اطلاعات نویسنده

ساخت وبلاگ

سفارشات داخلی از طریق سرویس بسته United Parcel (UPS) یا سرویس پستی ایالات متحده (USPS) تحویل داده می شود. زمان ترانزیت به طور متوسط 3 تا 5 روز کاری. لطفاً توجه داشته باشید که UPS بسته هایی را به صندوق های اداره پست ارائه نمی دهد.

سفارشات عجله داخلی

حمل و نقل استاندارد بین المللی

سفارشات بین المللی از طریق خدمات پیک پست ارائه می شود که می تواند یک سرویس پستی ، سرویس پیک یا ترکیبی از هر دو باشد. سرویس استاندارد قابل ردیابی است. لطفاً 4-7 هفته برای تحویل اجازه دهید.

حمل و نقل بین المللی تسریع شده

لطفاً توجه داشته باشید که حامل ها بسته هایی را به صندوق های اداره پست تحویل نمی دهند. ASTM Inteational به دلیل تنوع فرآیندها و رویه های گمرک در کشورهای مختلف ، نمی تواند زمان حمل و نقل به مقصد بین المللی را تضمین کند. وظیفه و مالیات گمرکی مسئولیت گیرنده است.

هزینه حمل و نقل و حمل و نقل از برنامه نرخ ، در زیر پیروی کنید:

 

کل سفارشهزینه حمل و نقل و حمل و نقل
تا 50. 00 دلار8. 61 دلار
50. 01 تا 100. 00 دلار17. 03 دلار
100. 01 دلار تا 150. 00 دلار25. 08 دلار
150. 01 دلار تا 250. 00 دلار33. 51 دلار
250. 01 تا 500. 00 دلار48. 62 دلار
500. 01 دلار تا 750. 00 دلار66. 37 دلار
750. 01 تا 1000. 00 دلار81. 11 دلار
1000. 01 دلار تا 1500. 00 دلار105. 87 دلار
1500. 01 دلار تا 2500. 00 دلار138. 54 دلار
2500. 01 تا 4999. 00 دلار183. 15 دلار
5000. 00 تا $ بالاتردلار رایگان

هزینه حمل و نقل و حمل و نقل تقریبی است. در صورت نیاز به سفارش شما به چندین محموله ، ممکن است هزینه های اضافی متحمل شود. این برای مجموعه ها و بخش های کامل صدق نمی کند.

مربوط
توافقنامه مجوز ASTM

توافقنامه مجوز ASTM

قبل از بارگیری این سند ، این اصطلاحات را با دقت بخوانید. با بارگیری سند ASTM که وارد یک قرارداد می شوید و تصدیق می کنید که این توافق نامه مجوز را خوانده اید ، آن را درک کرده اید و موافقت می کنید که به شرایط آن متعهد باشید. اگر با شرایط این توافق نامه مجوز موافق نیستید ، فوراً بدون بارگیری سند ASTM از این صفحه خارج شوید.

لطفااینجا کلیک کنیدبرای مشاهده توافق نامه مجوز برای موسسات آموزشی.

مالکیت.این سند توسط ASTM Inteational (ASTM) ، 100 Barr Harbour Drive ، West Conshohocken ، PA 19428-2959 USA کپی رایت شده است. کلیه حقوق محفوظ است. شما (مجوز) در سند ASTM هیچ مالکیت یا حقوق دیگری ندارید. این یک فروش نیست ؛حق ، عنوان و علاقه به سند ASTM (در هر دو پرونده الکترونیکی و کپی سخت) متعلق به ASTM است. ممکن است اعلامیه حق چاپ یا سایر اعلامیه های موجود در سند ASTM را حذف یا مبهم نکنید.

مجوز محدود.ASTM یک مجوز محدود و غیر قابل انتقال به شما اعطا می کند: حق بارگیری یک پرونده الکترونیکی از این سند ASTM برای ذخیره موقت در یک رایانه برای اهداف مشاهده ، و/یا چاپ یک نسخه از سند ASTM برای استفاده فردی. نه پرونده الکترونیکی و نه چاپ کپی سخت ممکن است به هیچ وجه تکثیر شوند. علاوه بر این ، پرونده الکترونیکی ممکن است در جای دیگر از طریق شبکه های رایانه ای یا در غیر این صورت توزیع نشود. یعنی پرونده الکترونیکی نمی تواند ارسال شود ، به دیسک بارگیری شود ، در هارد دیسک دیگر کپی شود یا در غیر این صورت به اشتراک گذاشته شود. چاپ کپی سخت تنها ممکن است برای استفاده داخلی در سازمان شما به سایر کارمندان توزیع شود. ممکن است کپی نشود. این سند ASTM ممکن است در غیر این صورت فروخته نشود ، اجاره ، اجاره ، اجاره ، وام یا زیر مجوز. مشترکین مسئولیت کلیه اقدامات کنترل دسترسی و امنیت لازم را برای اطمینان از استفاده از آدرس های IP مشترک برای دسترسی به مجلات غیر از کاربران مجاز ، بر عهده خواهد داشت.

کمک های مالی بین المللی ASTM به مشترکین و کاربران مجاز در سایت مجاز مشترکین ، دسترسی آنلاین به ژورنال ASTM که مشترک مشترک در نسخه چاپی یا آنلاین است ، مشترک است. این کمک هزینه فقط به مشترکین و چنین کاربران مجاز به صورت جداگانه گسترش می یابد و ممکن است به دیگران منتقل یا به دیگران منتقل نشود. برای چاپ مجدد مقاله ژورنال ، لطفاً با خدمات مشتری ASTM ، 100 بار هاربر دکتر ، PO Box C700 ، West Conshohocken ، PA 19428 ، تلفن: 610-832-9555 تماس بگیرید. نمابر: 610-832-9585 ؛پست الکترونیک:service@astm. org

تایید:ASTM حق دارد با هزینه خود و در هر زمان در طول ساعات عادی کاری ، پیروی از این توافقنامه مجوز را تأیید کند. برای انجام این کار ، ASTM یک مشاور مستقل ، منوط به توافق نامه محرمانه بودن را درگیر می کند تا استفاده شما از اسناد ASTM را مرور کند. شما موافقت می کنید برای این منظور امکان دسترسی به اطلاعات و سیستم های رایانه ای خود را فراهم کنید. تأیید با توجه به کمتر از 15 روز ، در ساعات عادی کاری و به روشی که به طور غیر منطقی در عملیات شما دخالت نمی کند ، انجام می شود. اگر تأیید صحت استفاده از اسناد ASTM را نشان دهد ، باید ASTM را برای هزینه های انجام شده در تأیید و بازپرداخت ASTM برای هرگونه استفاده بدون مجوز بازپرداخت کنید. ASTM با استناد به این رویه ، از هیچ یک از حقوق خود برای اجرای این توافق یا محافظت از مالکیت معنوی خود با هر وسیله دیگری که توسط قانون مجاز است ، چشم پوشی نمی کند.

رمزهای عبورشما باید فوراً ASTM را از هرگونه استفاده یا استفاده غیرمجاز شناخته شده یا مشکوک از رمز عبور خود، یا هرگونه نقض شناخته شده یا مشکوک امنیتی، از جمله گم شدن، سرقت یا افشای غیرمجاز رمز عبور خود یا هرگونه دسترسی غیرمجاز یا استفاده از سند ASTM مطلع کنید.. شما تنها مسئول حفظ محرمانه بودن رمز عبور خود و اطمینان از دسترسی مجاز و استفاده از سند ASTM هستید.

تعاریفبرای اهداف این مجوز، یک سایت مجاز یک سایت محلی (یک مکان جغرافیایی) است که تحت مدیریت واحد در یک مکان واحد قرار دارد. برای مشترکی که در بیش از یک شهر مکان دارد، هر شهر به عنوان یک سایت متفاوت در نظر گرفته می شود. برای مشترکی که چندین مکان در یک شهر دارد، هر مکان یک سایت متفاوت در نظر گرفته می شود.(اگر به دنبال دسترسی آنلاین برای چندین سایت هستید، لطفاً با Kathe Hooper، ASTM Inteational، به آدرس khooper@astm. org یا شماره تلفن: 610-832-9634 تماس بگیرید). منظور از کاربر مجاز فقط کارمندان، اساتید، کارکنان و دانشجویان است که به طور رسمی به مشترک در سایت مجاز وابسته هستند، و افرادی که دسترسی قانونی به مجموعه ها و امکانات کتابخانه در سایت مجاز دارند، با استفاده از آدرس IP در محدوده مشخص شده در اشتراک.. کاربران مجاز ممکن است افرادی باشند که از مکان فیزیکی مشترک دورتر هستند و دسترسی آنها از سایت مجاز مدیریت می شود، اما نه افرادی که در سایت ها یا محوطه های دانشگاهی راه دور با مدیریت جداگانه هستند. به عنوان مثال، یک کارمند مشترک ممکن است در هنگام دسترسی به شبکه مشترک از خانه یا هنگام سفر به شهر دیگر، کاربر مجاز در نظر گرفته شود. با این حال، کارکنان یک پردیس شعبه یا مرکز در شهر دیگر به عنوان کاربران مجاز در نظر گرفته نمی شوند. مشترک شخص یا نهادی است که مشترک مجله ASTM شده و با شرایط این مجوز محدود موافقت کرده است.

خاتمه دادن.این موافقتنامه تا زمان فسخ معتبر است. شما می توانید در هر زمان با از بین بردن تمام نسخه های (سخت، دیجیتال یا هر رسانه ای) سند ASTM (ژورنال) این قرارداد را فسخ کنید.

قانون حاکم، محل برگزاری، حوزه قضایی.این موافقتنامه باید مطابق با قوانین مشترک المنافع پنسیلوانیا تفسیر و تفسیر شود. دارنده پروانه موافقت می کند که برای هر گونه اختلافی که ممکن است تحت این توافقنامه ایجاد شود، به حوزه قضایی و محل رسیدگی در دادگاه های ایالتی و فدرال پنسیلوانیا تسلیم شود. شما همچنین موافقت می کنید که از هرگونه ادعای مصونیت خود چشم پوشی کنید.

ادغام.این توافق نامه کل توافق بین شما و ASTM مربوط به موضوع آن است. این ارتباطات ، پیشنهادات ، نمایندگی ها و ضمانت نامه ها ، پیشنهادات ، نمایندگی ها و ضمانت نامه های قبلی یا معاصر را پشت سر می گذارد و بر هرگونه شرایط متناقض یا اضافی از هرگونه نقل قول ، نظم ، تأیید یا سایر ارتباطات بین طرفین مربوط به موضوع آن در طول مدت این توافقنامه غالب است. هیچ اصلاح این توافق نامه الزام آور نخواهد بود ، مگر اینکه به صورت کتبی و توسط نماینده مجاز هر یک از طرفین امضا شود.

سلب مسئولیت ضمانت.مگر اینکه در این توافق نامه مشخص شده باشد ، کلیه شرایط صریح یا ضمنی ، بازنمودها و ضمانت نامه ها ، از جمله هرگونه ضمانت ضمنی از قابلیت تجارت ، تناسب اندام برای یک هدف خاص یا عدم نقض ، از آن رد می شوند ، به جز به حدی که این سلب مسئولیت ها از نظر قانونی نامعتبر هستند.

محدودیت مسئولیت.تا آنجا که طبق قانون ممنوع نیست ، به هیچ وجه ASTM مسئولیت هرگونه ضرر ، خسارت ، داده های از دست رفته یا خسارت های خاص ، غیرمستقیم ، نتیجه یا مجازات را بر عهده نخواهد گرفت ، اما بدون در نظر گرفتن تئوری مسئولیت ، ناشی از آن ناشی از یا مربوط به آن است. استفاده یا بارگیری سند ASTM. به هیچ وجه مسئولیت ASTM از مبلغی که طبق این توافقنامه مجوز پرداخت می شود ، فراتر نمی رود.

این اسناد توسط ASTM Inteational ، 100 Barr Harbor Drive ، PO Box C700 ، West Conshohocken ، PA 19428-2959 USA کپی رایت شده است. کلیه حقوق محفوظ است.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 51 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:52