تنظیمات Spotify ترفندهایی را تغییر می دهد که نحوه گوش دادن به موسیقی را تغییر می دهد

ساخت وبلاگ

حجم تنها تنظیماتی نیست که می توانید در Spotify تنظیم کنید. در اینجا آمده است که چگونه می توانید گوش دادن به لیست پخش مورد علاقه خود را حتی بهتر کنید.

زاک پس از نوشتن یک ایستگاه خبری پخش در زادگاهش سینسیناتی ، به مدت پنج سال نوشتن برای CNET را در نوامبر سال 2021 شروع کرد. او پس از استفاده از رایانه پدربزرگ و مادربزرگ خود عاشق فناوری شد تا از شخصیت های بازی های ویدیویی مانند یوشی در مایکروسافت رنگ هنگام 6 سالگی عکس بگیرد.

با بیش از 195 میلیون مشترک ، Spotify یکی از محبوب ترین سیستم عامل های پخش موسیقی در جهان است. CNET همچنین Spotify را به عنوان یکی از بهترین خدمات پخش موسیقی در بازار در رتبه بندی قرار داده و جایزه انتخاب ویرایشگر را به آن داد.

CNET Tech Tips logo

Spotify به شما امکان می دهد موسیقی را در هر کجا که هستید گوش دهید ، آهنگ های جدید را بر اساس فعالیت خود توصیه می کند و داده های جریان سرگرم کننده و شخصی را در پایان هر سال فراهم می کند. اگر برای تعطیلات به شما یک اشتراک Spotify داده شده است ، می توانید لیست های پخش را با دوستان در رسانه های اجتماعی یا با تمام دنیا از طریق برنامه تهیه و به اشتراک بگذارید.

اگر احساس می کنید چیزی از تجربه گوش دادن شما از دست رفته است ، Spotify به شما امکان می دهد تنظیمات مختلفی را کنترل کنید تا موسیقی شما عالی تر شود. به این ترتیب چه در یک کتابخانه آرام ، در رفت و آمد صبحگاهی یا پمپاژ مقداری آهن در ورزشگاه ، موسیقی شما همیشه متناسب با روحیه است.

در اینجا نحوه استفاده از تجربه گوش دادن به Spotify خود تا 11 مهم نیست که چه وضعیتی داشته باشد.

حجم پایه خود را تنظیم کنید تا با محیط خود مطابقت داشته باشد

تشخیص حجم بسیار آسان است ، اما آیا می دانید Spotify اجازه می دهد تا کاربران پریمیوم بسته به محیط خود ، حجم پایه برنامه را تنظیم کنند؟شما می توانید آرام ، عادی یا با صدای بلند انتخاب کنید و هرکدام از مزایای خاص خود برخوردار هستند.

ساکت باعث می شود آهنگ ها کمی آرام تر و تمیزتر به نظر برسند و اگر در خانه استراحت می کنید ، آن را به یک انتخاب خوب تبدیل می کند. نرمال باعث می شود آهنگ ها با حجم پایه متوسط پخش شوند و صدا نسبت به آرامش کمتری دارد. این یک انتخاب خوب برای اکثر افراد و موقعیت ها است. بلند است - شما آن را حدس زده اید - بلندتر ، اما ممکن است به دلیل بلندی کیفیت صوتی را از دست دهید. این گزینه اگر در سالن بدنسازی یا سایر محیط های پر سر و صدا هستید خوب است.

Smiling woman with headphones on

تغییر تنظیمات Spotify هیچ وقت طول نمی کشد و می تواند کل تجربه گوش دادن را بهبود بخشد.

در اینجا نحوه تنظیم حجم پایه در iPhone شما آورده شده است:

1. برنامه Spotify را باز کنید. 2. روی نماد دنده در گوشه سمت راست صفحه خود ضربه بزنید. 3. روی گزینه پخش در نزدیکی بالای منو ضربه بزنید. 4- در زیر سطح حجم سه گزینه وجود دارد: بلند ، عادی و ساکت.

اگر از برنامه Spotify در Mac استفاده می کنید ، در اینجا نحوه تنظیم حجم پایه آورده شده است:

1. Spotify را باز کنید. 2. روی Arrow Down در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. 3. تا زمانی که کیفیت صوتی را ببینید ، به پایین بروید. 4- تحت کیفیت صوتی ، باید سطح حجم را ببینید. 5. روی نوار کشویی در سمت راست سطح حجم کلیک کنید. 6. از اینجا گزینه های بلند ، عادی و آرام را می بینید. هر کدام را برای شما انتخاب کنید.

در اینجا نحوه تنظیم حجم پایه در صورت استفاده از برنامه Spotify در دستگاه Android آورده شده است:

1. Spotify را باز کنید. 2. برای دسترسی به تنظیمات ، روی نماد دنده ضربه بزنید. 3. به سمت پایین بروید و باید سطح حجم را ببینید. 4- در کنار سطح حجم باید گزینه های بلند ، عادی و آرام را ببینید. یکی را که می خواهید انتخاب کنید.

سرانجام ، در اینجا نحوه تنظیم حجم پایه در Spotify در حالی که در رایانه ویندوز تنظیم شده است:

1. Spotify را باز کنید. 2. روی نام حساب خود در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. 3. روی تنظیمات کلیک کنید. 4- تحت کیفیت صوتی ، باید سطح حجم را ببینید. روی نوار کشویی در سمت راست کلیک کنید. 5- یا با صدای بلند ، عادی یا ساکت انتخاب کنید.

برای کنترل بیشتر از تساوی Spotify استفاده کنید

اگر ترجیح می دهید با نحوه برخورد باس و سه گانه در هر آهنگ ، بیش از پیش مورد استفاده قرار بگیرید ، می توانید اکولایزر درون برنامه را تنظیم کنید. تنظیم باس شما بر صداهای با فرکانس پایین تأثیر می گذارد و موسیقی شما را با افزایش باس یا مسطح با باس کمتر عمیق تر می کند. Treble بر فرکانس های صدای بالاتر تأثیر می گذارد ، و باعث می شود موسیقی شما با افزایش سه گانه ، یا کسل کننده تر و نوعی گل آلود با سه برابر کمتر ، روشن تر و ترد شود.

در اینجا نحوه دسترسی به اکولایزر در آیفون خود آورده شده است:

1. Spotify را باز کنید. 2. برای دسترسی به تنظیمات ، روی دنده در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید. 3. روی گزینه پخش ضربه بزنید. 4- به پایین منو بروید و روی اکولایزر ضربه بزنید.

در اینجا نحوه دسترسی به اکولایزر در دستگاه Android خود آورده شده است:

1. Spotify را باز کنید. 2. برای دسترسی به تنظیمات ، روی نماد دنده ضربه بزنید. 3. تحت عنوان کیفیت صوتی - تحت عنوان Data Saver - TAP Equalizer.

اطلاعات بیشتر از 12 روز نکات فنی

این صفحه اکولایزر را در هر دو سیستم باز می کند. در اینجا می توانید کشویی اکولایزر دستی و تعداد انگشت شماری از تسویه حساب های مبتنی بر ژانر را پیدا کنید.

شما باید کشویی اکولایزر دستی را ببینید که شبیه یک نمودار خط با شش نقطه است. وقتی برای اولین بار به این صفحه رسیدید ، اکولایزر باید صاف باشد.

هر نقطه روی نمودار را می توان برای صدای کم و بیش تنظیم کرد. نوار سمت چپ نشان دهنده باس شما است ، نوار راست راست شما را کنترل می کند و میله های میانی را کنترل می کند - شما آن را حدس زده اید - میانی شما. شما می توانید میله ها را همانطور که می بینید مناسب باشد.

در این صفحه نیز تسویه حساب های مبتنی بر ژانر وجود دارد. می توانید کدام ژان را که گوش می دهید انتخاب کنید و برنامه به طور خودکار اسلایدها را تنظیم می کند تا برای آن سبک موسیقی بهینه سازی شود. پس از انتخاب یکی ، می توانید کشویی ها را برای تجربه گوش دادن کامل تنظیم کنید.

اگر می خواهید اکولایزر را مجدداً تنظیم کنید ، یک اکولایزر مبتنی بر ژانر به نام Flat وجود دارد. با این کار ، اکولایزر را به طور پیش فرض تنظیم می کند.

نسخه های Mac و Windows Spotify یک اکولایزر در برنامه ندارند. اما می توانید یک برنامه اکولایزر را جستجو کنید تا در سفر خود به شما کمک کند تا بهترین صدا را پیدا کنید.

Music on the Spotify app

تنظیم این تنظیمات واقعاً می تواند موسیقی شما را پاپ کند

کیفیت موسیقی خود را برای صدای واضح تر تنظیم کنید

همچنین می توانید کیفیت صوتی موسیقی خود را تنظیم کنید. اگر از داده های تلفن همراه استفاده می کنید و نمی خواهید صورتحساب تلفن خود را بالا ببرید ، این مفید است. کاهش کیفیت صدا از داده های کمتری استفاده می کند.

در اینجا نحوه تغییر کیفیت صدا در تلفن همراه و رایانه لوحی آورده شده است:

1برنامه Spotify را باز کنید. 2برای دسترسی به تنظیمات ، روی نماد دنده ضربه بزنید. 3به پایین بروید تا زمانی که کیفیت صوتی عنوان را مشاهده کنید - تحت ذخیره اطلاعات نیست. 4تحت جریان WiFi و پخش سلولی ، می توانید کم ، عادی ، بالا یا اتوماتیک را انتخاب کنید. گزینه اتوماتیک کیفیت صوتی را با هر آنچه که قدرت سیگنال شما است تنظیم می کند. اگر یک مشترک پرداخت شده باشید ، گزینه پنجم را در زیر هر دو جریان WiFi و پخش سلولی به نام بسیار بالا مشاهده خواهید کرد.

نحوه تغییر کیفیت صدا در دسک تاپ خود:

1Spotify را باز کنید. 2روی Arrow Down در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید. 3. روی تنظیمات کلیک کنید. 4- به کیفیت صوتی بروید. 5- در زیر کیفیت صوتی باید کیفیت جریان را ببینید. روی منوی کشویی در سمت راست کلیک کنید. 6. بین گزینه های کم ، عادی ، بالا یا اتوماتیک و گزینه بسیار بالا برای مشترکین پرداخت شده انتخاب کنید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 33 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:18