که اتریوم را اختراع کرد

ساخت وبلاگ

جهان عاشق یک داستان خوب Surperhero است ، بنابراین "Ethereum" و "Vitalik Buterin" هنگام صحبت در مورد چگونگی به وجود آمدن این رمزنگاری ، دست به دست هم می دهند.

اما چه کسی ویتالیک باترین است؟

والدینش در سال 1994 در كولومنا ، روسیه متولد شدند ، وقتی او 6 ساله بود به كانادا مهاجرت كردند تا به دنبال فرصت های شغلی بهتر باشند. قبل از اینکه به مدت چهار سال در یک دبیرستان خصوصی قرار بگیرد ، در مدرسه به عنوان یک نبوغ ریاضی عجیب و غریب ایستاده است و در آنجا اشتیاق به دانش ایجاد می کند.

در سال 2010 با بیت کوین ، او شیفته اما شکاک بود. با این حال ، هرچه او بیشتر آموخته باشد ، علاقه او بیشتر عمیق تر می شود ، گرچه او نه پول و یا تجهیزات برای خرید/معدن بیت کوین نداشت. با این حال ، سرانجام ، او برای وبلاگ که به 5 بیت کوین مقاله پرداخت می کرد ، در مورد بیت کوین کار نوشت. این امر او را به سمت کارآفرین رومانیایی میهای آلیسی که با او مجله بیت کوین را تأسیس کرد ، سوق داد. او به جهان سفر کرد و به دنبال پروژه های جدید cryptocurrency بود.

تولد اتریوم

ویتالیک بسیاری از پروژه های رمزنگاری را در آنجا محدود و بسیار تخصصی دانست. او فهمید که ممکن است با ارائه یک زبان برنامه نویسی کامل که می تواند هر کاری انجام دهد ("turing-complete") ایجاد یک blockchain که می تواند هر پروژه رمزنگاری را اجرا کند.

هیچکدام از پروژه هایی که او با او صحبت کرد علاقه مند نبود ، بنابراین او تصمیم گرفت که خودش این کار را انجام دهد ، در اواخر سال 2013 یک کاغذ سفید ایجاد کرد و آن را به دوستان خود منتقل کرد که بیشتر آن را به اشتراک گذاشتند و ایده را فراتر از ارز دیجیتال به یک جهانی مجازی تمام عیار تکامل دادند. کامپیوتر .

این پروژه در ژانویه سال 2014 به جهانیان اعلام شد ، با یک تیم اصلی ویتالیک باترین ، میهای آلیس ، آنتونی دی ایوریو ، چارلز هوسکینسون ، جو لوبین و گاوین وود و یک ICO ("ارائه سکه اولیه") با فروش خارج شد و از فروش خارج شد. اولین سکه های اتر در ازای بیت کوین.

آنها با افزایش معادل 18 میلیون دلار ، آنها به ایجاد بنیاد اتریوم و خود اتریوم کار کردند.

مبارزات اتریوم

همه پروژه های مهم به یک درام اصلی نیاز دارند: با بیت کوین ، بیشتر مبارزات آن در محور مبادله کوهستان متمرکز شده بود. مبارزات اتریوم از یک هکر ناشی شد. blockchain Ethereum به کاربران اجازه می دهد تا DAOS را راه اندازی کنند: "سازمان های مستقل غیر متمرکز" ، یکی از این موارد DAO که دارای 150 میلیون دلار بودجه و بیش از 11،000 کاربر در پایگاه کد خود آسیب پذیری هایی داشت که یک هکر برای سرقت بودجه استفاده می کرد (او حتی تهدید کرد که از هر کسی که سعی کرده است شکایت کندبرای برگرداندن آن).

یک استدلال بزرگ در مورد اجرای ، همانطور که ویتالیک می خواست ، یک قطعه کد برای لیست سیاه مهاجم و اطمینان از اینکه او نمی تواند نشانه های خود را منتقل کند ، ادامه داد. برخی به شدت اعتراض کردند زیرا این دیدگاه رمزنگاری که آنها برای آن ثبت نام کرده اند ، بنابراین اتریوم به دو نفر تقسیم می شود: Ethereum Classic (و غیره) که حاوی blockchain اصلی و اتریوم (ETH) بود که اصلاحاتی داشت.

در پایان ، ETH با پشتوانه جامعه و شرکت ها محبوب تر شد. قیمت ETH امروز: بیش از 1000 دلار. قیمت کلاسیک Ethereum امروز؟15. 98 دلار.

Ethereum 2. 0

امروزه درام در اتریوم همه چیز در مورد به روزرسانی های ETH 2. 0 است (عبارتی که خود اتریوم اکنون دیگر از آن استفاده نمی کند). Ethereum به خاطر منافع خود بسیار موفق شده است ، زیرا دیگر نمی تواند به درستی از تعداد معاملات حاصل از DAPPS (برنامه های غیر متمرکز) که روی آن اجرا می شوند ، همراه باشد و در نتیجه هزینه های معامله ای عظیمی داشته باشد.

به روزرسانی های اصلی برای رفع این امر "Sharding" (گسترش بار پردازش) ، و انتقال اتریوم از "اثبات کار" برای تولید سکه های جدید و اعتبارسنجی معاملات (آهسته ، سنگین انرژی) ، به "اثبات-از غرفه"، که جایگزین "معدنچیان" می شود که کار محاسبه را با اعتبار سنجی که ETH خود را به وجود می آورند ، برای کسب فرصت برای کسب درآمد بیشتر با ادامه کار blockchain ، جایگزین می کنند.

این تضمینی نیست که این به روزرسانی ها به راحتی پیشرفت کنند ، و آنها سالها دیر می شوند. با این حال ، بنیاد اتریوم کاملاً واضح است که آنها رویکردی "ایمنی اول" را انجام می دهند.

اگر این به روزرسانی کار کند ، اتریوم با وجود رقبایی مانند سولانا که سعی در خوردن ناهار خود دارند ، آینده ای روشن دارد!

Accru Finance Ltd. (بلغارستان) شرکتی است که در بلغارستان با شماره ثبت 206651201 ثبت شده است که آدرس ثبت شده وی 9 Tsarigradsko Shose ، 1124 ، صوفیه ، بلغارستان است. Accru Finance Ltd. (بلغارستان) یک شرکت تابعه Accru Finance Ltd. (UK) است ، یک شرکت محدود خصوصی که در انگلیس و ولز با شماره ثبت 13133682 ثبت شده است. FMSB: M22583575

سرمایه در معرض خطر. شما باید راضی باشید که این پیشنهاد رمزنگاری با توجه به شرایط مالی و نگرش به ریسک ، برای شما مناسب است. قیمت یا ارزش ارزهای رمزپایه می تواند به سرعت در هر زمان افزایش یا کاهش یابد. با استفاده از خدمات ما ، شما فقط در ریسک خود در قیمت های اساسی دارایی (از جمله تغییر در قیمت stablecoins) می پذیرید. خطر از دست دادن در نگه داشتن ارزهای رمزنگاری می تواند قابل توجه باشد. وجوه دریافت شده توسط ما در رابطه با معاملات cryptocurrency محافظت نمی شود (طبق مقررات پول الکترونیکی انگلیس 2011) یا تحت پوشش طرح جبران خدمات مالی. مراجعه به AQRU در اینجا به معنای Accru Finance Ltd.

هدف از این وب سایت صرفاً نمایش اطلاعات در مورد محصولات و خدمات موجود در برنامه AQRU است. در نظر گرفته نشده است که به هر یک از این محصولات و خدمات دسترسی پیدا کند. لطفاً توجه داشته باشید که در دسترس بودن محصولات و خدمات در برنامه AQRU مشمول محدودیت های حوزه قضایی است. AQRU ممکن است محصولات ، ویژگی ها و/یا خدمات خاصی را در برنامه AQRU در حوزه های خاص به دلیل محدودیت های نظارتی ارائه ندهد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 34 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 21:18