گزینه مرغ دریایی - مقدمه ای برای این استراتژی تجارت

ساخت وبلاگ

بازارهای سهام عدالت پس از امواج همه گیر را پشت سر گذاشته و در دوره اخیر مرتباً به ارتفاعات جدید رسیده اند. این امر باعث افزایش هیجان در بازار شده است ، که شواهدی از آن را می توان به دلیل افزایش پیشنهادات عمومی عمومی (IPO) که اخیراً راه اندازی می شود ، مشاهده کرد. این به نوبه خود ، چندین سرمایه گذار جدید را ترغیب کرده است که در طی این کار فعلی گاو نر دست خود را در تجارت امتحان کنند. اما یک گاو نر نیز با نوسانات مرتبط و بحث در مورد اینکه آیا چنین سطح بالای بازار پایدار است ، همراه است.

چندین استراتژی سرمایه گذاری و تجارت محبوب مانند گزینه Bear ، گزینه Bull ، گزینه Butterfly ، در میان دیگران وجود دارد. استراتژی های سرمایه گذاری باید بر اساس تجربه ، درک مکانیسم های بازار و اشتها ریسک از جمله سایر عوامل توسعه یابد. مطالب و مطالب خواندن زیادی برای توصیف این استراتژی های سرمایه گذاری که اغلب مورد استفاده قرار می گیرد و آنچه در آن وجود دارد وجود دارد.

گزینه مرغ دریایی همچنین نوعی استراتژی معاملاتی است که ممکن است همانطور که برخی دیگر از آنها ذکر شده است مورد بحث قرار نگیرد. این همچنین می تواند به این دلیل باشد که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرد و نیاز به سطح بالایی از بینش تجارت دارد. در این وبلاگ ، ما سعی خواهیم کرد توضیح دهیم که گزینه مرغ دریایی چیست ، چگونه ساختار یافته است ، وضعیتی که در آن استفاده می شود و چگونه می تواند به محافظت از سبد سرمایه گذاری شما کمک کند.

گزینه مرغ دریایی - یک مرور کلی

استراتژی گزینه مرغ دریایی اغلب در هنگام تجارت فارکس یا ارز با هدف تهیه پرچین در برابر حرکت غیر منتظره یک دارایی اعمال می شود. این فرایند اغلب به عنوان یک استراتژی سه پا گفته می شود و شامل استفاده از ترکیبی از خریدها و فروش در گزینه های ارزی در تلاش برای حفظ سطح ریسک مرتبط با سرمایه گذاری در دلیل است. همچنین به عنوان "گسترش مرغ دریایی" به دلیل بالهای پرنده شناخته می شود ، استفاده از گزینه مرغ دریایی مفید و نسبتاً ارزان است ، به خصوص با توجه به حفاظت از آن می تواند به سبد سرمایه گذاری شما بپردازد.

ساختار گزینه مرغ دریایی توضیح داده شده است

ساختار گزینه مرغ دریایی به طور معمول خرید یک تماس تلفنی و فروش گزینه Put را تشکیل می دهد. بسته به دارایی که معامله می شود ، می تواند برعکس آن نیز باشد. این اغلب می تواند دو گزینه تماس و یک گزینه Put یا برعکس را تشکیل دهد و در هر دو زمینه صعودی و نزولی قابل استفاده است. در حالی که استراتژی گزینه Bushish Seagull شامل یک تماس با گاو نر/بدهی و فروش خارج از پول است ، استراتژی نزولی دقیقاً برعکس است و شامل یک خرس است که به فروش می رسد و فروش تماس با پول است.

ساختار فوق الذکر گزینه مرغ دریایی امکان ایجاد یک شبکه ایمنی را فراهم می کند که به محافظت از سرمایه گذار در برابر ضرر در تجارت ارز کمک می کند. از طرف تلنگر ، ممکن است سودهای بالقوه شما را نیز محدود کند. این ترتیب انعطاف پذیری را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد تا از هر گزینه ای بر اساس حرکات مربوطه در بازار فارکس ، مناسب تر تلقی شود و هنوز هم قادر به ایجاد بازده از تجارت باشد. در حالی که این امر به دلیل موقعیت محافظت شده می تواند به عنوان یک شبکه امنیتی عمل کند ، در صورت حرکت دارایی بیش از حد در جهت اشتباه از تخمین های اصلی شما ، می تواند منجر به بازده متوسط شود. همانطور که توجه داشتید ، ترکیب یک پخش طولانی با یک تماس کوتاه یا برعکس ، محافظت خوبی در برابر کاهش قیمت ها است ، با این حال ، این استراتژی همچنین شناخته شده است که مشارکت شما در افزایش قیمت ها را محدود می کند.

خلاصه

همانطور که در مورد هر نوع استراتژی سرمایه گذاری وجود دارد ، فرد باید ترکیب مناسب از لیست ها و تماس ها را با دقت انتخاب کند. زمان تاریخ انقضا برای گزینه ها نیز باید با حرکت پیش بینی شده در نرخ ارز مطابقت داشته باشد. برای استفاده بیشتر از استراتژی گزینه مرغ دریایی ، مهم است که تماس و گزینه های درگیر از نظر مقدار مشابه باشد و گزینه ها به شکلی قیمت گذاری می شوند که به طور مؤثر یک بازی با مبلغ صفر ایجاد می کند. اینگونه است که شما را از موقعیت هایی با نوسانات بالا درک می کند.

در حالی که گزینه مرغ دریایی در صورت نوسانات زیاد مانند بیمه برای نمونه کارها عمل می کند ، اگر نرخ ارز در طول پنجره معاملات به طور قابل توجهی حرکت نکند ، بازده شما ممکن است متوسط باشد که منجر به هزینه های احتمالی فرصت شود.

استفاده از گزینه مرغ دریایی به طور مؤثر به تجربه و دانش نسبتاً خوبی در تجارت نیاز دارد و برای مبتدیان یا آماتورها توصیه نمی شود. نیاز به تحقیقات بازار ، روند عملکرد اخیر و سود/کاهش ارز در هنگام استفاده از این استراتژی سرمایه گذاری از اهمیت بالایی برخوردار است. استراتژی گزینه مرغ دریایی به کاهش مقدار مشخصی از ریسک کمک می کند ، اما نمی تواند تمام نوسانات درگیر در تجارت فارکس را به طور کامل از بین ببرد. از این رو باید تمام عوامل قبل از کاربرد آن در نمونه کارها در نظر گرفته شود.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 34 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:16