هزینه های واقعی فرصت های تجاری از دست رفته

ساخت وبلاگ

هنگامی که یک معامله گر یک فرصت تجاری را از دست می دهد ، آنها خطر ابتلا به امید به استراتژی معاملاتی را دارند و می توانند یک سیستم برنده واقعی را به یک بازنده تبدیل کنند.

همانطور که ممکن است بدانید ، معامله گران در Netpicks سیاهههای مربوط به معاملات را جدی می گیرند - تا جایی که ما در واقع یک گزارش معاملات اکسل را که می توانید از آنها استفاده کنید ، می دهیم. وقتی اکنون 3 نکته برای بهبود عملکرد معاملات نوشتم ، در مورد اهمیت ردیابی هر خطای تجاری که ایجاد می کنید صحبت کردم زیرا این تنها راهی است که می توانیم دریابیم که چگونه ما به عنوان معامله گران می توانیم پیشرفت کنیم.

آنچه غالباً نادیده گرفته می شود که می تواند تأثیر جدی بر عملکرد معاملات شما داشته باشد ، فرصت های معاملاتی از دست رفته و چگونگی تأثیر آن می تواند بر یک استراتژی تجاری برنده تأثیر بگذارد.

واقعیت عملکرد تجارت شما

هنگامی که آزمایش لازم را در مورد استراتژی معاملاتی و برنامه تجارت خود انجام دادید ، بدون شک کوشا بودید که هر فرصتی برای تجارت که نشان داده شده بود ، پس از برنامه معاملاتی شما باشد ، آن تجارت را وارد کردید.

پس از نمونه بزرگی از معاملات که در ورود به سیستم معاملات خود سازگار بودید ، متوجه شدید که در حال تجارت یک سیستم انتظار مثبت هستید و با گذشت زمان ، درآمد کسب می کنید.

تجارت واقعی زندگی متفاوت است به خصوص اگر بخشی از سیستماتیک و بخشی از اختیاری در رویکرد معاملات خود باشید.

شاید این عدم تمرکز ، تعهدات کاری یا به سادگی پریشان باشد ، برخی از معاملات از دست رفته بودند. بسیاری از معاملات از دست رفته اختلاف عملکرد بزرگی را بین نتایج معاملاتی پشتی و واقعی ایجاد می کنند.

هنگامی که من در مورد خطاهای ردیابی صحبت کردم ، اینگونه بود که یک معامله گر می تواند با مسائل روبرو شود و به دنبال رفع آنها باشد.

ورود به سیستم تجارت از دست رفته همان نتیجه را دارد. فقط با نگاه کردن به معامله هایی که از دست داده اید می توانید به دنبال حل این مشکل باشید. حتی اگر این یک اشتباه یک اشتباه بود - تجارت از دست رفته را حتی در مجله تجارت خود وارد کنید.

با این کار می توانید بفهمید که چرا یک فرصت خاص را از دست داده اید.

  • خسته و فوکوس؟
  • حواس پرتی از بازارهای دیگر؟
  • در روز بالا یا پایین و آن را ترک می کند؟

مسئله هرچه باشد ، یادداشت برداری در زمان فرصت های تجارت از دست رفته به شما کمک می کند تا هر موضوع مکرر را مشخص کنید.

بسیاری از معاملات ، به ویژه معاملات بزرگ برنده ، و ناسازگاری شما استراتژی معاملات مثبت شما را به یک بازنده تبدیل می کند. با توجه به اینکه یک تجارت واقعی در بازارهای امروز پیدا کردن آن دشوار است ، سازگاری با یک استراتژی تجاری اثبات شده بسیار مهم است.

معاملات مفقود شده می تواند باعث تجارت تعقیب شده شود

دلیل مهم دیگر که می خواهید تعداد فرصت های تجارت از دست رفته را به حداقل برسانید ، روانی است. به همین دلیل جوانب مثبت معامله نمی کنیم ، ما به این واقعیت توجه می کنیم که وقتی تجارت را از دست می دهید ، به راحتی می توانید در تعقیب بازار مکیده شوید.

ترس از از دست رفتن می تواند خواستار تجارت قوی باشد و شما را در شرایطی قرار دهد که آنچه را که به عنوان معاملات ضعیف می شناسید ، می گیرید. البته ، همیشه این احتمال وجود دارد که واقعاً نتوانیم از آن استفاده کنیم-اما مواردی که وقتی نباید از دست می دهیم ، کسانی هستند که می توانند تجارت مبتنی بر احساسات را تحریک کنند.

خطر از دست دادن تجارت و سپس تعقیب تجارت ، تجارت تعقیب شده است که برنده می شود. پاداش دادن به آنچه فقط می تواند به عنوان خطاهای تجاری توصیف شود می تواند شما را به تقویت تصمیمات ضعیف خود تبدیل کند. فقط زمان لازم است قبل از اینکه این خطاها شما را از کار خارج کنند.

پول - به همین دلیل ما تجارت می کنیم

واضح است که پول یک انگیزه بزرگ در تجارت است. اگر از دست دادن پول یا از دست دادن پول از دست ندهید ، اگر پیگیری عملکرد قوی ندارید و روال های موجود را مرور نمی کنید ، به راحتی فراموش می شود. بخشی از این امر می تواند به ماهیت مبهم برخی از روشهای تجارت اختیاری کاهش یابد و بخشی از آن به این دلیل است که خاطراتی که احساسات قوی در آن دخیل هستند ، تمایل به تار شدن دارند.

با این حال ، با مشخص کردن دقیقاً کارهایی که انجام می دهید عملکرد تجاری شما را به عقب برگرداند ، انگیزه بزرگی برای تکیه بر یافته های شما وجود دارد تا خواسته های تجاری شما. این واقعیت را به ذهن شما می بخشد ، بنابراین فراموش کردن آن دشوار است.

فرصت های از دست رفته - اجازه ندهید که این اتفاق بیفتد

با باقی ماندن به اندازه کافی نظم و انضباط برای پیگیری این فرصت های تجاری از دست رفته به طور روزانه و به اندازه کافی زیرکانه برای مشخص کردن دقیقاً چرا این اتفاق می افتد ، شما می توانید بعد جدیدی را به تجزیه و تحلیل عملکرد معامله گر اضافه کنید. در بازارهایی مانند فارکس ، ضربه زدن به هر مجموعه معاملاتی دشوار است که به عنوان معاملات فارکس به طور شبانه روزی انجام می شود.

با توجه به تجارت فارکس ، شما باید در برنامه معاملاتی خود و در آزمایش خود دیکته کنید ، کدام جلسات را تجارت خواهید کرد و برای معامله گران روز ، کدام زمان EOD را در نظر خواهید گرفت.

هنگامی که درک کردید که چگونه معاملات را که بازار به شما ارائه می دهد به طور مداوم تر انجام دهید ، عملکرد خود را به سطح بعدی افزایش می دهید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 38 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 0:48