پنج نشانه تازه ذکر شده در CoinmarketCap برای تماشای این آخر هفته (2 دسامبر)

ساخت وبلاگ

این پنج نشانه پروژه های جدید و نوآورانه ای هستند که اخیراً راه اندازی شده و پتانسیل خوبی را نشان می دهند.

پنج نشانه داغ از CoinmarketCap

در اینجا ما به پنج نشانه نگاهی خواهیم انداخت تا آخر هفته جمعه ، 2 دسامبر را تماشا کنیم. ما طیف متنوعی از پروژه های مربوط به GameFi Playtoea ، تیراندازان اول شخص ، حریم خصوصی و حتی آخرین شرکت کننده Binance Launchpad را داریم.

1. fncy (fncy)

Image

FNCY زنجیره جانبی برنامه BNB است که بر اتصال مزایای زندگی واقعی به سرگرمی های دیجیتال متمرکز شده است. این پلتفرم برای پشتیبانی از سمت فنی جاه طلبی های متاور خود با Nodereal همکاری می کند.

از کجا می توان fncy را پیدا کرد:

2. Poke Play (PLC)

Image

Pokeplay اولین بازی غیر متمرکز Pokemon Online "Play برای کسب درآمد" است. این دستگاه از طریق موبایل برای هر دو دستگاه iOS و Android در زنجیره BNB در دسترس خواهد بود.

از کجا می توان بازی poke را پیدا کرد:

3. پروتکل قلاب دار (هوک)

Image

پروتکل Hooked که قبلاً ITAM Cube بود ، در حال ساخت لایه ای از سطح شیب دار برای پذیرش گسترده Web3 ، ارائه محصولات یادگیری و درآمد مناسب و زیرساخت های سوارکاری برای کاربران و مشاغل برای ورود به دنیای جدید Web3 است. هوکد اخیراً 29 مین پروژه در Binance Launchpad بود.

از کجا می توان پروتکل قلاب را پیدا کرد:

4. Rocketverse (RKV)

Image

Rocketverse یک استارتاپی است که با تمرکز بر توسعه یک بازی تیرانداز سوم با یک اقتصاد خود پایدار که در زنجیره BNB ادغام شده است.

از کجا می توان Rocketverse را پیدا کرد:

5. Spillways (Spillways)

Image

Spillways یک پروتکل حفظ حریم خصوصی غیر متمرکز است که در سپتامبر 2022 برای شبکه اتریوم با تیمی مستقر در اروپا راه اندازی شده است. این تیم با استفاده از روشهای رمزنگاری ، یک میکسر رمزنگاری ایجاد کرد که ناشناس بودن را در blockchain Ethereum Hyperrancentrent تضمین می کند.

از کجا می توان Spillways را پیدا کرد:

سلب مسئولیت: در کل بسیار مهم است که هنگام خرید نشانه هایی که به تازگی ذکر شده اند ، احتیاط کنید. برای کسانی که قبلاً مقاله های ما را در مورد ایمنی در BSC نخوانده اند ، مراجعه به موارد زیر ، در اینجا و اینجا بسیار مهم است.

این یک بیانیه مطبوعاتی پرداخت شده است ، bsc. news تأیید نمی کند و مسئولیت هرگونه محتوا ، صحت ، کیفیت ، تبلیغات ، محصولات یا سایر مطالب موجود در این صفحه را بر عهده ندارد. تیم پروژه این مقاله تبلیغات را با قیمت 1500 دلار خریداری کرده است. خوانندگان باید قبل از انجام هرگونه اقدامات مربوط به شرکت ، تحقیقات خود را انجام دهند. BSC. News به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئول هرگونه خسارت یا خسارت ناشی از آن یا ادعا شده توسط یا در ارتباط با استفاده از یا اتکا به هرگونه محتوا ، کالاها یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی نیست.

سلب مسئولیت: در کل بسیار مهم است که هنگام خرید نشانه هایی که به تازگی ذکر شده اند ، احتیاط کنید. برای کسانی که قبلاً مقاله های ما را در مورد ایمنی در BSC نخوانده اند ، مراجعه به موارد زیر ، در اینجا و اینجا بسیار مهم است.

این یک بیانیه مطبوعاتی پرداخت شده است ، bsc. news تأیید نمی کند و مسئولیت هرگونه محتوا ، صحت ، کیفیت ، تبلیغات ، محصولات یا سایر مطالب موجود در این صفحه را بر عهده ندارد. تیم پروژه این مقاله تبلیغاتی را با قیمت 2500 دلار خریداری کرده است. خوانندگان باید قبل از انجام هرگونه اقدامات مربوط به شرکت ، تحقیقات خود را انجام دهند. BSC. News به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئول هرگونه خسارت یا خسارت ناشی از آن یا ادعا شده توسط یا در ارتباط با استفاده از یا اتکا به هرگونه محتوا ، کالاها یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی نیست.

سلب مسئولیت: این یک پرداخت هزینه از من است (AMA) ، bsc. news تأیید نمی کند و مسئولیت یا مسئولیت هرگونه محتوا ، دقت ، کیفیت ، تبلیغات ، محصولات یا سایر مواد موجود در این صفحه را بر عهده ندارد. تیم پروژه این تبلیغات را با قیمت 2000 دلار خریداری کرده است ، خوانندگان باید قبل از انجام هرگونه اقدامات مربوط به شرکت ، تحقیقات خود را انجام دهند. BSC. NEWS به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئول هرگونه خسارت یا خسارت ناشی از آن یا ادعا شده توسط یا در ارتباط با استفاده از یا اتکا به هرگونه محتوا ، کالاها یا خدمات ذکر شده در AMA نیست.

فراموش نکنید که برنامه BSC News Mobile را در iOS و Android بارگیری کنید تا از آخرین اخبار مربوط به زنجیره BNB و Crypto استفاده کنید.

اگر به ابزار و استراتژی در مورد ایمنی و آموزش رمزنگاری نیاز دارید ، حتماً آموزش ها ، توضیح دهندگان رمزنگاری و کیت ابزار تجارت را از BSC News بررسی کنید.

به دنبال کار در Crypto هستید؟لیست های CryptoJobsNow را ببینید!

سلب مسئولیت: این مقاله محتوای حق بیمه BSC News منحصر به فرد است. محتوای حق بیمه بدون عضویت برای مدت زمان محدود قابل مشاهده است. پس از اتمام دوره زمانی محدود ، خوانندگان برای مشاهده محتوای حق بیمه نیاز به عضویت یا نگه داشتن یک BSC News NFT دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت حق بیمه ، به وب سایت BSC News NFT ، Discord و Twitter مراجعه کنید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 35 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:44