بگوییم آیا شرایط جاده عاملی است یا خیر.

از تیم تحلیلگر برخورد برای تحقیق فراخوانده شده بود.

منطقه برای ترافیک بسته بود.

پنج نفر در 4 نوامبر 2022 در یک اتوبوس بخش مدرسه پارکلند و یک کامیون مسطح در Spruce Grove صدمه دیدند ، از جمله دو پسر ابتدایی که دچار جراحات بحرانی شدند.

تقاطع مشکل: عضو جامعه

در حالی که هیلیگرز بقایای اطراف خود را مورد بررسی قرار داد ، او به یاد آورد که چند سال پیش با نگرانی در مورد تقاطع ، به شهر Spruce Grove نوشت.

"من چندین - تصادفات را دیده ام. مینی بوس که چند بار به هم ریخته بود. بله ، این فقط ثابت است. "او به CTV News Edmonton گفت.

کریس هیلیگر ، صاحب مشاغل Spruce Grove ، به یاد می آورد که یکی از اولین افراد در صحنه تصادف مربوط به یک اتوبوس و کامیون مدرسه در خیابان الماس و جاده طلایی سنبله در 4 نوامبر 2022 است.

او می گوید این شهر پنج سال پیش به او گفت که این تقاطع ایمن تلقی شده است.

هیلیگر گفت: "این یکی از دلایلی است که من ارتعاش می کنم."

"من امیدوارم که اکنون شهر توجه کند و در واقع کاری انجام دهد ... می دانید ، در بسیاری از موارد ، من تقاطع هایی را دیده ام که فقط حوادث زیادی رخ داده است و آنها سرانجام کاری انجام دادند. مانند ، مردم باید بمیرنداول؟ من نمی دانم. این به مرگ نزدیک است. آنها از مرگ فرار کردند [امروز]. خدا را شکر. "

سخنگوی Spruce Grove به CTV News تأیید کرد که این شهر در سال 2016 شکایتی را از ساکن دریافت کرد و شخص ثالث مطالعه ای را در مورد تقاطع انجام داد.

جنیفر هترینگتون گفت: "داده های حاصل نشان می دهد که سیگنال الکترونیکی (چراغ راهنمایی) ضروری نیست."

هترینگتون افزود که این تقاطع در 10 مسابقه برتر برای تصادفات در شهر نیست ، با یک تصادف در سال 2020 و سه نفر در سال 2021.

یک افسر پلیس در صحنه تصادف بین اتوبوس بخش مدرسه پارکلند و یک کامیون در خیابان الماس Spruce Grove و تقاطع جاده طلایی سنبله در 4 نوامبر 2022 عکس می گیرد.

"مطمئناً من ، خودم ، در آنجا تصادف بوده ام."ویلیامز به CTV News Edmonton گفت.

"این یک منطقه پر ترافیک است. این یکی از وسایل نقلیه اصلی ما است. و می دانید ، مناطق پر ترافیک-به ویژه در این زمان از روز-منجر به برخورد بیشتر می شوند. ما می دانیم که این مسئله است."

بخش مدرسه پارکلند برای حمایت از دانش آموزان و خانواده های درگیر و همچنین افراد در مدرسه ، تیم پاسخگویی به تروما خود را اعزام کرد.

تصحیح

نسخه های قبلی این داستان از کامیون به عنوان نیمه با اطلاعات RCMP نامیده می شود. این وسیله نقلیه در واقع یک کامیون مسطح است.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 79 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:02