در اینجا نحوه عملکرد بازار سهام قبل ، حین و بعد از انتخابات ریاست جمهوری آمده است

ساخت وبلاگ

بازده بازار سهام توسط رئیس جمهور.(عملکرد گذشته ضمانت نتایج آینده نیست. شاخص ها. [+] برای سرمایه گذاری مستقیم در دسترس نیست ؛ بنابراین ، عملکرد آنها منعکس کننده هزینه های مرتبط با مدیریت یک نمونه کارها واقعی نیست. Indices LLC ، بخش S& P Global. کلیه حقوق محفوظ است.)

مشاوران صندوق بعدی

در هر سال عادی انتخابات اتفاقات زیادی رخ می دهد ، اما به طور مناسب ، این بار متفاوت به نظر می رسد. البته ، وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود ، مگر اینکه توپ کریستالی داشته باشید ، ارزش این را ندارد که آینده را پیش بینی کنید. تحقیر ترس ها یا انتظارات سیاسی با ایجاد تغییرات اساسی در سرمایه گذاری های شما می تواند به ویژه مضر باشد. در حالی که سعی در پاسخگویی به واکنش بازار به یک رویداد خاص مانند انتخاب مجدد ترامپ یا پیروزی بایدن ممکن است ارزشمند نباشد ، روندهای تاریخی در مورد عملکرد بازار سهام قبل ، در حین و بعد از انتخابات ریاست جمهوری می تواند به تعیین انتظارات برای سرمایه گذاران محتاطانه در مورد آنچه در این اتفاق افتاده است کمک کند. گذشتهتاریخ یک راهنمای مفید است ، اما همانطور که همه ما می دانیم ، آینده هیچ وعده ای ندارد.

دست و پنجه نرم: برای افزایش نوسانات آماده شوید

از نظر تاریخی ، نوسانات در بورس در ماه های منتهی به انتخابات بالا می رود. این منطقی است ، زیرا بازارها از عدم اطمینان متنفر هستند. برای سرمایه گذاران ، مهم است که به عقب برگردید ، احساسات شخصی را در مورد سیاست کنار بگذارید و به طور عینی اوضاع و آنچه را برای امور مالی شخصی خود ارزیابی می کند ، ارزیابی کنید.

از پیش بینی های جسورانه مراقب باشید: انتخابات 2016 را به یاد بیاورید

انتخابات سال 2016 به عنوان نمونه ای مناسب از چگونگی پیش بینی ها می تواند ناخوشایند باشد و چقدر سریع بازار می تواند اطلاعات جدید را در بر بگیرد و بهبود یابد.

شب انتخابات سال 2016 ، با افزایش گزارش های بیشتر دولت ها و پیروزی ترامپ به طور فزاینده ای به احتمال زیاد ، آینده بازار سهام به سرعت غرق شد. S& P 500 در معاملات Premarket بیش از 5 ٪ سقوط کرد و باعث شد که یک قطع کننده مدار را متوقف کند. با بسته شدن بازار روز بعد از انتخابات ، این شاخص بیش از 1 ٪ افزایش یافته است.

ارزش ندارد که یک جستجوی سریع Google برای پیروزی ترامپ 2016 و بازار سهام نتایج بیشماری را برای پیش بینی رکود فوری ، مخزن بازارها ، غرق شدن سهام (همه منتشر شده قبل از 8 نوامبر 2016) بازگرداند. بین سال های 2017 - 2019 ، میانگین بازده قیمت سالانه این شاخص بیش از 14 ٪ بود.

بهترین نرم افزار مالیاتی 2022

بهترین نرم افزار مالیاتی برای خود اشتغالی سال 2022

ماشین حساب مالیات بر درآمد: مالیات خود را تخمین بزنید

تاریخ نشان می دهد که بازار سهام و اقتصاد شاخص های کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری است

اگرچه بازار سهام از نظر تاریخی اقتصاد نیست ، اما هر دو در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نقش عمده ای داشته اند. به گفته دن کلیفتون از شرکای تحقیقاتی استراتژاس ، تاریخ نشان می دهد که از رکود اقتصادی در دو سال منتهی به انتخابات ، نشانگر اصلی انتخاب مجدد است.

در 100 سال گذشته ، هر رئیس جمهور که در این دوره از رکود اقتصادی جلوگیری می کرد ، دوباره انتخاب شد. تنها یک ، کالوین کولیج ، هنگامی که در دو سال منتهی به انتخابات ، رکود اقتصادی به دست آورد ، به پیروزی مجدد رسید.

تحقیقات وی همچنین نشان می دهد که چگونه عملکرد بازار سهام منتهی به انتخابات نیز شاخص اصلی نتیجه بوده است. عملکرد S& P 500 در سه ماه قبل از رای گیری ، 87 ٪ از انتخابات را از سال 1928 و 100 ٪ از سال 1984 پیش بینی کرده است. وقتی بازده مثبت بود ، حزب فعلی برنده می شود. اگر این شاخص در پنجره سه ماهه متحمل ضرر می شد ، این فرد فعلی از دست می دهد.

عملکرد بازار سهام قبل از انتخابات ریاست جمهوری

شرکای تحقیقاتی استراتژاس

عملکرد بازار سهام در طول سال انتخابات

جای تعجب نیست که بازارها در طی یک سال که یک رئیس جمهور فعلی در مقایسه با یک دولت جدید انتخاب می شود ، بهتر عمل می کنند. همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، بازارها از عدم اطمینان متنفر هستند. یک رئیس جمهور جدید می تواند ناشناخته تر ایجاد کند: پتانسیل افزایش مقررات ، مالیات های بالاتر و سایر شیفت هایی که بازار درک می کند به عنوان ضد تجارت می تواند بر احساسات تأثیر بگذارد.

بازده تاریخی سهام و اوراق قرضه در سالهای انتخابات

از نزدیک به بازار در 17 اوت 2020 ، S& P 500 تا به امروز 4. 68 ٪ رشد داشته است (بازده کل) و بلومبرگ بارکلیز شاخص اوراق قرضه کل ایالات متحده در سال 6. 94 ٪ مثبت بود.

سال پس از انتخابات را برمی گرداند

از نظر تاریخی ، سهام و اوراق قرضه ایالات متحده در مقایسه با سال بعد تمایل به عملکرد بهتری دارند. برای سهام بین المللی ، برعکس این مورد است. سال پس از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به مراتب فراتر از دوره های انتخابات بود.

سهام جهانی تحت رهبری حزب مختلف مختلط است

این مقاله Forbes عملکرد بازار سهام ایالات متحده را تا دوره ریاست جمهوری تجزیه می کند ، اما بیشتر سرمایه گذاران فقط در S& P 500 سرمایه گذاری نمی کنند.

به گفته مشاوران صندوق ابعادی ، از سال 1973 ، میانگین بازده سالانه برای سهام بین المللی توسعه یافته [1] همیشه نسبت به یک دوره برای روسای جمهور دموکراتیک مثبت بود. اما از سال 1989 ، سهام نوظهور بازار [2] تنها 50 ٪ از زمان تحت دولت دموکراتیک مثبت بود ، در مقابل 100 ٪ از زمان با رهبری جمهوریخواه.

مانند بازار سهام ایالات متحده ، بازده سهام جهانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که بسیاری از آنها خارج از کنترل هر دولت هستند. بلایای طبیعی ، تروریسم ، رسوایی سیاسی یا آشفتگی در یک کشور ، تنش های ژئوپلیتیکی ، سیاست تجارت ، روابط بین الملل و قدرت نسبی دلار فقط چند عامل هستند.

هنگامی که دموکرات ها ، جمهوریخواهان یا ترکیبی از هر دو کنترل مجلس و مجلس سنا دارند ، باز می گردد

بازده در بازارهای مالی از بسیاری از عوامل ناشی می شود. حزبی که در انتخابات ریاست جمهوری برنده می شود ، فقط یکی از آنهاست. در اینجا آمار جالبی در مورد کنترل حزبی کاخ سفید و کنگره از دن کلیفتون از شرکای تحقیقاتی استراتژاس آورده شده است:

  • از سال 1933 ، بالاترین ترکیب کنترل پارتیزان برای S& P 500 یک سنا دموکرات ، مجلس جمهوریخواه و رئیس جمهور دموکرات است که در آن بازده به طور متوسط 13. 6 ٪ در سال بوده است. در سال 2020 ، این امر برای هر سه مورد نیاز به وارونگی دارد.
  • ترکیب فعلی ما از مجلس سنا ، مجلس دموکراتیک و رئیس جمهور جمهوریخواه به طور متوسط بازده 10. 8 ٪ است. اگر رئیس جمهور ترامپ برنده انتخاب مجدد شود ، این ترکیب به احتمال زیاد است.
  • تحت یک پیروزی بایدن ، سناریوی احتمالی یک سنای جمهوری خواه ، مجلس دموکراتیک و (البته) رئیس جمهور دموکرات است. جالب اینجاست که این ترکیب از زمان گروور کلیولند در انتخابات 1886 رخ نداده است!

مدیریت پول خود در طول سال انتخابات

اگر با یک مشاور مالی کار نکنید ، به ویژه در میان همه گیر ، رکود اقتصادی و انتخابات ریاست جمهوری ، مدیریت امور مالی شما می تواند چالش برانگیز باشد. در اینجا چند نکته اصلی برای کمک به شما و پول شما در مسیر وجود دارد:

عناوین قرار است توجه شما را به خود جلب کنند - این نکته است. برای رسانه های خبری ، انتخابات ریاست جمهوری مانند یک سوپر است که فقط هر چهار سال یکبار بازی می شود. پول تبلیغاتی در جریان است و این یک مسابقه برای تولید محتوا و گرفتن چشم های چشم است. آنچه را که خوانده اید با یک دانه نمک بگیرید.

روی آنچه می توانید کنترل کنید تمرکز کنید. تأکید در مورد آنچه ممکن است تحت مجوزهای مختلف و ترکیب های انتخابات اتفاق بیفتد ، به هیچ چیز کمک نمی کند. درعوض ، تمرکز انرژی خود را بر روی جنبه های وضعیت مالی خود که می توانید کنترل کنید ، در نظر بگیرید ، مانند اینکه شما در برابر نوسانات در بازارها متنوع هستید.

کمی بزرگنمایی کنید. اولین نمودار را در این مقاله در نظر بگیرید. بازار سهام در زیر همه روسای جمهور بالا رفته و پایین آمده است. اما با گذشت زمان ، مسیر مثبت بوده است. بیش از حد در چهار سال آینده بیش از حد آویزان شدن به معنای از دست دادن تصویر بزرگ است.

عملکرد گذشته تضمینی برای نتیجه گرفتن در آینده نیست. شاخص ها برای سرمایه گذاری مستقیم در دسترس نیستند. بنابراین ، عملکرد آنها منعکس کننده هزینه های مرتبط با مدیریت یک نمونه کارها واقعی نیست. این مقاله فقط برای اطلاعات عمومی است و نباید به عنوان ارائه مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، اشتباه شود.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 39 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:20