دسترسی به پول نقد و مراحل بعدی را در مورد فرآیند سازماندهی مجدد به روز کنید

ساخت وبلاگ

دیروز ، دادگاه پیشنهاد ما را برای بازگرداندن دسترسی به پول نقد به نفع مشتریان Voyager در بانک تجاری متروپولیتن تصویب کرد. ما می دانیم که دسترسی به پول نقد شما چقدر مهم است و با این تصویب ، ما به زودی پردازش برداشت های نقدی را آغاز خواهیم کرد.

دسترسی به پول نقد

ما پیش بینی می کنیم دسترسی به برنامه Voyager فقط برای برداشت های نقدی ، از پنجشنبه 11 اوت شروع شود. مشتریان با پول نقد (دلار آمریکا) در حساب های خود قبل از دسترسی به برداشت پول در برنامه ، ایمیلی با جزئیات بیشتر دریافت می کنند. ما پیش بینی می کنیم که مشتریان پس از درخواست خود ، در حدود 5-10 روز کاری وجوه خود را دریافت کنند.

درخواست ها در اسرع وقت پردازش می شوند ، اما به بررسی دستی ، از جمله بررسی کلاهبرداری و آشتی حساب ، نیاز دارد و زمان آن تا حدودی به بانکهایی بستگی دارد که مشتریان پول نقد خود را منتقل می کنند. پس از فعال کردن برداشت پول نقد ، مشتریان می توانند در یک دوره 24 ساعته از طریق برنامه/ACH تا 100000 دلار برداشت کنند.

مراحل بعدی در فرآیند سازماندهی مجدد

 • به عنوان بخشی از تلاش های ما برای به حداکثر رساندن ارزش رمزنگاری بر روی سکو ، ما همزمان یک روند بازسازی مستقل و یک فروش بالقوه شرکت را دنبال می کنیم.
 • دادگاه مراحل مناقصه ما را که حاکم بر روند فروش است ، تصویب کرد. براساس این قوانین ، پیشنهادات تا 26 اوت انجام می شود و در صورت لزوم ، جلسه دادرسی در 8 سپتامبر برگزار می شود.
 • دادگاه دوشنبه ، سوم اکتبر ، به عنوان مهلت مشتریان برای تشکیل مطالبات علیه Voyager ، از جمله ادعاهای مربوط به Crypto Holdings ، تصویب کرد. جزئیات بیشتر را در مورد روند مطالبات مشاهده کنید و چه کسی باید ادعا کند.
 • سرانجام ، کمیته رسمی طلبکاران ناامن (UCC) ماه گذشته تشکیل شد. UCC یک وب سایت برای مشتریان در https://dm. epiq11.com/case/voyagercommittee/info راه اندازی کرده است و قصد دارد تا سالن های شهری دوره ای را برای مشتریان برگزار کند. جزئیات بیشتر را در زیر در مورد UCC مشاهده کنید.

در زیر ما به برخی از سؤالات پاسخ داده ایم که ممکن است در ذهن شما باشد.

چگونه و چه زمانی می توانم به پول نقد خود دسترسی پیدا کنم؟

 • ما پیش بینی می کنیم دسترسی به برنامه Voyager برای برداشت پول نقد (دلار آمریکا) فقط از پنجشنبه 11 اوت شروع شود. مشتریان با پول نقد در حساب های خود قبل از دسترسی به برداشت پول در برنامه ، ایمیلی با جزئیات بیشتر دریافت می کنند.
 • ما پیش بینی می کنیم که مشتریان پس از درخواست خود ، در حدود 5-10 روز کاری وجوه خود را دریافت کنند. درخواست ها در اسرع وقت پردازش می شوند ، اما به بررسی دستی ، از جمله بررسی کلاهبرداری و آشتی حساب ، نیاز دارد و زمان آن تا حدودی به بانکهایی بستگی دارد که مشتریان پول نقد خود را منتقل می کنند.
 • پس از فعال کردن برداشت پول نقد ، مشتریان می توانند در یک دوره 24 ساعته از طریق ACH حداکثر 100000 دلار از طریق ACH درخواست کنند.

آیا باید به عنوان بخشی از روند کلی ، ادعا کنم؟

 • Voyager در حال حاضر برنامه های دارایی و بدهی های خود ("برنامه ها") را تهیه می کند ، که از تاریخ 5 ژوئیه شامل منابع حساب است. مهلت Voyager برای ارائه برنامه ها به دادگاه 18 اوت است. تقریباً 7-10 روز پس از ثبت اسناد ، دارندگان حساب Voyager یک ایمیل شخصی از Stretto دریافت می کنند که حاوی اخطار تاریخ نوار مطالبات است. این ایمیل شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی لیست Voyager در حساب شما در برنامه ها خواهد بود.
 • اگر بین آنچه در اثبات فرم ادعا و حساب خود ذکر شده است ، اختلافاتی را مشاهده می کنید ، می توانید در اینجا در وب سایت پرونده ما ادعا کنید. شما باید اثبات ادعای خود را ارائه دهید تا در واقع تا ساعت 5 بعد از ظهر دریافت شود. زمان شرقی در تاریخ 3 اکتبر توسط (i) به صورت الکترونیکی با استفاده از رابط موجود در وب سایت اعلامیه و ادعاهای ما در https://cases. stretto.com/voyager ، یا (ii) نامه کلاس اول ایالات متحده ، نامه های شبانه یا دست دیگرسیستم تحویل ، که اثبات ادعای باید شامل یک امضای اصلی باشد ، در آدرس زیر: Voyager ادعا می کند ، C/O Stretto ، 410 Exchange ، Suite 100 ، Irvine ، CA 92602.
 • اگر قبلاً ادعایی را مطرح کرده اید ، نیازی به ثبت نام دیگری نیست.

کمیته طلبکاران ناامن (UCC) چیست و چگونه منافع من را نشان می دهد؟

 • UCC تمام طلبکاران ناامن را به عنوان یک گروه نشان می دهد و این کار را بدون توجه به مبالغ یا مبنای ادعاهایی که افراد ممکن است در برابر ویجر و شرکتهای تابعه آن نگه دارند ، انجام می دهد.
 • اعضای UCC افراد موفقی هستند که به نمایندگی از همه طلبکاران ناامن عمل می کنند و از نظر قانونی موظفند به نفع گروه عمل کنند.
 • UCC ممکن است با Voyager مشورت کند ، در مورد شرکت و فعالیت های تجاری آن اطلاعاتی داشته باشد و در روند فروش و برنامه شرکت کند.
 • اعضای UCC در پرونده ثبت شده در اینجا ذکر شده اند.

اعضای UCC چگونه انتخاب شدند و چگونه می توانم در تماس باشم؟

 • هفت عضو UCC وجود دارد که از مشتریان Voyager تشکیل شده اند که توسط متولی ایالات متحده انتخاب شده اند - که نظارت بر اداره پرونده های ورشکستگی را بر عهده دارد.
 • UCC را می توان از طریق وب سایت آنها به دست آورد: https://dm. epiq11.com/case/voyagercommittee/info.

اگر با تصمیمات یا توصیه های UCC مخالف باشم چه می شود؟

 • هرکسی که ادعای معتبری علیه Voyager داشته باشد که قبل از 5 ژوئیه 2022 به وجود آمده باشد ، مجاز به رأی دادن به برنامه سازماندهی مجدد Voyagers خواهد بود. در صورت عدم رعایت آستانه های خاص ، این طرح به جلو پیش نمی رود.

ما همچنان به استفاده از این وبلاگ خواهیم پرداخت تا شما را در مورد تحولات در فرآیند بازسازی و کار خود برای بازگشت ارزش به مشتریان آگاه کنیم.< Span> هفت عضو UCC وجود دارد ، متشکل از مشتریان Voyager که توسط متولی ایالات متحده انتخاب شده اند - که نظارت بر اداره پرونده های ورشکستگی را بر عهده دارد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:37