خرید سهام الفبا (GOOG).

ساخت وبلاگ

قیمت سهام GOOG و خرید/فروش الفبا را ببینید. درباره اخبار و پیش بینی های قیمت تحلیلگران با جامعه سرمایه گذاران بحث کنید.

در GOOG سرمایه گذاری کنید

الفبا (GOOG)

درباره الفبا (GOOG)

آلفابت یک شرکت هلدینگ است که در کسب و کار خرید و بهره برداری از شرکت های مختلف فعالیت می کند. از طریق بخش‌های Google و سایر شرط‌ها عمل می‌کند. بخش Google شامل محصولات اصلی اینترنتی آن مانند تبلیغات، اندروید، کروم، سخت‌افزار، Google Cloud، Google Maps، Google Play، Search و YouTube است. بخش شرط های دیگر شامل مشاغلی مانند Access، Calico است. ادامه مطلب

انجمن

titox avatar

jessethez avatar

superslaiyn420 avatar

0onlinebusiness avatar

JJtheKing1985 avatar

guima avatar

اهداف قیمت حروف الفبا

رتبه بندی سهام الفبا

درآمد سهام الفبا

آخرین خبرها

تم ها

محبوب ترین سهام

متاورس

اکتشافات فضایی

بازی و ورزش های الکترونیکی

هوش مصنوعی

واقعیت مجازی و افزوده

شرکت های SaaS

کربن مبارزه

پوشیدنی ها

اقتصاد کسب و کار کوچک

بنیانگذاران مهاجر

سوالات متداول (سؤالات متداول)

بالاترین قیمت سهام آلفابت در 52 هفته گذشته 152. 10 دلار است. قیمت فعلی سهام آلفابت 88. 73 دلار 41. 66 درصد کمتر از بالاترین حد خود در 52 هفته گذشته است.

کمترین قیمت سهام آلفابت در 52 هفته گذشته 83. 45 دلار است. قیمت فعلی سهام آلفابت 88. 73 دلار نسبت به پایین‌ترین حد خود در 52 هفته گذشته 5. 95 درصد افزایش یافته است.

قیمت هدف سهام آلفابت 124. 28 دلار بر اساس میانگین ارزشی است که گروهی از تحلیلگران فکر می کنند سهام آلفابت در آینده می تواند ارزش داشته باشد. این یک پیش بینی توسط Public.com نیست

نحوه خرید سهام Alphabet در Public

برای یک حساب کارگزاری در Public ثبت نام کنید

شروع کار آسان است. می توانید مستقیماً در وب سایت ما یا با بارگیری برنامه عمومی برای iOS یا Android برای یک حساب ثبت نام کنید.

وجوه را به حساب عمومی خود اضافه کنید

راه‌های مختلفی برای تأمین مالی حساب عمومی شما وجود دارد - از پیوند دادن یک حساب بانکی تا واریز وجه با کارت نقدی یا حواله سیمی.

انتخاب کنید که چقدر می خواهید در سهام Alphabet سرمایه گذاری کنید

به صفحه کاوش بروید. سپس، الفبا را در نوار جستجو تایپ کنید. وقتی سهام Alphabet را در نتایج مشاهده کردید، روی آن ضربه بزنید تا صفحه خرید باز شود.

سرمایه گذاری های خود را در یک مکان مدیریت کنید

می‌توانید سهام تازه خریداری‌شده Alphabet خود را در سبد سهام خود در کنار بقیه سهام، ETF، ارزهای دیجیتال و دارایی‌های جایگزین خود بیابید.

خرید سهام الفبا (GOOG).

قیمت سهام GOOG و خرید/فروش الفبا را ببینید. درباره اخبار و پیش بینی های قیمت تحلیلگران با جامعه سرمایه گذاران بحث کنید.

در GOOG سرمایه گذاری کنید

تم ها

محبوب ترین سهام

متاورس

اکتشافات فضایی

بازی و ورزش های الکترونیکی

هوش مصنوعی

واقعیت مجازی و افزوده

شرکت های SaaS

کربن مبارزه

پوشیدنی ها

اقتصاد کسب و کار کوچک

بنیانگذاران مهاجر

سلب مسئولیت: هر سرمایه گذاری ذکر شده در اینجا ، که ممکن است در بستر عمومی در دسترس باشد ، قرار است فقط برای اهداف اطلاعاتی مورد استفاده قرار گیرد ، نباید تنها مبنای تصمیم گیری برای سرمایه گذاری باشد و توصیه یا توصیه ای نیست.

© کپی رایت 2023 Public Holdings ، Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

داده های بازار توسط Xignite.

خدمات کارگزاری برای اوراق بهادار ثبت شده در ایالات متحده ، با استفاده از Open to Public Investing ، Inc. ("باز برای سرمایه گذاری عمومی") ، یک کارگزار ثبت شده و عضو FINRA & SIPC ، به مشتریان خودگردان ارائه می شود. اطلاعات اضافی در مورد کارگزار خود را می توانید با کلیک بر روی اینجا پیدا کنید. یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به شرکت های عمومی هلدینگز ، شرکت ("هلدینگ های عمومی") برای سرمایه گذاری عمومی باز است. این یک پیشنهاد ، درخواست پیشنهاد یا مشاوره برای خرید یا فروش اوراق بهادار یا افتتاح حساب کارگزاری در هر حوزه قضایی نیست که در آن برای سرمایه گذاری عمومی ثبت نشده باشد. محصولات اوراق بهادار ارائه شده توسط سرمایه گذاری عمومی برای سرمایه گذاری عمومی بیمه نشده اند. شرکت پاکسازی Apex ، شرکت پاکسازی ما ، بیش از حد معمول SIPC پوشش بیمه ای اضافی دارد. اطلاعات اضافی را می توان در اینجا یافت

خدمات کارگزاری برای دارایی های جایگزین موجود در ملاء عام توسط Dalmore Group ، LLC ("Dalmore") ، عضو FINRA & SIPC ارائه می شود."دارایی های جایگزین" ، همانطور که این اصطلاح در ملاء عام استفاده می شود ، اوراق بهادار سهام عدالت است که طبق آیین نامه A قانون اوراق بهادار سال 1933 (به عنوان اصلاح شده) صادر شده است ("آیین نامه A"). این محتوا مشاوره سرمایه گذاری نیست. این سرمایه گذاری ها سوداگرانه هستند ، شامل خطرات قابل توجهی (از جمله نقص و از بین رفتن اصلی) هستند و FDIC یا SIPC بیمه نمی شوند. دارایی های جایگزین خریداری شده بر روی سکوی عمومی در حساب کارگزاری سرمایه گذاری عمومی برگزار نمی شود و توسط خریدار خودآگاه هستند. صادرکنندگان این اوراق بهادار ممکن است وابسته به عموم باشند ، و ممکن است در هنگام خرید یا فروش دارایی های جایگزین ، هزینه های عمومی (یا یک شرکت وابسته) را بدست آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خطرات و تضاد منافع ، به این افشای مراجعه کنید. یک شرکت وابسته به عموم ممکن است "آزمایش آبها" باشد و با در نظر گرفتن ارائه اوراق بهادار تحت ردیف 2 آیین نامه A. هیچ پول یا توجه دیگری درخواست نمی شود و در صورت ارسال در پاسخ ، پذیرفته نمی شود. هیچ پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار قابل قبول نیست و هیچ بخشی از قیمت خرید را نمی توان دریافت کرد ، تا زمانی که بیانیه ارائه شده به SEC توسط SEC واجد شرایط باشد. هرگونه پیشنهاد ممکن است بدون تعهد و تعهد از هر نوع ، در هر زمان قبل از اطلاع از پذیرش پس از تاریخ صلاحیت توسط SEC یا همانطور که در مطالب ارائه دهنده مربوط به فرصت سرمایه گذاری ارائه شده است ، در هر زمان ، بدون تعهد و تعهد از بین برود. نشانه ای از علاقه به خرید اوراق بهادار شامل هیچ تعهدی و تعهد به هیچ وجه نیست.

خدمات اعدام Cryptocurrency توسط Apex Crypto LLC (NMLS ID 1828849) از طریق توافق نامه صدور مجوز نرم افزاری بین Apex Crypto LLC و Public Crypto LLC ارائه شده است. Crypto apex یک کارگزار ثبت شده یا عضو SIPC یا FINRA نیست. ارزهای رمزپایه اوراق بهادار نیستند و FDIC یا SIPC بیمه نمی شوند. Apex Crypto دارای مجوز برای فعالیت در فعالیت های تجاری ارز مجازی توسط وزارت خدمات مالی ایالت نیویورک است. لطفاً اطمینان حاصل کنید که خطرات ناشی از آن را قبل از تجارت کاملاً درک کرده اید: افشای حقوقی ، Crypto Apex.

Dalmore و Apex Crypto ، LLC به هیچ یک از شرکتهای تابعه دارایی عمومی وابسته نیستند. معاملات بدون کمیسیون سهام و ETF به کمیسیون های 0 دلار برای باز کردن برای سرمایه گذاری های عمومی خود کارگزاری نقدی شخصی که در ساعات معاملاتی منظم به صورت الکترونیکی به صورت الکترونیکی ثبت شده است ، برای سرمایه گذاری در اختیار عموم قرار می دهد. به خاطر داشته باشید که هزینه های دیگر مانند هزینه های نظارتی ، هزینه اشتراک حق بیمه ، کمیسیون معاملات در ساعات معاملات طولانی ، هزینه های انتقال سیم و هزینه بیانیه کاغذ ممکن است برای حساب کارگزاری شما اعمال شود. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر به برنامه هزینه سرمایه گذاری عمومی مراجعه کنید.

سهام کسری در خارج از عموم غیرقانونی است و قابل انتقال نیست. برای توضیح کامل در مورد شرایط ، محدودیت ها و محدودیت های مرتبط با سهام کسری ، برای کسب اطلاعات بیشتر به افشای سهم کسری ما مراجعه کنید.

تمام سرمایه گذاری ها شامل خطر از دست دادن است و عملکرد گذشته یک امنیت یا یک محصول مالی ، نتایج یا بازده های آینده را تضمین نمی کند.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 49 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:11