تعادل ERC20 - نحوه تعادل یک نشانه ERC20 از آدرس

ساخت وبلاگ

Exploring how to get the balance of ERC20 tokens from an address.

با یک نقطه پایانی API Web3 ، می توانید با استفاده از یک خط کد واحد ، تعادل ERC20 را واکشی کنید. در واقع ، به قطعه کد زیر که توسط Moralis ارائه شده است نگاهی بیندازید تا تعادل یک نشانه ERC20 را با زحمت بدست آورید:

خط فوق از کد ERC20 توازن هر کیف پول را واگذار می کند ، و این باعث می شود در هنگام ایجاد انواع DAPP ها به یک ابزار ارزشمند تبدیل شود. این که آیا ایجاد یک DAPP ردیابی نمونه کارها ، یک کیف پول کیف پول ، یا یک DAPP پیشرفته تر که شامل نشانه های قارچ سازگار با EVM است ، بسیار مهم است که پس زمینه DAPP تعادل نشانه های ERC20 را نشان دهد و به نمایش بگذارد. علاوه بر این ، اگر قبلاً با Moralis کار کرده اید ، در حال حاضر ایده هایی در مورد نحوه اجرای قطعه فوق از کد برای استفاده از آن دارید. از طرف دیگر ، اگر تازه وارد توسعه Web3 هستید ، حتماً آموزش امروز را انجام دهید. در نتیجه ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه بدون شکستن عرق ، تعادل ERC20 را بدست آورید. شما فقط به یک حساب Moralis رایگان احتیاج دارید و برخی از اصول اولیه JavaScript را می شناسید.

Unlock the Power of Blockchain with Moralis

بررسی اجمالی

اگر تصمیم دارید به موضوع امروز شیرجه بزنید ، ابتدا تمام آنچه را که باید در مورد نشانه های ERC20 بدانید یاد خواهید گرفت. ما همچنین به برخی از استانداردهای دیگر توکن ERC اشاره خواهیم کرد و به سرعت آنها را با ERC20 مقایسه خواهیم کرد. در مرحله بعد ، ما ابزار نهایی را برای به دست آوردن تعادل نشانه ERC20 کشف خواهیم کرد. این جایی است که شما فرصتی برای آشنایی با Moralis و این API Token Token ارائه دهنده API نهایی Web3 خواهید داشت. از این گذشته ، دومی جعبه ابزار است که نقطه پایانی "GetWallettokance" فوق را ارائه می دهد. علاوه بر این ، ما همچنین به این نقطه پایانی نگاه خواهیم کرد و به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید خودتان با جزئیات بیشتری کشف کنید.

علاوه بر این ، شما همچنین می دانید که چگونه می توانید خطوط کد را که شامل این نقطه پایانی برای زبان/چارچوب برنامه نویسی میراث مورد علاقه خود است ، بدست آورید. نکته آخر اینکه ، ما شما را از طریق یک آموزش ساده سه مرحله ای انجام خواهیم داد که به شما می آموزد که چگونه از JavaScript استفاده کنید تا تعادل ERC20 از هر آدرس کیف پول را بدست آورید.

کاوش در ERC20

مگر اینکه در قلمرو رمزنگاری تازه وارد نشوید ، می دانید که بسیاری از نشانه های رمزنگاری یا ارزهای رمزنگاری در دسترس هستند. با این حال ، بسیاری نمی دانند که بیشتر این نشانه ها به دنبال استاندارد ERC20 در بالای اتریوم ایجاد شده اند. این گفت ، ERC20 چیست؟

ERC20 یا "درخواست Ethereum برای نظرات 20" ، توسط Fabian Vogelsteller در نوامبر 2015 پیشنهاد شد. جامعه آن را پذیرفت. به نوبه خود ، Devs آن را در جای خود قرار داد ، و از تمام نشانه های ایجاد شده در اتریوم ، همان خصوصیات اساسی را حفظ می کند. در اصل ، تمام نشانه های ERC20 از مشخصات Coin (توکن بومی) پیروی می کنند. علاوه بر این ، تمام نشانه های ERC20 با استفاده از همان قرارداد هوشمند ، همیشه ویژگی های یکسانی دارند و کاملاً قابل تعویض هستند (قابل تعویض).

در بسیاری از مواقع ، Web3 Devs از استاندارد ERC20 به عنوان "قرارداد ERC20" یاد می کند. این امر به این دلیل است که از قراردادهای هوشمند برای اجرای این استاندارد استفاده می شود. هر بار که کسی تصمیم به ایجاد نشانه های ERC20 بگیرد ، باید از یک قرارداد هوشمند که شامل استاندارد ERC20 است ، استفاده شود. علاوه بر این ، قرارداد هوشمند برای نعناع این نشانه تضمین می کند که تمام نقل و انتقالات مربوط به آن نشانه ها از قوانین از پیش تعریف شده پیروی می کنند. بنابراین ، به جرات می توان گفت که استاندارد قرارداد ERC20 هنگام ایجاد و اداره نشانه های ERC20 ، قوانین مناسب را وضع می کند. به همین ترتیب ، قراردادها همچنین اطمینان حاصل می کنند که هر توازن نشانه های ERC20 به نشانه های توکن پایبند است. علاوه بر این ، این قوانین به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا به طور دقیق پیش بینی کنند که چگونه نشانه های جدید ERC20 آنها در اکوسیستم اتریوم عملکرد خواهد داشت. همچنین ، به لطف ماهیت خودکار قراردادهای هوشمند ، این قوانین به طور خودکار اجرا می شوند.

برخی از محبوب ترین نشانه های ERC20 شامل "نشانه توجه اساسی" (BAT) ، "Maker" (MKR) ، "OMG Network" (OMG) و "Augur" (Rep) است.

قوانین و دستورالعمل های ERC20

دو بخش اصلی اطلاعات از هر قرارداد هوشمند ERC20 آدرس blockchain آن و کل عرضه نشانه های ERC20 است که حاکم است. علاوه بر این دو پارامتر مورد نیاز ، مؤلفه های اختیاری دیگری نیز وجود دارد که ممکن است قراردادهای هوشمند ERC20 شامل شوند. در نهایت ، موارد زیر پارامترهای نشانه های ERC20 است:

 • آدرس قرارداد (ضروری)
 • عرضه کل نشانه ها (ضروری)
 • نام توکن (اختیاری)
 • نماد توکن (Ticker [اختیاری])
 • تعداد اعشار برای نشانه (اختیاری)

توجه: همانطور که به شما نشان می دهیم که چگونه می توانید تعادل ERC20 را در زیر بدست آورید ، می توانید اجزای فوق را در ترمینال خود مشاهده کنید. علاوه بر این ، اگر می خواهید پارامترهای قرارداد ERC20 لیست فوق را کشف کنید ، مقاله "کاوش در استاندارد Token ERC-20" ما را بررسی کنید.

ERC20 در مقابل سایر استانداردهای اتریوم

جزئیات فوق پوشش داده شده بیش از حد کافی برای ایجاد dapps قاتل است که تعادل ERC20 از آدرس های کیف پول را واگذار می کند. با این حال ، مهم است که از سایر استانداردهای توکن اتریوم آگاه باشید. به عنوان مثال ، شما احتمالاً از نشانه های ERC721 و ERC1155 شنیده اید. از این گذشته ، این دو استاندارد پیشرو در مورد نشانه های غیر ریو (NFT) هستند. به همین ترتیب ، این قراردادهای هوشمند شامل مؤلفه های مختلف هستند - مواردی که به اطمینان از منحصر به فرد بودن کمک می کنند.

دو استاندارد محبوب دیگر اتریوم شامل ERC223 و ERC777 است. اولی یک نسخه پروتکل برای پروتکل ERC20 است که به کاربران امکان می دهد نشانه ها را با خیال راحت تر به یک کیف پول دیجیتال منتقل کنند. از طرف دیگر ، استاندارد ERC777 برای نشانه های قارچ بر اطمینان از قابلیت همکاری با مبادلات غیرمتمرکز موجود متمرکز است. این مربوط به پروتکل blockchain Ethereum است ، که انواع نشانه هایی را که با ETH قابل تعامل هستند ، تعریف می کند.

علاوه بر این ، چندین استاندارد دیگر توکن ، مانند ERC677 ، حاکم بر نشانه های محبوب پیوند است. علاوه بر این ، همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، برای ایجاد DAPP های قاتل که تعادل کیف پول ERC20 را بدست می آورند ، دیگر نیازی به شیرجه زدن به این استانداردها ندارید. با این حال ، در صورتی که تصمیم دارید نشانه های خود را در اتریوم نعناع کنید ، حتماً تمام استانداردهای موجود را از نزدیک مطالعه کنید.

ابزار نهایی برای به دست آوردن تعادل نشانه ERC20

مگر اینکه در زیر سنگ زندگی نکرده باشید ، می دانید که Moralis پل Web2-WEB3 است که شما را قادر می سازد از سیستم عامل ها و چارچوب های Legacy Dev برای پیوستن به انقلاب Web3 استفاده کنید. گذشته از اینکه قابل تعامل متقابل باشد ، Moralis همچنین از همه blockchain های قابل برنامه ریزی پیشرو پشتیبانی می کند. به همین ترتیب ، شما می توانید در اتریوم ، همه زنجیره های سازگار با EVM و حتی Solana در چند دقیقه DAPP ایجاد کنید. علاوه بر این ، این قابلیت همکاری زنجیره ای متقاطع همچنین کار شما را در آینده نشان می دهد زیرا هرگز به هر زنجیره خاصی گیر نمی کنید.

Moralis چندین محصول از جمله Ultimate Web3 AUTH API ، NFT API ، API جریان و API را فراهم می کند. در حالی که می خواهید از همه این ابزارها استفاده کنید ، زیرا شروع به ایجاد DAPP های پیشرفته تر می کنید ، API Moralis Token شما را قادر می سازد تا با زحمت تعادل ERC20 را بدست آورید. به همین ترتیب ، ما روی دومی در اینجا تمرکز خواهیم کرد.

API Token Moralis به شما امکان می دهد داده های نشانه زمان واقعی را بدون شکستن عرق در برنامه های خود ادغام کنید. علاوه بر این ، این امکان را به شما می دهد تا به قیمت های توکن ، مالکیت و انتقال داده ها در کلیه blockchain های اصلی دسترسی پیدا کنید. البته ، همچنین به شما امکان می دهد تا تعادل کیف پول ERC20 را در تمام زنجیره های پشتیبانی شده بدست آورید.

نقطه پایانی "getwallettokancanes"

در حال حاضر ، شما می دانید که به لطف نقطه پایانی "GetWallettokancances" ، مانده توازن کیف پول ها امکان پذیر است. به همین ترتیب ، بیایید با هم نگاه کنیم به صفحه Endpoint's Get Balance by Wallet Documentation:

با نگاهی به تصویر فوق ، می بینید که این نقطه پایانی پارامتر "آدرس" را می گیرد ، که این تنها پارامتر مورد نیاز است. از این گذشته ، نقطه پایانی باید بداند که در هنگام واکشی مانده توکن ، به کدام آدرس توجه می کند. علاوه بر این ، "GetWalletTokancalances" شامل برخی از پارامترهای اختیاری است. اینها به شرح زیر است:

 • "زنجیره" - زنجیره ای برای پرس و جو.
 • "Subdomain" - برای استفاده در انتخاب زنجیره های محلی/آزمایش محلی.
 • "to_block" - برای بررسی مانده های بلوک های گذشته.
 • "token_addresses" - برای فیلتر کردن نتایج در لیست خاصی از آدرس ها.

برای آزمایش نقطه پایانی می توانید از صفحه مستندات ارائه شده فوق استفاده کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که در یک آدرس که می خواهید پرس و جو کنید ، چسبانده و به "امتحان کنید!"دکمه. علاوه بر این ، با استفاده از سمت راست سمت راست صفحه فوق ، می توانید زبان برنامه نویسی مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس ، شما به سادگی قطعه کد را از بخش "درخواست" کپی کرده و آن را در اسکریپت های خود قرار می دهید.

چگونه تعادل ERC20 را با اخلاق بدست آوریم

اکنون که می دانید ابزار نهایی برای به دست آوردن تعادل ERC20 چیست ، وقت آن است که آستین های خود را بالا ببرید و از رهبری ما پیروی کنید. با این حال ، قبل از اینکه شما را از این روند سه مرحله ای طی کنیم ، حتماً پیش نیازهای زیر را تکمیل کنید:

 • گره v. 14 یا بالاتر را نصب کنید.
 • ویرایشگر کد مورد علاقه خود را تهیه کنید یا IDE. ما تمایل به استفاده از کد ویژوال استودیو (VSC) داریم.
 • مدیر بسته مورد علاقه خود ("NPM" ، "نخ" یا "PNPM") را نصب کنید.

مرحله 1: تنظیم Moralis

پس از نصب Moralis SDK و به دست آوردن کلید API Web3 ، هرگونه تعادل در نشانه های ERC20 در اختیار شما خواهد بود. از این رو ، اطمینان حاصل کنید که برای دسترسی به منطقه سرپرست خود ، حساب Moralis رایگان خود را ایجاد کرده اید. هنگامی که حساب خود را بالا و در حال اجرا هستید و در داخل منطقه Moralis Admin خود قرار دارید ، دو مرحله زیر را انجام دهید ، همانطور که در تصویر مشاهده می شود:

اکنون به کلید API خود ادامه دهید و روی نصب Moralis SDK در پروژه خود تمرکز کنید. خوشبختانه ، شما فقط برای انجام این کار باید دستور صحیح را اجرا کنید. بنابراین ، از یکی از دستورات زیر استفاده کنید (بسته به مدیر بسته ای که از آن استفاده می کنید):

مرحله 2: یک اسکریپت مثال که تعادل نشانه های ERC20 را بدست می آورد

اکنون که شما Moralis SDK را با موفقیت نصب کرده اید ، وقت آن رسیده است که از خطوط کد مناسب استفاده کنید تا تعادل نشانه های قارچ را بدست آورید. با این حال ، شما نیازی به کدگذاری یک اسکریپت از ابتدا ندارید. در عوض ، می توانید خطوط زیر کد زیر را در یک پرونده "index. js" کپی و چسباند:

توجه: خطوط فوق از کد در استفاده از JavaScript تمرکز دارد. با این حال ، ممکن است بخواهید از TypeScript استفاده کنید. در این حالت ، به صفحه اسناد "How To Erc20 متعلق به یک آدرس" دسترسی پیدا کنید و "index. ts" را انتخاب کنید.

با نگاهی به اسکریپت مثال فوق ، می توانید "evmchain. ethereum" را مشاهده کنید. دومی زنجیره را تعریف می کند. بنابراین ، اگر می خواهید توازن توکن را در سایر زنجیره های پشتیبانی شده واکشی کنید ، باید بر این اساس "اتریوم" را جایگزین کنید.

با این وجود ، مکان نگهدارنده "your_api_key" نقطه ای را نشان می دهد که شما نیاز به چسباندن کلید API Moralis Web3 خود دارید:

مرحله 3: برای به دست آوردن تعادل ERC20 یک کیف پول ، برنامه را اجرا کنید

اگر به درستی رهبری ما را دنبال کرده اید ، اکنون پرونده "فهرست" خود را آماده و مجهز به کلید API Web3 خود دارید. به همین ترتیب ، می توانید برنامه را اجرا کنید. با این کار ، می توانید تعادل نشانه های ERC20 را برای آدرس "0xD8DA6BF26964AF9D7EED9E03E53415D37AA96045" استفاده کنید. البته ، احساس راحتی کنید که این آدرس را با هر آدرس دیگری جایگزین کنید.

برای اجرای برنامه ، باید یکی از دستورات زیر را اجرا کنید:

برای جاوا اسکریپت:

برای Typescript:

پس از اجرای دستور مناسب ، باید نتایج زیر را در ترمینال خود مشاهده کنید:

با این وجود ، برای استفاده مناسب از استفاده از نقطه پایانی "GetWalletTokancances" ، سعی کنید اسکریپت فوق را برای آدرس ها و زنجیره های دیگر اجرا کنید. علاوه بر این ، با استفاده از سایر پارامترهای اختیاری (قبلاً ارائه شده) از این نقطه پایانی ، آزمایش کنید.

تعادل ERC20 - نحوه بدست آوردن تعادل یک نشانه ERC20 از آدرس - خلاصه

اگر با Moralis آشنا هستید ، توانستید از قطعه کد ارائه شده در مقدمه استفاده کنید تا بلافاصله تعادل ERC20 را بدست آورید. با این حال ، اگر تصمیم گرفتید در عوض در این مقاله شروع به دنبال کنید ، ابتدا فرصتی برای آشنایی بهتر با API Moralis Token داشتید. در طول راه ، شما هر آنچه را که باید در مورد استاندارد Token ERC20 بدانید ، بررسی کرده اید تا این نوع نشانه ها را در DAPP های خود بگنجانید. نکته آخر ، شما همچنین فرصتی برای استفاده از نقطه پایانی "GetWallettokancanances" برای چرخش با استفاده از اسکریپت مثال ما داشتید. به همین ترتیب ، شما اکنون می دانید که چگونه می توانید تعادل ERC20 از هر کیف پول را در هر blockchain پشتیبانی شده دریافت کنید.

با حرکت به جلو ، شما دو گزینه دارید - اگر از قبل دانش و اعتماد به نفس دارید ، شروع به ساختن dapps خود کنید. از طرف دیگر ، ممکن است شما به تمرین اضافی احتیاج داشته باشید. در این صورت ، شما باید آموزش های دیگری را که با تمرکز بر روی نقاط پایانی قدرتمند Web3 API انجام می شود ، کشف کنید. البته ممکن است دانش خود را در مورد سایر مباحث توسعه blockchain گسترش دهید. اگر این مورد علاقه شما است ، حتما از کانال YouTube Moralis یا وبلاگ Moralis بازدید کنید. برخی از آخرین مباحث موجود در ادغام WalletConnect ، ساده ترین راه برای ایجاد NFT در Solana ، ایجاد یک بازی Minecraft Web3 ، ذخیره سازی ابرداده NFT و موارد دیگر است.

علاوه بر این ، شما ممکن است با ثبت نام در آکادمی Moralis ، یک رویکرد حرفه ای تر به آموزش blockchain خود بپردازید. با گذراندن دوره ها در آنجا ، می توانید دارای مجوز از blockchain باشید. دوره ها از مبتدی تا سطح پیشرفته متغیر است. بنابراین ، در صورتی که از ابتدا اصول blockchain را بدانید ، دوره کارشناسی ارشد تجارت blockchain ممکن است یک دوره مناسب برای شما باشد. نه تنها دانش توسعه blockchain خود را بالا می برید ، بلکه شانس خود را برای فرود کار رمزنگاری رویای خود نیز افزایش می دهید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 52 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 15:11