مدرسه فارکس معامله گر ایرانی

ساخت وبلاگ

بازده بازار سهام توسط رئیس جمهور.(عملکرد گذشته ضمانت نتایج آینده نیست. شاخص ها. [+] برای سرمایه گذاری مستقیم در دسترس نیست ؛ بنابراین ، عملکرد آنها منعکس کننده هزینه های مرتبط با مدیریت یک نمونه کارها واقعی نیست. Indices LLC ، بخش S& P Global. کلیه حقوق محفوظ است.)

مشاوران صندوق بعدی

در هر سال عادی انتخابات اتفاقات زیادی رخ می دهد ، اما به طور مناسب ، این بار متفاوت به نظر می رسد. البته ، وقتی صحبت از سرمایه گذاری می شود ، مگر اینکه توپ کریستالی داشته باشید ، ارزش این را ندارد که آینده را پیش بینی کنید. تحقیر ترس ها یا انتظارات سیاسی با ایجاد تغییرات اساسی در سرمایه گذاری های شما می تواند به ویژه مضر باشد. در حالی که سعی در پاسخگویی به واکنش بازار به یک رویداد خاص مانند انتخاب مجدد ترامپ یا پیروزی بایدن ممکن است ارزشمند نباشد ، روندهای تاریخی در مورد عملکرد بازار سهام قبل ، در حین و بعد از انتخابات ریاست جمهوری می تواند به تعیین انتظارات برای سرمایه گذاران محتاطانه در مورد آنچه در این اتفاق افتاده است کمک کند. گذشتهتاریخ یک راهنمای مفید است ، اما همانطور که همه ما می دانیم ، آینده هیچ وعده ای ندارد.

دست و پنجه نرم: برای افزایش نوسانات آماده شوید

از نظر تاریخی ، نوسانات در بورس در ماه های منتهی به انتخابات بالا می رود. این منطقی است ، زیرا بازارها از عدم اطمینان متنفر هستند. برای سرمایه گذاران ، مهم است که به عقب برگردید ، احساسات شخصی را در مورد سیاست کنار بگذارید و به طور عینی اوضاع و آنچه را برای امور مالی شخصی خود ارزیابی می کند ، ارزیابی کنید.

از پیش بینی های جسورانه مراقب باشید: انتخابات 2016 را به یاد بیاورید

انتخابات سال 2016 به عنوان نمونه ای مناسب از چگونگی پیش بینی ها می تواند ناخوشایند باشد و چقدر سریع بازار می تواند اطلاعات جدید را در بر بگیرد و بهبود یابد.

شب انتخابات سال 2016 ، با افزایش گزارش های بیشتر دولت ها و پیروزی ترامپ به طور فزاینده ای به احتمال زیاد ، آینده بازار سهام به سرعت غرق شد. S& P 500 در معاملات Premarket بیش از 5 ٪ سقوط کرد و باعث شد که یک قطع کننده مدار را متوقف کند. با بسته شدن بازار روز بعد از انتخابات ، این شاخص بیش از 1 ٪ افزایش یافته است.

ارزش ندارد که یک جستجوی سریع Google برای پیروزی ترامپ 2016 و بازار سهام نتایج بیشماری را برای پیش بینی رکود فوری ، مخزن بازارها ، غرق شدن سهام (همه منتشر شده قبل از 8 نوامبر 2016) بازگرداند. بین سال های 2017 - 2019 ، میانگین بازده قیمت سالانه این شاخص بیش از 14 ٪ بود.

بهترین نرم افزار مالیاتی 2022

بهترین نرم افزار مالیاتی برای خود اشتغالی سال 2022

ماشین حساب مالیات بر درآمد: مالیات خود را تخمین بزنید

تاریخ نشان می دهد که بازار سهام و اقتصاد شاخص های کلیدی در انتخابات ریاست جمهوری است

اگرچه بازار سهام از نظر تاریخی اقتصاد نیست ، اما هر دو در نتیجه انتخابات ریاست جمهوری نقش عمده ای داشته اند. به گفته دن کلیفتون از شرکای تحقیقاتی استراتژاس ، تاریخ نشان می دهد که از رکود اقتصادی در دو سال منتهی به انتخابات ، نشانگر اصلی انتخاب مجدد است.

در 100 سال گذشته ، هر رئیس جمهور که در این دوره از رکود اقتصادی جلوگیری می کرد ، دوباره انتخاب شد. تنها یک ، کالوین کولیج ، هنگامی که در دو سال منتهی به انتخابات ، رکود اقتصادی به دست آورد ، به پیروزی مجدد رسید.

تحقیقات وی همچنین نشان می دهد که چگونه عملکرد بازار سهام منتهی به انتخابات نیز شاخص اصلی نتیجه بوده است. عملکرد S& P 500 در سه ماه قبل از رای گیری ، 87 ٪ از انتخابات را از سال 1928 و 100 ٪ از سال 1984 پیش بینی کرده است. وقتی بازده مثبت بود ، حزب فعلی برنده می شود. اگر این شاخص در پنجره سه ماهه متحمل ضرر می شد ، این فرد فعلی از دست می دهد.

عملکرد بازار سهام قبل از انتخابات ریاست جمهوری

شرکای تحقیقاتی استراتژاس

عملکرد بازار سهام در طول سال انتخابات

جای تعجب نیست که بازارها در طی یک سال که یک رئیس جمهور فعلی در مقایسه با یک دولت جدید انتخاب می شود ، بهتر عمل می کنند. همانطور که قبلاً توضیح داده شد ، بازارها از عدم اطمینان متنفر هستند. یک رئیس جمهور جدید می تواند ناشناخته تر ایجاد کند: پتانسیل افزایش مقررات ، مالیات های بالاتر و سایر شیفت هایی که بازار درک می کند به عنوان ضد تجارت می تواند بر احساسات تأثیر بگذارد.

بازده تاریخی سهام و اوراق قرضه در سالهای انتخابات

از نزدیک به بازار در 17 اوت 2020 ، S& P 500 تا به امروز 4. 68 ٪ رشد داشته است (بازده کل) و بلومبرگ بارکلیز شاخص اوراق قرضه کل ایالات متحده در سال 6. 94 ٪ مثبت بود.

سال پس از انتخابات را برمی گرداند

از نظر تاریخی ، سهام و اوراق قرضه ایالات متحده در مقایسه با سال بعد تمایل به عملکرد بهتری دارند. برای سهام بین المللی ، برعکس این مورد است. سال پس از انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده به مراتب فراتر از دوره های انتخابات بود.

سهام جهانی تحت رهبری حزب مختلف مختلط است

این مقاله Forbes عملکرد بازار سهام ایالات متحده را تا دوره ریاست جمهوری تجزیه می کند ، اما بیشتر سرمایه گذاران فقط در S& P 500 سرمایه گذاری نمی کنند.

به گفته مشاوران صندوق ابعادی ، از سال 1973 ، میانگین بازده سالانه برای سهام بین المللی توسعه یافته [1] همیشه نسبت به یک دوره برای روسای جمهور دموکراتیک مثبت بود. اما از سال 1989 ، سهام نوظهور بازار [2] تنها 50 ٪ از زمان تحت دولت دموکراتیک مثبت بود ، در مقابل 100 ٪ از زمان با رهبری جمهوریخواه.

مانند بازار سهام ایالات متحده ، بازده سهام جهانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که بسیاری از آنها خارج از کنترل هر دولت هستند. بلایای طبیعی ، تروریسم ، رسوایی سیاسی یا آشفتگی در یک کشور ، تنش های ژئوپلیتیکی ، سیاست تجارت ، روابط بین الملل و قدرت نسبی دلار فقط چند عامل هستند.

هنگامی که دموکرات ها ، جمهوریخواهان یا ترکیبی از هر دو کنترل مجلس و مجلس سنا دارند ، باز می گردد

بازده در بازارهای مالی از بسیاری از عوامل ناشی می شود. حزبی که در انتخابات ریاست جمهوری برنده می شود ، فقط یکی از آنهاست. در اینجا آمار جالبی در مورد کنترل حزبی کاخ سفید و کنگره از دن کلیفتون از شرکای تحقیقاتی استراتژاس آورده شده است:

 • از سال 1933 ، بالاترین ترکیب کنترل پارتیزان برای S& P 500 یک سنا دموکرات ، مجلس جمهوریخواه و رئیس جمهور دموکرات است که در آن بازده به طور متوسط 13. 6 ٪ در سال بوده است. در سال 2020 ، این امر برای هر سه مورد نیاز به وارونگی دارد.
 • ترکیب فعلی ما از مجلس سنا ، مجلس دموکراتیک و رئیس جمهور جمهوریخواه به طور متوسط بازده 10. 8 ٪ است. اگر رئیس جمهور ترامپ برنده انتخاب مجدد شود ، این ترکیب به احتمال زیاد است.
 • تحت یک پیروزی بایدن ، سناریوی احتمالی یک سنای جمهوری خواه ، مجلس دموکراتیک و (البته) رئیس جمهور دموکرات است. جالب اینجاست که این ترکیب از زمان گروور کلیولند در انتخابات 1886 رخ نداده است!

مدیریت پول خود در طول سال انتخابات

اگر با یک مشاور مالی کار نکنید ، به ویژه در میان همه گیر ، رکود اقتصادی و انتخابات ریاست جمهوری ، مدیریت امور مالی شما می تواند چالش برانگیز باشد. در اینجا چند نکته اصلی برای کمک به شما و پول شما در مسیر وجود دارد:

عناوین قرار است توجه شما را به خود جلب کنند - این نکته است. برای رسانه های خبری ، انتخابات ریاست جمهوری مانند یک سوپر است که فقط هر چهار سال یکبار بازی می شود. پول تبلیغاتی در جریان است و این یک مسابقه برای تولید محتوا و گرفتن چشم های چشم است. آنچه را که خوانده اید با یک دانه نمک بگیرید.

روی آنچه می توانید کنترل کنید تمرکز کنید. تأکید در مورد آنچه ممکن است تحت مجوزهای مختلف و ترکیب های انتخابات اتفاق بیفتد ، به هیچ چیز کمک نمی کند. درعوض ، تمرکز انرژی خود را بر روی جنبه های وضعیت مالی خود که می توانید کنترل کنید ، در نظر بگیرید ، مانند اینکه شما در برابر نوسانات در بازارها متنوع هستید.

کمی بزرگنمایی کنید. اولین نمودار را در این مقاله در نظر بگیرید. بازار سهام در زیر همه روسای جمهور بالا رفته و پایین آمده است. اما با گذشت زمان ، مسیر مثبت بوده است. بیش از حد در چهار سال آینده بیش از حد آویزان شدن به معنای از دست دادن تصویر بزرگ است.

عملکرد گذشته تضمینی برای نتیجه گرفتن در آینده نیست. شاخص ها برای سرمایه گذاری مستقیم در دسترس نیستند. بنابراین ، عملکرد آنها منعکس کننده هزینه های مرتبط با مدیریت یک نمونه کارها واقعی نیست. این مقاله فقط برای اطلاعات عمومی است و نباید به عنوان ارائه مشاوره سرمایه گذاری شخصی ، اشتباه شود.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 38 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:20

ما برای استراتژی بهینه معاملات پویا یک سرمایه گذار که با محدودیت اهرم روبرو است ، یعنی محدودیتی در توانایی وی در وام به منظور سرمایه گذاری در یک دارایی خطرناک حل می کنیم. ما فرض می کنیم که سرمایه گذار از ریسک نسبی ثابت برخوردار است و ارزش دارایی ریسک پذیر از یک حرکت براونی هندسی پیروی می کند. در صورت عدم وجود محدودیت اهرم ، استراتژی بهینه شامل سرمایه گذاری نسبت ثابت از ثروت در دارایی پرخطر است. ما ثابت می کنیم که ، در صورت وجود محدودیت اهرم ، سرمایه گذاری بهینه نیز شامل سرمایه گذاری نسبت ثابت ثروت در دارایی خطرناک است که محدودیت اهرم الزام آور نیست. با این حال ، این دو نسبت متفاوت هستند ، نشان می دهد که سرمایه گذار استراتژی خود را تغییر می دهد حتی اگر محدودیت اهرم به دلیل احتمال اینکه محدودیت اهرم در آینده الزام آور شود ، الزام آور نباشد.

گزینه های دسترسی

با استفاده از یکی از گزینه های دسترسی در زیر ، به نسخه کامل این محتوا دسترسی پیدا کنید.(گزینه های ورود به سیستم دسترسی به نهادی یا شخصی را بررسی می کنند. در صورت دسترسی به محتوا ممکن است نیاز به خرید داشته باشد.)

منابع

Black ، F. ، and Jones ، R."ساده کردن بیمه نمونه کارها."مجله مدیریت نمونه کارها ، 14 (پاییز 1987) ، 48 - 51 . CrossrefGoogle Scholar

Black ، F. ، and Perold ، A.."تئوری بیمه نمونه کارها نسبت ثابت."منتشر نشدهنسخه خطی ، دانشکده بازرگانی هاروارد (1987). Google Scholar

Brennan ، M. ، and Solanki ، R."بیمه بهینه نمونه کارها."مجله تجزیه و تحلیل مالی و کمی ، 14 (09 1981) ، 279 - 300 . CrossRefGoogle Scholar

Dybvig ، P. "استراتژی های پرتفوی پویا ناکارآمد یا چگونگی دور انداختن یک میلیون دلار در بازار سهام."بررسی مطالعات مالی ، 1 (بهار 1988) ، 67 - 88 . CrossRefGoogle Scholar

Dybvig ، P. ، and Huang ، C. F. بشر"ثروت غیر منفی ، عدم وجود داوری و برنامه های مصرف امکان پذیر."بررسی مطالعات مالی ، 1 (زمستان 1988) ، 377 - 401 . CrossrefGoogle Scholar

فلمینگ ، دبلیو. گروسمن ، س .؛ویلا ، J-L ؛و زاریفوپلو ، ت."بازگرداندن نمونه کارها بهینه با هزینه های معامله."منتشر نشدهنسخه خطی ، M. I. T.(1990). Google Scholar

Grossman ، S. "تجزیه و تحلیل پیامدهای مربوط به سهام و آتی نوسانات قیمت معاملات معاملات برنامه و استراتژی های محافظت از پویا."مجله تجارت ، 61 (07 1988) ، 275 - 298 . CrossRefGoogle Scholar

Grossman ، S. ، and Vila ، J. L."بیمه نمونه کارها و بازارهای کامل: یک یادداشت."مجله تجارت ، 62 (11 1989) ، 473 - 476 . CrossRefGoogle Scholar

هریسون ، م. ، و کرپس ، د."Martingales و داوری در بازارهای اوراق بهادار چندگانه."مجله نظریه اقتصادی ، 20 (06 1979) ، 381 - 408 . CrossrefGoogle Scholar

Karatzas ، I. ؛Lehoczky ، J.؛ستی ، س .؛و Shreve ، S."راه حل صریح یک مشکل مصرف/سرمایه گذاری عمومی."ریاضیات تحقیقات عملیات ، 11 (05 1986) ، 261 - 294 . CrossRefGoogle Scholar

Merton ، R. "قوانین بهینه مصرف و نمونه کارها در یک مدل زمانی مداوم."مجله نظریه اقتصادی ، 3 (12 1971) ، 373 - 413 . CrossRefGoogle Scholar

Perold ، A. "بیمه نمونه کارها نسبت ثابت."منتشر نشدهنسخه خطی ، دانشکده بازرگانی هاروارد ، (1986). Google Scholar

Vila ، J. L. ، and Zariphopoulou ، T."مصرف بهینه و انتخاب نمونه کارها با محدودیت های وام."منتشر نشدهنسخه خطی ، M. I. T.(1990). Google Scholar

ذکر شده توسط

98

این مقاله توسط انتشارات زیر ذکر شده است. این لیست بر اساس داده های ارائه شده توسط CrossRef تولید می شود.

Grossman ، Sanford J. and Zhou ، Zhongquan 1993. استراتژی های بهینه سرمایه گذاری برای کنترل پیش بینی ها. امور مالی ریاضی ، جلد. 3 ، مسئله3 ، ص. 241

گیبسون ، راجنا و توچشمید ، نیلز س. 1995. تأثیر محدودیت های سرمایه گذاری بر اندازه گیری عملکرد نمونه کارها: مورد عملکرد ابزار برق. بررسی مالی ، جلد. 30 ، مسئله2 ، ص. 243

Wiesemann ، Thomas 1996. مدیریت یک سبد ارزش گذاری ارزش به مرور زمان. مجله اروپایی تحقیقات عملیاتی ، جلد. 91 ، مسئله. 2 ، ص. 274

ویلا ، ژان لوک و زاریفوپلو ، تالیا 1997. مصرف بهینه و انتخاب نمونه کارها با محدودیت های وام. مجله نظریه اقتصادی ، جلد. 77 ، مسئله. 2 ، ص. 402

کلین ، پیتر 1998. تأثیر قفل سرمایه با محدودیت های فروش کوتاه. مجله بانکی و دارایی ، جلد. 22 ، شماره. 12 ، ص. 1533

Broadie ، Mark Cvitanić ، Jakša and Soner ، H. Mete 1998. تکثیر بهینه ادعاهای مشروط تحت محدودیت های نمونه کارها. بررسی مطالعات مالی ، جلد. 11 ، مسئله1 ، ص. 59

Bertsimas ، Dimitris and LO ، Andrew W. 1998. کنترل بهینه هزینه های اجرای. مجله بازارهای مالی ، جلد. 1 ، مسئله1 ، ص. 1

Mello ، Antonio S. and Parsons ، John E. 2000. محافظت و نقدینگی. بررسی مطالعات مالی ، جلد. 13 ، مسئله1 ، ص. 127

Teplá ، Lucie 2000. سیاست های بهینه نمونه کارها با محدودیت وام و شورت های کوتاه. مجله پویایی و کنترل اقتصادی ، جلد. 24 ، شماره11-12 ، ص. 1623

Sundaresan ، Suresh M. 2000. روش های زمان مداوم در امور مالی: بررسی و ارزیابی. مجله مالی ، جلد. 55 ، مسئله. 4 ، ص. 1569

گولایر ، کریستین ژولین ، برونو و تریچ ، نیکلاس 2000. پیشرفت علمی و برگشت ناپذیری: تفسیر اقتصادی از "اصل احتیاط". مجله اقتصاد عمومی ، جلد. 75 ، مسئله. 2 ، ص. 229

Leippold ، Markus Trojani ، Fabio and Vanini ، Paolo 2001. یک رویکرد هندسی به میانگین واریانس میانگین بهینه سازی دارایی ها و بدهی ها. مجله الکترونیکی SSRN ،

Gromb ، Denis and Vayanos ، Dimitri 2002. تعادل و رفاه در بازارها با داوری های محدود مالی. مجله اقتصاد مالی ، جلد. 66 ، مسئله. 2-3 ، ص. 361

Bielecki ، Tomasz R. and Pliska ، Stanley R. 2003. خصوصیات اقتصادی معیار حساس به ریسک برای مدیریت نمونه کارها. بررسی حسابداری و امور مالی ، جلد. 2 ، مسئله2 ، ص. 3

Leippold ، Markus Trojani ، Fabio and Vanini ، Paolo 2004. یک رویکرد هندسی به میانگین واریانس میانگین بهینه سازی دارایی ها و بدهی ها. مجله پویایی و کنترل اقتصادی ، جلد. 28 ، مسئله6 ، ص. 1079

Amenc ، Noël Malaise ، Philippe and Martellini ، Lionel 2004. تجدید نظر در سرمایه گذاری هسته ای ماهواره. مجله مدیریت نمونه کارها ، جلد. 31 ، مسئله1 ، ص. 64

یوان ، کتی ژیچائو 2004. تجارت اوراق بهادار تحت اطلاعات نامتقارن و محدودیت های تجاری. مجله الکترونیکی SSRN ،

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 43 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 13:11

در یک مدل پیاده روی تصادفی کلاسیک ، یک واکر از طریق یک شبکه عدد صحیح D-dimental Deteger در یک مرحله در یک زمان حرکت می کند ، بدون اینکه در هر جهت حرکت کند. در یک محیط پیشرفته تر ، یک واکر به طور تصادفی از طریق یک شبکه به طور تصادفی پیکربندی شده (غیر معادل) حرکت می کند و با یک تعداد تصادفی از مراحل پرش می کند. در برخی از انواع دیگر ، حرکات دسترسی محدود واکر وجود دارد. یعنی حرکات واکر در زمان واقعی در دسترس نیست. در عوض ، مشاهدات محدود به برخی از دوره های تصادفی است که منجر به تأخیر اطلاعات در مورد موقعیت واقعی واکر ، زمان فرار آن و مکان خارج از زیر مجموعه محدود از فضای واقعی می شود. در این حالت ما زمان اول مجازی (یا فرار) را هدف قرار می دهیم. بنابراین ، بر خلاف مشکلات پیاده روی تصادفی استاندارد ، به جای عبور از مرز ، ما با مکان فرار واکر به طور خودسرانه از مرز فاصله داریم. در این مقاله ، ما پیشینه تاریخی کوتاهی در مورد پیاده روی تصادفی ارائه می دهیم ، در مورد جهت های مختلف در توسعه تئوری پیاده روی تصادفی بحث می کنیم ، و بیشتر نتایج ما را در 25-30 سال گذشته بررسی می کنیم ، از جمله موارد اخیر در تاریخ 2020-21. در میان برنامه های مختلف چنین پیاده روی های تصادفی ، ما در مورد بازارهای سهام ، شبکه های تصادفی ، بازی ها و صف بندی بحث می کنیم.

در یک مدل پیاده روی تصادفی کلاسیک ، یک ذره یا واکر از طریق یک شبکه عدد صحیح d-dimensional Deteger حرکت می کند. پیاده روی بدون حرکت در هر جهت تصادفی است. مراحل ذرات همچنین با واحدهای زمانی همراه است که در مورد آن منجر به حرکت براون می شود. مورد علاقه اولین زمان گذر است ، یعنی وقتی ذرات از یک مجموعه محدود فرار می کنند.

انواع زیادی از پیاده روی تصادفی در ادبیات وجود داشته است. موردی که ما معرفی می کنیم با یک واکر است که به طور تصادفی با یک پیکربندی واقعی با ارزش واقعی ، متقابلاً با یک شبکه در حال حرکت است و در مواقع تصادفی تشکیل می شود. اولین زمان گذر از چنین واکر و مکان پس از فرار آن ، تمرکز ماست.

در یک تزیین بیشتر، به ذره اجازه می‌دهیم که از طریق یک شبکه تصادفی نه یک قدم در یک زمان مانند تنظیمات کلی حرکت کند، بلکه به تعداد تصادفی از مراحل بپرد. در برخی از انواع دیگر، ما فقط دسترسی محدود به حرکات واکر را مجاز می‌کنیم. یعنی حرکات واکر در زمان واقعی در دسترس نیست. در عوض، مشاهدات به برخی از دوره‌های تصادفی، τ 1، τ 2، τ 3، ... محدود می‌شوند. در نتیجه، ما با اطلاعات تاخیری در موقعیت واقعی A t ذره و پس از فرار آن در τ ν (ν شاخص فرار است) - اولین زمان عبور مجازی و مکان فرار مجازی در A τ ν - که ممکن است به پایان برسد سر و کار داریم. به طور خودسرانه از مرز یک مجموعه زیرین فاصله دارد. بدیهی است که زمان گذر اول مجازی τ ν نسبت به زمان گذر اول واقعی تاخیر دارد.

از سوی دیگر، در بیشتر تنظیمات خود، ما حرکات واکر را فقط در جهت های مثبت محدود می کنیم. علاوه بر این، مجموعه ای که ذره باید از آن فرار کند، یک مستطیل d بعدی است تا یک منیفولد دلخواه.

ما توجه می کنیم که کار ما بر روی مدل های پیاده روی تصادفی به دو مشکل متمایز مربوط می شود. در مورد اول، ما روی توزیع مشترک اولین زمان عبور t ν و اولین مکان فرار A t ν کار می کنیم، جایی که t 1، t 2، ... دوره های بیدرنگ پرش های واکر هستند، بدون رابطه بین زمان. t ν و بازه زمانی قطعی 0، t، بنابراین به عنوان زمان حساس نامیده می شود. در مسئله دوم، اولین زمان عبور t ν (یا زمان عبور اول مجازی τ ν) را می توان در داخل 0، t یا خارج از بازه قرار داد و همراه با موقعیت زمان واقعی A t ذره در زمان t در نظر گرفت. مشکل دوم پیچیده تر است و به آن حساس به زمان می گویند.

ما یک پیشینه تاریخی کوتاه در مورد پیاده روی تصادفی ارائه می دهیم، جهت های مختلف در توسعه تئوری پیاده روی تصادفی را مورد بحث قرار می دهیم و بیشتر نتایج به دست آمده در 25 تا 30 سال گذشته را بررسی می کنیم، از جمله نتایج بسیار اخیر مربوط به 2020-21. در میان کاربردهای مختلف چنین پیاده روی تصادفی، ما در مورد بازارهای سهام، شبکه های تصادفی، بازی ها و صف بندی بحث می کنیم.

1. معرفی

اصطلاح "پیاده روی تصادفی" برای اولین بار در [1] توسط کارل پیرسون در سال 1905 معرفی شد. این به طور کلی به عنوان یک فرآیند مکرر s n = x 1 +… + x n ساخته شده از دنباله ای از iid z d-با ارزش R. V. در نظر گرفته می شود. x = در فرم ساده خود ، x i ∈ X و x به طور یکنواخت بر روی - 1 ، 1 d توزیع می شود ، به گونه ای که اگر s n = x ∈ Z d ، ذرات یا واکر از حالت x به حالت y در hypercube x hypercube x حرکت می کند+ - 1 ، 1 d به همان اندازه در هر جهت با احتمال 1 2 d. بنابراین در اینجا واکر به طور تصادفی در شبکه عدد صحیح d- بعدی حرکت می کند. یکی از اهداف اصلی یافتن توزیع احتمال از ν = inf n: s n ∈ A c و s ν است ، جایی که a زیر مجموعه محدود از z d است. یعنی موقعیت واکر هنگام فرار از مجموعه A.

اگر اجازه دهیم X با ارزش و خودسرانه با ورودی های X 1 توزیع شود ،… ، x D از x مستقل نیست همانطور که در بالا فرض شد ، پس چنین پیاده روی تصادفی تا حد زیادی تزئین شده است. در اینجا ما می توانیم به یک شبکه تولید شده به طور تصادفی جایگزین z d فکر کنیم ، به طوری که اگر s n = x ∈ R D ، واکر از حالت x به حالت y مطابق با افزایش تصادفی x n ∈ X حرکت می کند (کلاس هم ارزی همه R. V. A. S. برابر x) و معلوم می شود که شبکه ای که در آن حرکت ذرات به طور تصادفی تولید می شود هر بار که واکر در مقداری x قرار می گیرد. علاوه بر این ، ما این زمان را در نظر می گیریم که واکر در یک مرحله از x به y حرکت می کند و بدین ترتیب یک فرآیند نقطه t = t 1 ، t 2 ،… و فرآیند نقطه مشخص شده مرتبط s = ∑ n = 0 ∞ x n را در نظر می گیرد. ε t n (ε α اندازه گیری واحد در نقطه A است). پارامترهای فرار چنین پیاده روی تصادفی اکنون به مشخصات بیشتری نیاز دارند. اگر a زیر مجموعه محدود از r d باشد ، ν = inf n: s n ∈ A c (شاخص خروج) ، t ν اولین زمان گذر یا زمان فرار است ، و S ν موقعیت واکر در فرار خود است (موقعیت فرار).

یافتن توزیع (مفصل یا حاشیه ای) از نهادهای تصادفی فوق به صورت بسته ، یک چالش است. فرض در مورد X برای ارزیابی R + D مفید است و هنوز هم به اندازه کافی عملی است. اصطلاحات پیاده روی تصادفی برای توصیف حرکت فیزیکی یک واکر صرف نظر از محل حرکت واکر مناسب است ، اگرچه سایر اصطلاحات توصیفی مانند یک فرآیند نقطه مشخص یا اندازه گیری تصادفی مشخص یا روند مکرر یا تجدید نیز در ادبیات رایج است. علاوه بر این ، اجزای افزودنی یا پرش X I از S از S استفاده نمی کنند و می توانند فرآیندهای مارکوف یا نیمه مارکف را تشکیل دهند ، اگرچه این کلاس های S از دامنه و علاقه این مقاله خارج هستند که فقط مواردی را که منجر به بسته شدن تحلیلی می شوند هدف قرار می دهد. تشکیل می دهد.

علاوه بر اصطلاحات واکر یا ذره ای که برای یک شیء در حال حرکت اعمال می شود ، برخی از نویسندگان نیز از اصطلاحاتی مانند یک پیاده روی تصادفی استفاده می کنند که قدم می زند. ما توجه می کنیم که X همچنین می تواند با ارزش صحیح باشد ، در حالی که ما تمام فرضیات دیگر را در S حفظ می کنیم. سپس اگر واکر در مرحله n در زمان t n در برخی از s n = x 0 +… + x n قرار می گیرد ، سپس در زمان t n + 1 ، واکر به حالت s n + 1 = s n + x n + 1 حرکت می کند ، کجاx n + 1 z + d-با ارزش R. V. این مسیری را در Z + D ایجاد می کند که در تمام جهات غیر منفی از S n اجرا می شود.

راهی وجود دارد که حداقل تا حدی مانع از پرش های مختلط (یا افزایش) را دور بزند ، نه فقط غیر منفی که قصد داریم بعداً در این مقاله درباره Alittle بحث کنیم ، اما در حال حاضر ما با فرضیات فوق می مانیم. با غیر منفیافزایش ، نمایندگی s = ∑ n = 0 ∞ x n ε t n از یک پیاده روی تصادفی اساسی یک اقدام تصادفی اتمی است که اغلب یک تفسیر جایگزین مناسب است.

ادبیات مرتبط

تعداد بیشماری از مقالات در مورد پیاده روی تصادفی و برنامه های کاربردی وجود دارد که می تواند لیست بسیار طولانی را ایجاد کند. در نتیجه چنین ثروت و تلاش بسیاری از شاخه های مختلف ریاضیات و سایر رشته ها ، هیچ وحدت در مورد مفاهیم و نمادهای مشابه وجود ندارد. اول از همه ، ابهام در مورد اینکه یک پیاده روی تصادفی با آنچه نیست مخالف است. این به دلیل تزئینات مختلف به مفهوم اصلی یک پیاده روی تصادفی به عنوان یک فرآیند مکرر است ، یعنی دنباله ای از مبالغ جزئی از یک دنباله x 0 ، x 1 ،… از IID R. V.. توجه داشته باشید که اگر X I غیر منفی باشد ، از S N به عنوان یک فرآیند تجدید نامیده می شود. اگر X I با ارزش واقعی باشد ، S n مکرر است (ر. ک. tak a ´ cs [2]).

اکنون و پس از آن در مورد سازه هایی مانند Warlks تصادفی نیمه مارکوف می خوانیم ، یعنی S N یک فرایند نیمه مارکف است (ر. ک. Unver و همکاران [3]). یکی دیگر از زیبایی های که ما معتقدیم کاملاً مشروع است ، زمانی است که پرش واکر بر روی نقاط تصادفی اتفاق می افتد که تجزیه و تحلیل پارامترهای فرار را چالش برانگیزتر می کند. علاوه بر این ، طول پرش x n می تواند وابسته به موقعیت باشد ، یعنی زمانی که x n به t n - t n - 1 فقط ، n = 1 ، 2 ،… ، یعنی زمان از زمان پرش قبلی بستگی دارد. اکنون از آنجا که خیلی اوقات ، نگران فرار از یک پیاده روی تصادفی از یک مجموعه محدود است ، تجزیه و تحلیل اساسی فرار به نوسانات مبالغ متغیرهای تصادفی گفته می شود. با این حال ، "مبالغ" همیشه یک پیاده روی تصادفی سنتی با پرش های مستقل نیست (رجوع کنید به اندرسن [4،5]). علاوه بر این ، نوسانات نیز با اشاره به فرآیندهای دارای مسیرهای مداوم مانند حرکت براون و در اینجا فرار از یک مجموعه به وسیله ای که از مرز خود با مکانی در کنار یک عبور می کند ، ذکر شده است. دومی با ترک A و فرود در نقطه ای دور از A متفاوت است زیرا در زیر پیاده روی تصادفی غیر ساده اتفاق می افتد. از این رو ، برای درج کارهای خاص در ادبیات ، از محدودیت های مشترک و محدودیت های فضا استفاده خواهیم کرد.

اولین ذکر پیاده روی تصادفی توسط پیرسون [1] در سال 1905 با توصیف توزیع مسافت طی شده در یک پیاده روی تصادفی N-Step در هواپیما انجام شد. پیاده روی از 0 ، 0 شروع می شود و شامل N مرحله از طول واحد است که هر یک در یک جهت تصادفی به همان اندازه محتمل گرفته شده است. با اشاره به پیرسون ، این مشکل توسط ریلی [6] نیز در سال 1905 ارسال شد که ادعا کرد مشکل پیاده روی تصادفی که توسط پیرسون پیشنهاد شده است همانند ترکیب ارتعاشات ایزو-دوره ای از دامنه واحد و مراحل توزیع شده به طور تصادفی استو در مقالات قبلی خود تحصیل کرد.

There are two seminal articles by Andersen [4,5] that belong to the literature on fluctuations, but they deal with sums of not independent r.v.’s. Yet it is worth including them in the reference list. Takćs [2,7,8] had been a key prolific contributor to the fluctuations of sums of random variables, some of which are traditional random walks and some are embellished variants, cf. Dshalalow and Syski [9] about Takács’ work. Some random walk problems pertain to exit and retu to a fixed set. Van den Berg [10], obtained estimates for the “average probability” that a simple random walk in Z d starting at a point x ∈ V exits V and then retus to x . The average is taken over all points x ∈ V . Paper [11] studied the asymptotic behavior of the probability P ν = n , as n → ∞ , where ν = inf k >0: S k ≥ y برای برخی از y ≥ 0 و s k = ∑ j = 1 k x j یک فرآیند مکرر است.

Becker and König [12] یک پیاده روی تصادفی را در Z D هدف قرار داد که زمان محلی را با عنوان L (n ، x) = ∑ k = 0 n 1 s k = x ، n ∈ N انجام داد ، و تعداد بازدیدهای x ∈ Z D را ارائه داددر مرحله N و بدون علامت های بزرگ عملکردی

Csáki ، földes ، and Révész [13] حداکثر زمان محلی l n = max l n ، x: x ∈ z d را در یک پیاده روی متقارن ساده در Z d ، یعنی با p x 1 = e i = p x 1 = - e i = 2 d مطالعه کردند.- 1. گلوک [14] یک پیاده روی تصادفی را بر روی یک گروه محدود G بر اساس یک مجموعه تولیدی که اتحادیه کلاسهای مزدوج است ، مطالعه کرد. بگذارید یک عدد صحیح غیر منفی متغیر تصادفی T را نشان دهد اولین بار است که پیاده روی به عنصر هویت 1 G می رسد ، اگر نقطه شروع پیاده روی به طور یکنواخت بر روی g توزیع شود. تحت فرضیه های مناسب ، نویسنده نشان می دهد که عملکرد توزیع F از T تقریباً نمایی است. کار دیگر در مورد پیاده روی های تصادفی در گروه ها توسط Fayolle ، Iasnogorodski و Malyshev [15] ، Gluck [14] ، Hildebrand [16] و Tak a ´ CS [7] است.

یک فرآیند CTRW پیاده روی تصادفی زمان مداوم در مقاله سال 1965 توسط فیزیکدانان مونترول و ویس معرفی شد [17]. CTRW را می توان به شرح زیر تعریف کرد. بگذارید s = ∑ n = 0 ∞ x n ε t n (ε α اندازه گیری واحد در نقطه A) یک اندازه گیری تصادفی امضا شده مشخص شده باشد. فرض کنید x 0 ، x 1 ، x 2 ،… مستقل و برای n = 1 ، 2 ،… ، به طور یکسان توزیع شده R. V در R D ارزش دارد در حالی که t = ∑ n = 0 ∞ ε t n اندازه گیری پشتیبانی پشتیبانی است. بنابراین ، n t = t 0 ، t فرایند شمارش مرتبط است. سپس ، ctrw s t = s 0 ، t است. بارهای بین تجدید نظر t 1-t 0 ، t 2-t 1 ،… به عنوان زمان انتظار گفته می شود. اگر S با علامت گذاری مستقل موقعیتی داشته باشد ، پس از آن S T جداشده نامیده می شود. CTRW همراه به گونه ای است که S با علامت گذاری وابسته به موقعیت است ، یعنی x n به t n - t n - 1 بستگی دارد. Marks X N نامیده می شود و در فیزیک ، آنها پرش های فوری از یک واکر پراکنده را نشان می دهند.(یک عملکرد به اصطلاح CTRW مربوط به معادلات انتشار کسری است.) CTRW برنامه های کاربردی در فیزیک ، بیمه و امور مالی را پیدا می کند. ادبیات مربوط به CTRW در اصطلاحات خاص خود متمایز از آن در پیاده روی های تصادفی است. برای دیدن یک و همان مفاهیم به بررسی بیشتری نیاز دارد. نظرسنجی های جالب را در Kutner و Masoliver [18] و Scalas [19] مشاهده کنید. مقاله Balakrishnan و Khantha را در مورد اولین زمان گذرگاه در CTRW ببینید [20].

ما فقط به طور خلاصه پیاده روی های تصادفی روی نمودارها را ذکر می کنیم. در شکل اصلی خود ، زنجیرهای محدود مارکوف پیاده روی تصادفی در نمودارهای با وزن وزنی با حلقه های احتمالی هستند. یک شبکه الکتریکی یک MultiGraph G = V ، E و با عملکرد وزن R: E → R + است که نشان دهنده مقاومت لبه ها است. سایر برنامه های قابل توجه در پیاده روی های تصادفی در نمودارها ، پیاده روی های تصادفی در نمودارهای اجتماعی است. به کارهای مرتبط در بلانچارد و ولچنکوف [21] ، براماود [22] ، فوجی و ژانگ [23] ، ساکار و مور [24] ، شی [25] ، Tak a ´ cs [8] و telcs مراجعه کنید [26].< Span> ما فقط به طور خلاصه پیاده روی های تصادفی را در نمودارها ذکر می کنیم. در شکل اصلی خود ، زنجیرهای محدود مارکوف پیاده روی تصادفی در نمودارهای با وزن وزنی با حلقه های احتمالی هستند. یک شبکه الکتریکی یک MultiGraph G = V ، E و با عملکرد وزن R: E → R + است که نشان دهنده مقاومت لبه ها است. سایر برنامه های قابل توجه در پیاده روی های تصادفی در نمودارها ، پیاده روی های تصادفی در نمودارهای اجتماعی است. کارهای مرتبط را در بلانچارد و ولچنکوف [21] ، براماود [22] ، فوجی و ژانگ [23] ، سارکار و مور [24] ، شی [25] ، تهیه یک ´ cs [8] و telcs مشاهده کنید [26]. فقط به طور خلاصه از پیاده روی های تصادفی در نمودارها یاد کنید. در شکل اصلی خود ، زنجیرهای محدود مارکوف پیاده روی تصادفی در نمودارهای با وزن وزنی با حلقه های احتمالی هستند. یک شبکه الکتریکی یک MultiGraph G = V ، E و با عملکرد وزن R: E → R + است که نشان دهنده مقاومت لبه ها است. سایر برنامه های قابل توجه در پیاده روی های تصادفی در نمودارها ، پیاده روی های تصادفی در نمودارهای اجتماعی است. به کارهای مرتبط در بلانچارد و ولچنکوف [21] ، براماود [22] ، فوجی و ژانگ [23] ، ساکار و مور [24] ، شی [25] ، Tak a ´ cs [8] و telcs مراجعه کنید [26].

پیاده روی های تصادفی در صف ، زیر مجموعه بسیار قابل توجهی از کل ادبیات در پیاده روی های تصادفی است. آنها خیلی زود مفاهیم خود را برداشتند و ارتباطات بسیار نزدیکی با فرآیندهای مختلف در سیستم های صف بندی از جمله صف ، زمان انتظار ، عزیمت و سایر فرآیندهای پیدا کردند. علاقه به پیاده روی های تصادفی در صف بندی در دهه 80 و 90 افزایش یافت و از آن زمان به پیشرفت های مستقل منجر شد. در آن زمان ، صف های بسیار محبوب آنهایی بودند که دارای N- ، D- و T-Policies بودند که پیاده روی تصادفی را انجام می دادند ، بعداً به رشته های نگهداری و تعطیلات پیوستند. بیشتر آنها به عبارات فرم بسته نیاز داشتند که منجر به تجزیه و تحلیل جدید پیاده روی های تصادفی شد. به عنوان مثال ، در صف های زیر N-Policy ، هنگامی که صف خسته می شود ، سرور استراحت می کند تا مشتریان جدید که به اتاق انتظار می پیوندند از شماره مثبت N عبور کنند. اگر فله جریان ورودی (یعنی وقتی یک فرآیند نقطه مشخص است) مشکل کمتری پیدا می کند. اگر سرور به تعمیر و نگهداری ادامه یابد (به آن تعطیلات نیز گفته می شود) ، او از سیستم غایب است و نمی تواند بلافاصله خدمات خود را از سر بگیرد ، پس از عبور از صف ، زیرا او نمی تواند هیچ بخش تعطیلات را قطع کند. بنابراین او این کار را در اولین زمان مناسب انجام می دهد. مشکل پیدا کردن اولین زمان گذرگاه (در این حالت زمانی است که سرور خدمات خود را از سر می گیرد) و سطح صف جمع شده توسط آن زمان به هدف بسیاری از کار ، از جمله Abolnikov و Dshalalow [27،28،29،30] ، Abolnikov تبدیل شد.، Dshalalow ، and Agarwal [31] ، Abolnikov ، Dshalalow ، and Dukhovny [32،33،34] ، Dshalalow [35،36،37،38،39،40] ، Dshalalow و Motir [41] ، Dshalalow and Russell [42 [42] ، و Dshalalow و Yellen [43]. اکنون با D-Policy ، سرور خدمات خود را از سر می گیرد ، هنگامی که کل سرویس مورد نیاز برای پردازش مقدار خاصی از مشاغل از یک d واقعی مثبت است. به Agarwal و Dshalalow مراجعه کنید [44]. در تمام این مقالات ، عملکردهای صریح مشترک زمان گذر اول و موقعیت صف در گذرگاه به دست آمد. نتایج ذکر شده در اشکال بسته از طریق معرفی و اجرای به اصطلاح D-operator (بخش 2 را ببینید) ، که به طور خاص برای مقابله با پارامترهای فرار پیاده روی های تصادفی طراحی شده است ، امکان پذیر است.

تزیین بیشتر صف های نامگذاری شده در بالا ، آنهایی است که کنترل هیسترتیک دارند. این در شرایطی است که سرور خدمات خود را در مورد تکمیل خدمات به حالت تعلیق در می آورد ، هنگامی که سطح صف پایین تر از برخی R پایین می آید و هنگامی که صف به N یا بیشتر مشتری می رود ، سرویس خود را از سر می گیرد. در اینجا r ≤ n. در حین عدم تحرک اولیه ، سرور ممکن است استراحت کند یا به تعطیلات چندگانه برود ، یا اگر صف در بازگشت به N نرسیده باشد ، یک تعطیلات واحد را با استراحت دنبال کنید. یک فرم بسته برای توزیع مشترک زمان گذرگاه اول و سطح صف در گذرگاه ما در Abolnikov ، Dshalalow و Treerattrakoon [45] ، Dshalalow [46] ، Dshalalow و Dikong [47،48] ، Dshalalow ، Kimalow ، Kimalow ، Kimalow.، و Tadj [49] در انواع مختلف سیاست کنترل هیسترتیک. در بعضی موارد ، خدمات دسته ای (گروهی) صورت گرفت که به پیچیدگی موجود مشکلات اساسی پیاده روی تصادفی اضافه شد.

Bacot و Dshalalow [50] در سال 2001 یک تزیین بیشتر پیاده روی های کنترل هیسترتیک را با استفاده از یک سرویس به اصطلاح دروازه در نظر گرفت. این یک صف سرویس بخش بزرگ با ورودی با سیاست تعطیلات متعدد و کنترل هیسترتیک بود. هنگامی که این سرویس از دو مرحله تشکیل شده است ، سرویس دروازه در مورد این خط مشی اعمال می شود. سرور در مرحله اول دسته ای از مشتریان را می گیرد و اگر همه مشتریان در دسترس به دسته ای که از اندازه کمتری نسبت به ظرفیت سرور برخوردار است ، پیوستند ، پس مشتریان تازه وارد می توانند به دسته اول (نه بیش از ظرفیت سرور) ، بلکه در طولمرحله دوم ، چنین گزینه ای حتی اگر ظرفیت سرور پر نشده باشد ، دیگر مورد تقدیر قرار نمی گیرد. تمام مشکلات پیاده روی تصادفی مرتبط با توزیع مشترک کلیه پارامترهای مهم فرار در زمینه فرآیند صف به دست آمد. در این مشکل خاص ، نویسندگان نتایج به دست آمده در تعطیلات و مرحله اول را زنجیر کردند.

ابزار و تطبیق پذیری D-operator ما را قادر می سازد تا کلاسهای مشکلات پیاده روی تصادفی را که می تواند در بازی های تصادفی ، شبکه های تصادفی ، صف و اقتصاد شناسایی شود ، بزرگ کنیم. در صف بندی ، ما از نسخه های چند بعدی D-operator استفاده می کنیم تا صف ها را با ایستگاه های صف موازی یا امکانات سرویس دهی تجزیه و تحلیل کنیم که در آن یک سرور می تواند کار همزمان و در عین حال ناهمزمان را بر روی بیش از یک کار همزمان انجام دهد ، همانطور که در هر مطالعات در Abolnikov ،Dshalalow ، و Agarwal [31] ، Dshalalow and Merie [51] ، و Dshalalow ، Merie و White [52].

ابزار بیشتر D-operator در پیاده روی تصادفی در خاصیت زنجیره ای آن بین حالت های مختلف که ممکن است شامل تعطیلات چند مرحله ای باشد ، به دنبال آن استراحت ، و چندین مرحله خدماتی مانند Abolnikov ، Dshalalow و Treerattrakoon [45] ، Dshalalow [46] ، یافت می شود. Dshalalow ، Kim ، and Tadj [49] ، Dshalalow and Merie [51] در زمینه صف بندی و Dshalalow و Huang [53،54،55] ، در زمینه بازی های تصادفی.

پیاده روی های چند بعدی Lévy با اجزای رقیب برای مدل سازی بازی های چند بازیکن تحت اقدام خصمانه مشاهده شد. بازی وقتی به پایان رسید که یکی از بازیکنان ویران شود ، یعنی وقتی یک یا چند مؤلفه رقیب از آستانه های مربوطه خود عبور می کنند. در اینجا دوباره شاهد فرار پیاده روی از یک مجموعه هستیم. این مدل قطعاً یک بازی تصادفی به معنای سنتی نیست ، اما اهداف یک تنظیم مربوط به بازی را ارائه می دهد و به همین ترتیب برای مدل های جنگ ، مسابقات اقتصادی و تجارت و سهام سهام و سهام ، بسیار خوب عمل می کند تا چند مورد را نامگذاری کند. Dshalalow [56،57] ، Dshalalow and Liew [58،59،60] برنامه های نوسانات پیاده روی تصادفی برای تأمین مالی را مورد مطالعه قرار داد ، در حالی که Dshalalow و Huang [53،54،55] ، Dshalalow و Iwezulu [61] ، Dshalalow و Ke [62 [62، 63] ، و Dshalalow و Treerattrakoon [64] به طور انحصاری بازی های متضاد و در حالت دوم را مطالعه کردند که سه بازیکن دو نفر از آنها می توانند در برابر بازیکن سوم تیم شوند. Dshalalow و White [65،66] در برنامه های پیاده روی تصادفی به شبکه های تصادفی متمرکز شده اند. علاوه بر این ، Dshalalow و Iwezulu [61] برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطان را در نظر گرفتند.

بیشتر کارهایی که در بالا ذکر شد در مورد پیاده روی های تصادفی در R + d است. بنابراین ، پیاده روی های تصادفی که از همه جهات حرکت می کنند از نظر تحلیلی چالش برانگیزتر هستند و متأسفانه آنها به اشکال نزدیک برای عملکردهای اصلی خود پایان نمی دهند. راهی برای دور زدن این مانع با معرفی به اصطلاح اجزای فعال کمکی وجود داشته است. به عنوان مثال ، اگر مؤلفه های زیرزمینی پیاده روی در حال افزایش نباشند بلکه نوسان می کنند ، سناریوی فرار واقعی بدون هزینه تحلیلی دشوار است ، اما ضمیمه اجزای فعال کمکی می تواند مخمصه را کاهش دهد زیرا آنها می توانند در صورت افزایش مؤلفه های غیر مونوتون ، به جهت اشاره کنند.، شیرجه ، سنبله ، همه یک بار یا چند بار (به بخش 4 مراجعه کنید). به گفته رفتار ابزارهای مالی ، مفهوم سنتی فرار اصلاح شده است ، اما هنوز هم اطلاعاتی صریح در مورد ما به ما می دهد. گزینه های مختلفی وجود دارد که می تواند آینده یک سبد سهام را پیش بینی کند اگر صحبت از استراتژی های گزینه های معاملاتی برای خرید قراردادهای اساسی طولانی یا کوتاه باشد.(به بحث در بخش 4 و در Dshalalow و Liew [59] مراجعه کنید.) یک نمونه ساده از یک بازی متضاد در امور مالی در مورد بهترین زمان برای استفاده از گزینه سهام در سهام درست قبل از فروپاشی و قبل از بلوغ آن ، هر یک از آنها تعیین شده است. اول می آید.

توجه داشته باشید که از آنجا که فرار از پیاده روی های تصادفی ابزارهای پیش بینی کننده ای را برای نتایج بازی هایی مانند مواردی که در امور مالی اتفاق می افتد ، ارائه می دهد ، این به دلایلی است که اطلاعاتی را که منجر به خراب شدن می شود ، اصلاح کند. یکی از این تلاشها در Dshalalow و KE [62،63] با معرفی یک زیر مجموعه کوچکتر A ′ ′ A انجام شد که یک پیاده روی از قبل از فرار از A فرار می کند که باید یک لایه اضافی از امنیت به ما بدهد. راه دیگر برای اصلاح اطلاعات ، امکان دسترسی به پیاده روی زیربنایی در هر دوره از زمان است و از این طریق باعث می شود زمان آن وابسته باشد. تاکنون منظور ما فقط پیاده روی هایی بود که پارامترهای فرار به هیچ زمان قطعی مربوط نمی شد. چنین پالایشگاه به ما امکان می دهد تا اولین زمان گذرگاه و موقعیت واکر را در تیم فرار خود با نسخه پارامتر زمان مداوم S (t) پیاده روی داشته باشیم و سعی کنیم هنوز هم اصطلاحات تحلیلی را به دست آوریم. ما چنین تجزیه و تحلیل حساس به زمان رویکرد را می نامیم. در Dshalalow [37] معرفی شد و در [67] بیشتر تصفیه شد و سپس در یک سری مقاله انتخاب شد. ما فقط برخی از موارد را ذکر می کنیم: Agarwal ، Dshalalow ، and O'Regan [68] ، Al-Matar و Dshalalow [69] ، Dshalalow [70،71] ، Dshalalow و Bacot [72] ، Dshalalow and Nandyose [73،74] ، Dshalalalowow، Nandyose ، و White [75] ، Dshalalow و White [76]. به بحث های بیشتر در بخش 5 و بخش 6 مراجعه کنید.

از جمله سایر برنامه های پیاده روی تصادفی ، Antal و Redner [77] خواص زمان عبور اول یک پیاده روی تصادفی زمان گسسته را مورد مطالعه قرار دادند که در آن طول هر مرحله به طور یکنواخت در بازه توزیع می شود - a ، a. واکر در ابتدا از نقطه دلخواه X ∈ 0 ، 1 با جذب نقاط انتهایی شروع می شود. این ایده از مشکل تشخیص توالی DNA توسط یک پروتئین متحرک ناشی می شود.

هیوز ، در کتاب خود [78] ، در مورد تغییرات مختلف پیاده روی های تصادفی ، مانند پیاده روی های تصادفی بر روی شبکه های مثلثی و بر روی فراکتال ها و همچنین "پیاده روی های خودکشی" که در آن واکر بیش از یک بار از همان نقطه بازدید نمی کند ، بحث می کند. در میان کاربردهای مختلف ، پیاده روی های خودکشی می توانند پلیمرهای زنجیره ای طولانی را در محلول های رقیق مدل کنند.

ما همچنین می خواهیم به برنامه های پیاده روی و نوسانات تصادفی در فیزیک در ردر [79] ، امور مالی در کیپریانو و پیستوریوس [80] ، موزی ، دلور و باکری [81] و Scalas [19] ، نجوم در اوچایکین و گوساروروف اشاره کنیم.[82] ، ژو ، سان ، و ژو [83] ، زیست شناسی و پزشکی در اوداگاکی و کاسویا [84] ، شبکه های برقی در Telcs [26] ، شبکه های اجتماعی در سارکار و مور [24] ، ارتباطات بی سیم در جباری ، ژو ،و هیلیر [85] ، و صف در اسموسن [86] ، بایر و باکسما [87] ، بلد و نیلسن [87] ، کوهن [88] ، گانون ، پچرسکی ، سوهوف و یامبارتسف [89] ، گیله و ون لیوواردن [[90] ، Janssen و Van Leeuwaarden [91] ، Lemoine [92] ، Stadje [93] ، tak a ´ cs [2] و Zorine [94] منتشر شده توسط نویسندگان دیگر.

علاوه بر این ، انواع مختلفی از کتاب ها و مقالات نظرسنجی در مورد پیاده روی های تصادفی یا مستقیماً مربوط به پیاده روی های تصادفی توسط بینگام [95،96] ، Bladt و Nielsen [97] ، Blanchard and Volchenkov [21] ، Brémaud [22] ، Fayolle ، وجود دارد. Iasnogorodski ، و Malyshev [15] ، Foss ، Korshunov و Zachary [98] ، Fujie and Zhang [23] ، Gut [99] ، Hildebrand [16] ، Iksanov [100] ، Lawler [101] ، Redner [79] ،شی [25] ، اسلید [102] ، Tak a ´ cs [2] ، telcs [103] و Wijesundera ، Halgamuge و Nanayakkara [104].

2. حساب عملیاتی پیاده روی های تصادفی یک بعدی

تمام فرآیندها در فضای احتمال ω ، F ، ص تعریف شده اند. کار ما در پیاده روی تصادفی با پرش های عدد صحیح غیر منفی به دهه 1990 باز می گردد [35،37،38،39،40،105] درباره S = ∑ n = 0 ∞ x n ε t n با علامت گذاری وابسته به موقعیت ، یعنی زمانی که x n بستگی دارددر t n - t n - 1 ، اما در مورد هیچ مؤلفه دیگری از اندازه گیری پشتیبانی t = ∑ n = 0 ∞ ε t n نیست. به طور خاص ، دنباله x 0 ، t 0 ، x 1 ، t 1 ،… یک روند تمدید تأخیر است.

علاوه بر این فرض می کنیم که S یک فرآیند Lévy است که به ویژه در برابر خوشه بندی T N ضمانت می کند. با a = [0 ، m) ، با فرض m ∈ N ، ما به زمان و موقعیت S پس از فرار آن از a علاقه مند هستیم. بنابراین ما داریم: ν = inf m: s m = x 0 +… + x m ∈ A c ، به عنوان شاخص خروج یا فرار ، t ν - زمان خروج یا زمان عبور اول ، موقعیت واکر درt ν (یا مقدار اضافی M).

برای ξ ، u ، v ∈ B ¯ 0 ، 1 ، re ϑ ≥ 0 ، re θ ≥ 0 ، جایی که b ¯ 0 ، 1 توپ واحد جمع و جور در C است). این از توزیع مشترک ν ، s ν ، t ν ، و دو مقدار مفید قبل از اججای مفید دیگر s ν-1 و t ν-1 (زمان قبل از اظهارات) است که نشان دهنده موقعیت و زمانی است که واکر آخرین بار در مجموعه A دیده می شودقبل از فرار. توجه داشته باشید که از آنجا که پرش x n در n ارزش دارد ، واکر در زمان t ν در S ν قرار دارد که می تواند به طور خودسرانه به دور از زمان فرار خود قرار گیرد.

برای x ∈ B ¯ (0 ، 1) و re y ≥ 0. در اینجا φ یک تابع ، تحلیلی در صفر در متغیر اول است. فرض کنید که مشترک تبدیل می شود

φ ν = d x m - 1 γ 0 (v ، θ) - γ 0 (x v ، θ) + ξ γ 0 (x u v ، ϑ + θ) 1 - ξ ξ γ (x u v ، ϑ + θ) γ (v ، θ) - γ (x v ، θ

برای p = 0 ، 1 ،… ، با توجه به اینکه ν = ν (m - 1). بنابراین ، اگر D P را به φ ν (P) اعمال کنیم ، می توانیم با استفاده از عملگر معکوس D M - 1 تا D P φ ν (P) φ ν (M - 1) = φ ν را احیا کنیم.

D P (1< ν ( p ) = j >) (x) = (1 - x) ∑ p = 0 ∞ x p 1< A j − 1 ≤ p >1 < A j >p >= (1 - x) ∑ p = a j - 1 a j - 1 x p = (1 - x) ∑ p ≥ a j - 1 x p - ∑ p ≥ a j x p.

φ ν (p) = e ξ ν (p) u a ν (p) - 1 v a ν (p) e - ϑ ϑ τ ν (p) - 1 - θ θ τ ν (p) = ∑ j = 0 ∞ eξ j u a j - 1 v a j e - ϑ τ j - 1 - θ τ j 1< ν ( p ) = j >

φ * (x) = d p (φ ν (p)) (x) = ∑ j = 0 ∞ e ξ j u a j - 1 v a j e - ϑ ϑ τ j - 1 - θ τ j d p (1< ν ( p ) = j >) (x) = ∑ j = 0 ∞ ξ j e (x u v) a j - 1 e - (ϑ + θ) τ j - 1 e v x j (1 - x x j) e - θ Δ j

برای j = 0 ، 1 ، ⋯ گرفتن τ - 1 = a - 1 = 0 ، ما E 0 = 1 و F 0 = γ 0 (V ، θ) داریم - γ 0 (x v ، θ).

می توان نشان داد که ∥ γ (x u v ، ϑ + θ ∥< 1 , if x < 1 due to the above assumption (proven below in part ( iv ), which will warrant the convergence of the geometric series

(IV) با x u v = z ، اکنون نشان می دهیم که برای γ (z ، θ) = e z x 1 e - δ 1 θ ، ∥ γ (z ، θ) ∥< 1 if ∥ z ∥ < 1 . We have

e z x 1 e - δ 1 θ = ∑ k = 0 ∞ z k ∫ t = 0 ∞ e - t θ p x 1 ⊗ δ 1 (k ، d t) ≤ ∥ e z x 1 e - δ 1 θ θ ≤ ∑ k k= 0 ∞ ∥ z ∥ k ∫ t = 0 ∞ ∥ e - t θ θ p x 1 ⊗ δ 1 (k ، d t) = ∑ k = 0 ∞ ∥ z ∥ k ∫ t = 0 ∞ e - t re (θ)p x 1 ⊗ δ 1 (k ، d t) = ∫ t = 0 ∞ e - t re (θ) p x 1 ⊗ δ 1 (0 ، d t) + ∑ k = 1 ∞ ∥ z ∥ k ∫ t = 0 ∞ e-t re (θ) p x 1 ⊗ δ 1 (k ، d t)< a + e − Re ( θ ) b + ∥ z ∥ c + ∥ z ∥ e − Re ( θ ) d

a: = ∫ t = 0 1 p x 1 ⊗ δ 1 (0 ، d t) b: = ∫ t = 1 ∞ p x 1 ⊗ δ 1 (0 ، d t) c: = ∑ k ≥ 1 ∫ t = 0 1 p x 1⊗ δ 1 (k ، d t) d: = ∑ k ≥ 1 ∫ t = 1 ∞ p x 1 ⊗ δ 1 (k ، d t)

اگر ∥ z ∥< 1 and e − Re ( θ ) ≤ 1 . The latter inequality holds because Re ( θ ) ≥ 0 . The former inequality ∥ z ∥ < 1 holds because z = x u v and x < 1 .

علاوه بر این ، e - re (ϑ + θ) = e - re (ϑ) e - re (θ) ≤ 1 با re (ϑ) ≥ 0 و re (θ) ≥ 0 در lst به هر حال رضایت داد. این نشان می دهد که γ x u v ، θ +< 1 . □

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 55 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:51

Stoic Path to Wealth

فرصت های مالی زیادی در جهان وجود دارد. و به نظر می رسد که میلیون ها نفر بدون تلاش زیاد با خرید بیت کوین ، سهام GameStop ، یا نام آن را نامگذاری می کنند. هر هفته ، داستان دیگری در مورد چگونگی شلیک برخی از دارایی ها در مدت زمان کوتاه وجود دارد.

اینها دور از کشور هستند ، و حقیقت این است که بیشتر ما هرگز یکی از آن امواج را که در کمتر از یک سال به یک میلیون دلار تبدیل می شود ، سوار نخواهیم کرد. اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید در یک دوره طولانی تر ثروتمند شوید.

در طولانی مدت ، بازارهای عمومی هنوز بهترین سازنده ثروت در کره زمین هستند. در واقع ، شما نمی توانید سرمایه گذاری نکنید.

در حالی که بیشتر دارایی ها در طول قرن گذشته از ارزش خود قدردانی کرده اند ، قدرت خرید ما تغییر نکرده است. مطمئناً دستمزدها افزایش یافته است. اما تورم نیز دارد. نتیجه نهایی؟اگر سرمایه گذاری نکنید ، به احتمال زیاد در طولانی مدت پول از دست می دهید.

اما سرمایه گذاری دشوار است زیرا بر خلاف طبیعت انسان است. ما امروز باید انتخاب کنیم ، که در آینده پرداخت می شود. این چالش شماره یک برای ساخت ثروت و سرمایه گذاری است.

سرمایه گذاری در مورد مدیریت احساسات شماست

من در سال 2007 سرمایه گذاری در بورس را شروع کردم و طی یک سال 60 ٪ از پولی را که سرمایه گذاری کردم از دست دادم. پاسخ من تقریباً مانند هر انسان دیگری بود: من به طور کلی سرمایه گذاری را متوقف کردم.

این اتفاقی است که برای اکثر افرادی که در اوج حباب شروع به سرمایه گذاری می کنند ، اتفاق می افتد. آنها وقتی همه دیگران این کار را انجام می دهند ، روی چیزی سرمایه گذاری می کنند. و هنگامی که همه چیز در حال خراب شدن است ، درد از دست دادن آنقدر بد است که قسم می خورند که دیگر هرگز سرمایه گذاری نکنند.

در حالی که من در سالهای پس از بحران مالی ، بازده های زیادی را از دست دادم ، وقت خود را صرف فهمیدم که سرمایه گذاران موفق در بازی چگونه ماندم. من آموخته ام که کلید ساخت ثروت مدیریت احساسات شما است.

در تجربه من ، سرمایه گذاری 9 ٪ نظریه ، 1 ٪ اعدام و 90 ٪ مدیریت احساسات شما است. به همین دلیل من فلسفه استوئیسم را در استراتژی سرمایه گذاری خود استفاده کرده ام - این به من کمک می کند تا مهمترین بخش را مدیریت کنم: احساسات.

در این مقاله ، من به اشتراک می گذارم که چگونه می توانید از استوکیسم استفاده کنید تا یک سرمایه گذار بهتر شوید تا بتوانید ثروت را شروع کنید. وقتی این استراتژی را اعمال می کنید ، سرمایه گذاری آسان می شود. و اگر قبلاً یک سرمایه گذار خوب هستید؟هنگام تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری ، می توانید از استوکیسم استفاده کنید تا احساساتی کمتری داشته باشید.

استوئیک ها چگونه پول را مشاهده کردند؟

در هسته اصلی آن ، استوئیسم یک استراتژی بقا است. این راهی برای محافظت از عقل شما است. اما همچنین می توانید برای محافظت از پول خود از استواییسم استفاده کنید.

پایه و اساس استوئیسم مبتنی بر اصل این است که بدانید چه چیزی در کنترل شما در مقابل آنچه خارج از کنترل شما است وجود دارد. زیبایی این فلسفه این است که می توان آن را در یک جمله توضیح داد.

اما برخلاف آنچه بیشتر مردم فکر می کنند ، استوئیک ها پول و ثروت را پذیرفتند. از این گذشته ، این چیزی است که ما هیچ کنترلی بر آن نداریم ، درست است؟این چیزی است که یکی از سخت ترین استوایی ها ، Epictetus ، در مورد پول گفت:

"اگر می توانید پول خود را صادقانه ، قابل اعتماد و با عزت بمانید ، به هر حال این کار را انجام دهید. اما اگر مجبور هستید یکپارچگی خود را به خطر بیاندازید ، لازم نیست درآمد کسب کنید. "

من این طرز فکر را دوست دارم زیرا در مورد پول قضاوت نمی کند. می خواهید ثروتمند شوید؟انجام دهید. و اگر ثروتمند نشوید؟مشکلی نیست

این جوهر یک ذهنیت استوایی هنگام پول است. چیزهای مهمتر از ثروت وجود دارد. مواردی مانند افتخار ، صداقت و زندگی با توجه به ارزش های شما مهمترین چیز است. اما این بدان معنا نیست که ثروت مهم نیست.

سوال این است: آیا می توانید ثروتمند شوید و مانند یک استوئیک زندگی کنید؟

مسیر استوایی به ثروت توضیح داد

بنابراین به من اجازه دهید پیش زمینه ای سریع به شما ارائه دهم در صورتی که در وبلاگ من تازه وارد شوید. من در جنگ ایران و عراق در تهران متولد شدم. پدر و مادرم در سال 1988 هنگامی که من یکی بودم به هلند مهاجرت کردند و من در لیواردن بزرگ شدم.

من یک دانشجوی طولانی مدت فلسفه بوده ام و از 20 سالگی سرمایه گذاری را شروع کردم.

تأثیرات اصلی من Seneca ، Epictetus ، William James و Ralph Waldo Emerson است. در حالی که من فلسفه استوئیسم را برای زندگی و استراتژی سرمایه گذاری خود اعمال کرده ام ، من یک عمل گرا هستم.

تأثیرات سرمایه گذاری من گسترده تر است. من کار سرمایه گذاران ارزشمند مانند وارن بافت ، چارلی مونگر ، پیتر لینچ ، بیل آکمن ، جوئل گرینبلات و افسانه ایندکس کننده جان گوگل را مطالعه کرده ام.

اما برای گسترش طیف وسیعی از دانش سرمایه گذاری ، من همچنین معامله گران و سرمایه گذاران رشد مانند جسی لیورمور ، جورج سوروس و پل تودور جونز را مطالعه کردم.

پس از گذراندن سالها در مطالعه طیف گسترده ای از فیلسوفان و سرمایه گذاران ، آموخته ام که سه نقطه عطف اصلی برای ایجاد ثروت وجود دارد. من این را مسیر استوایی به ثروت می نامم زیرا می توانم ویژگی های استوایی را در هر سرمایه گذار موفق مشاهده کنم. به طور خلاصه نقشه راه است:

1. درآمد کسب کنید

در حالی که برای شروع سرمایه گذاری مجبور نیستید ثروتمند شوید ، باید بیشتر از آنچه برای نیازها هزینه می کنید درآمد کسب کنید. برای کسب درآمد بیشتر در اقتصاد خود ، ما به مهارت های تولید درآمد مانند نوشتن ، برنامه نویسی ، صحبت کردن ، پیشرو و غیره نیاز داریم.

دستیابی به مهارت های استوایی ترین کاری است که می توانید انجام دهید زیرا با تمرکز روی آنچه کنترل می کنید شروع می کنید. و در اقتصاد امروز ، شخصی که می تواند با مهارت های خود ارزش ایجاد کند ، هرگز برای مدت طولانی بدون شغل نخواهد بود.

هر سرمایه گذار که من مطالعه کرده ام ، با قرار دادن کار شروع به امرار معاش می کند. بیشتر آنها شغل داشتند و برای شخص دیگری کار می کردند. وارن بافت از سال 1954 تا 1956 به عنوان تحلیلگر اوراق بهادار در گراهام-نیومن کار کرد.

او پس از آن مشارکت خود را آغاز کرد. جورج سوروس بین سالهای 1947 و 1954 چندین مدرک دانشگاهی را دنبال کرد. سپس ، وی به عنوان منشی در یک بانک سرمایه گذاری کوچک شغل گرفت.

من می توانم مدتی ادامه دهم اما شما این نکته را می گیرید. همه ما باید با کسب درآمد به عنوان پایه و اساس ساخت ثروت شروع کنیم. این بدان معنی است که شما می توانید از هیچ چیز جز مهارت های خود ارزش ایجاد کنید.

2. از دست دادن پول

یک جنبه مهم از ثروت وجود دارد که کتاب ها و مقالات اصلی پوشش نمی دهند. و این اهمیت برخورد با ضرر است. اکثر مردم از از دست دادن پول متنفر هستند. من می توانم با این مفهوم بیزاری ضرر بسیار ارتباط داشته باشم.

در حال رشد ، خانواده ما برای پرداخت چک زندگی می کردند و ما در بدهی به گردن خود می رسیدیم. هرچه بزرگتر شدم و شروع به کسب پول خودم کردم ، شروع کردم به ادامه آن برای زندگی عزیز. اگر در مورد سرمایه گذاری جدی باشید ، این یک مشکل است.

من نمی توانم به یک سرمایه گذار موفق فکر کنم که پول خود را از دست نداد. در حقیقت ، استراتژی های اکثر سرمایه گذاران که من ذکر کردم با ضرر و زیان آنها شکل می گیرد. من نمی توانم همه این موارد را در این مقاله پوشش دهم.

اما به تاریخ وارن بافت (Berkshire Hathaway یک شرکت نساجی ناکام) ، بیل آکمن (که در کوتاه مدت خود در برابر Herbalife از دست داد) ، جورج سوروس (22 ٪ در سال 1981 در پیوندهای دولت انگلیس از دست داد) و غیره.

بزرگترین موفقیت های آنها اغلب پس از ضرر و زیان آنها صورت می گرفت. این یک مفهوم مهم در ایجاد ثروت است. شما باید با از دست دادن خوب باشید. در غیر این صورت ، شما هرگز با پول خود ریسک نخواهید کرد. و سرمایه گذاری چیست؟ریسک کردن

بهترین سرمایه گذاران به ثروت به عنوان یک بازی نگاه می کنند. این دقیقاً مانند ورزش است - حتی موفق ترین تیم های تاریخ NBA ، NFL ، MLB ، چندین بازی را در مسیرهای خود به یک قهرمانی از دست می دهند.

نکته اصلی این است که هرگز بزرگ از دست ندهید. هنگامی که سرمایه گذاری می کنید ، هر کاری که می توانید انجام دهید تا هرگز بیش از 10 ٪ از سرمایه گذاری خود را از دست ندهید. همیشه می توانید از آن برگردید.

فقط به این دلیل که فلسفه های مختلف سرمایه گذاری وجود دارد ، به این معنی نیست که شما باید از نظر مذهبی از یک سبک خاص پیروی کنید. از عقل سلیم خود استفاده کنید ، از نزولی محافظت کنید و از همه مهمتر سرمایه گذاری های خود را به آرامی بسازید.

3. رشد پول

سرمایه گذاران استوئیک شرط بندی های هوشمندانه ای را انجام می دهند که صعود بزرگی دارند. و اگر این شرط ها پرداخت نمی کنند ، آنها شلوغ نمی شوند.

برای رشد پول خود ، پول خود را در دارایی هایی قرار دهید که از ارزش آن قدردانی می کنند یا پول نقد ایجاد می کنند - و در حالت ایده آل هر دو را دارند. این همه سرمایه گذاری است.

مشکل انتخاب دارایی است. من شخصاً با سرمایه گذاری در املاک با کیفیت بالا شروع کردم زیرا این خطر نسبتاً کم است ، اما بازده کم است. من در حال حاضر پس از هزینه ، بازده خالص 6 ٪ را کسب می کنم. این غیر معمول نیست وقتی صحبت از املاک و مستغلات است.

اگر به YouTube یا Reddit بروید ، هزاران فروشنده وجود دارند که می خواهند شما را باور کنند که سهام بهترین راه برای ثروت است. من با آن موافق نیستماین فقط یک راه برای سرمایه گذاری است.

وقتی صحبت از بورس سهام می شود ، بیشتر سرمایه گذاران موافق هستند که صندوق های شاخص راهی برای اکثر مردم است. اگر پول بیشتری دارید ، می توانید یک برنامه ریز مالی یا شرکت مدیریت ثروت استخدام کنید. اما وقتی ثروت قابل توجهی به دست آورده اید ، نه وقتی شروع می کنید.

اما اگر می خواهید سرمایه گذاری توسط خودتان را بدون خطر از بین بردن شروع کنید ، چه می کنید؟من یک قانون برای آن دارم.

قانون 90/10 سرمایه گذاری

بیشتر ما تمایل به سرمایه گذاران تمام وقت که می خواهند بازار را شکست دهند ، نداریم. در طولانی مدت ، شما بهتر است پول خود را در چیزی مانند S& P 500 یا یک صندوق شاخص بازار سهام در کل قرار دهید. این بهترین راه برای به دست آوردن بازده بازار بدون هیچ تلاشی است.

اما در مورد آن دسته از افرادی که می خواهند کمی صعود تر باشند؟افرادی که به بازارها علاقه مند هستند و می خواهند ریسک کنند ، اما نمی خواهند پول زیادی را از دست بدهند.

من هم همینطور هستمدر حالی که من از سال 2007 سرمایه گذاری کرده ام ، حرفه من در حال نوشتن و تدریس است. من از کار خود لذت می برم و نمی خواهم یک معامله گر تمام وقت باشم. اما من هنوز دوست دارم کمی خطر را تحمل کنم و به طور بالقوه صعود بالاتری داشته باشم. ما آن حدس و گمان را می نامیم.

تمام موفقیت های کوتاه مدت که در مورد بیت کوین ، سهام روند ، ارزها یا کالاها می بینید ، همه چیز در مورد گمانه زنی ها است. شما یک دارایی خریداری می کنید و امیدوار هستید که آن را با قیمت بالاتر بفروشید. هیچ مشکلی با آن وجود ندارد. من می دانم که بسیاری از علاقه مندان به صندوق شاخص طرفدار حدس و گمان نیستند ، اما من به آن توجه نمی کنم. من فقط نمی خواهم تمام پول خود را در خط قرار دهم.

بنابراین من قانون سرمایه گذاری 90/10 را ایجاد کردم ، که بیان می کند که شما 90 ٪ از پولی را که اختصاص می دهید برای سرمایه گذاری سهام در یک صندوق شاخص قرار داده اید. و شما از 10 ٪ برای حدس و گمان استفاده می کنید.

90 10 rule of investing

من 90 ٪ از پولی را که می خواهم در بازار سرمایه گذاری کنم ، می گیرم و آن را در یک صندوق شاخص مانند Vanguard S& P 500 ETF قرار می دهم. و من از 10 ٪ استفاده می کنم تا چند شرط در مورد چیزهایی که فکر می کنم از بین برود ، استفاده کنم.

اما از آنجا که من با درصد کمی از پول خود که برای بازار سهام در نظر گرفته شده است ، ریسک می کنم ، اگر شرط های خطرناک من پرداخت نمی کنند ، ضربه بزرگی نمی گیرم. و اگر این کار را انجام دهند؟من بازده اضافی خواهم کرد.

سرمایه گذاری را شروع کنید: به دنبال پاسخ های بیشتر نباشید

در بعضی از مواقع ، شما باید اقدام کنید. اما ما تمایل داریم که به جستجوی آن قطعه خاص از خرد بپردازیم که باعث ایجاد تفاوت می شود. بنابراین ما ادامه می دهیم که کتاب های بیشتری را می خوانیم ، به پادکست های بیشتری گوش می دهیم و به دنبال حکیم های مختلف سرمایه گذاری هستیم.

در نتیجه ، ما هرگز اقدامی نمی کنیم و بدترین دشمن خودمان می شویم. هیچ کس آن را بهتر از Epictetus نگفت:

"پیگیری بی امان شما از خرد ، در واقع داشتن آن را به تعویق می اندازد. تعقیب را پس از تونیک و معلمان جدید ترک کنید. آخرین مریم گلی یا کتاب یا رژیم غذایی یا اعتقاد شما را به سمت زندگی شکوفا سوق نمی دهد. شما انجام می دهید. "

تا زمانی که پول خود را نگرفتید و آن را به خط بگذارید ، هرگز نمی دانید سرمایه گذاری چیست. می توانم بگویم که من تقریباً تمام اشتباهات سرمایه گذاری را که می تواند مرتکب شده باشد ، مرتکب شده ام.

من به دارایی های محبوب که در طی 24 ساعت در نصف کاهش یافته است ، شرط بندی کردم. من ده ها بار کم خریداری کرده ام و فروخته شده است. من کم خریداری کرده ام ، کمی بیشتر فروخته شده و بیشترین افزایش را از دست داده ام زیرا زودتر از آن خارج شدم. من پول خود را از یک صندوق شاخص بیرون آورده ام ، فقط برای بازگشت به آن بازگردم.

اما استواییسم به من کمک کرده است تا یک سرمایه گذار بهتر شوم زیرا این امر باعث می شود که من از سطح سرریز تری برخوردار باشم.

هر بار که روی چیزی سرمایه گذاری می کنید ، با پول سخت درآمد خود ریسک می کنید ، که همیشه ترسناک خواهد بود. اما مهم نیست که چه اتفاقی می افتد ، خود را از سرمایه گذاری صحبت نکنید. شما نمی توانید آن را تحمل کنید.

در دراز مدت ، بازارها هنوز هم در یک جهت حرکت می کنند: بالا. شما یا سوار را بالا می برید ، یا در آنجا هستید که هستید.

n ote: من در حال حاضر روی یک کتاب تمام قد در مورد این موضوع کار می کنم. اینجا بیشتر بدانید

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 40 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:49

دیروز ، دادگاه پیشنهاد ما را برای بازگرداندن دسترسی به پول نقد به نفع مشتریان Voyager در بانک تجاری متروپولیتن تصویب کرد. ما می دانیم که دسترسی به پول نقد شما چقدر مهم است و با این تصویب ، ما به زودی پردازش برداشت های نقدی را آغاز خواهیم کرد.

دسترسی به پول نقد

ما پیش بینی می کنیم دسترسی به برنامه Voyager فقط برای برداشت های نقدی ، از پنجشنبه 11 اوت شروع شود. مشتریان با پول نقد (دلار آمریکا) در حساب های خود قبل از دسترسی به برداشت پول در برنامه ، ایمیلی با جزئیات بیشتر دریافت می کنند. ما پیش بینی می کنیم که مشتریان پس از درخواست خود ، در حدود 5-10 روز کاری وجوه خود را دریافت کنند.

درخواست ها در اسرع وقت پردازش می شوند ، اما به بررسی دستی ، از جمله بررسی کلاهبرداری و آشتی حساب ، نیاز دارد و زمان آن تا حدودی به بانکهایی بستگی دارد که مشتریان پول نقد خود را منتقل می کنند. پس از فعال کردن برداشت پول نقد ، مشتریان می توانند در یک دوره 24 ساعته از طریق برنامه/ACH تا 100000 دلار برداشت کنند.

مراحل بعدی در فرآیند سازماندهی مجدد

 • به عنوان بخشی از تلاش های ما برای به حداکثر رساندن ارزش رمزنگاری بر روی سکو ، ما همزمان یک روند بازسازی مستقل و یک فروش بالقوه شرکت را دنبال می کنیم.
 • دادگاه مراحل مناقصه ما را که حاکم بر روند فروش است ، تصویب کرد. براساس این قوانین ، پیشنهادات تا 26 اوت انجام می شود و در صورت لزوم ، جلسه دادرسی در 8 سپتامبر برگزار می شود.
 • دادگاه دوشنبه ، سوم اکتبر ، به عنوان مهلت مشتریان برای تشکیل مطالبات علیه Voyager ، از جمله ادعاهای مربوط به Crypto Holdings ، تصویب کرد. جزئیات بیشتر را در مورد روند مطالبات مشاهده کنید و چه کسی باید ادعا کند.
 • سرانجام ، کمیته رسمی طلبکاران ناامن (UCC) ماه گذشته تشکیل شد. UCC یک وب سایت برای مشتریان در https://dm. epiq11.com/case/voyagercommittee/info راه اندازی کرده است و قصد دارد تا سالن های شهری دوره ای را برای مشتریان برگزار کند. جزئیات بیشتر را در زیر در مورد UCC مشاهده کنید.

در زیر ما به برخی از سؤالات پاسخ داده ایم که ممکن است در ذهن شما باشد.

چگونه و چه زمانی می توانم به پول نقد خود دسترسی پیدا کنم؟

 • ما پیش بینی می کنیم دسترسی به برنامه Voyager برای برداشت پول نقد (دلار آمریکا) فقط از پنجشنبه 11 اوت شروع شود. مشتریان با پول نقد در حساب های خود قبل از دسترسی به برداشت پول در برنامه ، ایمیلی با جزئیات بیشتر دریافت می کنند.
 • ما پیش بینی می کنیم که مشتریان پس از درخواست خود ، در حدود 5-10 روز کاری وجوه خود را دریافت کنند. درخواست ها در اسرع وقت پردازش می شوند ، اما به بررسی دستی ، از جمله بررسی کلاهبرداری و آشتی حساب ، نیاز دارد و زمان آن تا حدودی به بانکهایی بستگی دارد که مشتریان پول نقد خود را منتقل می کنند.
 • پس از فعال کردن برداشت پول نقد ، مشتریان می توانند در یک دوره 24 ساعته از طریق ACH حداکثر 100000 دلار از طریق ACH درخواست کنند.

آیا باید به عنوان بخشی از روند کلی ، ادعا کنم؟

 • Voyager در حال حاضر برنامه های دارایی و بدهی های خود ("برنامه ها") را تهیه می کند ، که از تاریخ 5 ژوئیه شامل منابع حساب است. مهلت Voyager برای ارائه برنامه ها به دادگاه 18 اوت است. تقریباً 7-10 روز پس از ثبت اسناد ، دارندگان حساب Voyager یک ایمیل شخصی از Stretto دریافت می کنند که حاوی اخطار تاریخ نوار مطالبات است. این ایمیل شامل اطلاعاتی در مورد چگونگی لیست Voyager در حساب شما در برنامه ها خواهد بود.
 • اگر بین آنچه در اثبات فرم ادعا و حساب خود ذکر شده است ، اختلافاتی را مشاهده می کنید ، می توانید در اینجا در وب سایت پرونده ما ادعا کنید. شما باید اثبات ادعای خود را ارائه دهید تا در واقع تا ساعت 5 بعد از ظهر دریافت شود. زمان شرقی در تاریخ 3 اکتبر توسط (i) به صورت الکترونیکی با استفاده از رابط موجود در وب سایت اعلامیه و ادعاهای ما در https://cases. stretto.com/voyager ، یا (ii) نامه کلاس اول ایالات متحده ، نامه های شبانه یا دست دیگرسیستم تحویل ، که اثبات ادعای باید شامل یک امضای اصلی باشد ، در آدرس زیر: Voyager ادعا می کند ، C/O Stretto ، 410 Exchange ، Suite 100 ، Irvine ، CA 92602.
 • اگر قبلاً ادعایی را مطرح کرده اید ، نیازی به ثبت نام دیگری نیست.

کمیته طلبکاران ناامن (UCC) چیست و چگونه منافع من را نشان می دهد؟

 • UCC تمام طلبکاران ناامن را به عنوان یک گروه نشان می دهد و این کار را بدون توجه به مبالغ یا مبنای ادعاهایی که افراد ممکن است در برابر ویجر و شرکتهای تابعه آن نگه دارند ، انجام می دهد.
 • اعضای UCC افراد موفقی هستند که به نمایندگی از همه طلبکاران ناامن عمل می کنند و از نظر قانونی موظفند به نفع گروه عمل کنند.
 • UCC ممکن است با Voyager مشورت کند ، در مورد شرکت و فعالیت های تجاری آن اطلاعاتی داشته باشد و در روند فروش و برنامه شرکت کند.
 • اعضای UCC در پرونده ثبت شده در اینجا ذکر شده اند.

اعضای UCC چگونه انتخاب شدند و چگونه می توانم در تماس باشم؟

 • هفت عضو UCC وجود دارد که از مشتریان Voyager تشکیل شده اند که توسط متولی ایالات متحده انتخاب شده اند - که نظارت بر اداره پرونده های ورشکستگی را بر عهده دارد.
 • UCC را می توان از طریق وب سایت آنها به دست آورد: https://dm. epiq11.com/case/voyagercommittee/info.

اگر با تصمیمات یا توصیه های UCC مخالف باشم چه می شود؟

 • هرکسی که ادعای معتبری علیه Voyager داشته باشد که قبل از 5 ژوئیه 2022 به وجود آمده باشد ، مجاز به رأی دادن به برنامه سازماندهی مجدد Voyagers خواهد بود. در صورت عدم رعایت آستانه های خاص ، این طرح به جلو پیش نمی رود.

ما همچنان به استفاده از این وبلاگ خواهیم پرداخت تا شما را در مورد تحولات در فرآیند بازسازی و کار خود برای بازگشت ارزش به مشتریان آگاه کنیم.< Span> هفت عضو UCC وجود دارد ، متشکل از مشتریان Voyager که توسط متولی ایالات متحده انتخاب شده اند - که نظارت بر اداره پرونده های ورشکستگی را بر عهده دارد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 42 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:37

بین المللی سازی قراردادهای آتی سنگ آهن ، دسترسی بیشتری به جامعه جهانی کالاها برای تجارت در بزرگترین بازار آهنی در جهان فراهم کرده است.

وقتی صحبت از کالاهای تجاری می شود ، بازار سنگ آهن اصلی اصلی است که تا حد زیادی با رشد اقتصادی جهان ، تولید ناخالص داخلی و فعالیت های صنعتی مرتبط است.

بر خلاف فلزات گرانبها مانند طلا و نقره ای که به ارزش پولی و ذاتی آنها مرتبط است ، سنگ آهن در ساخت و ساز و تولید فولاد مورد استفاده قرار می گیرد و تقاضای صنعتی خود را به عنوان یک عامل اصلی برای عملکرد قیمت خود تبدیل می کند.

اگر احساس کنند اقتصاد با افزایش نیاز به ساخت و ساز و فولاد در حال رشد است ، معامله گران سنگ آهن می توانند روی فلز صعود کنند. با این حال ، در طی رکود اقتصادی یا رکود اقتصادی ، ممکن است تقاضا برای سنگ آهن کاهش یابد و در نتیجه کاهش قیمت باشد.

برای سرمایه گذاری در این مورد ، اگر معتقدند قیمت کاهش می یابد ، می توانند بازار سنگ آهن را نزولی و کوتاه کنند.

سنگ آهن ماده اولیه اولیه است که در تولید فولاد مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات فولادی می توانند به اشکال مختلفی از جمله میلگرد فولادی ، صفحات فولادی و کویل های نورد گرم باشند و مواد اصلی مورد استفاده در ساخت و ساز ، کشتی سازی و سایر فعالیت های تولیدی هستند.

برای تجارت سنگ آهن ، معامله گران می توانند قراردادهای آتی سنگ آهن را در صرافی هایی مانند بورس کالای دالیان (DCE) در تعداد 100 تن متریک (MT) با حداقل حاشیه معاملات 5 ٪ از ارزش قرارداد خریداری یا بفروشند.

به عنوان مثال ، قرارداد آتی سنگ آهن در DCE در CNY (RMB) با حجم معاملات سالانه 982 میلیون قطعه قیمت دارد.

این کار می تواند به منظور محافظت از قرار گرفتن در معرض سنگ آهن فیزیکی یا موقعیتی در مورد نحوه حرکت قیمت سنگ آهن انجام شود.

در این مقاله ، ما شما را از طریق 5 چیز اساسی که باید در مورد بازار سنگ آهن درک کنید برای تصمیم گیری های تجاری آگاهانه تر می گیریم.

5 مورد در مورد تجارت آتی سنگ آهن که باید بدانید

1. بازار چین و رشد اقتصادی به شدت بر بازار سنگ آهن تأثیر می گذارد

در حالی که سنگ آهن یک کالای جهانی با کشورهایی مانند استرالیا و برزیل است که به عرضه و تقاضای آن کمک می کند ، چین کشوری است که به شدت بر قیمت سنگ آهن تأثیر می گذارد.

چین ممکن است تنها سومین تولید کننده بزرگ سنگ آهن باشد ، رشد سریع و رشد ساخت و ساز در چین به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در مصرف سنگ آهن در جهان ظاهر می شود.

افزایش تقاضا برای فولاد در چین احتمالاً به افزایش قیمت سنگ آهن کمک می کند. برعکس ، کندی در رشد اقتصادی چین به دلیل کاهش تقاضای صنعتی می تواند به کاهش قیمت سنگ آهن کمک کند.

2. تقاضای فولاد و زیرساخت ها محرک اصلی قیمت سنگ آهن هستند

تعداد بیشماری از عوامل اساسی وجود دارد که باعث افزایش قیمت سنگ آهن می شود و باید قبل از تجارت این فلز با دقت در نظر گرفته شود.

کشورهایی مانند چین و هند به لطف صنعت ساخت و ساز در حال گسترش خود ، تقاضای زیادی برای فولاد دارند. در مواقع پررونق ، فولاد برای ساخت ساختمانها به لطف خواص و مقرون به صرفه بودن آن مورد نیاز است و باعث افزایش قیمت سنگ آهن (جزء فولاد) می شود.

در طرف دیگر معادله ، عرضه نیز بر قیمت سنگ آهن تأثیر می گذارد. از آب و هوای بد گرفته تا خاموش شدن مین در کشورهای بزرگ تولید کننده مانند برزیل ، استرالیا یا چین می تواند باعث افزایش قیمت سنگ آهن شود.

3. مبادله برای تجارت آینده سنگ آهن

بازار معاملات آتی به معامله گران این امکان را می دهد تا از طریق انواع مبادلات ، معاملات آتی سنگ آهن را به طور فعال تجارت کنند.

دو مبادله اصلی وجود دارد که باید هنگام معاملات آینده سنگ آهن از آنها آگاه باشید.

اولین مورد از طریق SGX (مبادله سنگاپور) است که می توانید انواع مختلفی از آتی سنگ آهن چینی را در اندازه های قرارداد 100 یا 500 تن متریک در نمرات مختلف خلوص آهن از 58 ٪ تا 65 ٪ تجارت کنید.

شما همچنین می توانید آینده سنگ آهن را در بورس کالای چینی دالیان (DCE) تجارت کنید. این بزرگترین بازار مشتق سنگ آهن جهان است. قراردادهای آتی سنگ آهن در اینجا در تعداد زیادی 100 تن متریک وجود دارد و تحویل فیزیکی می تواند انجام شود.

4- معاملات آتی نیاز به حاشیه اولیه و حاشیه نگهداری دارد

معاملات معاملات آتی شما را ملزم به ارائه حاشیه اولیه و حاشیه نگهداری می کند. بسته به مبادله ، حاشیه اولیه می تواند در هر جایی از 5 تا 10 ٪ از قراردادی که معامله می شود باشد.

حاشیه تعمیر و نگهداری از طرف دیگر پولی است که یک معامله گر باید در حساب خود داشته باشد تا بتواند موقعیت قرارداد آینده خود را ادامه دهد.

در صورت کاهش وجوه در حساب حاشیه زیر مبلغ حاشیه تعمیر و نگهداری ، معامله گر برای بالا بردن حساب خود یک تماس حاشیه دریافت می کند.

برای قراردادهای آتی سنگ آهن در DCE ، حداقل حاشیه معاملات 5 ٪ از ارزش قرارداد است.

5- معاملات معاملات آتی سنگ آهن در بازار چین به یک واسطه خارج از کشور نیاز دارد

تجارت در بازارهای چین از طریق مبادلاتی مانند DCE، بورس کالای ژنگ ژو (ZCE) و بورس بین المللی انرژی شانگهای (INE) به معامله گران نیاز دارد که یا از طریق یک کارگزار داخلی چینی آتی که عضو بورس است یا از طریق یک واسطه خارج از کشور مراجعه کنند.

خارجی ها در خارج از چین باید از طریق یک واسطه در خارج از کشور برای ایجاد یک حساب تجاری با یک شرکت آتی داخلی به منظور تجارت، مراجعه کنند.

از طریق این مسیر، معامله‌گران بین‌المللی می‌توانند از دلار آمریکا و RMB خارج از کشور برای برآورده کردن الزامات حاشیه تجاری اولیه و همچنین تجارت بدون مالیات چین استفاده کنند. این فرآیند را آسان و بدون دردسر می کند.

با تلاش چین برای باز کردن بازار آتی خود به روی جهان، سرمایه گذاران خارج از چین اکنون می توانند به راحتی سرمایه گذاری کنند و قراردادهای آتی چین را معامله کنند که شامل موارد زیر است:

 • معاملات آتی نفت خام
 • معاملات آتی سنگ آهن
 • قراردادهای آتی لاستیک TSR20
 • معاملات آتی نفت کوره کم گوگرد
 • قراردادهای آتی روغن پالم
 • معاملات آتی مس
 • معاملات آتی اسید ترفتالیک خالص (PTA).

معاملات آتی سنگ آهن را از امروز با معاملات آتی شرق شروع کنید

در اورینت فیوچرز، ما به معامله گران امکان دسترسی به بازارهای مشتقه چین را برای تجارت آتی سنگ آهن می دهیم.

ما یک کارگزار رسمی تحت نظارت MAS و همچنین یک واسطه رسمی در خارج از کشور هستیم و به معامله گران اجازه می دهیم به طیفی از معاملات آتی و اختیار معامله در صرافی های چینی از جمله INE، DCE و ZCE دسترسی داشته باشند.

با ما می توانید از دسترسی مستقیم به معاملات، تسویه و تسویه حساب لذت ببرید. شرکت مادر ما، Shanghai Orient Futures، بزرگترین کارگزار از نظر حجم کل در پنج بورس تنظیم شده در چین است.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 44 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:16

صبح جمعه دو پسر در تصادفات مربوط به یک اتوبوس مدرسه و کامیون مسطح در اسپریس گروو ، غرب ادمونتون ، مصدومیت حیاتی و تهدیدآمیز را متحمل شدند.

در حالی که RCMP در ابتدا گفت که سه کودک و دو بزرگسال که صدمه دیده بودند ، همه در وضعیت پایدار بودند ، آخرین اطلاعات از خدمات درمانی آلبرتا در ساعت 10:30 بامداد این بود که دو پسر از آنچه قبلاً توسط پلیس گزارش شده بود ، مجروح شدند.

RCMP گفت ، تصادف در خیابان الماس و جاده طلایی سنبله حوالی ساعت 8:15 دقیقه بعد از ظهر اتفاق افتاد. اتوبوس مدرسه هنگام برخورد با آن در جاده طلایی سنبله شمالی بود.

فقط سه کودک در زمان تصادف در اتوبوس بخش مدرسه پارکلند سوار شدند. اعتقاد بر این است که همه بین هشت تا 13 سال سن دارند.

تصادف بین اتوبوس مدرسه و یک کامیون مسطح در خیابان الماس Spruce Grove و تقاطع جاده طلایی سنبله در 4 نوامبر 2022 ، سه کودک و دو بزرگسال را مجروح کرد.

دانش آموز سوم ، یک دختر ، در صحنه تحت معالجه قرار گرفت و توسط خانواده به بیمارستان منتقل شد.

آژانس بهداشت گفت: رانندگان - یک زن در دهه 60 و مردی در دهه 40 - در "شرایط جدی اما پایدار" در بیمارستان بستری شدند.

یک صاحب مشاغل و همکار در این نزدیکی دو نفر از چندین نفر بودند که برای ارائه کمک ها عجله کردند.

کریس هیلیگرز به CTV News Edmonton گفت: "من دو کودک را دیدم [از اتوبوس]. یک نفر در تقاطع دراز کشیده بود و یک نفر در اینجا."

پنج نفر در 4 نوامبر 2022 در یک اتوبوس بخش مدرسه پارکلند و یک کامیون مسطح در Spruce Grove صدمه دیدند ، از جمله دو پسر ابتدایی که دچار جراحات بحرانی شدند.

وی گفت: "روی صورت و دستانش خون زیادی وجود داشت. اما او بیدار بود."

"من هنوز لرزان هستم. و من واقعاً گریه کردم. این برای من بسیار ناراحت کننده بود. من آسیب دیده ام زیرا هر کسی که بچه دارد یا هر کسی که قلب دارد ، وقتی کودک را مجروح می کند ، احساس ناتوانی می کند."

یک زن در 4 نوامبر 2022 کودک به دور از صحنه تصادف در خیابان الماس و جاده طلایی سنبله در صنوبر گراو حمل می کند. برخورد بین یک اتوبوس مدرسه و یک کامیون مسطح ، سه دانش آموز و هر دو راننده را مجروح کرد.

هنگامی که CTV News Edmonton به صحنه آمد ، کامیون در سمت خود در کنار جاده دراز کشیده بود و به نظر می رسد اتوبوس مدرسه آسیب قابل توجهی به سمت مسافر خود وارد کرده است.

هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث این تصادف شده است. ثابتسارا ویلیامز گفت که خیلی زود است که بگوییم آیا شرایط جاده عاملی است یا خیر.

از تیم تحلیلگر برخورد برای تحقیق فراخوانده شده بود.

منطقه برای ترافیک بسته بود.

پنج نفر در 4 نوامبر 2022 در یک اتوبوس بخش مدرسه پارکلند و یک کامیون مسطح در Spruce Grove صدمه دیدند ، از جمله دو پسر ابتدایی که دچار جراحات بحرانی شدند.

تقاطع مشکل: عضو جامعه

در حالی که هیلیگرز بقایای اطراف خود را مورد بررسی قرار داد ، او به یاد آورد که چند سال پیش با نگرانی در مورد تقاطع ، به شهر Spruce Grove نوشت.

"من چندین - تصادفات را دیده ام. مینی بوس که چند بار به هم ریخته بود. بله ، این فقط ثابت است. "او به CTV News Edmonton گفت.

کریس هیلیگر ، صاحب مشاغل Spruce Grove ، به یاد می آورد که یکی از اولین افراد در صحنه تصادف مربوط به یک اتوبوس و کامیون مدرسه در خیابان الماس و جاده طلایی سنبله در 4 نوامبر 2022 است.

او می گوید این شهر پنج سال پیش به او گفت که این تقاطع ایمن تلقی شده است.

هیلیگر گفت: "این یکی از دلایلی است که من ارتعاش می کنم."

"من امیدوارم که اکنون شهر توجه کند و در واقع کاری انجام دهد ... می دانید ، در بسیاری از موارد ، من تقاطع هایی را دیده ام که فقط حوادث زیادی رخ داده است و آنها سرانجام کاری انجام دادند. مانند ، مردم باید بمیرنداول؟ من نمی دانم. این به مرگ نزدیک است. آنها از مرگ فرار کردند [امروز]. خدا را شکر. "

سخنگوی Spruce Grove به CTV News تأیید کرد که این شهر در سال 2016 شکایتی را از ساکن دریافت کرد و شخص ثالث مطالعه ای را در مورد تقاطع انجام داد.

جنیفر هترینگتون گفت: "داده های حاصل نشان می دهد که سیگنال الکترونیکی (چراغ راهنمایی) ضروری نیست."

هترینگتون افزود که این تقاطع در 10 مسابقه برتر برای تصادفات در شهر نیست ، با یک تصادف در سال 2020 و سه نفر در سال 2021.

یک افسر پلیس در صحنه تصادف بین اتوبوس بخش مدرسه پارکلند و یک کامیون در خیابان الماس Spruce Grove و تقاطع جاده طلایی سنبله در 4 نوامبر 2022 عکس می گیرد.

"مطمئناً من ، خودم ، در آنجا تصادف بوده ام."ویلیامز به CTV News Edmonton گفت.

"این یک منطقه پر ترافیک است. این یکی از وسایل نقلیه اصلی ما است. و می دانید ، مناطق پر ترافیک-به ویژه در این زمان از روز-منجر به برخورد بیشتر می شوند. ما می دانیم که این مسئله است."

بخش مدرسه پارکلند برای حمایت از دانش آموزان و خانواده های درگیر و همچنین افراد در مدرسه ، تیم پاسخگویی به تروما خود را اعزام کرد.

تصحیح

نسخه های قبلی این داستان از کامیون به عنوان نیمه با اطلاعات RCMP نامیده می شود. این وسیله نقلیه در واقع یک کامیون مسطح است.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 78 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 12:02

بازار سهام پایین است ، و تعداد آنها زیبا به نظر نمی رسد - Dow دیروز 400 امتیاز را تعطیل کرد. با افزایش تورم ، فدرال رزرو نرخ بهره را افزایش داده است ، بنابراین سرمایه گذاران برای نقدینگی دارایی های خود ، سهام خود را رها می کنند.

ده مورد از یازده بخش شاخص S& P 500 تا به امروز کاهش یافته است. با نگاهی به هر گزارشی ، خواهید دید که اکنون بازار چقدر پایین است. گفته می شود ، همه سهام با کند شدن اقتصاد تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

ما می خواهیم به سهام رکود اقتصادی نگاه کنیم تا برخی از برندگان غافلگیرکننده را در این بازار پایین بیابیم ، اگرچه باید توجه داشته باشیم که هنوز به طور رسمی در رکود اقتصادی نیستیم.

آیا بازار پایین همه سهام را تحت تأثیر قرار می دهد؟

به طور کلی ، هنگامی که فروش بازار وجود دارد ، بازار سهام کلی تحت تأثیر قرار می گیرد. این امر به این دلیل است که سرمایه گذاران می خواهند دارایی های خود را به صورت نقدی نقدینگی کنند تا برای بدترین حالت آماده شوند.

بهترین شرکت های بیمه مسافرتی

بهترین برنامه های بیمه مسافرتی Covid-19

حتی سهام با مالی قوی تأثیر می گذارد. هنگامی که عدم اطمینان و نوسانات کلی در بازار وجود دارد ، سرمایه گذاران بدون توجه به عملکرد شرکت ها ، حتی اگر شرکت ها با آنها روبرو شوند یا فراتر از انتظارات باشند ، به دنبال پول نقد هستند.

دفتر ملی تحقیقات اقتصادی اظهار داشت که رکود اقتصادی به عنوان "کاهش چشمگیر فعالیت اقتصادی که در سراسر اقتصاد گسترش می یابد و بیش از چند ماه به طول می انجامد ، طبقه بندی می شود. این بدان معنی است که هر شرکتی به نوعی تأثیر رکود اقتصادی را احساس می کند.

با این حال ، برخی از صنایع هنوز در طی رکود اقتصادی درآمد کسب می کنند. برخی از زمینه ها حتی وقتی اقتصاد کوچک می شود شکوفا می شوند.

چگونه می توانید در این بازار پایین برنده پیدا کنید؟

چگونه سهام هایی را پیدا می کنید که هنوز عملکرد خوبی دارند؟بسیاری از سرمایه گذاران تلاش می کنند تا تصمیم بگیرند که در طی کندی اقتصادی دارایی های خود را در کجا قرار دهند.

شما باید به دنبال شرکت هایی باشید که در صنایع ضد رکود هستند. سعی کنید حتی در صورت کند شدن اقتصاد ، به دنبال سهام دفاعی شناخته شده برای عملکرد خوب باشید.

چه نوع بخش هایی در زیر این چتر قرار می گیرند؟

 • موارد اصلی مصرف کننده: مردم همیشه به وسایل اصلی اصلی از جمله نان ، شیر ، لوازم آرایش و سایر کالاهایی که برای بقا نیاز دارند نیاز دارند.
 • الکل: مردم در هنگام رکود اقتصادی رذایل خود را رها نمی کنند. ممکن است پول کمتری برای ناهار خوری خوب هزینه شود ، اما مصرف کنندگان همچنان الکل خریداری می کنند.
 • آب و برق: شرکت های انرژی در هنگام رکود اقتصادی به خوبی عمل می کنند زیرا مردم هنوز به برق ، گاز و آب احتیاج دارند.
 • مراقبت های بهداشتی: افراد هنوز هم نیاز به مراجعه به پزشک ، خرید دارو و هزینه برای موارد مربوط به مراقبت های بهداشتی دارند.
 • حمل و نقل اساسی: کالاها حتی در صورت کاهش هزینه های مصرف کننده باید حمل شوند زیرا مردمی هنوز در حال خرید اصول اولیه هستند. حمل و نقل اساسی همه چیز را شامل حمل و نقل ، حمل و نقل و حمل و نقل ریلی است.

این بدان معنا نیست که هر شرکتی در این صنایع در طی یک بازار پایین رشد می کند. با این حال ، برای افزایش قرار گرفتن در معرض دارایی های با ثبات تر ، ارزش آن را در نظر بگیرید.

چه سهام در این بازار پایین است؟

ما می خواستیم برخی از بزرگترین برندگان سال 2022 را وقتی صحبت از سهام می شود که ارزش خود را افزایش می دهند ، در حالی که بقیه بازار از بین می روند ، برجسته کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید که این سهام تاکنون در 14 اکتبر 2022 برنده شده اند. سرمایه گذاری در بورس سهام خطرناک است و خبرهایی می توانند منتشر شوند که بر قیمت سهام تأثیر می گذارد.

بیوژن (BIIB)

این سهام فقط 8. 39 ٪ به 264. 63 دلار برای سال رسیده است ، این شرکت برنده رکود اقتصادی است زیرا یکی از سهام نادر است که پس از اعلام نرخ افزایش نرخ افزایش یافته است ، باعث شده است که بازار سهام در ماه سپتامبر به سر برد.

سهام Biogen در تاریخ 28 سپتامبر با 39. 85 ٪ منفجر شد که خبرهای مثبت درباره جدیدترین درمان آلزایمر منتشر شد. این سهام اخیراً بر اساس تحولات جدید در مورد آلزایمر برنده شده است. اگر همه چیز خوب پیش برود ، می توان خبرهای خوب تری به وجود آورد.

ذکرهای قابل توجه رقبای بیوژن هستند که به دلیل خبرهای مثبت از جمله Eisai ($ esaly) ، الی لیلی ($ lly) و Roche (RhHby) افزایش قیمت سهام نیز شاهد افزایش قیمت سهام بودند.

Exxon Mobil Corp (XOM)

این سهام به دلیل افزایش قیمت انرژی ناشی از وقایع جاری ، در سال 2022 56. 11 ٪ به 99. 19 دلار رسیده است. جدیدترین تجمع سهام انرژی هفته گذشته اتفاق افتاد که اظهار داشت که اوپک در مورد کاهش قابل توجه نفت برای کنترل قیمت ها بحث می کند.

Exxon Mobil همچنین اخیراً اعلام کرد که درآمد برای سه ماهه سوم قوی خواهد بود زیرا همچنان از موقعیت غالب خود به عنوان بزرگترین تولید کننده نفت در ایالات متحده برخوردار است.

McKesson Corp (MCK)

سهام McKesson برای سال 42. 14 ٪ به 352. 65 دلار رسیده است. این راهپیمایی تا حدی به این دلیل است که این شرکت اخیراً توافق نامه ای را برای گسترش همکاری خود با CVS اعلام کرده است تا به توزیع داروسازی تا ژوئن سال 2027 ادامه دهد.

مک کسون وظیفه دریافت واکسن ، تجهیزات پزشکی و سایر محصولات را به دست متخصصان پزشکی از تولید کنندگان بر عهده دارد. این سهام اخیراً از بازار بهتر است.

حتی وارن بافت در حال سرمایه گذاری در این شرکت است زیرا سود سهام همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

انرژی Coterra (CTRA)

Coterra Energy شاهد افزایش قیمت سهام خود در سال 2022 به 28. 42 دلار افزایش یافته است. این شرکت انرژی متنوع در سال 2021 به دلیل ادغام نفت و گاز کابوت و Cimarex Energy تشکیل شد.

این شرکت به دلیل سرمایه گذاری مجدد سنگین به تجارت ، رشد چشمگیر درآمد را مشاهده کرده است.

شرکت EQT (EQT)

با بهبود منابع مالی و بازار گاز طبیعی داغ ، سهام EQT در سال 2022 88. 50 ٪ افزایش یافته است و به 41. 13 دلار رسیده است. این تولید کننده گاز طبیعی امسال به دنبال این است که ایالات متحده به بزرگترین صادر کننده گاز طبیعی تبدیل شود.

این شرکت موجودی گسترده ای از مکان های حفاری دارد که به آنها کمک می کند تا به افزایش درآمد ادامه دهند. با تحریم هایی که در مورد گاز طبیعی به روسیه تحمیل شده است ، EQT احتمالاً همچنان برنده خواهد شد.

چه سهام به طور معمول در طی رکود اقتصادی از بازار بهتر است؟

حتی اگر ما به طور رسمی در رکود اقتصادی نباشیم ، در اینجا چند سهام وجود دارد که از لحاظ تاریخی در طول رکود اقتصادی به خوبی انجام داده اند.

 • شرکت Walmart (WMT): در حالی که مشکلات زنجیره تأمین و افزایش تورم سود را تحت تأثیر قرار داده است ، والمارت نسبتاً ضد رکود است زیرا آنها بر روی عناصر مصرف کننده تمرکز می کنند.
 • McDonald's Corp. (MCD): مردم همیشه نیاز به غذا خوردن دارند. در مواقع مشکلات اقتصادی ، افراد به فست فود روی می آورند.
 • شرکت Procter & Gamble (PG): شرکت هایی که عناصر مصرف کننده را ارائه می دهند در طی رکود اقتصادی خوب عمل می کنند زیرا مردم هنوز مجبور به خرید ملزومات اساسی هستند.
 • جانسون و جانسون (JNJ): این شرکت بین بسیاری از محصولات ضد رکود در زمینه مراقبت های بهداشتی متنوع است.

این سهام هنوز در سال 2022 برنده نبوده است ، اما ما می خواستیم آنها را لیست کنیم زیرا آنها در صنایع ضد رکود هستند.

چگونه می توانید نمونه کارها خود را ضد رکود کنید؟

شما می خواهید هر کاری که می توانید انجام دهید تا اطمینان حاصل شود که نمونه کارها شما ضد رکود است. در اینجا چند قدم وجود دارد که اکنون می توانید با تورم که هنوز در حال افزایش است ، بردارید:

 1. سرمایه گذاری برای طولانی مدت: مهم است که از سرمایه گذاری های خود بزرگنمایی کنید و این دیدگاه را در نظر داشته باشید که سرمایه گذاری یک بازی طولانی است.
 2. به دنبال سهام دفاعی باشید: ممکن است بخواهید تخصیص موجود در نمونه کارها خود را تغییر دهید تا در سهام دفاعی سرمایه گذاری کنید تا از خود محافظت کنید.
 3. خود و تحمل ریسک خود را بشناسید: اگر وقتی بازار می رود ، وحشت کنید ، باید استراتژی خود را ارزیابی کنید. ممکن است بخواهید یک نمونه کار متعادل تر بسازید.

به یاد داشته باشید که رکود اقتصادی برای همیشه دوام نخواهد داشت. اقتصاد از لحاظ تاریخی همیشه بدون توجه به اینکه چقدر زمان تاریک ظاهر می شود ، همیشه عقب مانده است.

چگونه باید سرمایه گذاری کنید؟

حتی اگر هنوز هم می توان در بورس سهام برنده پیدا کرد ، اما در بهترین حالت یک کار چالش برانگیز است ، و در حال حاضر خطرات زیادی با سرمایه گذاری درگیر است.

روش هایی وجود دارد که نمونه کارها خود را دفاعی تر کرده و کمتر در معرض خطر قرار می گیرند. به کیت تورم Q. ai نگاهی بیندازید و از سرمایه گذاری های خود در برابر کاهش ارزش محافظت کنید تا نیازی به نگرانی در مورد بررسی روزانه گزارش بازار نباشید.

خط پایین

خبر خوب این است که حتی اگر بازار سهام پایین بیاید ، به این معنی نیست که هر شرکتی رنج می برد. خبر بد این است که ما نمی توانیم سهام ذکر شده را تضمین کنیم یا صنایعی که ذکر کردیم همچنان به افزایش ارزش ادامه خواهد داد.

هیچ کس نمی تواند آینده بازار سهام را پیش بینی کند. در پایان روز ، همه ما فقط سعی می کنیم پیش بینی کنیم که چه اتفاقی خواهد افتاد بر اساس اطلاعاتی که داریم. به همین دلیل Q. AI از هوش مصنوعی برای شستشوی بهترین سرمایه گذاری ها برای همه نوع تحمل ریسک و موقعیت های اقتصادی استفاده می کند. با این وجود ، شما می توانید محافظت از نمونه کارها را در هر زمان برای محافظت از سود خود و کاهش ضرر و زیان خود فعال کنید.

برای دسترسی به استراتژی های سرمایه گذاری با قدرت AI ، امروز Q. Ai را بارگیری کنید. وقتی 100 دلار واریز می کنید ، 100 دلار اضافی به حساب شما اضافه خواهیم کرد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 37 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:52

سال 2020 یک سال باورنکردنی برای مبادلات غیرمتمرکز بود که Uniswap از Coinbase در حجم معاملات در سپتامبر 2020 پیشی گرفت. این باعث شده است که سرمایه گذاران بیشتری به استخرهای نقدینگی علاقه مند شوند ، بخشی از مدل AMM UNISWAP. بسیاری از آنها به سمت نقدینگی با پاداش های جذاب کشاورزی جذب می شوند ، اما این تنها بخشی از معادله است. این مقاله به درک عوامل مختلفی که هنگام تأمین نقدینگی به سبک Uniswap AMM در نظر گرفته می شود ، کمک می کند.

معیارهای کلیدی سود برای ارائه دهندگان نقدینگی

نمودار نشان دهنده عملکرد اخیر استخر AAVE/ETH ارائه شده توسط apy. vision

حجم معاملات

حجم اخیر از استخر AAVE/ETH در UNISWAP

هزینه های مبادله درآمد را هدایت می کند

استخر با یک جفت توکن محبوب می تواند حجم بالایی داشته باشد که منجر به هزینه های بالاتر می شود. در UNISWAP هر تجارت 0. 3 ٪ هزینه پروتکل را پرداخت می کند که به طور مساوی بین ارائه دهندگان نقدینگی در استخر با توجه به سهم استخر آنها تقسیم می شود. حجم بالا به معنای تجارت بیشتر است که به نوبه خود درآمد بیشتری را برای استخر ایجاد می کند. سهم شما از این هزینه ها توسط درصد استخر شما در اختیار شما قرار می گیرد. سودآوری استخر بر اساس حجم و ذخایر با نسبت V/R (حجم/ذخایر) در نمودار بالا نشان داده شده است.

یک گفته محبوب می گوید: "زمان در استخر زمان استخر را می کشد" ، زیرا دوره های زمانی با حجم بالا دشوار است زیرا می توانند با هر تعداد از رویدادهای خارجی مانند راه اندازی توکن غافلگیرکننده یا نوسان بزرگی در بازار کلان مطابقت داشته باشند. بشر

اندازه ذخیره استخر نقدینگی

اندازه ذخیره اخیر از استخر AAVE/ETH در UNISWAP

ذخایر بزرگتر به این معنی است که شما باید هزینه های بیشتری را با افراد بیشتری به اشتراک بگذارید

استخر با ذخایر بزرگ از هزینه ها سود کمتری دارد اما بیشتر در برابر لغزش محافظت می شود زیرا نقدینگی زیادی برای پر کردن سفارشات بزرگ وجود دارد. استخرهای ذخیره بزرگتر به دلیل کاهش برخی از خطرات ، یک انتخاب محافظه کارانه تر هستند. سفارش شما کمتر در استخر با یک ذخیره بزرگ در جلوی آن قرار دارد.

نسبت حجم تجارت/اندازه استخر

نسبت بالاتر ، بازده بیشتر است

به فلش های قرمز بالا که به نسبت . 32 VR و سنبله در ناحیه آبی نمودار نشان می دهد ، نگاه کنید. همانطور که مشاهده می کنید ، هنگامی که حجم سنبله می شود و هیچ سنبله مربوطه در اندازه ذخیره وجود ندارد ، درآمد هزینه شما به میزان قابل توجهی بالا می رود. اگر به فلش های سیاه نگاه می کنید ، می بینید که با اندازه ذخیره بزرگتر (منطقه سبز) حجم بیشتری لازم است تا همان سود نسبت 32 VR را بدست آورید.

نسبت V/R از 1 به این معنی است که استخر 109 ٪ APY را برای آن دوره باز می گرداند (بر اساس هزینه مبادله 0. 3 ٪). نسبت V/R بر اساس حجم معاملات و میزان نقدینگی ارائه شده به استخر نوسان می کند. درست مانند هر شغلی ، با نقدینگی ، برخی از روزها می توانند سودآورتر از سایرین باشند.

معیارهای اصلی ریسک برای ارائه دهندگان نقدینگی

عصر استخر

استخر قدیمی تر به معنای خطر کمتری است

در حالی که یک اندازه مستقیم از خطر نیست ، "سن استخر" شبیه به پروکسی "سن قرارداد هوشمند" برای امنیت است. هر چه بیشتر اتفاق بیفتد بدون اینکه اتفاق وحشتناکی رخ دهد ، احتمال اتفاقی ممکن است رخ دهد (اما بدون ضمانت).

اندازه ذخیره

حرکت قیمت آینده/گذشته

نوسانات قیمت بزرگ خطر ضرر ناپایدار را افزایش می دهد

نمودار از TradingView که دو جفت دارایی ، Index/ETH و DPI/ETH را مقایسه می کند

سناریوی ایده آل برای دارندگان استخر نقدینگی ، تجارت "جانبی" است که هیچ نوسان بزرگی به نزولی یا صعود ندارد. با توجه به اینکه بیشتر دارایی پایه استخرها ETH است ، شما باید حرکت قیمت ETH را در ارزیابی ریسک خود در نظر بگیرید. این جفت ها با کمترین ضرر ناپایدار نشانه هایی با بالاترین همبستگی با قیمت ETH هستند. در مثال بالا ، DPI خط آبی نسبتاً مسطح است زیرا اخیراً همبستگی منطقی با قیمت ETH داشت. خط نارنجی که به طور قابل توجهی متفاوت است ، نشانه شاخص است که امسال همبستگی سست با قیمت ETH داشت

داده ها از apy. vision حسن نیت ارائه می دهند

از داده های موجود در جدول فوق می توانید مشاهده کنید که بازده بسته به عوامل مختلف ذکر شده می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل داشتن تجزیه و تحلیل پیشرفته برای کمک به یافتن بهترین زمان برای ورود و خروج استخرها مفید است.

"فرش کشش"

توکن مخرب/طراحی قرارداد می تواند استخرهای نقدینگی را تخلیه کند

نمایش تصویری از فرش فرش از Coingecko

نمونه بارز یک فرش اخیر رسوایی پیرامون پروژه آهنگساز بود. آنچه که آن را حتی رسوایی تر از حد معمول کرده بود این بود که یک شرکت امنیتی مشهور این پروژه را حسابرسی کرده بود و آسیب پذیری در گزارش حسابرسی فاش شد. به نظر نمی رسید که برخی از سرمایه گذاران را از این امر جلوگیری کند زیرا بیش از 10 میلیون دلار قبل از اینکه سازنده تغییرات مخرب در قراردادهای هوشمند ایجاد کند ، به آنها اجازه می دهد تا وجوه خود را پس بگیرند و میلیون ها دلار در این روند سرقت کنند.

چگونه از کشش فرش جلوگیری می کنید؟ساده ترین راه برای جلوگیری از پروژه های طراحی شده که ممکن است در این فعالیت شرکت کنند ، استفاده از سایت های رتبه بندی است که پروژه هایی را که توسط متخصصان مورد بررسی قرار گرفته اند ، لیست می کند. پالس Defi و سایر پروژه ها از این نظر کمک می کنند. سن و شهرت یک پروژه به سمت ایجاد اعتبار می رود. اگرچه برخی از توسعه دهندگان ناشناس خوب در فضای رمزنگاری وجود دارند ، اما یک تیم ناشناس می تواند سوء ظن را به وجود آورد زیرا این امر باعث می شود یک پروژه برای کشیدن فرش آسان تر شود.

نتیجه

با توجه به تنوع عواملی که می توانند هنگام تأمین نقدینگی در بازارهای خودکار بر بازده تأثیر بگذارند ، مشخص است که تجزیه و تحلیل پیشرفته تر فقط می تواند به متوسط سرمایه گذار کمک کند تا بازده خود را به حداکثر برساند. این مأموریت ما در apy. vision است ، ابزارهایی را ایجاد کنید که به پیشگامان در این فضای جدید نقدینگی اجازه می دهد تا بازده خود را به حداکثر برساند و خطرات آنها را به حداقل برساند.< Span> چگونه از کشش فرش جلوگیری می کنید؟ساده ترین راه برای جلوگیری از پروژه های طراحی شده که ممکن است در این فعالیت شرکت کنند ، استفاده از سایت های رتبه بندی است که پروژه هایی را که توسط متخصصان مورد بررسی قرار گرفته اند ، لیست می کند. پالس Defi و سایر پروژه ها از این نظر کمک می کنند. سن و شهرت یک پروژه به سمت ایجاد اعتبار می رود. اگرچه برخی از توسعه دهندگان ناشناس خوب در فضای رمزنگاری وجود دارند ، اما یک تیم ناشناس می تواند سوء ظن را به وجود آورد زیرا این امر باعث می شود یک پروژه برای کشیدن فرش آسان تر شود.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 42 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:33

What is business definition

تجارت یا شغل ، حرفه یا تجارت است یا یک فعالیت تجاری است که شامل ارائه کالا یا خدمات در ازای سود است.

سود در تجارت لزوماً پول نیست. این می تواند به هر شکلی که توسط یک نهاد تجاری که در یک فعالیت تجاری درگیر است ، سودمند باشد.

برای روشن تر کردن امور ، اجازه دهید تعریف کسب و کار را به تعریف موجودیت تجاری و تعریف فعالیت تجاری تقسیم کنیم.

تعریف تجاری

یک تجارت [نهاد] یک سازمان یا هر نهاد دیگری است که مشغول فعالیت های تجاری ، حرفه ای ، خیریه یا صنعتی است. این می تواند یک نهاد انتفاعی یا یک نهاد غیرانتفاعی باشد و ممکن است وجود جداگانه ای از مردم/شخص کنترل آن را داشته باشد.

یک تجارت [فعالیت] یک فعالیت تجاری است که شامل ارائه کالا یا خدمات با انگیزه اصلی کسب سود است.

مفهوم تجارت

مفهوم تجارت ایده اساسی در پشت تجارت است. مدل کسب و کار ، برنامه ، چشم انداز و مأموریت بر اساس این مفهوم تهیه شده است. به عنوان مثال ، Uber در مورد مفهوم جمع آوری رانندگان تاکسی و ارائه خدمات آنها در صورت تقاضا تحت یک مارک آغاز شد. هر استراتژی تجاری دیگر بر اساس این مفهوم تدوین شده است.

هدف تجارت

هدف تجاری همان چیزی است که باعث می شود تجارت در طولانی مدت فعالیت خود را ادامه دهد و فعالیت های خود را انجام دهد. به همین دلیل تجارت وجود دارد. در حالی که بیشتر مردم استدلال می کنند که سودآوری هدف اصلی هر مشاغل است. تعداد کمی از آنها هدف اصلی زیربنایی را ارائه داده اند.

طبق مفهوم سنتی ، تجارت فقط برای کسب سود با ارائه کالاها و خدمات به مشتریان وجود دارد.

طبق مفهوم مدرن ، هدف اصلی هر مشاغل رضایت مشتری است زیرا این همان چیزی است که منجر به بیشتر سود می شود. اگر مشتری راضی باشد ، تجارت عالی است.

انواع تجارت

مشاغل را می توان طبقه بندی کرد اما محدود به 4 نوع نیست. اینها هستند -

تولید

مشاغل تولیدی تولید کننده هایی هستند که محصول را توسعه می دهند و آن را مستقیماً به مشتری یا واسطه ها برای انجام فروش می فروشند. نمونه هایی از مشاغل تولیدی عبارتند از کارخانه های فولادی ، کارخانه های پلاستیک و غیره

سرویس

این نوع تجارت در فروش کالاهای نامشهود به مصرف کنندگان انجام می شود. بر خلاف کالاهای ملموس ، خدمات نمی توانند از ارائه دهنده ذخیره یا جدا شوند.

شرکت های خدماتی خدمات حرفه ای ، تخصص ، تبلیغات مبتنی بر کمیسیون و غیره را ارائه می دهند. نمونه ها شامل سالن ها ، مدارس ، مشاوره و غیره است.

تجارت

Merchandising یک استراتژی تجاری Middlemen است که در آن تجارت محصولات یک تولید کننده ، عمده فروش یا سایر شرکا را خریداری می کند و با قیمت خرده فروشی یکسان را به فروش می رساند. این معمولاً به عنوان یک تجارت "خرید و فروش" شناخته می شود زیرا آنها با فروش محصولات با قیمت بالاتر از قیمت هزینه خود ، سود کسب می کنند.

نمونه هایی از تجارت تجاری فروشگاه های مواد غذایی ، سوپر مارکت ها ، توزیع کنندگان و غیره است.

ترکیبی

مشاغل ترکیبی ویژگی های دو یا چند نوع مشاغل را که در بالا توضیح داده شده است ، دارند. به عنوان مثال ، یک رستوران ظروف (تولید) خود را توسعه می دهد ، محصولاتی مانند نوشیدنی های سرد را که توسط سایر مشاغل (تجارت) تولید می شود ، به فروش می رساند و به مشتریان (خدمات) ارائه می دهد.

اشکال مالکیت تجارت

مالکیت مشاغل بر اساس تعداد صاحبان ، مسئولیت صاحبان ، نمایندگی و انگیزه ها به اشکال مختلفی ارائه می شود. اینها هستند -

مالکیت یگانه

اختصاصی اختصاصی یک تجارت است که توسط یک فرد مجزا اداره می شود و اداره می شود. تنظیم ، کار و ثبت نام آسان است. تمام سود مشاغل متعلق به مالک است و او همچنین مسئولیت کلیه بدهی های متحمل شده است.

بزرگترین اشکال این تجارت که مالک با مسئولیت نامحدودی روبرو است. این بدان معناست که در صورت عدم توانایی تجارت ، طلبکاران مشاغل می توانند به دنبال دارایی های شخصی مالک باشند.

شراکت

هنگامی که دو یا چند نفر برای اداره یک تجارت به دست می آیند ، معمولاً به مشارکت می رسند. مشارکتها به دو شکل - عمومی و محدود می شوند. یک مشارکت کلی مانند مالکیت تنها است اما با بیش از یک مالک که همه صاحبان با مسئولیت نامحدودی روبرو هستند. در مشارکت محدود ، برخی یا همه شرکا مسئولیت محدودی دارند.

شرکت

یک شرکت شغلی است که هویت حقوقی جداگانه ای از افرادی دارد که آن را اداره می کنند یا آن را اداره می کنند. مالکیت معمولاً در قالب سهام سهام ارائه می شود.

صاحبان از مسئولیت محدودی برخوردار هستند اما لزوماً در اداره مشاغل دخیل نیستند. این تجارت توسط یک گروه (هیئت مدیره) انتخاب شده توسط سهامداران اداره می شود.

شرکت با مسئولیت محدود

یک شرکت با مسئولیت محدود یک شکل ترکیبی از تجارت است که دارای ویژگی های یک شرکت و مشارکت است. مشارکت به دلیل اینکه در آن گنجانیده نشده و یک شرکت است زیرا همه شرکا/صاحبان از مسئولیت محدودی برخوردار هستند.

تعاونی

تعاونی یک سازمان تجاری خصوصی است که تحت مالکیت و کنترل افراد برای منافع متقابل است. این افراد عضو نامیده می شوند و از کالاها و خدمات ارائه شده توسط تعاونی بهره مند می شوند. از همه اعضا انتظار می رود که به اداره تجارت کمک کنند زیرا انگیزه اصلی تعاونی ارائه خدمات به همه اعضا به جای بازگشت سرمایه است.

ادامه دهید، به ما بگویید چه فکر می کنید!

چیزی را از دست دادیم؟بیا دیگه! نظر خود را در مورد مقاله ما در مورد تجارت چیست در بخش نظرات به ما بگویید.

مشاور استارتاپ، بازاریاب دیجیتال، مسافر و فلسفه. آشیش با بیش از 20 استارتاپ کار کرده و با موفقیت به آنها کمک کرده تا ایده پردازی کنند، پول جمع کنند و موفق شوند. وقتی کار نمی کند، می توان او را در حال پیاده روی، کمپینگ و تماشای ستاره ها یافت.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 45 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 11:21

هنگام ساخت یک صدور سوکوک ، اولین قدم اغلب تجزیه و تحلیل آنچه که دقیقاً تجارت یک مبدأ مستلزم آن است و چه دارایی (در صورت وجود) برای پشتیبانی از صدور سوکوک در دسترس است. اگر در ابتدا امکان شناسایی یک دارایی ملموس خاص برای سرمایه گذاری وجود نداشته باشد ، سوکوک الدرابا (یا سوکوک الموشاراکا) ممکن است یک جایگزین مناسب برای ساختار سوکوک الجرا باشد.

در صنعت امور مالی اسلامی ، اصطلاح مودارابا به طور گسترده ای درک می شود که به نوعی از چیدمان مشارکت مبتنی بر حقوق صاحبان سهام اشاره می کند که به موجب آن یک شریک سرمایه (Rab Almaal) را ارائه می دهد و دیگری مهارت های مدیریتی (Mudarib) را ارائه می دهد.

همان خصوصیات ساختار Mudaraba نیز می تواند برای استفاده به عنوان ساختار اساسی در صدور سوکوک تطبیق داده شود زیرا خرید هر سرمایه گذار از سوکوک واحدهایی با ارزش برابر در پایتخت Mudaraba را نشان می دهد و به نام دارندگان گواهینامه سوکوک ثبت می شوداساس مالکیت تقسیم نشده سهام در پایتخت Mudaraba. بازده به سرمایه گذاران نشان دهنده سود حاصل از پایتخت مودارابا با نسبت پیش از پیشگاه بین رب المال و موداریب است که پس از آن طبق درصد سرمایه گذاری هر سرمایه گذار در سوکوک مودارابا به سرمایه گذاران منتقل می شود. نمونه هایی از صدور صدور سوکوک الدرابا و توصیه شده توسط Clifford Chance LLP عبارتند از:

 • صدور SAR1 میلیارد توسط جزیره بنفش/بن لادن در نوامبر 2008 (بدون خرید خرید)
 • AED2 میلیارد دلار AED2 میلیارد دلار AID در فوریه 2009 صادر شد (بدون تعهد خرید)
 • DP World ، 1. 5 میلیارد دلار آمریکا در ژوئیه 2007 صادر شد ، که بخشی از برنامه 5 میلیارد دلاری یادداشت میان مدت بین المللی بود. وت
 • IIG Funding Limited ، 200 میلیون دلار در ژوئیه 2007 صادر شد و در Nasdaq Dubai ذکر شده است.

شکل 1: ساختار سوکوک الدرابا

Sukuk Al-Mudaraba

نمای کلی از ساختار

 

 1. صادرکننده SPV Sukuk را صادر می کند ، که نشان دهنده علاقه به مالکیت غیرقانونی در دارایی ، معامله یا پروژه اساسی است. آنها همچنین حق علیه صادرکننده SPV را برای پرداخت بازده دوره ای مورد انتظار از سود مودارابا نشان می دهند
 2. سرمایه گذاران برای Sukuk مشترک هستند و درآمد حاصل از صادرکننده SPV ("مبلغ اصلی") را پرداخت می کنند. صادرکننده SPV اعتماد به عواید (و هرگونه دارایی یا منافع مودارابا را با استفاده از درآمد حاصل می کند) اعلام می کند و از این طریق به نمایندگی از سرمایه گذاران به عنوان متولی عمل می کند.
 3. صادرکننده SPV و مبدأ با مبدأ Mudaraba به عنوان Mudarib و صادرکننده SPV به عنوان Rab Allaal وارد توافق می شوند ، که براساس آن صادرکننده SPV موافقت می کند که مبلغ اصلی را به منظور یک شرکت سازگار با شرکت Mudaraba شرکت کند.
 4. مبدأ ، همانطور که موداریب تحت توافق نامه مودارابا ، موافقت می کند که تخصص و مهارتهای مدیریتی خود را به شرکت سازگار با شرکت Mudaraba شریعت ، با مسئولیت مدیریت سهم نقدی Rab Almaal مطابق با پارامترهای سرمایه گذاری مشخص ، کمک کند.
 5. صادرکننده SPV و مبدأ با هدف تولید سود در مبلغ اصلی وارد شرکت Mudaraba می شوند.
 6. سود حاصل از شرکت Mudaraba بین صادرکننده SPV (به عنوان Rab Almaal) و مبدأ (به عنوان Mudarib) مطابق با نسبت اشتراک سود مندرج در توافق نامه Mudaraba تقسیم می شود اما برای مدت زمان شرکت Mudaraba تعلق می گیرد
 7. علاوه بر سهم سود خود ، مبدأ (به عنوان Mudarib) ممکن است در صورتی که سود حاصل از شرکت Mudaraba بیش از بازده معیار باشد ، حق عملکرد را برای ارائه تخصص و مهارت های مدیریتی خود داشته باشد. این هزینه عملکرد (در صورت وجود) در پایان دوره Mudaraba و پس از انحلال Mudaraba محاسبه می شود.
 8. صادرکننده SPV سود Mudaraba را دریافت می کند و آنها را به عنوان متولی به نمایندگی از سرمایه گذاران نگه می دارد. من
 9. صادرکننده SPV (به عنوان متولی) هر بازده دوره ای را با استفاده از سود Mudaraba که طبق توافق نامه Mudaraba دریافت کرده است ، به سرمایه گذاران بازپرداخت می کند

   

با بلوغ سوکوک الدرابا ، شرکت Mudaraba مطابق با شرایط توافق نامه Mudaraba منحل می شود و متولی یک خرید را برای خرید مبدأ برای خرید منافع مودارابا از معتمد با ارزش بازار انجام می دهد تا این امردرآمدها می تواند برای ارائه مبلغ برجسته به دلیل سرمایه گذاران استفاده شود. سرمایه گذاران حق بازدهی را دارند که شامل سهم طرفدار خود از ارزش بازار سرمایه انحلال شده Mudaraba و سود حاصل از شرکت Mudaraba و در طول مدت صدور سوکوک باشد.

پس از بلوغ ، دارایی های شرکت Mudaraba انحلال می شود و درآمد حاصل از آن اعمال می شود: اولا ، در بازگشت سرمایه که در ابتدا توسط صادرکننده SPV کمک می کرد. و ثانیا ، در توزیع هرگونه انحلال باقی مانده بین SPV صادرکننده و مبدأ مطابق با همان نسبت تقسیم سود. صادرکننده SPV (به عنوان متولی) سپس چنین بازده انحلال را به سرمایه گذاران بازخرید گواهی های سوکوک می پردازد.

اگرچه سود حاصل از دوره شرکت Mudaraba برای توزیع در محل بلوغ جمع می شود ، اما ممکن است توزیع دوره ای به سرمایه گذاران در طول مدت صدور سوکوک از طریق پرداخت "سود پیشین" حاصل شود. این به طور معمول از طریق انحلال سازنده دارایی های مودارابا در فواصل مشخص انجام می شود که به موجب آن مبلغ سود پیش پرداخت تفاوت بین:

 1. ارزش بازار دارایی های Mudaraba در تاریخ انحلال سازنده مربوطه. وت
 2. او ارزش دارایی Mudaraba (ii)

ویژگی های اصلی ساختار زیرین

در زیر خلاصه ای از الزامات اساسی است که باید هنگام استفاده از مودارابا به عنوان ساختار اساسی برای صدور سوکوک در نظر گرفته شود:

 • مبدأ (به عنوان موداریب) تخلیه می شود و تعهدات خود را طبق توافق نامه مودارابا با میزان مهارت و مراقبت از آن که در رابطه با دارایی های خود اعمال می شود ، انجام می دهد.
 • یک برنامه سرمایه گذاری در رابطه با شرکت Mudaraba در پارامترهای شریعت تنظیم می شود تا اهداف تأمین مالی سوکوک الدرابا را که در توافق نامه مودارابا بیان شده است ، برآورده کند (شرایط آن نیز در دفترچه سوکوک مشخص می شود)
 • Mudaraba به صورت محدود وارد می شود (الدرابا المقیاده) که در آن مبدأ (به عنوان موداریب) باید درآمدهای سوکوک را مطابق با برنامه سرمایه گذاری مشخص سرمایه گذاری کند. برای اهداف شریعت ، حداقل 33 ٪ از سرمایه شرکت Mudaraba باید در دارایی های ملموس (همچنین به عنوان نسبت دارایی یا نیاز به ملزومیت شناخته می شود) در همه زمان ها سرمایه گذاری شود.
 • نسبت تقسیم سود بین صادرکننده SPV (به عنوان Rab Almaal) و مبدأ (به عنوان Mudarib) باید در زمان نتیجه گیری توافق نامه Mudaraba توافق شود ، اما این نمی تواند به عنوان نرخ براساس سهم هر یک از طرفین در Mudaraba بیان شودبنگاه اقتصادی و نه به عنوان مبلغ از پیش اعلام شده ؛
 • هرگونه ضرر و زیان شرکت Mudaraba توسط صادرکننده SPV (به عنوان Rab Allaal) تحمل می شود ، اگرچه بدهی های آن محدود به درآمد حاصل از سرمایه گذاری شده است (بنابراین ، سرمایه گذاران بیش از سرمایه گذاری خود در سوکوک الدروبارائی مسئولیت پذیر نیستند). وت
 • خطر عبور از هرگونه ضرر و زیان شرکت Mudaraba به سرمایه گذاران ممکن است با استفاده از یک تعهد خریدی که توسط مبدأ اعطا می شود به نفع صادرکننده SPV (به عنوان وعده) کاهش یابد ، به گونه ای که در صورتی که از شرکت Mudaraba خارج شودصادرکننده SPV ممکن است در دیدار با هر مبلغی که توسط صادرکننده SPV به سرمایه گذاران پرداخت می شود ، از مبدأ فراخوانده شود تا منافع مودارابا را برای قیمتی که نشان دهنده ارزش بازار آنها است ، خریداری کند

مستندات مورد نیاز

مستندات زیر به طور معمول برای یک معامله al-stitherar sukuk مورد نیاز است:

 

مدرکمهمانیخلاصه / هدف
توافق نامه مودارابامبدأ (به عنوان موداریب) و متولی (به عنوان رب العال)شرایط شرکت Mudaraba را که براساس آن متولی باید مبلغ اصلی را سرمایه گذاری کرده و نسبت تقسیم سود بین طرفین را تعیین می کند ، تعیین می کند.
خرید خرید (WA)اعطا شده توسط مبدأ (به عنوان تعهد) به نفع معتمدبه مبدأ اجازه می دهد تا منافع مودارابا را از متولی برای قیمت تمرینی که برابر با ارزش بازار چنین علایق در تاریخ ورزش است ، در صورت وقوع پیش فرض با توجه به مبدأ در طول مدت شرکت Mudaraba یا در تاریخ خرید خریداری کند. انحلال شرکت Mudaraba به گونه ای که متولی بتواند درآمد حاصل از پرداخت سرمایه گذاران را اعمال کند.

تحولات ساختاری/بیانیه Aaoifi در سال 2008

قبل از بیانیه AAOIFI ، مبدأ این امکان وجود داشت که به نفع متولی خرید خود را اعطا کند که به موجب آن قیمت تمرینی مبلغ ثابت مطابق با فرمولی تعیین می شود که تضمین می کند قیمت ورزش باشد:

 • n رویداد پیش فرض یا بلوغ سوکوک ، برابر با ارزش Sukuk به علاوه هرگونه سود مودارابه اما بدون پرداخت.
 • n رویداد کمبود بین هر مبلغی که در واقع توسط معتمد از شرکت Mudaraba و سود دریافت شده توسط معتمد و مبلغ توزیع به دلیل سرمایه گذاران ، برابر با کمبود است.

به جای فرمول ، ارزش بازار دارایی های شرکت Mudaraba را ارجاع می دهد. در واقع استفاده از چنین اقدامات خرید ، تضمین می کند که سرمایه گذاران تقریباً مطمئناً سرمایه گذاری و سود اصلی سوکوک خود را دریافت می کنند (با توجه به خطرات معمول مانند ورشکستگی موجود در هر سوکوک یا ساختار اوراق قرضه معمولی).

با این حال ، طبق بیانیه AAOIFI ، دانشمندان شریعت این نظر را داده اند که برای یک مبدأ مجاز نیست که یک خرید را به متولی اعطا کند تا دارایی های مودارابا را برای هر مبلغی غیر از سهم معتمد از ارزش بازار از ارزش بازار خریداری کند. دارایی های Mudaraba در زمان فروش. فرضیه این حكم این بوده است كه سوكوك الدرابا مشابه سازهای مبتنی بر حقوق صاحبان سهام است و بنابراین شرکای مودارابا باید خطر سود و زیان را ریسك كنند. تعیین ارزش دارایی های Mudaraba با مراجعه به ارزش Sukuk (یا با استناد به مبلغ کمبود) شبیه به ضمانت سود و اصل است که مگر اینکه توسط شخص ثالث مستقل (شخص دیگری غیر از مبدأ داده شود.) ، تحت شریعت مجاز نیست. این حکم یکی دیگر از دلایلی است که بازار سوکوک شاهد احیای ساختار سوکوک المودارابا نبوده است.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 34 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 10:57

TryTrade محتوای آموزشی عالی ، محصولات مختلف سرمایه گذاری و سیستم عامل های تجاری دوست داشتنی برای مبتدیان و سرمایه گذاران گاه به گاه ارائه می دهد. این بررسی آنها است.

TryTrade Review – Seamless Introduction to Online Trading

 • اشتراک گذاری

حقایق سریع

حداقل حساب: 0 دلار

محصولات: سهام ، فارکس ، صندوق های متقابل ، اوراق قرضه ، رمزنگاری ، گزینه ها

هزینه ها: کمیسیون های صفر در معاملات سهام

چرا TryTrade را انتخاب می کنیم

TryTrade به عنوان یک بستر معاملاتی در سطح مبتدی شهرت دیرینه دارد. این عمدتاً به دلیل ارائه های آموزشی غنی و سیستم عامل های تجاری کاربر پسند است که تجربه معاملاتی را برای افراد تازه کار ساده می کند. با این حال ، TryTrade همچنین مزایای دیگری را برای جذب معامله گران و سرمایه گذاران مختلف ارائه می دهد.

پیشنهادات آموزشی برش

TryTrade برنامه های گسترده آموزش سرمایه گذاران را ارائه می دهد که باعث می شود تا معامله گران مبتدی و سرمایه گذاران بی تجربه بتوانند حرکت به تجارت آنلاین را انجام دهند. منابع آموزشی کارگزار به زبان ها و قالب های مختلف از جمله فیلم ها ، مقالات و اینفوگرافیک در دسترس است.

سیستم عامل های تجاری بصری

TryTrade از تجارت دسک تاپ ، وب و موبایل پشتیبانی می کند ، اگرچه دومی هنوز در حال توسعه است. دسک تاپ و سیستم عامل های مبتنی بر وب آن دارای طرح های ساده گرا با چندین ابزار تجاری اساسی و امکانات است که تجارت را برای انواع مختلف معامله گران ساده تر می کند.

محصولات سرمایه گذاری متنوع

TryTrade دارای طیف وسیعی از محصولات سرمایه گذاری است تا به بازرگانان و سرمایه گذاران انعطاف پذیری بیشتری بدهد. این مجموعه گسترده ای از کلاس های دارایی و محصولات نوآورانه را برای لذت بردن از سرمایه گذاران جدید و فصلی فراهم می کند.

مزایا و معایب

طرفداران

 • منابع آموزشی عالی
 • ارائه محصولات متنوع
 • سیستم عامل های تجاری بصری
 • هزینه های رقابتی و گسترش
 • خدمات مشتری 24/7

منفی

 • برنامه موبایل در مرحله توسعه است
 • قابلیت تنظیم ابزارهای معاملاتی محدود است

آیا TryTrade Global است؟

TryTrade در حال حاضر دارای یک پایگاه مشتری گسترده تر است که بیش از 25 کشور جهان را در بر می گیرد. همچنین به مشتریان خود اجازه می دهد تا به بیش از 100 بازار محلی و خارجی دسترسی پیدا کنند. با این حال ، TryTrade هنوز در بعضی از مناطق قابل دسترسی نیست. بنابراین ، وب سایت خود را بررسی کنید تا قبل از ایجاد یک حساب کاربری بیشتر در مورد سرزمین های پشتیبانی شده و کشورها کسب کنید.

بسترهای تجاری

مشتریان TryTrade دو سیستم عامل تجاری از جمله دسک تاپ و نسخه های مبتنی بر وب دارند. برنامه تلفن همراه آنها در حال توسعه است و کاربران انتظار دارند که کارگزار در اواخر سال جاری آن را منتشر کند. با این وجود ، دسک تاپ و نسخه های مبتنی بر وب TryTrade سیستم عامل های بصری با ابزارها و توابع با کاربرد آسان هستند.

سیستم عامل های معاملاتی TryTrade ویژگی ها و امکانات اساسی مختلفی را ارائه می دهند که ناوبری ، قرار دادن و نظارت بر معاملات را یکپارچه می کند. طرح های ساده گرا آنها پیدا کردن آنچه به دنبال آن هستید و استراتژی های سرمایه گذاری منتخب خود را آسان تر می کند. TryTrade تجربه کاربر را با برابری تمام عیار در تمام سیستم عامل های خود ساده تر می کند.

نسخه های دسک تاپ TryTrade کلاس ها و محصولات دارایی یکسان را ارائه می دهند. آنها همچنین از چندین ابزار ، امکانات و کارکردها ، از جمله صفحه نمایش ، نمودارها ، ماشین حساب ها ، ژنراتورهای ایده تجارت ، اخبار ، تحقیق ، تجزیه و تحلیل نمونه کارها و گزینه های چند پا پشتیبانی می کنند. همچنین می توانید سفارشات را برای اجرای بعدی انجام داده و هشدارهای قیمت را در TryTrade تنظیم کنید. با این حال ، قابلیت تنظیم فقط به چند ویژگی محدود است.

پیشنهادات محصول

در حالی که TryTrade ویژگی های کارگزاری چند طبقه را تحمل نمی کند ، محصولات مختلف سرمایه گذاری را برای انواع مختلف سرمایه گذاران ارائه می دهد. محصولات قابل تجارت در TryTrade شامل.

ارائه محصولات گسترده ، TryTrade را به یک بستر سرمایه گذاری ایده آل برای مبتدیان و سرمایه گذاران فعال تبدیل می کند که به دنبال گسترش ثروت خود در کلاس ها و صنایع دارایی های متعدد هستند.

هزینه

TryTrade حداقل سپرده های حساب و سایر هزینه های مشترک از جمله بررسی ، انتقال سیم داخلی و هزینه های عدم تحرک را حذف کرده است. علاوه بر این ، معاملات سهام در TryTrade کمیسیون های صفر را به خود جلب می کند. اگرچه سایر هزینه های تجاری و هزینه های اداری اعمال می شود ، این کارگزار دارای برخی از رقابتی ترین گسترش در صنعت است. وب سایت کارگزار را برای یک برنامه هزینه کامل و اطلاعات بیشتر در مورد سیاست قیمت گذاری آنها بررسی کنید.

تحصیلات

TryTrade بر برنامه های آموزشی گسترده متناسب با نیازهای انواع مختلف معامله گران و سرمایه گذاران تأکید می کند. این کارگزار منابع آموزش سرمایه گذار غنی و سازمان یافته را ارائه می دهد که می توانید به چندین زبان دسترسی پیدا کنید. مطالب آموزشی این کارگزار شامل فیلم های آموزشی ، مقالات ، اینفوگرافیک ها و سمینارهای آنلاین است. آنها موضوعات مختلف تجارت آنلاین را پوشش می دهند که می توانید با چند کلمه کلیدی با زحمت جستجو کنید. TryTrade همچنین ژنراتورهای ایده تجارت ، ابزارهای تجزیه و تحلیل و یک بخش سؤالات متداول را ارائه می دهد.

خط پایین

TryTrade یک کارگزاری باورنکردنی برای معامله گران مبتدی و سرمایه گذاران گاه به گاه است که خواستار ابزارهای تجاری با کاربرد آسان ، محتوای آموزشی درجه یک ، پشتیبانی مشتری شبانه روزی و دسترسی به دارایی های متنوع با هزینه های پایین هستند. با این حال ، معامله گران فعال همچنین می توانند از برنامه های آموزش سرمایه گذار غنی TryTrade و هزینه های رقابتی برای تقویت اوراق بهادار خود با خطرات کمتری استفاده کنند.

(سلب مسئولیت: این محتوای بازاریابی است.> TryTrade یک کارگزاری باورنکردنی برای معامله گران مبتدی و سرمایه گذاران گاه به گاه است که نیاز به ابزارهای تجاری با استفاده آسان ، محتوای آموزشی درجه یک ، پشتیبانی مشتری شبانه روزی و دسترسی به دارایی های متنوع با هزینه های پایین دارند. با این حال ، معامله گران فعال همچنین می توانند از برنامه های آموزش سرمایه گذار غنی TryTrade و هزینه های رقابتی برای تقویت اوراق بهادار خود با خطرات کمتری استفاده کنند.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 31 تاريخ : چهارشنبه 9 فروردين 1402 ساعت: 10:45

کاهش قیمت نفت از 130. 00 دلار در هر بشکه به 80. 00 دلار در هر بشکه سخت است ، بلعیدن سخت است ، اما مطابق با روند بلند مدت بالا و در یک نمودار هفتگی است. این امر بیشتر با این فرضیه توضیح می دهد که قیمت نفت چندین هفته را در بالای آنچه که معمولاً یک کانال راحت با روند کار بوده است-صرف می کرد-اگر روسیه به اوکراین حمله نکرد.

با این وجود ، معامله گران نفتی خود را در یک معضل بین خریداران سخت درمانی که از زمان شکستن زیر 100 دلار در هر بشکه در ماه ژوئیه و پشتیبانی آشکار روند نزدیک به 80 دلار در تظاهرات کوتاه مدت دریافت کرده اند ، دریافت کرده اند.

در کوتاه مدت ، ما فکر می کنیم خریداران ممکن است در نبرد پیروز شوند تا یک تظاهرات کمتر چشمگیر از آنکه گاوها عادت داشته باشند ، بدست آورند ، اما با این وجود برخی از امداد ها. اما در طولانی مدت ، ما معتقدیم که خرس ها سرانجام در یک سطح طبیعی تر ، حداقل در دنیای پس از شکستن ، نزدیک به 60. 00 دلار ، قیمت های پیشرو در جنگ را به دست می آورند. برخی از وقایع اخیر که ممکن است به Bulls اعتماد به نفس داشته باشد ، کاهش تولید اخیر توسط OPEC+ در تلاش برای فروش فروش و تلاش دولت بایدن برای قرار دادن سفارشات بزرگ برای خرید در حدود 80. 00 دلار برای پر کردن ذخیره استراتژیک نفت است. در حالی که فروش زیاد و خرید پایین تجارت بسیار خوبی است ، تقاضای مصنوعی ایجاد شده توسط خرید SPR در برابر هدف کاهش تورم کار خواهد کرد. علاوه بر این ، ضعف اخیر در قیمت نفت را می توان به تخریب تقاضا نسبت داد ، که عمدتاً تعطیل های Covid چینی است ، اما طرف عرضه معادله صرفاً نسبتاً بهبود یافته است. این باید پشتیبانی از قیمت گذاری را ارائه دهد.

ما یک توپ کریستالی نداریم ، نه یک مورد که به هر حال کار می کند ، اما وقتی سعی می کنیم حرکت احتمالی بعدی را در روغن انجام دهیم ، ما روی چرخه های سنتی سالانه ، نحوه موقعیت یابی دلالان (طبق گزارش تعهدات معامله گران) و نحوه احساس سرمایه گذاران تمرکز می کنیم.(شاخص احساسات صعودی اجماع) ، حرکات ارزی ، روایت رسانه و داستان اساسی ، اما ما بیشترین ایمان را به خود نمودار می گذاریم. بیایید نگاهی به محیط فعلی بیندازیم.

تمایلات فصلی

فصلی باید از بروز هرگونه نشت روغن بزرگ تا اواخر سال جلوگیری کند. بیشتر اوقات ، قیمت نفت در کوشینگ اوکلاهما (معروف به روغن نفت خام شیرین میانه و غرب تگزاس) تمایل به نزدیک شدن به سالانه سالانه در اوایل ماه اکتبر دارد (به همین ترتیب ، قیمت در ژانویه نزدیک به یک فرورفتگی سالانه است). فصلی یک استراتژی تجاری نیست ، اما این یک راهنمای خوب است که باید اعتبار داده شود.

گزارش کلیدی

براساس آخرین گزارش تعهدات معامله گران صادر شده توسط CFTC (کمیسیون معاملات آتی کالا) ، دلالان بزرگ ، کسانی که دارای جیب های عمیق و اندازه موقعیت قابل توجهی هستند ، بیش از 200،000 قرارداد خالص بودند. این به ما می گوید بزرگترین سرمایه گذاران بیش از 60 ٪ از موقعیت های صعودی خود را کاهش داده اند و در حال حاضر از زمان کمترین میزان سال 2016 ، کوچکترین موقعیت طولانی خالص را دارند ، که پیش از یک تظاهرات 50 دلار به عنوان دلالان بازسازی موقعیت های صعودی بود. این می تواند نشانه ای باشد که اکثر دلالان تحت فشار نقدینگی قرار داده اند و در را برای گزاف گویی نزدیک مدت باز می کند.

هفتگی دلار

اگرچه در اوایل سال 2022 بعید به نظر می رسید ، شاخص دلار آمریکا به سمت یک روند چند ساله تجمع کرده است که احتمالاً در هفته های آینده این ارز را به 113. 40 منتقل می کند. اما این ترکیبی بعید از افزایش نرخ های بی سابقه فدرال رزرو و پرواز به سمت کیفیت ناشی از ترس از یک جنگ جهانی برای رسیدن به اوج 20 ساله بود. در بعضی از مواقع ، اخبار دلار غیر منتظره صعودی مسیر خود را طی می کند. علاوه بر این ، شاخص قدرت نسبی یا RSI در یک نمودار هفتگی نشان دهنده واگرایی بین نوسان ساز و قیمت بازار است. از آنجا که بازار اوج جدیدی را ایجاد کرده است ، این شاخص اوج کمتری را ایجاد کرده است. این اغلب نشانه ای از معکوس در انتظار است ، اما چنین الگوهای می توانند زمان زیادی را به خود اختصاص دهند.

حدس ما این است که سرانجام تجمع دلار رد شد ، جایی بین قیمت گذاری فعلی و 113. 40 خواهد بود ، اما احتمالاً تعارف دوم چاپ شاخص قیمت مصرف کننده داغ این هفته است. این مهم است زیرا دلار غیرقابل تحمل قوی احتمالاً همچنان به عنوان سرچشمه برای قیمت نفت خام ادامه خواهد یافت. حداقل در حال حاضردر طی 60 روز گذشته ، معاملات آتی نفت و قرارداد آتی شاخص دلار آمریکا حدود 70 ٪ از زمان در جهت مخالف حل و فصل شده است. بنابراین ، این بدان معنا نیست که نفت نمی تواند در کنار تظاهرات دلار ، گزاف گویی کند ، اما دلار قوی تر احتمالاً به عنوان یک شخم که در پشت آن کشیده می شود عمل می کند.

نمودار ماهانه

برای تجزیه و تحلیل یک بازار ، به طور کلی ایده خوبی است که قبل از باریک شدن در سناریوی فعلی ، نمای چشم پرنده را بدست آورید. بازنگری در نمودار ماهانه آتی نفت خام WTI به ما یادآوری می کند که قیمت نفت به محدوده معاملاتی که وجود داشته است بازگردانده شده است و احتمالاً قبل از جنگ در اوکراین ادامه خواهد یافت. این جنگ در اواسط 90. 00 دلار مقاومت در برابر روند خط را برانگیخت و قیمت ها قبل از بازگشت دوباره به این محدوده ، ماه ها به طور غیر مشخصی بالاتر از کانال معاملاتی قرار گرفتند.

این روند سعی خواهد کرد به عنوان مقاومت در برابر تظاهرات عمل کند. در این زمان این قیمت نزدیک به 93 دلار است. با این حال ، پشتیبانی نزدیک به 80 دلار به همان اندازه قانع کننده است. خط روند تیز از راهپیمایی/آوریل 2020 در حالی که نفت هفته گذشته 80 دلار آزمایش کرد ، بازی شد. افزودن اعتبار به این سطح پشتیبانی ، جنبه روانشناختی شکستن زیر قیمت ها است که قبل از جنگ در اوکراین ، از زمان انفجار در سال 2013/2014 مشاهده نشده بود. این در حال حاضر قیمت نفت را در یک منطقه خنثی بین 80 تا 93 دلار می گذارد.

نمودار هفتگی

نمودار هفتگی نفت برای کسانی که به دنبال بازگشت مجدد هستند قانع کننده تر است. خط موجود در شن و ماسه مشخص است ، با فرض اینکه 80 دلار همچنان به نگه داشتن زمین خود ادامه می دهد ، امکان صعود وجود دارد. ما در اردوگاه نیستیم که معتقدیم قیمت نفت به همه زمان های جدید نزدیک به 150 دلار می رود ، اما ما معتقدیم که این شانس به نفع برخی از قدرت فصلی است که به عمل قیمت اجازه می دهد تا مناطق مقاومت را در اواسط تا حد90 دلار کم ؛به طور خاص 93 دلار (مقاومت به خط پایین آمدن) و 98 دلار/100 دلار در منطقه ای که در سال 2022 و همچنین در طول رونق روغن در دهه های گذشته محوری بوده است. اگر یک داستان اساسی در حال تغییر بازی وجود داشته باشد مانند چین که سیاست های صفر خود را رها می کند یا در مورد خشونت در مناطق تولید کننده نفتی جهان ، می تواند قیمت نفت را به صدر بازده تجارت نزدیک تبدیل کند. 114. 00 دلار اما این در حال حاضر انتظار نمی رود. در صورت مشاهده ، این احتمالاً کمی آخرین راهپیمایی و فرصتی خارق العاده برای خرس ها خواهد بود.

در حالی که ما این فرض را حفظ می کنیم که نفت زودتر از آنچه ممکن است باور داشته باشد ، یک دسته 60. 00 دلاری را مشاهده می کند ، ما احتمالاً وارد دوره کشف قیمت می شویم که می بیند قیمت ها قبل از فروش رزومه ها به طور متوسط به 90. 00 دلار برگردند.

هر بار که مقاله ای را برای پول واقعی می نویسم ، هشدار ایمیل دریافت کنید. روی "+دنبال کنید" در کنار خط من برای این مقاله کلیک کنید.

در زمان انتشار ، گارنر هیچ موقعیتی در امنیت ذکر شده نداشت.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 30 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:35

اعتقاد به آدم ربایی بیگانه یک اعتقاد عاطفی است ، اما این عقیده است که ایران قصد ساخت سلاح های هسته ای را دارد ، کشور خوب است ، که مالیات فروش ناعادلانه است ، یا اینکه تصمیم گیرندگان فرانسوی غیرقانونی هستند. تحقیقات انقلابی در علوم مغز نظرات متعارف از رابطه بین احساسات ، عقلانیت و عقاید را لغو کرده است. از آنجا که عقلانیت به احساسات بستگی دارد ، و از آنجا که شناخت و احساسات در مغز تقریباً قابل تشخیص نیست ، می توان احساسات را به عنوان ایجاد و تقویت اعتقادات مانند اعتماد ، ناسیونالیسم ، عدالت یا اعتبار دانست. به عنوان مثال ، اعتقاد به اینكه تعهد شخص دیگر معتبر است به انتخاب (و تفسیر) شواهد و ارزیابی شخص از خطر بستگی دارد كه هر دو به احساسات متکی هستند. با مشاهده اینكه احساسات و شناخت باورهای مشترک ، پیامدهای سیاسی دارد: چگونه فرد با تروریسم مبارزه می كند اگر کسی اعتبار را به عنوان یك اعتقاد عاطفی تلقی كند.

گزینه های دسترسی

با استفاده از یکی از گزینه های دسترسی در زیر ، به نسخه کامل این محتوا دسترسی پیدا کنید.(گزینه های ورود به سیستم دسترسی به نهادی یا شخصی را بررسی می کنند. در صورت دسترسی به محتوا ممکن است نیاز به خرید داشته باشد.)

منابع

منابع

اندرسون ، بندیکت. 1991. جوامع خیالی: بازتاب در مورد منشأ و گسترش ناسیونالیسم. نیویورک: Verso. Google Scholar

ارسطو1991. هنر بلاغت. ترانس. توسط Lawson-Tancred ، H. C. لندن: پنگوئن. Google Scholar

بکر ، لارنس C. 1996. اعتماد به عنوان امنیت غیر شناختی در مورد انگیزه ها. اخلاق 107 (1): 43 - 61 . CrossRefGoogle Scholar

Bhatt ، Meghana و Camerer ، Colin F. 2005تفکر خود ارجاعی و تعادل به عنوان حالت های ذهن در بازی ها: شواهد FMRI. بازی ها و رفتار اقتصادی 52 (2): 424 –59. CrossrefGoogle Scholar

بلر ، جیمز ، میچل ، درک و بلر ، کارینا. 2005روانی: احساسات و مغز. مالدن ، ماساچوست: Blackwell. Google Scholar

بلر ، رابرت جیمز ریچارد. 2002نظریه ذهن ، اوتیسم و هوش هیجانی. در خرد در احساس: فرآیندهای روانشناختی در هوش هیجانی ، ویرایش شده توسط بارت ، لیزا فلدمن و سالووی ، پیتر ، 406 - 34. نیویورک: گیلفورد پرس. Google Scholar

بلانشت ، ایزابل. 2006. تأثیر احساسات بر تفسیر و منطق در یک کار استدلال مشروط. حافظه و شناخت 34 (5): 1112 –25. CrossrefGoogle Scholar

Bleiker ، Roland و Hutchison ، Emma. 2008بیشتر نترس: احساسات و سیاست جهانی. مرور مطالعات بین المللی 34 (1 بله): 115 - 35. CrossrefGoogle Scholar

برادر ، تد. 2006. مبارزات انتخاباتی برای قلب و ذهن: چگونه جذابیت های عاطفی در تبلیغات سیاسی کار می کنند. شیکاگو: دانشگاه شیکاگو پرس. Google Scholar

Brosnan ، Sarah F. ، and de Wal ، Frans B. M.. 2003میمون ها دستمزد نابرابر را رد می کنند. Nature 425 (6955): 297 –99. CrossrefGoogle ScholarPubmed

کالهون ، چشایر. 2004ذهنیت و احساسات. در فکر کردن در مورد احساس: فیلسوفان معاصر در مورد احساسات ، ویرایش شده توسط سلیمان ، رابرت سی ، 107 - 21. آکسفورد ، انگلیس: انتشارات دانشگاه آکسفورد. Google Scholar

Camerer ، Colin F. ، Loewenstein ، George و Prelec ، Drazen. 2004اقتصاد عصبی: چرا اقتصاد به مغز احتیاج دارد. مجله اقتصاد اسکاندیناوی 106 (3): 555 –79. CrossrefGoogle Scholar

کامرون ، لیزا A. 1999. افزایش سهام در بازی ultimatum: شواهد تجربی از اندونزی. استعلام اقتصادی 37 (1): 47 - 59 . CrossRefGoogle Scholar

Checkel ، Jeffrey T. 2001. چرا مطابقت دارد؟یادگیری اجتماعی و تغییر هویت اروپایی. سازمان بین المللی 55 (3): 553 –88. CrossrefGoogle Scholar

Clancy ، Susan A. 2005. ربوده شده: چگونه مردم اعتقاد دارند که توسط بیگانگان ربوده شده اند. کمبریج ، ماساچوست: انتشارات دانشگاه هاروارد . CrossrefGoogle Scholar

کلور ، جرالد ال. ، و گاسپر ، کارن. 2000احساس اعتقاد است: برخی از تأثیرات عاطفی بر اعتقاد. در احساسات و عقاید: چگونه احساسات تأثیر می گذارد تا افکار ، ویرایش شده توسط Frijda ، Nico H. ، Manstead ، Antony S. R. ، and Bem ، Sacha ، 10 - 44. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج. Google Scholar

Crawford ، Neta C. 2000. شور و شوق سیاست جهانی: گزاره های احساسات و روابط عاطفی. امنیت بین المللی 24 (4): 116-56. CrossRefGoogle Scholar

Damasio ، Antonio R. 1994. خطای دکارت: احساسات ، عقل و مغز انسان. نیویورک: Putnam. Google Scholar

Damasio ، Antonio R. 1999. احساس آنچه اتفاق می افتد: بدن و احساسات در ایجاد آگاهی. نیویورک: بریس هارکورت. Google Scholar

Damasio ، Antonio R. 2004. ویلیام جیمز و عصب شناسی مدرن احساسات. در احساسات ، تکامل و عقلانیت ، ویرایش شده توسط ایوانز ، دیلن و کروز ، پیر ، 3 - 14. کمبریج: انتشارات دانشگاه آکسفورد . CrossrefGoogle Scholar

دسی ، ادوارد ال. 1971. اثرات پاداش های بیرونی بر روی انگیزه ذاتی. مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی 18 (1): 105 –15. CrossrefGoogle Scholar

Dijkers ، Marcel P. J. M. 2005. کیفیت زندگی افراد مبتلا به آسیب نخاعی: مروری بر مفهوم سازی ، اندازه گیری و یافته های تحقیق. مجله تحقیقات و توسعه توانبخشی 42 (3 ، عرضه 1): 87 - 110 . crossrefgoogle ScholarPubmed

دراکمن ، جیمز ن. ، و مک درموت ، رز. 2008احساسات و قاب بندی انتخاب خطرناک. رفتار سیاسی 30 (3): 297 - 321 . CrossrefGoogle Scholar

دوفر ، چارلز. 2004گروه نظرسنجی عراق. گزارش جامع مشاور ویژه DCI در WMD عراق. واشنگتن ، D. C: آژانس اطلاعات مرکزی. Google Scholar

الستر ، جان. 1979. اولیس و آژیرها: مطالعات در زمینه عقلانیت و غیر منطقی بودن. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج. Google Scholar

الستر ، جان. 1983. انگور ترش: مطالعات در براندازی عقلانیت. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

الستر ، جان. 1999. کیمیایی های ذهن: عقلانیت و احساسات. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج. Google Scholar

الستر ، جان. 2004احساسات و عقلانیت. در احساسات و عواطف: سمپوزیوم آمستردام ، ویرایش شده توسط Manstead ، Antony S. R. ، Frijda ، Nico و Fischer ، Agneta ، 30 - 48. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

فلتر ، جوزف و فیشمن ، برایان. 2008پیوست A. در استراتژی ایران در عراق: سیاست و "روش های دیگر". آکادمی نظامی ایالات متحده در West Point: مبارزه با مرکز تروریسم. West Point ، N. Y. موجود در ⟨http: //www.ctc. usma. edu/iran_iraq.asp⟩. دسترسی به 2 اکتبر 2009. Google Scholar

Festinger ، لئون. 1957. نظریه ناهماهنگی شناختی. Evanston ، Ill.: Row ، Peterson and Company . Google Scholar

فیدر ، کلاوس و برکت ، هربرت. 2000شکل گیری اعتقادات در رابط فرآیندهای عاطفی و شناختی. در احساسات و عقاید: چگونه احساسات تأثیر می گذارد ، ویرایش شده توسط Frijda ، Nico H. ، Manstead ، Antony S. R. ، and Bem ، Sacha ، 144-70. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج. Google Scholar

فینمور ، مارتا و سیکینک ، کاترین. 1998. پویایی بین المللی هنجار و تغییر سیاسی. سازمان بین المللی 52 (4): 887 - 917 . CrossrefGoogle Scholar

Finucane , Melissa L. , Alhakami , Ali , Slovic , Paul , and Johnson , Stephen M. . 2000 . The Affect Heuristic in Judgments of Risks and Benefits . Joual of Behavioral Decision Making 13 ( 1 ): 1 – 17 .3.0.CO;2-S>CrossRefGoogle Scholar

Frijda ، Nico H. 1988. قوانین احساسات. روانشناس آمریکایی 43 (5): 349 –58. CrossrefGoogle ScholarPubmed

Frijda ، Nico H. 2000. دیدگاه روانشناسان. در دفترچه عواطف ، ویرایش 2d.، ویرایش شده توسط لوئیس ، مایکل و هاویلند-جونز ، Jeannette M. ، 59-74. نیویورک: گیلفورد پرس. Google Scholar

Frijda ، Nico H. ، Manstead ، Antony S. R. ، and Bem ، Sacha. 2000تأثیر احساسات بر اعتقادات. در احساسات و عقاید: چگونه احساسات تأثیر می گذارد تا افکار ، ویرایش شده توسط Frijda ، Nico H. ، Manstead ، Antony S. R. ، and Bem ، Sacha ، 1 - 9. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

Frijda ، Nico H. ، Manstead ، Antony S. R. ، and Fischer ، Agneta H. 2004احساسات و عواطف: کجا ایستاده ایم؟در احساسات و عواطف: سمپوزیوم آمستردام ، ویرایش شده توسط مانستد ، آنتونی س. آر. ، فریجدا ، نیکو و فیشر ، آگنتا ، 455-67. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

Frijda ، Nico H. ، and Mesquita ، Batja. 2000اعتقادات از طریق احساسات. در احساسات و عقاید: چگونه احساسات تأثیر می گذارد تا افکار ، ویرایش شده توسط Frijda ، Nico H. ، Manstead ، Antony S. R. ، and Bem ، Sacha ، 45 - 77. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

گیلبرت ، دانیل تی. ، راننده-لین ، ارین و ویلسون ، تیموتی دی. 2002مشکل Vronsky: تعصب تأثیر در پیش بینی حالات عاطفی آینده. در خرد احساس: فرآیندهای روانشناختی در هوش هیجانی ، ویرایش شده توسط بارت ، لیزا فلدمن و سالووی ، پیتر ، 114-43. نیویورک: گیلفورد پرس. Google Scholar

گیلبرت ، دانیل تی. ، پینل ، الیزابت سی ، ویلسون ، تیموتی دی ، بلومبرگ ، استفان جی ، و ویتلی ، تالیا پی. 1998. غفلت ایمنی: منبع تعصب دوام در پیش بینی عاطفی. مجله شخصیت و روانشناسی اجتماعی 75 (3): 617 –38. CrossrefGoogle ScholarPubmed

گلدی ، پیتر. 2004احساسات ، احساس و دانش جهان. در فکر کردن در مورد احساس: فیلسوفان معاصر در مورد احساسات ، ویرایش شده توسط سلیمان ، رابرت سی ، 91 - 106. نیویورک: انتشارات دانشگاه آکسفورد. Google Scholar

نظرسنجی هریس. 2006. بریتانیا ، کانادا ، استرالیا ، اسرائیل و ژاپن همچنان کشورهایی هستند که به طور گسترده ای به عنوان متحدین نزدیک ایالات متحده دیده می شوند. نظرسنجی هریس شماره 60. 3 اوت 2006. موجود در ⟨http: //www.harrisinteractive.com/harris_poll/index.asp؟ pid = 687⟩. دسترسی به 7 اکتبر 2009. Google Scholar

هریس ، سام ، شت ، سامر ا. ، و کوهن ، مارک س. 2008تصویربرداری عصبی عملکردی اعتقاد ، کفر و عدم اطمینان. Annals of Neurology 63 (2): 141-47. CrossrefGoogle ScholarPubmed

Hassner ، Ron E. 2006/2007. مسیر تحریک پذیری: زمان و تحریک اختلافات ارضی. امنیت بین المللی 31 (3): 107 –38. CrossRefGoogle Scholar

هایدر ، فریتز. 1958. روانشناسی روابط بین فردی . نیویورک: ویلی . CrossrefGoogle Scholar

هنریچ ، جوزف ، بوید ، رابرت ، بولز ، ساموئل ، کامر ، کالین ، فر ، ارنست ، گینتیس ، هربرت و مک الریت ، ریچارد. 2001. در جستجوی Homo Economyus: آزمایش های رفتاری در 15 جامعه در مقیاس کوچک. بررسی اقتصادی آمریکا 91 (2): 73 - 78 . CrossRefGoogle Scholar

هرش ، سیمور م. 2006. برنامه های ایران: آیا رئیس جمهور بوش برای جلوگیری از گرفتن بمب به جنگ به جنگ می رود؟نیویورکر (ویرایش آنلاین) 17 آوریل 2006. Google Scholar

هیرشمن ، آلبرت ا. 1977. احساسات و علایق: استدلال های سیاسی برای سرمایه داری قبل از پیروزی آن. پرینستون ، N. J.: انتشارات دانشگاه پرینستون. Google Scholar

هاف ، تد. 1994. دیدگاههای جانبی: نظریه بازدارندگی و سیاست خارجی آمریکا در جهان سوم ، 1965-1990. Ann Arbor: University of Michigan Press. Google Scholar

Hsee ، Christopher K. ، Zhang ، Jiao ، Yu ، Fang و Xi ، Yiheng. 2003عقل گرایی و ناسازگاری بین تجربه و تصمیم پیش بینی شده را ایجاد کنید. مجله تصمیم گیری رفتاری 16 (4): 257 - 72. CrossrefGoogle Scholar

Hymans ، Jacques E. C. 2006. روانشناسی تکثیر هسته ای: هویت ، احساسات و سیاست خارجی. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

جیمز ، ویلیام. 1884 ع. در مورد برخی از موارد روانشناسی درون نگر. ذهن 9 (33): 1 - 26 . CrossRefGoogle Scholar

جرویس ، رابرت. 1970. منطق تصاویر در روابط بین الملل. پرینستون ، N. J.: انتشارات دانشگاه پرینستون. Google Scholar

جرویس ، رابرت. 1976. درک و سوء برداشت در سیاست بین المللی. پرینستون ، N. J.: انتشارات دانشگاه پرینستون. Google Scholar

جرویس ، رابرت. 1979. نظریه بازدارندگی مجدداً مورد بررسی قرار گرفت. سیاست جهانی 31 (2): 289 - 324 . CrossrefGoogle Scholar

جرویس ، رابرت. 2006. درک اعتقاداتروانشناسی سیاسی 27 (5): 641 - 63. CrossrefGoogle Scholar

Jervis ، Robert ، Lebow ، Richard Ned و Stein ، Janice Gross ، eds. 1985روانشناسی و بازدارندگی. بالتیمور: انتشارات دانشگاه جان هاپکینز. Google Scholar

جانسون-لیر ، P. N. ، و Oatley ، Keith. 2000ساخت و ساز شناختی و اجتماعی در احساسات. در دفترچه عواطف ، ویرایش 2d.، ویرایش شده توسط لوئیس ، مایکل و هاویلند-جونز ، جنت م. ، 458-75. نیویورک: گیلفورد پرس. Google Scholar

جانستون ، آلاستر آئین. 2005نتیجه گیری و پسوند: به سمت نظریه پردازی میان رده و فراتر از اروپا. سازمان بین المللی 59 (4): 1013 –44. CrossrefGoogle Scholar

جونز ، کارن. 1996. اعتماد به عنوان یک نگرش عاطفی. اخلاق 107 (1): 4 - 25 . CrossRefGoogle Scholar

Kahneman ، Daniel. 1999. خوشبختی عینیدر رفاه: پایه های روانشناسی هیدونیک ، ویرایش شده توسط Kahneman ، Daniel ، Diener ، Ed و Schwarz ، Norbert ، 3-25. نیویورک: بنیاد راسل سیج. Google Scholar

Kahneman ، Daniel. 2000 الف. چالش های جدید برای فرض عقلانیت. در گزینه ها ، ارزش ها و فریم ها ، ویرایش شده توسط Kahneman ، Daniel and Tversky ، Amos ، 758 - 74. نیویورک: بنیاد راسل سیج. Google Scholar

Kahneman ، Daniel. 2000 ب. پیشگفتاردر گزینه ها ، ارزش ها و فریم ها ، ویرایش شده توسط Kahneman ، Daniel and Tversky ، Amos ، I X-xvii. نیویورک: بنیاد راسل سیج. Google Scholar

Kahneman ، Daniel ، and Krueger ، Alan B.. 2006. تحولات در اندازه گیری بهزیستی ذهنی. مجله دیدگاه های اقتصادی 20 (1): 3 - 24 . CrossRefGoogle Scholar

Kahneman ، Daniel و Tversky ، Amos. 1979. نظریه چشم انداز: تجزیه و تحلیل تصمیم در معرض خطر. Ecomonetrica 47 (2): 263 –92. CrossrefGoogle Scholar

Kaufman ، Stuart J. 2001. نفرت های مدرن: سیاست نمادین جنگ قومی. ایتاکا ، N. Y.: انتشارات دانشگاه کرنل. Google Scholar

کلمن ، هربرت سی. 1997. ناسیونالیسم ، میهن پرستی و هویت ملی: ابعاد روانی اجتماعی. در میهن پرستی در زندگی افراد و ملل ، ویرایش شده توسط بار-طال ، دانیل و استاوب ، اروین ، 165-89. شیکاگو: نلسون-هال. Google Scholar

کیر ، الیزابت. آیندهجنگ و اصلاحات: به دست آوردن رعایت نیروی کار در خانه. در جنگ: درگیری بین المللی و سرنوشت دموکراسی لیبرال ، ویرایش شده توسط کیر ، الیزابت و کربس ، رونالد آر. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج. Google Scholar

King-Casas ، Brooks ، Tomlin ، Damon ، Anen ، Cedric ، Camerer ، Colin F. ، Quartz ، Steven R. ، and Montague ، P. Read. 2005آشنایی با شما: شهرت و اعتماد به مبادله اقتصادی دو نفره. Science 308 (5718): 78 - 83 . CrossrefGoogle Scholar

کرشنر، جاناتان. 2000 . توضیحات عقل گرایانه برای جنگ؟مطالعات امنیتی 10 ( 1 ): 14 3-50. CrossRefGoogle Scholar

کونیژن، الی آ.، ون در مولن، ژولیت اچ. والما، و ون نس، ساندر. 2009 . ادراکات سوگیری احساسات از رئالیسم در رسانه های سمعی و بصری: چرا ما ممکن است داستان را واقعی بدانیم. فرآیندهای گفتمان 46: 30 9-40. CrossRefGoogle Scholar

کوسفلد، مایکل، هاینریش، مارکوس، زک، پل جی، فیشباخر، اورس، و فهر، ارنست. 2005 . اکسی توسین باعث افزایش اعتماد در انسان می شود. Nature 435 ( 7042 ): 673 –76. CrossRefGoogle ScholarPubMed

کوکلیک، بروس. 2006 . اوراکل های کور: روشنفکران و جنگ از کنان تا کیسینجر. پرینستون، نیوجرسی: انتشارات دانشگاه پرینستون. Google Scholar

Kydd, Andrew H. 2005. اعتماد و بی اعتمادی در روابط بین الملل. پرینستون، نیوجرسی: انتشارات دانشگاه پرینستون. Google Scholar

LeBoeuf , Robyn A , and Shafir , Eldar . 2003 . افکار عمیق و قاب های کم عمق: در مورد حساسیت به جلوه های قاب بندی. مجله تصمیم گیری رفتاری 16 ( 2 ): 77 – 92 . CrossRefGoogle Scholar

لبو، ریچارد ند. 1981 . بین صلح و جنگ: ماهیت بحران بین المللی. بالتیمور، دکتر: انتشارات دانشگاه جانز هاپکینز. Google Scholar

لوونهایم، اودد، و هیمن، گادی. 2008 . انتقام در سیاست بین المللمطالعات امنیتی 17 ( 4 ): 685 - 724 . CrossRefGoogle Scholar

Malle, Bertram F. 2005. نظریه عامیانه ذهن: مبانی مفهومی شناخت اجتماعی انسان. در ناخودآگاه جدید، ویرایش شده توسط Hassin، Ran R.، Uleman، James S. و Bargh، John A.، 225-55. آکسفورد، انگلستان: انتشارات دانشگاه آکسفورد. Google Scholar

مارکوس، جورج ای.، نیومن، دبلیو راسل، و مک کوئن، مایکل. 2000 . هوش عاطفی و قضاوت سیاسی . شیکاگو: انتشارات دانشگاه شیکاگو. Google Scholar

مک کلن، اسکات. 2008 . چه اتفاقی افتاد: درون کاخ سفید بوش و فرهنگ فریب واشنگتن. نیویورک: امور عمومی. Google Scholar

مک درموت، رز. 2004 الف. احساس عقلانیت: معنای پیشرفت های علوم اعصاب برای علوم سیاسی. Perspective on Politics 2 ( 4 ): 691 – 706 . CrossRefGoogle Scholar

مک درموت، رز. 2004 ب. نظریه چشم انداز در علوم سیاسی: سود و زیان از دهه اول. روانشناسی سیاسی 25 ( 2 ): 289 - 312 . CrossRefGoogle Scholar

مرسر، جاناتان. 1996 . شهرت و سیاست بین الملل. Ithaca, N. Y.: Coell University Press . Google Scholar

مرسر ، جاناتان. 2005 الف. نظریه چشم انداز و علوم سیاسی. بررسی سالانه علوم سیاسی 8: 1 - 21 . CrossrefGoogle Scholar

مرسر ، جاناتان. 2005 ب. عقلانیت و روانشناسی در سیاست بین المللی. سازمان بین المللی 59 (1): 77 - 106 . CrossrefGoogle Scholar

Morrot ، Gil ، Brochet ، Frédéric و Dubourdieu ، دنیس. 2001. رنگ بومغز و زبان 79 (2): 309-20. CrossrefGoogle ScholarPubmed

برآورد اطلاعات ملی. 2006. احکام کلیدی برآورد اطلاعات ملی در مورد تروریسم جهانی. واشنگتن ، D. C: دفتر مدیر اطلاعات ملی. موجود در ⟨http: //www.odni. gov/press_releases/declassified_nie_key_judgments. pdf⟩. دسترسی به 7 اکتبر 2009. Google Scholar

Negroponte ، جان. 2006. مصاحبه توسط رابرت سیگل. همه چیز در نظر گرفته شد. رادیو عمومی ملی. 1 سپتامبر. گوگل دانشکده

Neuman ، W. Russell ، Marcus ، George E. ، Crigler ، Ann N. ، and Mackuen ، Michael. 2007. نظریه پردازی اثرات تأثیر دارد. در اثر تأثیر: پویایی احساسات در تفکر و رفتار سیاسی ، ویرایش شده توسط Neuman ، W. Russell ، Marcus ، George E. ، Crigler ، Ann N. ، and Mackuen ، Michael ، 1 - 20. شیکاگو: دانشگاه شیکاگو پرس. Google Scholar

Nussbaum ، Martha C. 2001. تحولات فکری: هوش احساسات. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

öhman ، Ae و Wiens ، استفان. 2004مفهوم یک ماژول ترس تکامل یافته و نظریه های شناختی اضطراب. در احساسات و عواطف: سمپوزیوم آمستردام ، ویرایش شده توسط مانستد ، آنتونی س. آر. ، فریجدا ، نیکو و فیشر ، آگنتا ، 58 - 80. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

اورتونی ، اندرو ، کلور ، جرالد ال. و کالینز ، آلن. 1988. ساختار شناختی احساسات. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

Packer ، George. 2005دروازه قاتلان: آمریکا در عراق. نیویورک: Farrar ، Straus and Giroux. Google Scholar

فلپس ، الیزابت A. 2006. احساسات و شناخت: بینش از مطالعات آمیگدال انسان. بررسی سالانه روانشناسی 57: 27 - 53 . crossrefgoogle ScholarPubmed

پولاک ، کنت م. 2008. مسیری از صحرا: یک استراتژی بزرگ برای آمریکا در خاورمیانه. نیویورک: خانه تصادفی. Google Scholar

Poortinga ، Wouter و Pidgeon ، Nick F. 2005اعتماد به تنظیم خطر: علت یا نتیجه قابل قبول بودن مواد غذایی جنرال موتورز؟تجزیه و تحلیل ریسک 25 (1): 199 - 209 . crossrefgoogle ScholarPubmed

قیمت ، ریچارد. 1998. معکوس کردن دیدگاه های اسلحه: جامعه مدنی فراملی مین های زمینی را هدف قرار می دهد. سازمان بین المللی 52 (3): 613 --44. CrossrefGoogle Scholar

برنامه در مورد نگرش های بین المللی سیاست. 2006. عموم عراقی در مورد حضور ایالات متحده و آینده عراق. 27 سپتامبر. گوگل دانشکده

رابین ، متیو. 2002چشم انداز روانشناسی و اقتصاد. بررسی اقتصادی اروپا 46 (4-5): 657 –85. CrossrefGoogle Scholar

Reifman ، Alan S. ، Larrick ، Richard P. ، and Fein ، Steven. 1991. دما و دما در الماس: رابطه گرما در بیس بال لیگ بزرگ. بولتن شخصیت و روانشناسی اجتماعی 17 (5): 580 –85. CrossrefGoogle Scholar

Rilling ، James K. ، Gutman ، David A. ، Zeh ، Thorsten R. ، Pagnoni ، Giuseppe ، Bes ، Gregory S. ، and Kilts ، Clinton D.. 2002مبنای عصبی برای همکاری اجتماعی. نورون 35 (2): 395 - 405 . crossrefgoogle ScholarPubmed

برسن ، جیمز. 2006. وضعیت جنگ: تاریخ مخفی سیا و دولت بوش. نیویورک: مطبوعات آزاد. Google Scholar

ریس ، توماس. 2000"بیایید استدلال کنیم!": اقدام ارتباطی در سیاست جهانی. سازمان بین المللی 54 (1): 1 - 39 . CrossRefGoogle Scholar

Risse ، Thomas و Sikkink ، Kathryn. 1999. جامعه پذیری هنجارهای بین المللی حقوق بشر در شیوه های داخلی: مقدمه. در قدرت حقوق بشر: هنجارهای بین المللی و تغییرات داخلی ، ویرایش شده توسط Risse ، Thomas ، Ropp ، Stephen C. و Sikkink ، Kathryn ، 1 - 38. کمبریج: انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossrefGoogle Scholar

روزن ، استفان پیتر. 2004جنگ و طبیعت انسانی. پرینستون ، N. J.: انتشارات دانشگاه پرینستون. Google Scholar

راس ، اندرو A. G. 2006. ورود از سرما: سازه گرایی و احساسات. مجله اروپایی روابط بین الملل 12 (2): 197 - 222 . CrossrefGoogle Scholar

شلینگ ، توماس سی. 1960. استراتژی درگیری. کمبریج ، ماساچوست: انتشارات دانشگاه هاروارد. Google Scholar

شلینگ ، توماس سی 2006. شصت سال حیرت انگیز: میراث هیروشیما. بررسی اقتصادی آمریکا 96 (4): 929 - 37. CrossrefGoogle Scholar

Searle ، John R. 1998. ذهن ، زبان و جامعه: فلسفه در دنیای واقعی. نیویورک: کتابهای اساسی. Google Scholar

شفیر، الدار و لبوف، رابین ا. 2002 . عقلانیت. بررسی سالانه روانشناسی 53 : 491 – 517 . CrossRefGoogle ScholarPubMed

شانون، وان پی، و دنیس، مایکل. 2007 . اسلام ستیزه جو و مبارزه بیهوده برای آبرو . مطالعات امنیتی 16 ( 2 ): 287 - 317 . CrossRefGoogle Scholar

شیو، بابا، لوونشتاین، جورج، بچارا، آنتوان، داماسیو، هانا و داماسیو، آنتونیو آر. 2005 . رفتار سرمایه گذاری و جنبه منفی احساسات. علوم روانشناسی 16 ( 6 ): 43 5-39. Google ScholarPubMed

اسلوویچ، پل، فینوکان، ملیسا ال.، پیترز، الن، و مک گرگور، دونالد جی. 2004 . ریسک به‌عنوان تحلیل و ریسک به‌عنوان احساسات: برخی از افکار درباره تأثیر، دلیل، ریسک و عقلانیت. تجزیه و تحلیل ریسک 24 (2): 311 –22. CrossRefGoogle ScholarPubMed

اسمیت، کریگ آ. و لازاروس، ریچارد اس. 1993 . مولفه های ارزیابی، مضامین اصلی رابطه ای و احساسات. شناخت و احساس 7 ( 3-4 ): 23 3-69. CrossRefGoogle Scholar

Solomon, Robert C. 2000. فلسفه احساسات. در کتابچه راهنمای احساسات، ویرایش شده توسط لوئیس، مایکل و هاویلند جونز، ژانت ام.، 3 تا 15. ویرایش 2d. نیویورک: Guilford Press. Google Scholar

Tetlock, Philip E. 2005. قضاوت سیاسی کارشناس: چقدر خوب است؟چگونه می توانیم بدانیم؟پرینستون، نیوجرسی: انتشارات دانشگاه پرینستون. Google Scholar

ترنر، جاناتان اچ، و استتس، جان ای. 2005 . جامعه شناسی احساسات. کمبریج : انتشارات دانشگاه کمبریج . CrossRefGoogle Scholar

تایلر، تام آر، بوکمن، رابرت جی، اسمیت، هدر جی، و هوو، یوئن جی. 1997 . عدالت اجتماعی در یک جامعه متنوعBoulder، Colo.: Westview. Google Scholar

سنای آمریکا2006 . انتخاب کمیته اطلاعاتیافته‌های پس از جنگ در مورد برنامه‌های کشتار جمعی و پیوندهای عراق با تروریسم و نحوه مقایسه آنها با ارزیابی‌های قبل از جنگ. 109th Cong., 2nd Sess., 8 سپتامبر 2006. Google Scholar

Verdejo-García، A.، Pérez-García، M.، و Bechara، A. 2006 . هیجان، تصمیم گیری و وابستگی به مواد: یک مدل نشانگر جسمی اعتیاد. نوروفارماکولوژی کنونی 4 ( 1 ): 17 - 31 . CrossRefGoogle Scholar

Volkan , Vamik D. 1985 . نیاز به داشتن دشمنان و متحدان: رویکرد توسعه ای. روانشناسی سیاسی 6 ( 2 ): 21 9-47. CrossRefGoogle Scholar

Walt , Stephen M. 1999 . سختگیری یا ریگور مورتیس؟انتخاب منطقی و مطالعات امنیتی. امنیت بین المللی 23 ( 4 ): 5 – 48 . CrossRefGoogle Scholar

هفته ها ، جسیکا L. 2008. هزینه مخاطبان استبدادی: نوع رژیم و حل سیگنالینگ. سازمان بین المللی 62 (1): 35 - 64 . CrossrefGoogle Scholar

Westen ، Drew ، Blagov ، Pavel S. ، Harenski ، Keith ، Kilts ، Clint و Hamann ، Stephan. 2006. پایه های عصبی استدلال با انگیزه: یک مطالعه fMRI از محدودیت های عاطفی بر قضاوت سیاسی حزبی در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2004. مجله علوم اعصاب شناختی 18 (11): 1947 - 58. CrossrefGoogle ScholarPubmed

ویلر ، مارک. 2007. مناطق مختلف مغز به اعتقاد ، کفر پاسخ می دهد. اتاق خبر UC ، دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس. 11 دسامبر. موجود در ⟨http: //www.universityofcalifoia. edu/news/article/16988⟩. دسترسی به 7 اکتبر 2009. Google Scholar

وودز ، کوین م. 2006. پروژه چشم اندازهای عراقی: نمای عملیات آزادی عراق از رهبری ارشد صدام. Norfolk ، Va.: فرماندهی نیروهای مشترک ایالات متحده ، مرکز مشترک برای تجزیه و تحلیل عملیاتی. Google Scholar

Zajonc ، Robert B. 1980. احساس و تفکر: ترجیحات نیازی به استنتاج ندارند. روانشناس آمریکایی 35 (2): 151 - 75. CrossrefGoogle Scholar

Zajonc ، Robert B. 1998. احساسات. در کتابچه روانشناسی اجتماعی ، ویرایش شده توسط گیلبرت ، دانیل تی. ، فیسکه ، سوزان تی. ، و لیندزی ، گاردنر ، 591 - 632. چاپ چهارم. جلد2. نیویورک: انتشارات دانشگاه آکسفورد. Google Scholar

زاژونک ، رابرت بی. ، مورفی ، شیلا تی. ، و اینگلهارت ، ماریتا. 1989. احساس و ایجاد صورت: پیامدهای تئوری عروقی احساسات. بررسی روانشناختی 96 (3): 395 - 416 . CrossrefGoogle ScholarPubmed

ذکر شده توسط

236

این مقاله توسط انتشارات زیر ذکر شده است. این لیست بر اساس داده های ارائه شده توسط CrossRef تولید می شود.

Brigg ، Morgan and Bleiker ، Roland 2010. روابط بین الملل خودکار: کاوش در خود به عنوان منبع دانش. مرور مطالعات بین المللی ، جلد. 36 ، مسئله3 ، ص. 779

میشل ، تورستن 2011. عمد و تبلیغ ذهن. جامعه شناسی سیاسی بین المللی ، جلد. 5 ، مسئله1 ، ص. 91

Duelfer ، Charles A. and Dyson ، Stephen Benedict 2011. سوء برداشت مزمن و درگیری بین المللی: تجربه ایالات متحده و عراق. امنیت بین المللی ، جلد. 36 ، مسئله1 ، ص. 73

جفری ، رنه 2011. دلیل ، احساسات و مشکل فقر جهان: نظریه احساسات اخلاقی و اخلاق بین المللی. نظریه بین المللی ، جلد. 3 ، مسئله1 ، ص. 143

Sasley ، Brent E. 2011. عواطف نظریه پردازی 1. بررسی مطالعات بین المللی ، جلد. 13 ، مسئله3 ، ص. 452

مک کورت ، دیوید م. 2011. نقش آفرینی و تأیید هویت در سیاست بین الملل: دوباره انگلستان از فالکلندز ، 1982. مرور مطالعات بین المللی ، جلد. 37 ، مسئله. 4 ، ص. 1599

گرگ ، راینهارد 2011. احترام و بی احترامی در سیاست بین المللی: اهمیت شناخت وضعیت. نظریه بین المللی ، جلد. 3 ، مسئله1 ، ص. 105

Kustermans ، Jorg and Ringmar ، Erik 2011. مدرنیته ، کسالت و جنگ: یک مقاله پیشنهادی. مرور مطالعات بین المللی ، جلد. 37 ، مسئله. 4 ، ص. 1775

Flanik ، William 2011. "آوردن FPA به خانه:" شناخت ، ساختگرایی و استعاره مفهومی. تجزیه و تحلیل سیاست خارجی ، جلد. 7 ، مسئله4 ، ص. 423

Wolfe ، S. E. 2012. شناخت آب و نقشه برداری عاطفی شناختی: شناسایی خوشه های اولویت در یک جامعه با بهره وری آب کانادا. مدیریت منابع آب ، جلد. 26 ، مسئله10 ، ص. 2991

Widmaier ، Wesley W. and Park ، Susan 2012. تفاوت های فراتر از نظریه: رویکردهای ساختاری ، استراتژیک و احساساتی برای تغییر هنجاری. چشم انداز مطالعات بین المللی ، جلد. 13 ، مسئله2 ، ص. 123

Acuff ، Jonathan M. 2012. تماشای و فضای در ایجاد سیاست های پیش نمایش و مدرن: به سمت یک هستی شناسی مختلط از هویت جمعی 1. جامعه شناسی سیاسی بین المللی ، جلد. 6 ، مسئله2 ، ص. 132

کارلسون ، جان دی 2012. نظریه و کاربرد "نسل" در روابط بین الملل و سیاست. پ. 203

هال ، تاد و یاری-میلو ، کرن 2012. لمس شخصی: برداشت های رهبران ، سیگنالینگ پرهزینه و ارزیابی صداقت در امور بین الملل. فصلنامه مطالعات بین المللی ، جلد. 56 ، مسئله. 3 ، ص. 560

Kertzer ، Joshua D. and McGraw ، Kathleen M. 2012. واقع گرایی مردمی: آزمایش ریزگردها از رئالیسم در شهروندان عادی 1. فصلنامه مطالعات بین المللی ، جلد. 56 ، مسئله. 2 ، ص. 245

سلیمان ، TY 2012. طبیعت انسانی و محدودیت های خود: هانس مورگنتائو در مورد عشق و قدرت 1. بررسی مطالعات بین المللی ، جلد. 14 ، مسئله2 ، ص. 201.

تیلر ، توبیاس 2012. آیا اتحادیه اروپا نیاز به تبدیل شدن به یک جامعه دارد؟*. JCMS: مجله مطالعات بازار مشترک ، جلد. 50 ، مسئله5 ، ص. 783

Acuff ، Jonathan M. 2012. نظریه و کاربرد "نسل" در روابط بین الملل و سیاست. پ. 177

سلیمان ، TY 2012. "من عصبانی نبودم ، زیرا نمی توانستم باور کنم که این اتفاق می افتد": تأثیر و گفتمان در پاسخ به 11 سپتامبر. مرور مطالعات بین المللی ، جلد. 38 ، مسئله. 4 ، ص. 907

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 25 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:14

با استفاده از Cloud Prisma® می توانید میزبان ، ظروف و برنامه های بدون سرور را در طول چرخه کامل برنامه کاربردی ایمن کنید.

Cloud Workload Protection Platform Hero Front Image

Cloud Workload Protection Platform Hero Back Image

Cloud Workload Protection Platform Hero Front Image Cloud Workload Protection Platform Hero Back Image

برنامه های بومی Cloud به طور فزاینده ای در بین معماری های VM ، میزبان ، ظروف ، Kubeetes® و بدون سرور توزیع می شوند. الزامات امنیتی منحصر به فرد برای هر یک باعث محافظت مداوم از بار کاری می شود.

گزارش گارتنر را در مورد سیستم عامل های محافظت از بار کار ابر بخوانید.

محیط ها به طور مداوم در حال تحول هستند

با استفاده از تیم های DevOps که به صورت هفتگی یا حتی روزانه ، محیط های ابری عمومی و خصوصی به طور مداوم در حال تغییر هستند. تیم های امنیتی تلاش می کنند بدون کند کردن سرعت آزادی ، کنترل این استقرار ها را به دست آورند.

تغییر به میکروسرویس به معنای اشخاص بیشتر برای تأمین امنیت است

تیم های DevOps و زیرساخت در حال استفاده از ترکیبی از ظروف ، Kubeetes و توابع بدون سرور برای اجرای برنامه های بومی Cloud هستند. این تنوع به همراه یک ردپای ابری روزافزون ، منجر به تعداد بسیار بیشتری از نهادها برای محافظت می شود.

معماری های متنوع ، دید و مانع محافظت را محدود می کنند

شرکت ها از ترکیبات گسترده ای از ابرهای دولتی و خصوصی ، خدمات ابری و معماری های کاربردی استفاده می کنند. این محیط های پیچیده باعث ایجاد نقاط کور و چالش های محافظت برای تیم های امنیتی بیش از حد می شوند.

Prisma Cloud یک رهبر CWS را در Wave Forrester ™ نامگذاری کرد.

میزبان ها ، ظروف و سرور ایمن در محیط های ترکیبی و چند ابر ایمن

Prisma Cloud یک راه حل جامع محافظت از بار ابری است که محافظت از انعطاف پذیر را برای ایمن سازی VMS Cloud ، ظروف و برنامه های Kubeetes ، عملکردهای بدون سرور و پیشنهادات کانتینر شده مانند کارهای Fargate ارائه می دهد. با استفاده از Prisma Cloud ، DevOps و تیم های زیرساخت ابری می توانند معماری را که متناسب با نیازهای آنها است ، بدون نگرانی در مورد امنیت با چرخه های آزادی یا محافظت از انواع پشته های فناوری ، اتخاذ کنند.

 • پشتیبانی از ابرهای عمومی و خصوصی
 • اسکن بدون عامل انعطاف پذیر و محافظت مبتنی بر عامل
 • امنیت در طول چرخه عمر برنامه یکپارچه شده است

رویکرد ما به محافظت از بار کاری ابر

مدیریت آسیب پذیری

تضمین برنامه های کاربردی Cloud بومی نیاز به یک دیدگاه جامع در مورد آسیب پذیری ها در طول چرخه عمر برنامه دارد. Prisma Cloud یک دیدگاه متمرکز را برای کمک به اولویت بندی خطرات در زمان واقعی در محیط های عمومی ابر ، ابر خصوصی و محیط های داخلی برای هر میزبان ، کانتینر و عملکرد بدون سرور ارائه می دهد.

ریسک را از یک UI واحد مدیریت کنید

ریسک را در سراسر سیستم عامل میزبان ، تصاویر کانتینر و عملکردهای بدون سرور با امتیاز دهی خطر هوشمند اولویت بندی کنید.

با راهنمایی اصلاح به وضعیت آسیب پذیری مراجعه کنید

مشاهده هر CVE با جزئیات و اطلاعات به روز فروشنده ، پشتیبانی از تمام فناوری های بومی ابر.

در مورد آسیب پذیری ها در محیط ها هشدار دهید یا از آن جلوگیری کنید

خط مشی های دقیقی را برای هشدار یا جلوگیری از اجرای اجزای آسیب پذیر در محیط های خود تنظیم کنید.

امنیت را در خط لوله CI/CD خود ادغام کنید

به طور مداوم ثبت نام های کانتینر را کنترل کنید و همچنین به صراحت تصاویر ، ثبت ها و مخازن قابل اعتماد را تعریف کنید.

داده ها را با سیستم های موجود خود ادغام کنید

هشدارهای آسیب پذیری را در نقاط پایانی مشترک ، از جمله JIRA® ، SLACK® ، PagerDuty® ، Splunk® ، Cortex® XSOAR ™ ، ServiceNow® و موارد دیگر ادغام کنید.

Vulnerability management

انطباق

برنامه های بومی Cloud برای به دست آوردن دید در وضعیت انطباق و حفظ انطباق برای زیرساخت های پویا و زودگذر ، نیاز به کنترل های هدفمند دارند. Prisma Cloud دیدگاه های واقعی و تاریخی را به وضعیت انطباق برای میزبان ، ظروف و عملکردهای بدون سرور ارائه می دهد.

از یک راه حل واحد پیروی کنید

به طور مرکزی وضعیت انطباق را با یک داشبورد منفرد کنترل می کند که میزبان ، ظروف و عملکردهای بدون سرور و همچنین Kubeetes و Istio® را در بر می گیرد.

برای برنامه های بومی Cloud از 400+ قابل تنظیم استفاده کنید

چارچوب های پیشرو ، از جمله PCI DSS ، HIPAA ، GDPR و NIST SP 800-190 را با الگوهای انطباق از پیش ساخته شده پوشش دهید.

معیارهای CIS اهرم:

بررسی ها را بر اساس معیارهای CIS ، با پوشش تأیید شده برای معیارهای AWS® ، Docker® ، Kubeetes و Linux CIS پیاده سازی یا سفارشی کنید.

اطمینان از اعتماد تصویر

از تصاویر قابل اعتماد استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که اجزای برنامه فقط از منابع مجاز سرچشمه می گیرند.

انطباق را در چرخه عمر برنامه ادغام کنید

بررسی های مربوط به انطباق را به عنوان بخشی از چرخه کامل برنامه کاربردی اضافه کنید تا در مورد یا جلوگیری از انجام اشتباه در برنامه های کاربردی خود ، هشدار دهید.

Compliance

امنیت CI/CD

برای تأمین برنامه های بومی Cloud ، امنیت باید قبل از استقرار مورد بررسی قرار گیرد و در طول چرخه عمر برنامه ادغام شود. شما می توانید این تلاش ها را با یک بستر تلفیقی که ادغام اسکن آسیب پذیری است و بررسی ها را در گردش کار CI/CD سخت می کند ، مقیاس کنید.

از تمام مؤلفه های برنامه خود پشتیبانی کنید

مخازن git ، تصاویر کانتینر ، عملکردهای بدون سرور را اسکن کنید.

با گردش کار DevOps ادغام شوید

با هر راه حل ادغام مداوم (CI) مانند جنکینز ، Circleci ، AWS CodeBuild ، Azure DevOps ، Google Cloud Build و موارد دیگر ادغام شوید.

ریسک را از داشبوردهای مرکزی اولویت بندی کنید

اطلاعات آسیب پذیری و نتایج مربوط به انطباق را مشاهده کنید و اطلاعات مربوط به فروشنده را در ساخت ، استقرار و اجرای آن برطرف کنید.

اسکن سطح منجر به ابزار توسعه و داشبوردهای مرکزی می شود

نتایج و جزئیات اسکن را هم در منبع آنها و هم با نمای جمع مشاهده کنید.

سیاست های امنیتی را برای جلوگیری از حرکت به جلو در خطوط لوله اجرا کنید

دقیقاً آنچه را که از طریق خط لوله توسعه با سیاستهای متمرکز در کل چرخه عمر برنامه پیشرفت می کند ، کنترل کنید.

 CI/CD security

دفاع از زمان اجرا

برنامه های کاربردی بومی ابر به صورت پویا مقیاس ، نیاز به یک رویکرد مدرن و خودکار برای محافظت دارد که مانع از فعالیت ها و تهدیدهای ناخواسته می شود. با استفاده از Prisma Cloud ، اطمینان حاصل کنید که میزبان ها ، ظروف و برنامه های بدون سرور ایمن هستند-خواه روی ابرهای عمومی ، ابرهای خصوصی یا در محل کار اجرا کنید.

محافظت را با یک عامل واحد متحد کنید

همه آنها را از یک راه حل واحد ایمن کنید - Prisma Cloud از میزبان لینوکس و ویندوز ، ظروف و Kubeetes و همچنین فناوری های نوظهور مانند PAAS و Serverless پشتیبانی می کند.

امنیت را بدون تلاش دستی بدون نیاز به خودکار کنید

برای دستیابی به امنیت در مقیاس شرکت ، خط مشی های پایه را در سراسر فرآیند ، سیستم فایل و فعالیت شبکه خودکار کنید.

پزشکی قانونی دقیق هر حادثه حسابرسی یا امنیتی را ضبط کنید

به طور خودکار و ایمن جزئیات پزشکی قانونی را در یک نمای جدول زمانی قدرتمند جمع کنید تا پاسخ حادثه را فعال کنید. شما می توانید داده ها را در Prisma Cloud مشاهده کنید یا برای تجزیه و تحلیل عمیق تر آن را به سیستم های دیگر ارسال کنید.

از فعالیت در هر محیطی جلوگیری کنید

سیاست های زمان اجرا را از یک کنسول متمرکز مدیریت کنید تا اطمینان حاصل شود که امنیت همیشه به عنوان بخشی از هر استقرار وجود دارد.

تیم های SOC خود را با داده های غنی از زمینه فعال کنید

با نقشه برداری از حوادث به چارچوب MITER ATT & CK ، همراه با پزشکی قانونی دقیق و ابرداده های غنی ، چالش های تیم های SOC را در شناسایی و ردیابی تهدیدهای مربوط به بارهای کاربردی ابر بومی از بین می برد.

Runtime defense

کنترل دسترسی کانتینر

برنامه های مدرن برای محافظت از کل پشته برنامه به امنیت عمیق و یکپارچه نیاز دارند. با استفاده از Cloud Prisma ، سازمان ها می توانند از امنیت بهینه شده برای معماری های بومی ابر استفاده کنند.

کنترل فعالیت های Docker را بدست آورید

قوانین حاکم بر پیکربندی های Docker ، ظروف ، تصاویر ، گره ها ، افزونه ها ، خدمات و موارد دیگر را مدیریت کنید تا اطمینان حاصل کنید که محیط شما در انتخاب شما اجرا می شود.

اسرار ظروف خود را مدیریت کنید

از ادغام با ابزارهای مدیریت اسرار ، مانند Cyberark و Hashicorp استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که اسرار شما به درستی مدیریت و ایمن شده است.

ممیزی های Kubeetes را ضبط کنید

هدف امنیتی برای پشته های فناوری بومی Cloud را مستقر کنید. Prisma Cloud برای شناسایی رویدادها برای هشدار دادن ، داده های حسابرسی Kubeetes را برای شناسایی وقایع برای هشدار می گذارد.

استقرار ایمن با نماینده سیاست باز

قوانین صنایع دستی در زبان سیاست Rego برای به دست آوردن کنترل بر هر استقرار.

مشاهده نتایج حسابرسی در یک داشبورد واحد

سطح هشدارها و فعالیتهای حسابرسی را در یک صفحه شیشه ای برای تجزیه و تحلیل سطح می کند.

Access control

تجزیه و تحلیل تصویر جعبه ماسه

تصاویر کانتینر را با خیال راحت بکشید و اجرا کنید که احتمالاً شامل بسته های منسوخ ، آسیب پذیر و بدافزار تعبیه شده از مخازن خارجی است. با استفاده از ماسهبازی تجزیه و تحلیل تصویر ، می توانید خطرات را در معرض خطر قرار داده و وابستگی های مشکوک را که در اعماق زنجیره تأمین نرم افزار خود دفن شده است ، شناسایی کنید که در غیر این صورت با تجزیه و تحلیل استاتیک از دست می رود.

ضبط مشخصات دقیق زمان ظروف را ضبط کنید

با جمع آوری فرآیندها ، شبکه سازی و رویدادهای سیستم فایل که در حالی که ظرف در جعبه ماسه ای کار می کرد ، تصاویر را در یک ماشین مجازی ماسهبازی اسکن کنید. این رویدادها برای نمای کلی از رفتار کانتینر در زمان اجرا نمایش داده می شوند.

خطر یک تصویر را ارزیابی کنید

اسکن برای رفتار ظروف مشکوک و غیر عادی مانند بدافزار ، رمزنگاری ها ، اسکن پورت ، اصلاح باینری یا ماژول هسته.

تجزیه و تحلیل پویا را در گردش کار خود بگنجانید

امنیت کانتینر شیفت با ادغام ماسهبازی تجزیه و تحلیل تصویر در گردش کار CI/CD.

Image Analysis Sandbox

تصاویر قابل اعتماد

همه تصاویر کانتینر به طور برابر ایجاد نمی شوند. در حالی که کشیدن تصاویر از مخازن خارجی عملی است ، اما شما را در برابر یکی از رایج ترین سناریوهای پرخطر آسیب پذیر می کند: این تصاویر ممکن است حاوی بسته های منسوخ و آسیب پذیر باشد و می تواند حاوی بدافزار تعبیه شده باشد. تصاویر قابل اعتماد یک کنترل امنیتی است که به شما امکان می دهد با سیاستی اعلام کنید که ثبت نام ها ، مخازن و تصاویری که به آنها اعتماد دارید ، و همچنین نحوه پاسخگویی هنگام شروع تصاویر غیرقابل اعتماد در محیط شما.

اقدامات متقابل کلیدی را برای خطرات عمده کانتینر فعال کنید

تعریف کنید که کدام تصاویر مجاز به اجرای در محیط شما هستند. ثبت ها ، مخازن و تصاویر را که قابل اعتماد تلقی می شوند ، مشخص کنید. اگر یک تصویر غیرقابل اعتماد اجرا شود ، Prisma Cloud حسابرسی صادر می کند ، هشدار را بالا می برد و به صورت اختیاری ظرف را از اجرای آن باز می کند.

اعتماد ایجاد کنید

اعتماد را بر اساس نقطه مبدا (رجیستری یا مخزن) یا لایه پایه ایجاد کنید. منشأ همه ظروف موجود در میزبان را کنترل کنید.

Trusted Images

کنترل انعطاف پذیر

بارها و برنامه های کار ابر دائماً تکامل می یابد. سازمان ها برای اطمینان از محافظت از کل پشته ، به کنترل های چابک و یکپارچه نیاز دارند. فقط Prisma Cloud انعطاف پذیری را برای استفاده از محافظت های بدون عامل و مبتنی بر عامل متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد.

اسکن بدون عامل برای دید آسان

بدون استفاده از قابلیت های پیشگیری یا مسدود کننده ، دید سریع کسب کنید. اسکن بدون عامل ارزیابی های سریع از خطر ، از جمله CVE های شناخته شده ، غلط های نادرست و سایر موضوعات امنیتی را ارائه می دهد.

محافظت مبتنی بر عامل برای بینش عمیق

یک چارچوب عامل یکپارچه از دفاع در عمق برای تأمین برنامه های بومی ابر پشتیبانی می کند. حفاظت مبتنی بر عامل ، دیدگاه پزشکی قانونی و سیاستهای پیشگیرانه را برای جلوگیری از فعالیت مشکوک و متوقف کردن فعالیت های مشکوک فراهم می کند.

یک داشبورد و یک موتور خط مشی برای هر دو رویکرد

Prisma Cloud تنها راه حل صنعت برای ارائه امنیت بدون عامل و عامل مبتنی بر عامل است که همه از یک مکان واحد اداره می شوند.< SPAN> بارهای کاری ابر و برنامه ها به طور مداوم تکامل می یابد. سازمان ها برای اطمینان از محافظت از کل پشته ، به کنترل های چابک و یکپارچه نیاز دارند. فقط Prisma Cloud انعطاف پذیری را برای استفاده از محافظت های بدون عامل و مبتنی بر عامل متناسب با نیازهای شما ارائه می دهد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 44 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 20:01

در

تجارت در سهام عدالت یک فرایند مالی است که در آن بدهی سود سهامداران یک شرکت را تولید می کند. تجارت در سهام عدالت هنگامی اتفاق می افتد که یک شرکت با استفاده از اوراق قرضه ، وام ، اوراق قرضه یا سهام ترجیحی ، بدهی جدیدی را متحمل شود. شرکت سپس از این وجوه برای به دست آوردن دارایی استفاده می کند که بازده هایی را ایجاد می کند که بزرگتر از علاقه بدهی جدید است. از طرف دیگر ، تجارت با سهام به نام اهرم مالی. اگر به شرکت کمک کند تا سود خود را تولید کند و نتیجه بیشتری را برای سهامداران در سرمایه گذاری خود بدست آورد ، این یک موفقیت محسوب می شود. شرکت ها معمولاً برای افزایش درآمد هر سهم از این طریق استفاده می کنند.

"تجارت در سهام عدالت" به این دلیل خوانده می شود زیرا این شرکت مبلغ وام خود را از طلبکاران بر اساس قدرت سهام خود دریافت می کند. شرکت ها معمولاً با استفاده از سهام خود ، وجوه را با شرایط مطلوب وام می گیرند. اگر مبلغ وام گرفته شده در مقایسه با سهام شرکت بزرگ باشد ، به عنوان "تجارت با سهام نازک" طبقه بندی می شود. "وقتی مبلغ وام گرفته شده متوسط باشد ، شرکت" تجارت با سهام ضخیم "است.

مزایای تجارت در سهام

تجارت در سهام دو مزیت یک شرکت را ارائه می دهد

What is Trading on Equity?

درآمد پیشرفته: با وام گرفتن وجوه لازم ، این شرکت با به دست آوردن دارایی های جدید ، خود را برای کسب درآمد بیشتر می کند.

درمان مالیاتی مطلوب است - صندوق های وام گرفته شده هزینه بهره ای دارند که کسر مالیات است. بنابراین ، شرکت وام باید مالیات کمتری بپردازد. بنابراین ، اساساً ، بدهی جدید منجر به کاهش هزینه کل وام گیرنده می شود.

معایب

تجارت در سهام مجموعه ای از عوامل خطر خاص خود را دارد. در صورت عدم پرداخت هزینه بهره توسط تجارت ، ممکن است منجر به خسارات بیشتر شود. باید توجه داشته باشید که چنین وام هایی می تواند باعث ایجاد موقعیت های پرخطر برای یک تجارت شود که این بستگی به مبلغ وام گرفته شده برای تأمین مالی عملیات آن دارد.

اگر افزایش غیر منتظره نرخ بهره وجود داشته باشد ، می تواند ضرر ایجاد کند زیرا بار مالی بهره برای شرکت افزایش می یابد. بنابراین ، در حالی که تجارت در سهام ، نوید بازده بالقوه افزایش یافته را در اختیار دارد ، همچنین خطر واقعی ورشکستگی وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

چه زمانی می توانید آن را یک موفقیت در نظر بگیرید؟

تجارت در مورد حقوق صاحبان سهام احتمالاً در موارد زیر سودآور خواهد بود-

 1. هنگامی که شرکتی که به خوبی تهاجمی به این معنی است ، تأمین مالی می کند
 2. ماهیت تجارت شرکت سوداگرانه نیست
 3. این شرکت سود و فروش دارد که هم منظم و هم پایدار است

به دلیل نکات فوق ، مربوط به ابزار عمومی است که اغلب از این مفهوم تأمین مالی استفاده می کنند. این سازمان ها نقدینگی کافی دارند تا وام های در مقیاس بزرگ را فراهم کنند.

نتیجه

تجارت با سهام ممکن است منجر به درآمد ناهموار شود ، بنابراین با افزایش هزینه شناخته شده آنها ، گزینه های سهام را تحت تأثیر قرار می دهد. هنگامی که افزایش درآمد رخ می دهد ، دارندگان گزینه ای هستند که به احتمال زیاد گزینه های خود را پول می گیرند. از آنجا که درآمدها ثابت نشده است ، احتمال اینکه دارنده بازده بالاتری کسب کند بیشتر است.

بنابراین ، به احتمال زیاد مدیران از این گزینه بیشتر از صاحبان استفاده می کنند. با استفاده از این فرآیند ، مدیران این فرصت را دارند که ارزش گزینه های سهام را افزایش دهند. شغلی که توسط یک خانواده اداره می شود ، از طرف دیگر ، از اولویت های اصلی خود امنیت مالی دارد ، بنابراین بعید است که آنها این مسیر را طی کنند.

به عنوان خط آخر ، ما می توانیم تجارت در مورد حقوق صاحبان سهام را نوعی تجارت بدانیم. یک شرکت از حقوق صاحبان سهام خود به عنوان راهی برای به دست آوردن بودجه بیشتر به منظور خرید دارایی های جدید استفاده می کند و از این دارایی های جدید برای پرداخت بدهی خود استفاده می کند.

حساب DEMAT رایگان را باز کنید!

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

به مشتریان 1 CR+ ما بپیوندید

مقالات مرتبط

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

لینک را برای بارگیری برنامه دریافت کنید

شرکت ما از نظر مشتریان فعال در NSE از سال های 2018-19 یکی از بزرگترین خانه بروکینگ خرده فروشی کامل در هند از نظر مشتریان فعال در NSE است. ما یک شرکت خدمات مالی با رهبری فناوری هستیم که خدمات کارگزاری و مشاوره ای ، بودجه حاشیه ، وام علیه سهام را ارائه می دهد. بیشتر بدانید

کارگزاران سهام می توانند اوراق بهادار را به عنوان حاشیه مشتری فقط از طریق تعهد در سیستم سپرده گذاری W. E. F. بپذیرند. 1 سپتامبر 2020.

 • شماره تلفن همراه و شناسه ایمیل خود را با کارگزار سهام/واریز سهام خود به روز کنید و OTP را مستقیماً از واریز در شناسه ایمیل و/یا شماره تلفن همراه خود دریافت کنید تا تعهد ایجاد کنید.
 • 20 ٪ یا "var + elm" را بپردازید که هر کدام بالاتر از حاشیه پیش فرض ارزش معامله برای تجارت در بخش بازار نقدی باشد.
 • سرمایه گذاران ممکن است لطفاً به سؤالات متداول مبادله (سؤالات متداول) صادر شده از مرجع دایره ای NSE/INSP/45191 مورخ 31 ژوئیه 2020 و NSE/insp/45534 مورخ 31 آگوست 2020 و سایر دستورالعمل های صادر شده از هر از گاهی در این رابطه مراجعه کنند.
 • اوراق بهادار/MF/اوراق قرضه خود را در صورتحساب حساب تلفیقی صادر شده توسط NSDL/CDSL هر ماه بررسی کنید.

"از معاملات غیرمجاز در حساب معاملات/DEMAT خود جلوگیری کنید. شماره های تلفن همراه/شناسه ایمیل خود را با کارگزاران سهام/شرکت کننده سپرده گذاری خود به روز کنید. هشدارها/اطلاعات مربوط به معامله خود را دریافت کنید/کلیه بدهی ها و سایر معاملات مهم در حساب تجارت/DEMAT مستقیماً از مبادله/CDSL در پایان روز. به نفع سرمایه گذاران صادر شده است. ""KYC یک بار تمرین است در حالی که در بازارهای اوراق بهادار انجام می شود - هنگامی که KYC از طریق واسطه ثبت شده SEBI (کارگزار ، DP ، صندوق متقابل و غیره) انجام شود ، هنگام نزدیک شدن به واسطه دیگر ، دیگر نیازی به انجام همان فرآیند ندارید.""نیازی به صدور چک توسط سرمایه گذاران در هنگام عضویت در IPO نیست. فقط شماره حساب بانکی را بنویسید و به فرم درخواست وارد شوید تا در صورت تخصیص ، به بانک خود اجازه پرداخت پرداخت را وارد کنید. هیچ نگرانی برای بازپرداخت به عنوان پول در حساب سرمایه گذار باقی مانده است.""ما می دانیم که برخی از مشاوران سرمایه گذاری ممکن است به اعضای عمومی از جمله مشتریان ما نزدیک شوند ، نمایندگی از این که آنها شرکای ما هستند ، یا نشان می دهد که مشاوره سرمایه گذاری آنها بر اساس تحقیقات ما است. لطفاً توجه داشته باشید که ما هیچ شخص ثالثی را برای ارائه هر یک از آنها درگیر نکرده ایمخدمات مشاوره سرمایه گذاری از طرف ما. ما گزارش های تحقیقاتی خود یا داده های شخصی یا مالی مشتریان خود را با اشخاص ثالث به اشتراک نمی گذاریم و هیچ شخصی را مجاز به نمایندگی از ما به هر روشی نکرده ایم. افرادی که بر اساس چنین توصیه هایی سرمایه گذاری می کنندتمام یا بخشی از سرمایه گذاری های خود را به همراه هزینه ای که به چنین افراد بی پروا پرداخت می شود ، از دست دهید. لطفاً در مورد هر تماس تلفنی که ممکن است از افراد نماینده برای چنین مشاوران سرمایه گذاری دریافت کنید ، محتاط باشید. از طریق پیوندهای پست الکترونیکی ، WhatsApp یا پیام کوتاه پرداخت نکنید. لطفاً اطلاعات شخصی یا مالی خود را با هیچ شخص بدون Verificat مناسب به اشتراک نگذاریدیونهمیشه از طریق یک کارگزار ثبت نام شده تجارت کنید. "" "" "" با علاقه عمومی توسط Angel One Limited (که قبلاً با عنوان Angel Broking Limited شناخته می شد) صادر شده و دارای دفتر ثبت شده خود در 601 ، طبقه ششم ، ستاره Ackruti ، Central Road ، Midc ، Andheri East ، Mumbai - 400093، تلفن: +91 22 4000 3600 ، نمابر: + 91 22 2835 8811. "

سرمایه گذاری در بازار اوراق بهادار منوط به ریسک بازار است ، قبل از سرمایه گذاری تمام اسناد مرتبط را با دقت بخوانید. ما فقط برای اهداف تجاری مشروع ، برای تماس با شما و ارائه اطلاعات و آخرین به روزرسانی های مربوط به محصولات و خدمات ما ، جمع آوری ، حفظ و استفاده از اطلاعات تماس شما را برای اهداف تجاری مشروعیت جمع آوری ، حفظ و استفاده می کنیم. ما اطلاعات تماس شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم یا اجاره نمی دهیم. لطفاً توجه داشته باشید که با ارسال جزئیات فوق الذکر ، شما به ما اجازه می دهید حتی اگر ممکن است تحت DND ثبت نام کنید ، با شما تماس بگیریم. ما برای مدت 12 ماه با شما تماس خواهیم گرفت. Angel One Limited (که قبلاً به عنوان Angel Broking Limited شناخته می شد) ، دفتر ثبت شده: 601 ، طبقه 6 ، ستاره Ackruti ، جاده مرکزی ، MIDC ، Andheri East ، Mumbai - 400093. تلفن: 080-47480048. CIN: L67120MH1996PLC101709 ، SEBI Regn. شماره: INZ000161534-BSE Cash/F& O/CD (شناسه عضو: 612) ، NSE Cash/F& O/CD (شناسه عضو: 12798) ، MSEI Cash/F& O/CD (شناسه عضو: 10500) ، مشتقات کالایی MCX (شناسه عضو: 12685) و مشتقات کالاهای NCDEX (شناسه عضو: 220) ، CDSL Regn. شماره: In-DP-384-2018 ، PMS Regn. شماره: INP000001546 ، تحلیلگر تحقیق Sebi Regn. شماره: INH000000164 ، مشاور سرمایه گذاری Sebi Regn. شماره: ina000008172 ، amfi regn. شماره: ARN-77404 ، ثبت نام PFRDA No. 19092018. فقط برای طرح ملی بازنشستگی (NPS) مربوط به شکایت مربوط به [ایمیل محافظت شده] برای مسائل مربوط به حملات سایبری ، با ما تماس بگیرید با شماره +91-8045070444 یا از طریق ایمیل [ایمیل محافظت شده] با ما تماس بگیرید.

حق چاپ - کلیه حقوق محفوظ است

حساب DEMAT رایگان را باز کنید!

از کارگزاری صفر در تحویل سهام لذت ببرید

به مشتریان 1 CR+ ما بپیوندید

از تحویل سهام رایگان برای طول عمر لذت ببرید

100 ٪ رایگان را باز کنید* DEMAT & TRADING A/C اکنون!

حداقل هزینه کارگزاری

0 ₹ کارگزاری در سرمایه گذاری سهام و 0 AMC برای سال اول مسطح.

با ARQ Prime ، یک موتور سرمایه گذاری مبتنی بر قاعده تصمیمات هوشمندانه بگیرید

تجارت یا سرمایه گذاری در هر نقطه ، در هر زمان با برنامه یا سیستم عامل های وب ما

سفر سرمایه گذاری خود را با ما ، سریعترین شرکت FinTech در حال رشد هند

با اقدام ، من با T& C و سیاست حفظ حریم خصوصی موافقم.

آیا از قبل حساب دارید؟وارد شدن

حق چاپ - کلیه حقوق محفوظ است

ما فقط برای اهداف تجاری مشروع ، برای تماس با شما و ارائه اطلاعات و آخرین به روزرسانی های مربوط به محصولات و خدمات ما ، جمع آوری ، حفظ و استفاده از اطلاعات تماس شما را برای اهداف تجاری مشروعیت جمع آوری ، حفظ و استفاده می کنیم. ما اطلاعات تماس شما را به اشخاص ثالث نمی فروشیم یا اجاره نمی دهیم.

لطفاً توجه داشته باشید که با ارسال جزئیات فوق ، شما به ما اجازه می دهید تا با شما تماس بگیریم/پیامک می کنیم حتی اگر ممکن است تحت DND ثبت نام کنید. ما برای مدت 12 ماه با شما تماس خواهیم گرفت. کارگزاری از محدودیت های تجویز شده SEBI تجاوز نمی کند ، سیاست حفظ حریم خصوصی در مورد شکایات مربوط به طرح کارگزاری فوق الذکر در سکوی مبادله سرگرم نمی شود.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 43 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 19:35

پس از افزایش نرخ تاریخی فدرال رزرو چهارشنبه ، آمریکایی ها شروع به دیدن هزینه های وام بالاتر می کنند.

هربار که فدرال رزرو نرخ را افزایش می دهد ، وام گرفتن گران تر می شود. این بدان معناست که هزینه های بیشتر برای وام ، خطوط اعتباری در خانه ، کارت های اعتباری ، بدهی دانشجویی و وام های اتومبیل. وام های تجاری نیز برای شرکت های بزرگ و کوچک ، قیمت بیشتری کسب می کنند.

برای اکثر آمریکایی ها ، ملموس ترین روش این کار با وام مسکن است ، جایی که انتظارات افزایش نرخ در حال حاضر نرخ ها را بالا برده است: یک وام مسکن با نرخ ثابت 30 ساله به طور متوسط 5. 1 ٪ در هفته منتهی به 28 آوریل ، به شدت از زیر 3٪ در ماه نوامبر.

نرخ وام مسکن بالاتر باعث می شود که قیمت خانه که در طول بیماری همه گیر افزایش یافته است ، هزینه های خانه را سخت تر کند. این تقاضای ضعیف می تواند قیمت خانه را خنک کند.

از طرف دیگر ، نشستن پول نقد در حساب های بانکی سرانجام چیزی کسب می کند (البته زیاد نیست).

برای پس انداز ، پولی که در پس انداز ، گواهی سپرده (CD) و حساب های بازار پول تقریباً در طول Covid (و برای بیشتر 14 سال گذشته ، برای همین موضوع) تقریباً هیچ چیزی به دست نیاورد. اندازه گیری شده در برابر تورم ، پس اندازان پول خود را از دست داده اند. اما با افزایش نرخ بهره ، این نرخ پس انداز افزایش می یابد. پس انداز دوباره شروع به کسب بهره خواهد کرد.

اما این زمان لازم است تا بازی کند. در بسیاری از موارد ، به ویژه با حساب های سنتی در بانک های بزرگ ، این تأثیر یک شبه احساس نمی شود. و حتی پس از افزایش سرعت ، نرخ پس انداز هنوز هم بسیار پایین خواهد بود - پایین تر از تورم.

هزینه بالای زندگی باعث سردردهای مالی برای میلیون ها آمریکایی می شود و کمی قبل از شروع افزایش نرخ بهره فدرال رزرو ، تورم را از بین می برد. حتی در آن زمان ، تورم همچنان در معرض تحولات جنگ در اوکراین ، آشفتگی زنجیره تأمین و البته Covid خواهد بود. بیشتر بخوانید

داو برای بهترین روز 2 سال بیش از 900 امتیاز افزایش می دهد

از CNN Business 'Nicole Goodkind

بازارهای ایالات متحده در روز چهارشنبه به شدت تجمع کردند و بهترین روز خود را در دو سال ارسال کردند ، پس از آنکه جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، افزایش نرخ نیم امتیاز را اعلام کرد ، اما به سرمایه گذاران اطمینان داد که حتی افزایش نرخ های بزرگتر "چیزی نیست که [فدرال] به طور فعال در نظر می گیرد."

پاول همچنین از کنفرانس مطبوعاتی خود برای اطمینان مکرر آمریکایی ها از اعتماد به نفس خود در اقتصاد ایالات متحده و خنثی کردن ترس های شایع در رکود اقتصادی استفاده کرد.

این هفته بازارها نسبتاً مسطح بوده است زیرا سرمایه گذاران نفس خود را قبل از اعلامیه FOMC نگه داشتند ، به نظر می رسد آه جمعی از امداد آنها سرانجام سهام را به سمت سبز بالا برد.

افزایش نرخ و بالابر بازار متعاقب آن در آوریل بسیار بد است ، جایی که بازارهای ایالات متحده بدترین ماه خود را در سالها داشتند.

DOW 932 بالاتر را بسته و 2. 8 ٪ افزایش یافته است. این بهترین روز شاخص از 9 نوامبر 2020 بود.

S& P 500 3 ٪ افزایش یافته است. این بهترین عملکرد بازار سهام از 18 مه 2020 بود.

NASDAQ با 3. 2 ٪ رشد کرد ، بهترین روز از 24 فوریه 2022 است.

مانچین می گوید تورم - نه سقط جنین - عامل محرک میان مدت خواهد بود. می گوید که او از طریق یادداشت های خود برمی گردد تا ببیند آیا کاواناگ حقیقت را گفته است

از CNN Manu Raju

سناتور جو مانچین اذعان كرد كه برداشت رأی دهندگان از اقتصاد در حال كاهش است و اظهار داشت كه تورم - نه سقط جنین - نیروی محرکه در انتخابات میان دوره ای خواهد بود ، حتی وقتی حزب خود در حال تجمع علیه پیش نویس دیوان عالی فاش شده است كه نشان می دهد روئه علیه وید. ویدبه عنوان یک مسئله تعیین کننده واژگون می شود.

مانچین به CNN گفت: "تورم عامل شماره یک عامل محرک است ... من در حال حاضر به دولت خود اعتقاد دارم که به همه آسیب می رساند."وی افزود: رای دهندگان بیش از هر چیز دیگری نگران کتاب های جیبی خود هستند.

مانچین گفت: "پول را دنبال کنید."

منچین ، که مخالف حقوق سقط جنین است ، به سی ان ان گفت که او در حال مطالعه چگونگی حضور برت کاواناگ در مورد این مسئله است که این دو در سال 2018 ملاقات کردند. مانچین دموکرات تنها سنا بود که به کاواناگ رای داد.

وی گفت: "ما در حال بازگشت به همه چیزهایی هستیم که داریم - با او جلساتی داشتیم - تا دریابیم که او چه گفت و چگونه واقعاً به ما ارائه شده است. من با او گفتگوهای زیادی داشتم. "

مانچین گفت که او نمی داند کاواناگ یا گورسوچ به کنگره دروغ گفته اند. دیروز وی در مصاحبه با CNN از رای خود به کاواناگ دفاع کرد.

منچین از حمایت لایحه ای باریک تر از سقط جنین رد نکرد و اکنون توسط سن کالینز و مورکوفسکی مورد بحث قرار گرفت. وی گفت: "ما به همه چیز نگاه می کنیم."

تجمع بازارها پس از اعلامیه فدرال

CNN Business 'Nicole Goodkind

A trader works, as Federal Reserve Chair Jerome Powell is seen delivering remarks on screens, on the floor of the New York Stock Exchange in New York City on May 4.

یک معامله گر ، به عنوان جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، اظهارات خود را در صفحه نمایش ، در طبقه بورس نیویورک در شهر نیویورک در تاریخ 4 ماه مه مشاهده می کند (Brendan McDermid/رویترز)

بازارهای آمریكا بعد از ظهر چهارشنبه به شدت تجمع كردند ، زیرا جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، از افزایش نرخ نیم امتیاز خبر داد اما به خبرنگاران اطمینان داد كه حتی افزایش نرخ بزرگتر "چیزی نیست كه [فدرال] به طور فعال در نظر گرفته شود".

این هفته بازارها نسبتاً مسطح بوده است زیرا سرمایه گذاران نفس خود را قبل از اعلامیه FOMC نگه داشتند ، به نظر می رسد آه جمعی از امداد آنها سرانجام سهام را به سمت سبز بالا برد.

DOW بعد از ظهر چهارشنبه 903 امتیاز یا 2. 7 ٪ افزایش یافت.

S& P 500 2. 8 ٪ افزایش داشت.

NASDAQ 2. 9 ٪ رشد کرد.

پاول: من کسی نیستم که در مورد تورم مشاوره بدهم

از CNN Business 'David Goldman

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، معمولاً فروتنانه محسوب می شود اما خودآزمایی نیست. او روز چهارشنبه هنگامی که اظهار داشت که چگونه فدرال رزرو چقدر تورم را بالا می برد ، احساس کمی از طرف طنز خود کرد.

 

پاول گفت: "اگر کنگره یا دولت راه هایی برای کمک به تورم داشته باشند ، من آن را تشویق می کنم ، اما من نمی خواهم به توصیه ها یا مواردی از این دست بپردازم.""این واقعاً نقش ما نیست. ما باید در خط خود بمانیم و کار خود را انجام دهیم. وقتی تورم را تحت کنترل قرار می دهیم ، پس شاید بتوانم به افراد دیگر مشاوره بدهم."

 

FED از افزایش نرخ های بزرگتر - افزایش سهام

از CNN Business 'David Goldman

Federal Reserve Chairman Jerome Powell speaks during a news conference in Washington, DC, on May 4.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در 4 ماه مه در یک کنفرانس خبری در واشنگتن دی سی صحبت می کند (جیم واتسون/AFP/گتی تصاویر)

پس از آنكه جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو گفت ، فدرال رزرو در نظر نگرفته است كه افزایش نرخ بزرگتر از افزایش نیمی از امتیاز چهارشنبه باشد ، سهام به شدت افزایش یافت.

 

پاول گفت: "75 افزایش نقطه پایه چیزی نیست که کمیته به طور فعال در نظر گرفته است.""یک حس گسترده در کمیته وجود دارد که 50 افزایش پایه اضافی باید برای جلسات زوج بعدی روی میز باشد."

 

سرمایه گذاران بسیار خوشحال بودند. داو 600 امتیاز یا 1. 8 ٪ افزایش یافت. S& P 500 1. 8 ٪ و NASDAQ 1. 6 ٪ افزایش یافت.

پاول گفت ، پس از بررسی تورم ، فدرال رزرو نرخ پیاده روی را ادامه خواهد داد-اما در سطح چهارم معمولی تر.

پاول گفت: "این طور نیست که ما متوقف شویم.""ما فقط به 25 امتیاز پایه باز می گردیم."

چگونه فدرال رزرو فکر می کند بدون شروع رکود اقتصادی می تواند اقتصاد را کند کند

از CNN Business 'David Goldman

Federal Reserve Chairman Jerome Powell speaks during a news conference in Washington, DC, on May 4.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو ، در 4 ماه مه در یک کنفرانس خبری در واشنگتن دی سی صحبت می کند (جیم واتسون/AFP/گتی تصاویر)

فدرال رزرو به طور هدفمند در تلاش است تا اقتصاد را کاهش دهد تا تورم را کنترل کند. اما برخی از اقتصاددانان نگران این هستند که بانک مرکزی خیلی دیر به بازی رسیده باشد و اکنون خیلی سریع عمل می کند تا این امر را به خطر بیندازد که خطر ارسال اقتصاد آمریکا را به رکود اقتصادی می رساند.

جروم پاول ، رئیس فدرال رزرو گفت که این کار آسان نخواهد بود ، اما فدرال رزرو فکر می کند می تواند از این سناریو جلوگیری کند.

دلیل این امر این است که آمریکا در حال حاضر تعداد زیادی از شغلی را از نظر تاریخی دارد. پاول گفت ، این نشان می دهد که تقاضا برای استخدام های جدید می تواند سقوط کند ، قبل از اینکه کارگران اخراج شوند.

بازار کار بسیار قوی و نزدیک به رکود نیست. همچنین هزینه های مصرف کننده قوی است و مشاغل از نظر مالی خوبی دارند.

"در اصل ، به نظر می رسد که با تعدیل تقاضا ، ما می توانیم جای خالی ها را ببینیم ، و در نتیجه ، آنها می توانند نسبتاً قابل توجهی پایین بیایند ، و فکر می کنم عرضه و تقاضا را نزدیک تر از حداقل آنها قرار می دهد ،ما فرصتی برای پایین آمدن ، به دست آوردن تورم ، دستمزد و کاهش تورم ، بدون نیاز به کند شدن اقتصاد و داشتن رکود اقتصادی و افزایش بیکاری از نظر مادی. "

این به فدرال فدرال شلیک در "فرود نرم یا نرم" می دهد - یعنی هیچ رکود اقتصادی. اما مشخص نیست

 

پاول گفت: "اقتصاد قوی است و برای رسیدگی به سیاست های پولی محکم تر موقعیت دارد.""اما من می گویم انتظار دارم که این بسیار چالش برانگیز باشد ، آسان نخواهد بود."< Span> بازار کار بسیار قوی است و هیچ جا نزدیک به رکود نیست. همچنین هزینه های مصرف کننده قوی است و مشاغل از نظر مالی خوبی دارند.

 

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 31 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 19:17

Crypto Moves - Bitcoin و Ethereum Rise ؛ضررهای هک شدن رمزنگاری 60 درصد به 1. 9 میلیارد دلار رسید

Crypto Moves – Bitcoin and Ethereum fall; 10X SPAC and Prime Blockchain complete

Crypto Moves - Bitcoin و Ethereum Fall ؛10 برابر Spac و Blockchain Prime معامله ادغام 1. 25 میلیارد دلار کامل

Crypto Moves — Bitcoin and Ethereum fluctuate; Dubai’s Nexus project obtains first crypto license

Crypto Move - بیت کوین و اتریوم در نوسان است. پروژه Nexus دبی اولین مجوز رمزنگاری را بدست می آورد

عربستان سعودی ، سوئد برای تقویت روابط تجاری با برنامه اقدام اقتصادی مشترک/گره/2227186/اقتصادی-اقتصادی

عربستان سعودی ، سوئد برای تقویت روابط تجاری با برنامه اقدام اقتصادی مشترک

Saudi Arabia, Sweden to bolster trade relations with joint economic action plan

عربستان سعودی ، سوئد برای تقویت روابط تجاری با برنامه اقدام اقتصادی مشترک

Saudi Arabia, Sweden to bolster trade relations with joint economic action plan

ریاض: عربستان سعودی در حال مذاکره با سوئد برای تهیه یک برنامه اقدام اقتصادی مشترک برای سال 2023 برای تقویت تجارت و روابط سرمایه گذاری بین دو کشور است.

به گزارش ، این بحث ها بین حسین البدولکادر ، دبیر کل فدراسیون اتاق های سعودی و پترا مناندر ، سفیر سوئد در پادشاهی صورت گرفت.

این زوج در مورد چشم انداز روابط تجاری و سرمایه گذاری ، پیشبرد مسیر همکاری بین بخش های تجاری در هر دو کشور و فرصت های موجود برای شرکت های سوئدی در بزرگترین بازار عربی منطقه را مورد بحث قرار دادند.

برنامه جدید اقدام اقتصادی شامل برگزاری جلسات شورای تجاری مشترک سعودی و سعودی و سازماندهی بازدیدهای تخصصی تجارت است.

علاوه بر این ، این طرح همچنین مستلزم ارتقاء فرصت های شغلی و مشارکت در شرکت های کوچک و متوسط ، کارآفرینی ، نوآوری ، بهداشت ، انرژی تجدید پذیر و فناوری است.

علاوه بر این ، این طرح فرصت های سرمایه گذاری موجود در هر دو کشور را روشن می کند.

این گفتگوی دو جانبه در حالی صورت می گیرد که واردات عربستان سعودی از سوئد در سال 2021 به 45/5 میلیارد دلار (1. 45 میلیارد دلار) رسیده است ، طبق بانک اطلاعاتی تجارت بین المللی سازمان ملل متحد. صادرات پادشاهی به سوئد در همان سال در SR416 میلیون نفر بود.

سال گذشته ، فرصت های سرمایه گذاری در عربستان سعودی و سوئد در طی یک رویداد دو روزه سعودی-سوئد در نمایشگاه 2020 دبی مورد توجه قرار گرفت.

مجموعه ای از مباحث پانل به بررسی چگونگی تقویت روابط تجاری متقابل بین دو کشور پرداختند.

عربستان سعودی از شرکتهای سوئدی برای سرمایه گذاری در کشور ما استقبال و دعوت می کند و از فرصت ها و ابتکارات Kingdom's Vision 2030 استفاده می کند ، به ویژه در پایداری ، شهرهای هوشمند ، صنایع تولیدی و مناطقی مانند تجارت الکترونیکی و فناوری اطلاعات. "حسین هانبازازاه ، کمیسر کل پادشاهی غرفه عربستان سعودی در طی سخنان افتتاحیه خود در این رویداد نمایشگاه.

به همین ترتیب ، در سال 2022 ، پادشاهی و فنلاند موافقت کردند که یک سازمان دو جانبه جدید را برای تقویت روابط تجاری SR1. 9 میلیارد بین دو کشور تشکیل دهند.

نمایندگان فدراسیون اتاق های سعودی و اتاق بازرگانی فنلاند برای تأسیس یک شورای مشترک تجاری و فوری سعودی ، تفاهم نامه ای را در هلسینکی امضا کردند.

به گفته آژانس مطبوعاتی سعودی ، نهاد جدید بر توسعه زمینه های جدید همکاری های اقتصادی و ارتقاء پیوندها بین بخش های تجاری سعودی و فنلاند متمرکز شده است.

فدراسیون همچنین با سازمان دولتی "فنلاند تجارت" مشورتی امضا کرد که بر تأمین اعتبار و ترویج تجارت و سرمایه گذاری بین دو کشور - به ویژه در بخش های فناوری ، دیجیتالی شدن ، انرژی ، اقتصاد دایره ای ، معدن ، حمل و نقل و لجستیک - تمرکز خواهد کرد.، مراقبت های بهداشتی و آب.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 38 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 19:04

آیا می دانید 60 ٪ فروش توسط بازاریابی FOMO هدایت می شود؟اما چرا اینقدر مؤثر است؟

FOMO یا ترس از دست دادن مستقیم از یک حفره روانشناسی کلاسیک انسانی استفاده می کند. ذهن ما به گونه ای سیم کشی شده است که می ترسیم از فرصت های شگفت انگیز از دست بدهیم و بیشتر آنها را بگیریم.

بازاریابان از این نوع محرک ها به نفع خود استفاده می کنند تا مارک ها و محصولات خود را به بازار عرضه کنند ، که دقیقاً نامیده می شود FOMO Marketing.

شما می توانید از FOMO استفاده کنید تا موارد زیر را جمع کنید و در روزهای معمولی یا موارد خاص فروش بیشتری را انجام دهید. قبل از ریختن لوبیا بر روی تاکتیک های مؤثر FOMO ، ابتدا بفهمیم که در عمق آن چیست.

بازاریابی FOMO چیست؟

بازاریابی FOMO نوعی بازاریابی است که در آن شما از تمایل مصرف کنندگان برای به دست آوردن هر فرصتی که به دست می آورید ، استفاده می کنید. پیام رسانی در آن به گونه ای ساخته شده است که شما به مشتریان فشار می آورید تا به جای پشیمانی از عدم اقدام بعداً ، به خرید انگیزه بپردازید.

این کار می کند زیرا ما موجودات ریسک پذیر هستیم. در صورت خریدها ، خطر خطر به این معنی است که ما می ترسیم پول خود را به محصولی که ممکن است مطابق با استانداردهای ما نباشد ، قرار دهیم.

در عین حال ، این جلوگیری از خطر همچنین احتمال پشیمانی در آینده را باز می کند. به عنوان مثال ، بیایید بگوییم که می خواهید یک ساعت را خریداری کنید و ایده ای از آنچه باید به نظر برسد ، داشته باشید.

اگر ناگهان تبلیغی را در فیس بوک مشاهده کنید که یک ساعت مشابه را با تخفیف نشان می دهد ، FOMO شما افزایش می یابد. شاید شما آنقدر علاقه مند به خرید آن نبودید ، اما فقط با دیدن این تبلیغ ، به شما فشار می آورید که در مورد آن فکر کنید. این حس دقیق وحشت است که بازاریابی FOMO قصد ایجاد آن را دارد.

اکنون که می دانید بازاریابی FOMO چیست ، در اینجا چند تکنیک برای بهبود فروش شما از طریق آن وجود دارد.

8 تکنیک بازاریابی FOMO برای تقویت فروش

1. محدودیت زمانی تعیین کنید

تعیین مهلت برای بازاریابی FOMO بسیار مهم است. ما شرط می بندیم که به مهلت های درست از کودکی احترام بگذاریم که ما را تحت فشار عظیمی قرار می دهد تا درست عمل کنیم. این امر هنگامی که ما تصمیمات خرید را می گیریم ، با گذشت زمان ، درست است. به همین دلیل ، ما در نهایت خریدهای تحریک آمیز را انجام می دهیم.

با این حال ، به خاطر داشته باشید که مهلت تعیین شده شما باید مطلق باشد. اگر آن را گسترش دهید ، مشتریان شما به این واقعیت عادت می کنند که این معامله پس از انقضا در دسترس خواهد بود.

آمازون از این شکل از بازاریابی فوق العاده خوب استفاده می کند. آنها پیشنهادات "معاملات روز" را ارائه دادند ، که 24 ساعت طول می کشد. برای ادعای معامله ، باید آن را در آن مدت خریداری کنید.

Set-a-Time-Limit

2. از اثبات اجتماعی استفاده کنید

از اثبات اجتماعی می توان برای تحریک FOMO استفاده کرد. با این حال ، شما باید درک کنید که چه زمانی از آن برای حداکثر تأثیر استفاده کنید. در حالت ایده آل ، در پایان قیف خرید باید از اثبات اجتماعی استفاده شود که مصرف کنندگان قصد تصمیم گیری در مورد خرید را دارند. بعضی اوقات ، اثبات اجتماعی همه چیزهایی است که مردم برای خرید نیاز دارند.

یک روش عالی برای انجام این کار با ارسال و به اشتراک گذاری توصیفات در پست های رسانه های اجتماعی خود از مشتریان موجود است. وقتی افراد تجربیات مثبتی را می خوانند که سایر مصرف کنندگان با برند شما داشته اند ، احتمالاً از شما خریداری می کنند.

به همین ترتیب ، می توانید از ابزارهای اطلاع رسانی اثبات اجتماعی مانند TrustPulse استفاده کنید تا نشان دهید چه کسی در حال حاضر از شما خریداری می کند. اگر بازدید کنندگان وب سایت شما می دانند که دیگران از شما خریداری می کنند ، می خواهند از شما نیز خریداری کنند.

به عنوان مثال ، SeedProd از TrustPulse برای ارائه چنین پاپ آپ در وب سایت خود استفاده می کند. آنها همچنین ساعات باقی مانده برای انقضاء کدهای تخفیف را برای مهر و موم معاملات بیشتر ذکر می کنند.

Use-Social-Proof

3. به نقل از افراد مشهور یا تأثیرگذار

تأثیرگذار یا افراد مشهور سوار شدن می تواند راهی عالی برای تبلیغ برند و محصولات شما باشد. هنگامی که آنها در مورد محصولات شما صحبت می کنند ، می توانید آنها را در وب سایت خود نقل کنید و به کمپین بازاریابی FOMO خود تقویت کنید.

ترکیب هر دو حالت بازاریابی می تواند باعث افزایش چشمگیر فروش شما شود. تأثیرگذاران اعتماد برند را افزایش می دهند ، ترافیک و رهبری بیشتری به شما می دهند و می توانید از پیام آنها برای فروش بیشتر استفاده کنید.

اینستاگرام بهترین کانال برای بازاریابی تأثیرگذار است. حدود 79 ٪ از بازاریابان احساس کردند که این مهمترین کانال آنها است. علاوه بر این ، نرخ تأثیرگذار برای آن نسبتاً پایین است. این می تواند به شما در بازاریابی محصول خود در مخاطبان عظیم و ایجاد FOMO با بودجه اندک کمک کند.

اطمینان حاصل کنید که پیام های خود را در جایی قرار می دهید که مشتریان آینده نگر بتوانند آنها را به وضوح ببینند. در اینجا الهام بخش از Unbounce است.

چنین نقل قول هایی می تواند به جلب توجه آنها به القای FOMO کمک کند. می توانید آنها را به صفحات فرود ، صفحات محصول و غیره اضافه کنید.

Quote-Celebrities-or-Influencers

4. بسته های محصول بازار

بسته های محصول در بسیاری از صنایع برای فروش زیاد استفاده می شود. وقتی شخصی محصولی را از شما خریداری می کند ، به آنها نیز محصولات مکمل دیگری نیز ارائه می شود. خرید آنها به عنوان بسته نرم افزاری تخفیف به آنها می دهد.

مارک ها هنگام خرید بسته های بسته از آنها ، به مشتریان با تخفیف پاداش می دهند. شما می توانید این کار را با بازاریابی FOMO با اضافه کردن یک ساعت شمارش معکوس ترکیب کنید. با قرار دادن مهلت این معاملات ، می توانید مشتریان را به خرید آنها سوق دهید.

برش های طراحی از این تکنیک استفاده می کنند. آنها تخفیف های گسترده ای در بسته های محصول خود ارائه می دهند ، اما همه این پیشنهادات برای مدت زمان محدود در دسترس است. اگر بسته را در مدت زمان خریداری کنید ، واجد شرایط تخفیف خواهید بود. در غیر این صورت ، شما باید قیمت اصلی محصولات را بپردازید.

Market-Product-Bundles

5. اهرم FOMO در چندین کانال

برای رسیدن به همه مشتریان هدف خود ، هر مارک نیاز به یک رویکرد بازاریابی omnichannel دارد. مردم کانال های مختلف رسانه های اجتماعی را برای برقراری ارتباط با مارک ها ترجیح می دهند و می توانید از این به نفع خود استفاده کنید.

شما می توانید به مخاطبان در یکی از کانال های خود اطلاع دهید که فقط در کانال های دیگر محتوای اختصاصی را منتشر می کنید. این امر باعث ایجاد FOMO در ذهن آنها می شود و ممکن است آنها را تحت فشار قرار دهد تا شما را دنبال کنند یا در کانال های دیگر نیز ثبت نام کنند. از طریق این روش ، می توانید پیروان و پایه مشترک خود را در چندین کانال فقط از طریق FOMO افزایش دهید.

مارک های زیادی در آنجا مانند آمازون وجود دارند که معاملات فقط برنامه را ارائه می دهند تا مشتریان آنها برنامه خود را بارگیری کنند.

Multiple Channels

6. پیام رسانی خود را بهبود بخشید

نحوه انتقال پیام خود به مصرف کنندگان تفاوت زیادی در بازاریابی FOMO ایجاد می کند. سخنان شما باید در مخاطبان هدف خود احساس فوریت ایجاد کند و آنها را به خرید از شما سوق دهد.

بنابراین شما باید پیام هایی را تهیه کنید که باعث می شود با اتمام زمان ، این پیشنهاد را از دست بدهند. استفاده از افعال قوی می تواند به پیام های شما در ایجاد FOMO در چشم انداز شما کمک کند.

می توانید از عباراتی مانند:

 • شما این پیشنهاد را از دست خواهید داد
 • این آخرین فرصت شما برای خرید است ...
 • زمان تمام می شود!
 • چند نقطه آخر باقی مانده است

پیام شما باید مخاطب را تحت فشار قرار دهد تا فوراً اقدام کند. آنها را احساس کنید که اگر اکنون اقدامی نکنند ، از تصمیم خود مبنی بر عدم انجام این کار پشیمان می شوند.

در تصویر زیر ، Expedia نشان می دهد که فقط 5 اتاق در این هتل موجود است. این مطمئناً مردم را به رزرو اتاق سوق می دهد.

Improve-Your-Messaging

7. از روح رقابتی استفاده کنید

ما دوست نداریم پیشنهادات شگفت انگیز را از دست ندهیم ، اما از این واقعیت که دیگران ممکن است به جای آن پیشنهاد را دریافت کنند ، متنفریم. شما می توانید از این روحیه رقابتی به نفع خود استفاده کنید و یک FOMO قوی تر ایجاد کنید.

یک روش عالی برای انجام این کار با نشان دادن اینکه دیگران نیز به محصولاتی که به آنها علاقه مند هستید ، نگاه می کنند. از یک طرف ، اثبات اجتماعی می دهد که محصول خوب است و بسیاری از افراد به آن علاقه مند هستند. از سوی دیگر ، احساس می کنید که برای تهیه محصول با جمعیت زیادی رقابت می کنید. این می تواند شما را به سمت خرید تحریک آمیز سوق دهد.

به عنوان مثال ، Booking.com از این کار برای ارتقاء مقصد هتل خود استفاده می کند. توجه داشته باشید که چگونه آنها به مقصدهایی اشاره کرده اند که بیشتر در بین سایر مسافران محبوب هستند. مطمئناً این روحیه رقابتی را در مشتریان خود تحریک می کند.

Use-Competitive-Spirit

8. فرصت های از دست رفته را برجسته کنید

برای افزایش بیشتر بازاریابی FOMO ، باید در نظر بگیرید که تمام فرصت هایی را که توسط مشتریان از دست رفته است ، نشان دهید. وقتی متوجه می شوند که معامله خوبی را از دست داده اند فقط به این دلیل که دیر شده بودند یا به سرعت تماس نگرفتند ، شروع به اضطراب می کنند.

این اضطراب چیزی جز FOMO نیست ، و می تواند آنها را به تصمیم گیری های خود سوق دهد تا آنها معاملات دیگر را از دست ندهند. بعضی اوقات ، این تنها چیزی است که برای فشار دادن آنها به لبه لازم است.

Booking.com از این استراتژی به نفع خود نیز استفاده می کند. توجه داشته باشید که چگونه آنها با استفاده از عبارت "شما آن را از دست داده اید!"

Highlight-Missed-Opportunities

همانطور که بحث کردیم ، جوهر بازاریابی FOMO در ایجاد حس فوریت در ذهن مصرف کنندگان نهفته است. کمپین های بازاریابی شما باید با ارائه پیشنهادات مداوم یا اثبات اجتماعی ، احساس گم شدن را القا کند.

این باید احساس طولانی داشته باشد که یک مسابقه ثابت در برابر زمان وجود دارد و در صورت از دست رفتن ، آنچه را که خطر از دست دادن آنها را نشان می دهد ، به نمایش بگذارید. با استفاده از قدرت بازاریابی تأثیرگذار ، می توانید FOMO را افزایش دهید. شما می توانید این موارد را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و با استفاده از ابزارهایی مانند SocialPilot به علت خود کمک کنید. برای ارتقاء پیشنهادات FOMO خود برای دستیابی به مخاطبان خود ، پست های بیشتری را برنامه ریزی کنید. امروز آزمایش رایگان خود را برای اجرای هک هایی مانند FOMO و موارد دیگر دریافت کنید.

سوالات متداول

for FOMO در بازاریابی به چه معنی است؟

FOMO یا "ترس از دست رفتن" در بازاریابی ، به مخاطبان برای خرید محصولات و بسته بندی معاملات بیشتر در مدت زمان محدود نشان می دهد. این یک ترفند روانشناختی برای مشتریان است تا در هر نمونه این فرصت را بدست آورند ، بنابراین آنها هیچ پیشنهاد خوبی را از دست نمی دهند.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 33 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 18:46

با توجه به هر دو تکنیک ساده و پیشرفته در پایتون

من برای اولین بار به ترسیم خطوط روند پشتیبانی و مقاومت علاقه مند شدم وقتی که معامله گر نوسان سوئدی Qullamaggie را کشف کردم ، که از اینها برای تجارت سهام برک آوت (با نتایج پدیده ای) استفاده می کند.

ایده اصلی ترسیم سطوح کلیدی پشتیبانی و مقاومت برای شناسایی الگوی معاملات فنی و استنباط خطی است که در آن سهام باید نقض شود تا یک احتمال وجود داشته باشد. در اینجا مثالی از شکستن الگوی پرچم در سهام Telsa (TSLA) در سال 2020 آورده شده است:

خطوط روند موجود در تصویر فوق با استفاده از یک الگوریتم ساده اما مؤثر (که در واقع اولین پست من در رسانه بود) ایجاد کردم ، از آن زمان من راهی برای تقویت این الگوریتم برای تولید نتایج سازگارتر کشف کردم.

در این مقاله نشان خواهم داد:

 • مجموعه ای از رویکرد قبلی به خطوط روند الگوریتمی.
 • چرا می توان به یک رویکرد متفاوت نیاز داشت.
 • چگونه می توانید از یک رویکرد صاف کننده سری زمانی برای تقویت الگوریتم ساده استفاده کنید.
 • برخی از GIF های فوق العاده فانتزی برای بهتر نشان دادن چرا روش جدید بهتر است.

مانند همه مقاله های دیگر من ، کدی که برای ایجاد خطوط روند استفاده می کنم برای راحتی در اینجا گنجانده می شود

رویکرد ساده

به عبارت ساده ، خطوط روند به صورت الگوریتمی با قرار دادن پارامترهای معادله مورد علاقه همه پیدا می شوند

به منظور تصویرگری ، بیایید بگوییم که ما خط مقاومت (خط بالاتر از قیمت سهام) را تا 20 روز عمل قیمت متناسب می کنیم. ما با فرض عبور خط مقاومت از حداکثر قیمت سهام در پنجره 20 روزه ، اتصالات را ساده می کنیم ، یک تنظیم مجدد ساده می دهد

این بدان معنی است که معادله خط مستقیم ما می شود

اصطلاح شیب از طریق استفاده از به حداقل رساندن محدود ، یعنی با به حداقل رساندن فاصله بین خط و هر قیمت بالا روزانه در طی 20 روز مورد نظر ، یافت می شود ، به گونه ای که فقط حداکثر قیمت سهام را طی می کند. از نظر گسسته ، معادله زیر را به حداقل می رسانیم

جایی که x_n مقادیر عدد صحیح است که تعداد روز را نشان می دهد ، و y_n قیمت بالایی برای هر x_n است. این مسئله با توجه به خط بالاتر از قیمت بالای هر روز حل می شود (به جز در روز با حداکثر قیمت که در آن می گذرد).

برای خطوط پشتیبانی ، محاسبه دقیقاً یکسان است اما با این که خط از حداقل ارزش سهام و استفاده از مقادیر کم روزانه به عنوان Y_N ما استفاده می شود. کد برای همه این موارد در پایان مقاله نشان داده می شود (احساس راحتی کنید تا آن را بدست آورید). همچنین می توانید این مقاله را مشاهده کنید که من با جزئیات بیشتری در مورد روند صحبت می کنم:

ایجاد خطوط روند بازار سهام در 35 خط کد پایتون

یک روش سریع/آسان برای ترسیم خطوط روند در نمودارهای شمعدانی به صورت الگوریتمی

بنابراین چه چیزی در مورد این رویکرد بد است؟

خوشحالم که پرسیدید! این رویکرد برای الگوهای به دنبال کتاب درسی بسیار خوب عمل می کند (به عنوان مثال TSLA که قبلاً نشان داده شده است). برای الگوهای شمعدانی پیچیده تر یا "پر سر و صدا" ، الگوریتم می تواند خطوط روند عجیب و غریب را به شما بدهد.

در اینجا مثالی از تجارتی که در تاریخ 25 مه 2022 انجام دادم (توجه داشته باشید که من از این خطوط روند دقیق استفاده نکردم):

در حالی که این روند در واقع با روش ساده ضبط می شود ، مسلماً ، شکستگی در قیمت بسیار پایین تر از آنچه خط مقاومت می گوید رخ می دهد. در حقیقت ، معامله گر نوسان سوئدی Qullamaggie توصیه می کند خطوط روند را برای گرفتن "گوشت" فعالیت تجارت ، به جای اینکه قیمت های پایین/زیاد سهام را بکشید ، ترسیم کنید.

همچنین در میزان روزهایی که برای ترسیم خطوط روند خود انتخاب می کنید ، با ثبات مشکل وجود دارد ، GIF زیر این مسئله را به خوبی نشان می دهد:

نتایج الگوریتم خط روند ساده پس از تغییر مقدار روزها برای ترسیم خط (به مقدار روز در هر طرح مراجعه کنید).

البته ، شما فقط می توانید روزهایی را که در نظر دارید برای به دست آوردن نتیجه مورد نظر خود تغییر دهید ، اما چه کسی آن زمان را دارد!

دست از کلاهبرداری بردارید ، به من بگویید که چگونه آن را برطرف کنم!

من با استفاده از صاف کردن سری زمانی ، نتایج را پایدار کردم. اگر اندام موجود در قیمت سهام به گوشت فعالیت تجارت نزدیکتر شود ، الگوریتم نتایج معقول تری به همراه خواهد داشت.

برای صاف کردن سری زمانی ، من از تکنیکی استفاده می کنم که من با استفاده از یک روش اساسی تفاوت محدود ، معادله گرما را به صورت عددی حل می کند. من در مقاله متوسط قبلی در مورد این موضوع نوشتم (با این حال ، این در اینجا خلاصه خواهد شد):

یک روش شگفت آور برای صاف کردن یک سری زمانی - حل معادله گرما!

با یک برنامه برای صاف کردن داده های بازار مالی

⚠ مقاله در مورد سنگین تر شدن ریاضیات است ، اگر شما از این گذشته کاملاً کنار بیایید ، شما را مقصر نمی دانم! مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...

ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 32 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 18:45