برنامه های آموزش عملیات نیروگاه

ساخت وبلاگ

TTP از ماژول های آموزشی مبتنی بر رایانه و خارج از قفسه ما گرفته تا آموزش کامل مربی در محل ، استاندارد صنعت جدیدی را برای کیفیت و نوآوری در آموزش گیاهان و عملیات با تصاویر سه بعدی برنده جایزه و راه حل های آموزشی یکپارچه تعیین می کند.

مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک باشد ، ما می توانیم راه حل مناسبی را برای عملیات ، تجهیزات و نیازهای کارمندان شما تهیه کنیم.

درگیر نمایش تصویری سه بعدی

از اجزای داخلی و عملکرد تجهیزات نیروگاه نیروگاه در هیچ جای دیگر موجود نیست.

آموزش و خدمات سفارشی

متناسب با کارخانه ، تجهیزات ، عملیات و نیازهای نگهداری خاص شما.

مطالب آموزشی پیشرفته

برای تولید برق ، تولید ، آب و بسیاری موارد دیگر که دارای ارائه مدل های سه بعدی دقیق ، تصاویر و فیلم ها هستند.

کاری که انجام می دهیم

مواد آموزشی پویا و جذاب

مجموعه خدمات یکپارچه TTP و راه حل های آموزشی قابل تنظیم مبتنی بر تجسم های سه بعدی پیشرفته است که زبان آموزان را به روش های آموزش سنتی به سادگی درگیر می کند.

این که آیا در یک ماژول آموزش مبتنی بر رایانه ، کتابچه راهنمای آموزش چاپی یا بخشی از یک دوره تحت رهبری مربی در محل قرار دارد ، مواد ما یکپارچه با یکدیگر ادغام می شوند-و تجهیزات خاص شما-کاهش دانش کاهش دانش و افزایش حفظ یادگیرنده.

چرا TTP؟

نرخ قطع اجباری پایین تر

کاهش زمان انتقال دانش

ساعت های آموزش فیلم

کارمندان جانباز نظامی

خدمات ما

ما فقط یک ارائه دهنده محتوا نیستیم. ما شریک آموزش شما هستیم.

استراتژی آموزشی و تجزیه و تحلیل شکاف

TTP در اینجا است تا به شما کمک کند تا بهتر درک کنید که در کجا قرار دارید ، به چه چیزی نیاز دارید و چگونه می توانید گیاه خود را با خیال راحت و کارآمد نگه دارید. تیم متخصصان ما چندین دهه تجربه صنعت را برای تجزیه و تحلیل و استراتژی نیازهای آموزشی شما به ارمغان می آورد.

آموزش یادگیری مبتنی بر رایانه ، مربی و ترکیبی

از ماژول های آموزشی مبتنی بر رایانه ما تا دوره های حضوری ، به رهبری مربی ، ما به وضوح طراحی تجهیزات-و جریان سیستم را برای هر صنعت به وضوح نشان می دهیم-از جمله تولید برق ، نفت و گاز ، تولید آب ، فاضلاب و شیمیاییتجهیزات و عملیات تولیدی.

تجهیزات سه بعدی رندر ، مدل سازی و انیمیشن

از تجسم مسیرهای جریان یک توربین گاز گرفته تا شکستن مراحل گام به گام برای جدا کردن محرک شیر یا پودر زغال سنگ، مدل های سه بعدی ما بی نظیر هستند. ما ده‌ها رندر و طرح در مجموعه موجود خود داریم که می‌توان از آن‌ها در قفسه استفاده کرد یا مطابق با تجهیزات و مشخصات شما سفارشی کرد. اگر هنوز آن را نداریم، می توانیم آن را درست کنیم!

توسعه مواد و دارایی

چه به توضیحات سیستم، رویه‌های عملیاتی یا دستورالعمل‌های آموزشی نیاز داشته باشید، TTP شما را تحت پوشش قرار می‌دهد. ما می توانیم با شما کار کنیم تا مواد موجود شما را به روز کنیم یا هر آنچه را که نیاز دارید از ابتدا توسعه دهیم. ما تصاویر سه بعدی جذاب خود را هر زمان که مناسب باشد یکپارچه می کنیم و مواد را برای مطابقت با مشخصات دقیق تجهیزات، فرآیندها، کارخانه، ساختار کارکنان و/یا هر نیاز خاص سایت شما سفارشی می کنیم.

بسته ها و راه حل های سفارشی

وقتی صحبت از سفارشی سازی خدمات و راه حل های آموزشی برای مطابقت با نیازهای شما باشد، ما واقعا می درخشیم. مهم نیست که چقدر بزرگ یا کوچک، ما می توانیم راه حل مناسبی برای عملیات، تجهیزات، تعمیر و نگهداری و نیازهای کارکنان کارخانه شما ایجاد کنیم.

و بیشتر

در مورد چگونگی تعامل TTP با فراگیران به روشی که مواد آموزشی سنتی به سادگی نمی توانند، بیشتر بیاموزند.

کاتالوگ دوره های جامع

صدها دورهدر حال حاضر موجود است.

کاتالوگ دوره های آماده TTP شامل بیش از 100 دوره آموزشی مبتنی بر کامپیوتر با کیفیت بالا است که برای پیاده سازی و استفاده فوری شما آماده است. در دنیایی با فاصله زمانی کوتاه و حواس‌پرتی، مواد جذاب ما بالاتر از بقیه قرار می‌گیرند تا زمان انتقال دانش را کاهش داده و حفظ یادگیرنده را افزایش دهند.

کتابخانه ما را برای دوره‌های اصول، عملیات و تعمیر و نگهداری طیف وسیعی از گیاهان و تجهیزات مرور کنید.

دوره های ویژه

توربین بادی 1. 0 مگاواتی MHI

این دوره یک دوره آموزشی متحرک سه بعدی مبتنی بر کامپیوتر است که به بررسی کلی و عملکرد یک توربین بادی MHI 1. 0MW می پردازد. این دوره به هشت ماژول تقسیم شده است - نمای کلی، روتور توربین، گیربکس، سیستم های روغن توربین، ژنراتور، صادرات نیرو، راه اندازی، تعمیر و نگهداری. این دوره برای هر سطحی طراحی شده است و برای افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد توربین بادی MHI 1. 0MW هستند ایده آل است. این دوره برای تولید برق، انرژی های تجدیدپذیر و توربین های بادی کاربرد دارد.

 1. بررسی اجمالی
 2. روتور توربین
 3. گیربکس
 4. سیستم های روغن توربین
 5. ژنراتور
 6. صادرات برق
 7. استارت آپ
 8. نگهداری

دوره های ویژه

این دوره یک دوره آموزشی متحرک سه بعدی مبتنی بر کامپیوتر است که به بررسی کلی و عملکرد کلید برق در یک نیروگاه می پردازد. این دوره به ده ماژول تقسیم می شود - بررسی اجمالی کلید برق، طراحی و عملکرد قطع کننده 6. 9 کیلو ولت، حفاظت از دنده سوئیچ 6. 9 کیلوولت، تعمیر و نگهداری کلید 6. 9 کیلوولت، عیب یابی سوئیچ 6. 9 کیلوولت، 480 ولت سوئیچگیر، طراحی 480 ولت، طراحی 4 و 40، 4، 4، 480، 4 و 480،تعمیر و نگهداری، سیستم زمین با مقاومت بالا 480 ولت. این دوره برای هر سطحی طراحی شده است و برای افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد و عملکرد یک کلید برق در یک نیروگاه هستند ایده آل است. این دوره برای نیروگاه های تولید برق، نیروگاه های متعارف و زغال سنگ، نیروگاه های سیکل ترکیبی و سیکل ساده کاربرد دارد.

 1. نمای کلی تابلو برق
 2. طراحی و عملکرد بریکر 6. 9 کیلوولت
 3. محافظ 6. 9 کیلو ولت کلید
 4. تعمیر و نگهداری کلید 6. 9 کیلو ولت
 5. عیب یابی کلید 6. 9 کیلو ولت
 6. نمای کلی تابلو برق 480 ولت
 7. طراحی و عملکرد بریکر 480 ولت
 8. محافظ 480 ولت کلید
 9. تعمیر و نگهداری کلید 480 ولت
 10. سیستم زمین با مقاومت بالا 480 ولت

دوره های ویژه

توربین گازی GE 7FA

این دوره یک دوره آموزشی متحرک سه بعدی مبتنی بر کامپیوتر است که به بررسی کلی و عملکرد یک توربین گازی GE 7FA می پردازد. این دوره به ده ماژول تقسیم می شود - نمای کلی، هوای ورودی، بخش کمپرسور، بخش های احتراق و توربین، سیستم گاز سوخت، توزیع تامین روغن روغن، تامین و توزیع EHC، سیستم تخلیه کمپرسور، نمای کلی ژنراتور، شروع توربین، و سیستم توزیع الکتریکی. این دوره برای هر سطحی طراحی شده است و برای افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد توربین گازی GE 7FA هستند ایده آل است. این دوره برای نیروگاه های تولید برق، سیکل ترکیبی و سیکل ساده کاربرد دارد.

 1. بررسی اجمالی
 2. هوای ورودی
 3. بخش کمپرسور
 4. بخش احتراق و توربین
 5. سیستم گاز سوخت
 6. توزیع عرضه روغن لوب
 7. تامین و توزیع EHC
 8. سیستم تخلیه کمپرسور
 9. نمای کلی ژنراتور
 10. شروع توربین

دوره های ویژه

عملکرد سیستم اسمز معکوس

این دوره یک دوره آموزشی مفصل سه بعدی مبتنی بر رایانه است که در مورد عملکرد سیستم اسمز معکوس بحث می کند. این دوره به هفت ماژول تقسیم می شود - منبع آب خام ، ماوراءیلتر و مخزن بافر تصفیه ، تأمین مخزن بافر به RO ، جریان چرخه عملیاتی برای RO ، degasifier ، بافر نفوذی و مخزن ذخیره سازی ، تمیز کردن شیمیایی. این دوره برای هر سطح طراحی شده است و برای افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد عملکرد سیستم اسمز معکوس هستند ایده آل است. این دوره برای تصفیه آب و فاضلاب ، تولید برق ، چرخه ساده چرخه ترکیبی ، گیاهان معمولی و زغال سنگ ، نفت و گاز ، تولید شیمیایی و هسته ای کاربرد دارد.

 1. منبع آب خام
 2. Ultrafilters و مخزن بافر تصفیه
 3. تأمین مخزن بافر به RO
 4. جریان های چرخه عملیاتی برای RO
 5. ایزوساژ کننده
 6. بافر و مخزن ذخیره سازی
 7. نظافت شیمیایی

دوره های ویژه

کمپرسور هوای پیچ چرخشی

این دوره یک دوره آموزشی مفصل سه بعدی مبتنی بر رایانه است که در مورد نمای کلی و عملکرد یک کمپرسور هوای پیچ چرخشی بحث می کند. این دوره یک کمپرسور هوا 2 مرحله ای را در بر می گیرد. این دوره به سه ماژول تقسیم می شود - نمای کلی ، سیستم های هوا و روغن و عملیات. این دوره برای هر سطح طراحی شده است و برای افرادی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد کمپرسورهای هوای چرخ چرخ هستند ایده آل است. این دوره برای تولید برق ، نیروگاه های معمولی ، چرخه ترکیبی و نیروگاه های چرخه ساده ، نیروگاه های هسته ای ، تأسیسات تولید نفت و گاز ، تأسیسات تولید شیمیایی ، کارخانه های تصفیه آب و فاضلاب کاربرد دارد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 34 تاريخ : يکشنبه 6 فروردين 1402 ساعت: 0:29