نحوه سرمایه گذاری در Crypto در Autopilot [2023] |نکته ها و ترفندهای

ساخت وبلاگ

How to Invest in Crypto on Autopilot / Tips & Tricks / 2021 Guide

در این راهنما ، ما نحوه استفاده از سکوهای Coinrule ، Robinhood و WealthSimple را برای خودکارسازی معاملات رمزنگاری خود استفاده خواهیم کرد. در عین حال ، ما به برخی از استراتژی ها و تکنیک هایی که ممکن است از آنها برای انجام سرمایه گذاری مکرر و سپرده های خودکار استفاده کنید ، خواهیم پرداخت.

معرفی

اصطلاح "سیستم عامل های معاملاتی رمزنگاری خودکار" به نرم افزاری اشاره دارد که به طور خودکار cryptocurrency را از طرف شما معامله می کند. وقتی صحبت از سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری می شود ، تجارت خودکار یک راه حل محکم برای کسانی است که وقت تجارت ندارند یا می خواهند در دراز مدت سرمایه گذاری کنند.

به طور کلی ، هر بستر معاملاتی از نظر ویژگی ها و استراتژی های معاملاتی بی نظیر است. در مرحله اول ، اگر می خواهید به طور منظم سرمایه گذاری کنید و به طور خودکار به صورت خودکار Crypto ، متغیرهای اضافی در نظر گرفته می شوند ، مانند اینکه مایل به سرمایه گذاری روزانه ، هفتگی یا ماهانه هستید و چقدر مایل به سرمایه گذاری هستید.

با این حال ، اگر می خواهید یک ربات معاملاتی برای انجام معاملات از طرف خود انجام دهید ، باید ربات را به آن حساب وصل کنید و سپس یک یا چند استراتژی معاملاتی را برای استفاده انتخاب کنید.

پس از آن ، معاملات خودکار به شما امکان می دهد بدون نیاز به تماشای مداوم رایانه خود در بازار cryptocurrency شرکت کنید زیرا از آنجا که خریدهای معاملاتی خودکار را انجام می دهید یا رمزنگاری خود را در فواصل از پیش تعیین شده از طرف خود می فروشید.

چرا تجارت خودکار

استفاده از معاملات خودکار یک تکنیک مفید برای متنوع سازی دارایی های رمزنگاری شما به روشی استراتژیک است. با همین نشانه ، اگر از یک ربات معاملاتی استفاده می کنید ، می توانید بسته به روش تجارت خودکار که استفاده می کنید ، بر اساس قیمت دارایی ، نشانه های فنی یا درصد ارزش موجود در نمونه کارها ، معاملات خود را انجام دهید.

اگر فکر می کنید که یک استراتژی تجاری خاص از بازار بهتر خواهد بود ، باید در نظر داشته باشید که از یک ربات معاملاتی رمزنگاری استفاده کنید. با این وجود ، به خاطر داشته باشید که نمی توانید اطمینان حاصل کنید که با استفاده از یک ربات تجارت رمزنگاری ، بازار را شکست خواهید داد. در عوض ، یک ربات تجارت صرفاً به دنبال الگوریتم برای شما تجارت می کند.

از طرف دیگر ، سرمایه گذاری های مکرر ابزارهای مالی خودکار هستند که افراد را قادر می سازد برای بلند مدت پس انداز کنند و صندوق را برای هزینه های غیر منتظره جمع کنند.

با توجه به ماهیت خود ، صنعت cryptocurrency می تواند بسیار بی ثبات باشد و ترس از دست دادن پول می تواند بسیاری از سرمایه گذاران بالقوه را از ورود به بازار باز دارد. از طریق سرمایه گذاری های مکرر (منظم) ، معامله گران می توانند بر کاهش خطرات و استرس مرتبط با تلاش برای زمان بازارها تمرکز کنند.

3 سیستم عامل برای خودکار سازی تجارت رمزنگاری

سکه

صفحه اصلی Coinrule. منبع: سکه

Coinrule یک سیستم ربات تجارت رمزنگاری خودکار است که بی نظیر و آسان برای استفاده است و آن را برای معامله گران فنی و غیر فنی مناسب می کند. برای معامله گرانی که به کار با رابط های تجاری محدودتر عادت دارند ، این پلتفرم دنیای کاملاً جدیدی از امکانات تجاری را باز می کند.

علاوه بر این ، Coinrule به هر کسی اجازه می دهد تا از بین استراتژی های مختلف معاملات از پیش تعیین شده بدون نیاز به دانش برنامه نویسی انتخاب کند. به نوبه خود ، معامله گران با درجات مختلف تجربه و توانایی ممکن است در هر زمان از روز یا شب در بازار رمزنگاری و تجارت مداوم و تجارت شرکت کنند.

رباتهای تجاری

Coinrule از رباتهای تجاری استفاده می کند ، که برنامه های رایانه ای هستند که با اجرای دستورالعمل های معاملاتی از طرف کاربران ، در یک حساب Exchange تجارت می کنند. API آنها (رابط برنامه نویسی برنامه) داده شده توسط مبادله به آنها امکان می دهد این کار را انجام دهند.

اساسی ترین تعریف API این است که به عنوان نقطه اتصال بین دو یا چند رابط مبتنی بر رایانه (در این حالت ، برنامه های وب) عمل می کند و به آنها امکان می دهد با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و دستورات کاربر را انجام دهند.

امنیت و رابط کاربری

اگرچه فقط برای مدت زمان کوتاهی وجود داشته است ، اما سرویس ربات تجارت رمزنگاری در حال حاضر تعدادی از ویژگی های موجود در سطح را ارائه می دهد ، اگر بهتر از آن نباشد ، مواردی که توسط اکثر رقبای دیگر ایجاد شده ارائه شده است.

به عنوان مثال ، ویژگی های امنیتی شامل ورود به سیستم ایمن و احراز هویت ، ضد DDOS- ضد مهاجمان ، مدیریت کلیدهای API و پردازش پرداخت از طریق نوار ، برچسب زدن معاملات به عنوان معاملات بازرگان (MITS) برای جلوگیری از جمع آوری داده های شخصی از مصرف کنندگان است.

رابط کاربری Coinrule ، علاوه بر امنیت آن ، منطقه دیگری است که در آن شرکت تخصص دارد. در بین سیستم های تجاری خودکار ، یکی از رابط کاربری کاربر پسند در بازار را ارائه می دهد. بلافاصله پس از ورود به رابط وب ، به کاربران ویژگی ها و کارکردهای اساسی سرویس ربات تجارت Cryptocurrency ارائه می شود.

استراتژی های معاملاتی

در حال حاضر ، Coinrule یکی از گسترده ترین انتخاب های روش های معاملاتی از پیش برنامه ریزی شده را دارد ، و اجرای تکنیک های معاملاتی خودکار الگوریتمی (همچنین به عنوان ربات ها نیز شناخته می شود) کاربران را قادر می سازد تا سرمایه گذاری های خود را با بیش از 150 الگوی معاملاتی شخصی سازی کنند که به طور خودکار با شرایط بازار انجام می شودمعیارهای مشخص شده

علاوه بر این ، Coinrule به طور مداوم الگوهای جدیدی را به سکوی خود معرفی می کند ، از جمع آوری تاکتیک ها گرفته تا استراتژی های برگزاری بلند مدت و تنظیمات متوقف.

قیمت

اگرچه میزان الگوهای موجود براساس برنامه متفاوت است ، Coinrule یک بسته رایگان را ارائه می دهد که شامل هفت تکنیک الگوی رایگان و 3000 دلار در حجم معاملات ماهانه است. ویژگی های اضافی پرداخت شده شامل گزینه های پیچیده نمودار ، استفاده از الگوهای بدون محدودیت و حتی آموزش های تجاری یک به یک و جلسات آموزشی است.

مبادله

Cryptocurrency Exchanges Coinrule از Binance ، Bitmex ، Coinbase Pro و Kraken پشتیبانی می کند و معامله گران ممکن است با ایجاد یک حساب کاربری به صورت رایگان به آن دسترسی پیدا کنند.

نتیجه

برای رقابت با معامله گران حرفه ای و مدیران صندوق های تامینی ، سرمایه گذاران ممکن است از Coinrule به عنوان پلت فرم معاملات خودکار Cryptocurrency خود استفاده کنند و از ابزارهای پیشرفته و قابل اعتماد فناوری موجود در بازار استفاده کنند. کاربران ممکن است در طی چند دقیقه از ثبت نام برای یک حساب رایگان ، تجارت را با استفاده از قابلیت های معاملاتی پلتفرم آغاز کنند.

در نهایت اگر به درستی مورد استفاده قرار گیرد ، سرمایه گذاران بلند مدت ممکن است از استفاده از سیستم های تجاری خودکار بهره مند شوند ، که به آنها امکان می دهد از روشهای اضافی و مهارتهای فنی روباتیک در اجرای استراتژی سرمایه گذاری خود استفاده کنند.

توجه: اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های خودکار تجارت رمزنگاری ، از جمله ویژگی ها ، کارکردهای آنها ، قیمت گذاری و همچنین جوانب مثبت و مضرات هستید ، پیشنهاد می کنیم بهترین راهنمای رباتهای تجاری رمزنگاری خود را بخوانید.

رابین هود

صفحه اصلی Robinhood. منبع: Robinhood

در صنعت سرمایه گذاری ، Robinhood یک برنامه معاملاتی DIY است (این کار را خودتان انجام دهید) که به مبتدیان اجازه می دهد آب ها را بدون تحمل هزینه های کمیسیون آزمایش کنند. گذشته از سهام و صندوق های مبادله ای مبادله (ETFS) ، سرمایه گذاران این گزینه را دارند که به طور خودکار در Cryptocurrency سرمایه گذاری کنند ، این همان چیزی است که ما در این راهنما روی آن تمرکز خواهیم کرد.

در حقیقت ، در حال حاضر ، Robinhood یک API رسمی ارائه نمی دهد. با این حال ، با تنظیم سرمایه گذاری های مکرر ، ممکن است شما در Cryptocurrencies با رمزنگاری Robinhood در یک برنامه زمانی که متناسب با نیازهای شما باشد ، به صورت خودکار سرمایه گذاری کنید.

رمزنگاری Robinhood چیست

رمزنگاری Robinhood. منبع: Robinhood

Robinhood Crypto ویژگی جدیدی است که در حال حاضر ، بیش از نیمی از جمعیت ایالات متحده به آن دسترسی دارند و این شرکت قصد دارد تا به صورت دولتی به صورت دولتی راه اندازی کند.

با استفاده از رمزنگاری Robinhood ، معامله گران می توانند ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین ، اتریوم و سگکوئین را از جمله دیگر خریداری و بفروشند.

با این حال ، یادآوری این نکته حائز اهمیت است که همه ارزهای رمزپایه در Crypto Robinhood معامله نمی شوند ، اگرچه این پلتفرم به شما امکان می دهد تا زبانه هایی را بر روی قیمت تعدادی از رمزنگاری های مختلف که ذکر نشده اند نگه دارید.

Robinhood خدمات رمزنگاری خود را با راه اندازی یک ویژگی سرمایه گذاری مکرر برای تشویق منابع رمزنگاری بلند مدت ضمن کاهش تأثیر نوسانات بازار ، گسترش داده است.

سرمایه گذاری های تکراری چگونه کار می کنند

در 8 سپتامبر 2021 ، Robinhood سرمایه گذاری های مکرر Crypto را راه اندازی کرد ، ابزاری جدید که به شما امکان می دهد رمزنگاری های مورد علاقه خود را به طور مرتب ، بدون کمیسیون و با حداقل 1 دلار ، در برنامه روزانه ، دو هفته یا ماهانه انتخاب کنید.

سرمایه گذاری های مکرر استراتژی ایجاد اوراق بهادار و کاهش اثرات نوسانات بازار ضمن صرفه جویی در دراز مدت را ارائه می دهند.

سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده به طور فزاینده ای محبوب می شود ، و Robinhood معتقد است که خدمات جدید آن به سرمایه گذاران کمک می کند تا به آنها اجازه دهند تا بر رشد طولانی مدت تمرکز کنند و نه ناراحتی مداوم نظارت بر قیمت های رمزنگاری.

با توجه به ماهیت فضای رمزنگاری ، بازارها ممکن است بسیار بی ثبات باشند. بنابراین ، انجام سرمایه گذاری های بلند مدت به طور مداوم ممکن است به شما کمک کند ضمن کاهش خطر و کاهش استرس مرتبط با تلاش برای زمان بازارها ، روی توسعه آینده متمرکز شوید. این روش سرمایه گذاری به طور متوسط هزینه دلار معروف است.

به منظور کاهش نوسانات قیمت که گاهی اوقات ممکن است رخ دهد ، میانگین هزینه های دلار باعث سرمایه گذاری به تدریج در فواصل مکرر و صرف نظر از اینکه قیمت بازار در هر لحظه در کجا قرار دارد ، ترویج می کند.

در زیر تصویری وجود دارد که مزایای متوسط هزینه دلار را در مقایسه با سرمایه گذاری جمع نشان می دهد ، که با متوسط هزینه برای هر سکه منعکس می شود.

میانگین هزینه Robinhood Dollar-Cost در مقایسه با سرمایه گذاری در مقابل جمع. منبع: Robinhood

مکرر هزینه های سرمایه گذاری

بسیاری از سکوهای معاملاتی رمزنگاری دیگر برای هر معامله cryptocurrency که اجرا می شود ، هزینه کمیسیون را تا 4 ٪ اعمال می کنند. بعضی اوقات ، هزینه های اضافی در سیستم عامل های دیگر برای معاملات مکرر متوسط نسبت به یک خرید بزرگ بزرگ بیشتر است.

مزیت انجام سرمایه گذاری های مکرر رمزنگاری از طریق Robinhood این است که هیچ هزینه ای برای ایجاد سرمایه گذاری های مکرر حتی در چندین سکه مختلف هزینه نمی شود. به عنوان مثال ، اگر در Robinhood سفارش دهید و 100 دلار برای خرید بیت کوین بپردازید ، بیت کوین با ارزش 100 دلار دریافت خواهید کرد.

مهمتر اینکه ، شما کنترل کاملی بر کمیت و فراوانی پرداخت های دریافتی دارید. هنگامی که سرمایه گذاری مکرر شما موعد بوده است ، Robinhood به طور خودکار رمزنگاری را با بهترین قیمت در دسترس برای شما خریداری می کند.

چگونه سفارش مکرر کار می کند

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، سرمایه گذاری های مکرر یک استراتژی سرمایه گذاری خودکار است که به میانگین هزینه های دلار تشبیه شده است. با استفاده از آن ، ممکن است در زمان های معینی خریدهای خودکار رمزنگاری را تنظیم کنید.

ذکر شده در زیر ویژگی های اصلی یک سفارش است:

 • سفارشات برای سرمایه گذاری های رمزنگاری مکرر معمولاً بین ساعت 2:30 تا 4:00 بعد از ظهر انجام می شود. ET هر روز ؛
 • شما ممکن است یک سرمایه گذاری مکرر برای هر ارز موجود در Crypto Robinhood ایجاد کنید.
 • برای اطمینان از پر شدن عادلانه سفارشات رمزنگاری ، سیستم Robinhoods سعی می کند تمام سفارشات رمزنگاری مکرر را برای یک سکه معین در همان زمان قرار دهد.
 • سفارشات مکرر رمزنگاری به عنوان سفارشات محدودی تا 1 ٪ بالاتر از قیمت معاملات قبلی تعیین شده است. این بدان معنی است که خرید شما ممکن است کمتر از مبلغ دلار مشخص شده شما پر شود. در این حالت ، تفاوت به قدرت خرید رمزنگاری شما بازپرداخت می شود.
 • تقسیم مبلغ سرمایه گذاری خود بر اساس قیمت یک سکه در لحظه اتمام سفارش شما میزان cryptocurrency را که برای سرمایه گذاری مکرر خود دریافت خواهید کرد ، فراهم می کند.

نحوه راه اندازی سرمایه گذاری مکرر

کاری که برای شروع کار باید انجام دهید:

 1. برای شروع ، Cryptocurrency را که می خواهید در Crypto Robinhood خریداری کنید از منوی کشویی انتخاب کنید.
 2. گزینه ایجاد "سرمایه گذاری مکرر" ممکن است در سمت راست صفحه نمایش یافت شود.
 3. سپس ارز مورد نظر برای خرید و مقدار خرید و همچنین تاریخ شروع و فرکانس را انتخاب کنید.
 4. سپس "سفارش بررسی" را انتخاب کنید تا روند کار تمام شود.

از طرف دیگر ، همانطور که خود Robinhood بیان می کند ، "یک برنامه را تنظیم کنید و سکه های خود را جمع کنید. معرفی تکرار رمزنگاری! "

 1. یک برنامه تنظیم کنید.
 2. سرمایه گذاری.
 3. خودشه.

نتیجه

فرض کنید می خواهید سرمایه گذاری را به یک عادت تبدیل کنید و نمونه کارها خود را طولانی مدت رشد دهید. در این حالت ، سرمایه گذاری های مکرر Crypto Robinhood یکی از راه های پیشبرد آن است زیرا امکان اجرای این نوع استراتژی سرمایه گذاری عملی بر روی سکو را بدون تحمل هزینه های معامله ای که قابل مقایسه با مواردی است که توسط سایر سیستم عامل ها قابل مقایسه است ، امکان پذیر است.

مأموریت Robinhood دموکراتیک امور مالی برای همه است. بنابراین همه نوع اهداف معامله گران تحت پوشش قرار می گیرند ، خواه ساخت سبد رمزنگاری شما ، تبدیل به یک کوئر کامل شود یا یک استراتژی سرمایه گذاری برای بلند مدت تهیه کنید. معامله گران ممکن است با سرمایه گذاری های منظم که کمتر استرس زا و وقت گیر هستند ، به هر استراتژی دست یابند.

روشهای مورد استفاده در اینجا کاملاً شبیه به روشهای مورد استفاده در تجارت سهام است ، به جز اینکه هیچ پارامتر ساعت طولانی وجود ندارد زیرا بازار رمزنگاری 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته باز است.

در نهایت ، رویکردی که توسط شرکت کارگزاری آنلاین در راه اندازی این ویژگی انجام شده است ، تشویق سرمایه گذاری خودکار به جای تجارت به خودی خود است.

توجه: اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلت فرم تجارت Robinhood هستید ، حتماً راهنمای مقایسه تجارت Robinhood در مقابل WealthSimple را بخوانید.

تجارت WealthSimple

رمزنگاری WealthSimple. منبع: WealthSimple

Wealthsimple Trade یک بستر تجاری آنلاین است که بسیاری از آنها معادل کانادایی Robinhood را می دانند. این شرکت به عنوان "راه باهوش تر برای سرمایه گذاری" ، قول می دهد موانع مالی را از بین ببرد که مانع از رشد پول خود کانادایی ها می شود.

علاوه بر این ، خدمات فناوری مالی برنده جایزه این شرکت دسترسی کم هزینه و آسان به صندوق های شاخص متنوع در سراسر جهان را ارائه می دهد و در حال حاضر 1. 5 میلیون سرمایه گذار دارد.

ویژگی امضای آنها سرمایه گذاری منفعل کم هزینه از طریق یک مشاور روبو بود. با این وجود ، آنها اکنون شامل معاملات سهام ، سپرده نقدی ، پرونده مالیاتی و در تابستان سال 2020 ، خود را به عنوان اولین بستر تجاری دارای مجوز رمزنگاری کانادا اعلام کردند.

cryptocurrency WealthSimple:

ویژگی Crypto Wealthsimple علاوه بر این جدید به سکوی تجارت WealthSimple است که تجارت Cryptocurrency را ارائه می دهد. از طریق ویژگی رمزنگاری WealthSimple ، کاربران ممکن است بیت کوین و اتریوم را در بین 26 سکه رمزنگاری ذکر شده تجارت کنند.

علاوه بر این ، قاعده صفر برای تصویب شرکت در مورد انواع تجارت ، از جمله تجارت رمزنگاری اعمال می شود. بنابراین ، مشتریان می توانند بدون نیاز به پرداخت هزینه های گزاف ، رمزنگاری را خریداری و بفروشند.

به طور خاص ، Crypto WealthSimple برای هر دو سرمایه گذاری تازه وارد و سرمایه گذاری و همچنین معامله گران با تجربه تر مناسب است. رابط کاربری بسیار بصری است ، در حالی که طراحی ساده و ساختار یافته است.

نحوه اضافه کردن بودجه

تا زمانی که قبلاً با رابط کاربری برنامه آشنا هستید ، Crypto چیز جدیدی نیست. بازرگانان ممکن است حساب بانکی کانادایی خود را به هم وصل کنند یا در صورت داشتن یکی از آنها از حساب WealthSimple دیگر استفاده کنند.

 1. در مرحله اول ، از طریق برنامه به نمونه کارها cryptocurrency خود دسترسی پیدا کنید ، به لیست حساب های سرمایه گذاری خود در زیر نماد حساب خود در گوشه سمت چپ بالای برنامه خود بروید و "Crypto" را انتخاب کنید.
 2. گزینه Crypto را انتخاب کنید.
 3. حساب رمزنگاری خود را تأمین کنید و بلافاصله تجارت را شروع کنید.

ارزش منابع شما ممکن است به دلار کانادا تبدیل شود و پس از آن پول می تواند

اگر می خواهید دستاوردهای رمزنگاری خود را از آن خارج کنید یا تصمیم بگیرید که این فضا برای شما مناسب نیست ، به حساب بانکی خود بازگردید.

چگونه می توان به صورت خودکار تعیین کرد

برای شروع ، تخصیص بخشی از وجوه خود برای سرمایه گذاری ، سپرده های خودکار Crypto وسیله ای مناسب برای شروع ثروت است. علاوه بر این ، ممکن است سپرده های خودکار رمزنگاری شما به صورت هفتگی ، دو هفته یا ماهانه اتفاق بیفتد.

قرار دادن پول خود در Autopilot به معنای موارد زیر است:

 • سپرده های خودکار-مشارکتهای اتوماتیک ؛
 • تعادل اتوماتیک - این ویژگی به این معنی است که WealthSimple با تغییر بازار ، نمونه کارها شما را مجدداً تعادل می بخشد.
 • دسترسی آسان - کاربران همچنین می توانند از طریق وب سایت یا برنامه تلفن همراه ، حساب های خود را از هرجای دیگر مدیریت کنند.

زمان لازم برای تأمین بودجه شما برای تجارت پس از تنظیم یک سپردن خودکار ، 3-5 روز کاری است.

این می تواند در پنج مرحله آسان حاصل شود:

 1. برنامه تجارت را در دستگاه تلفن همراه خود وارد کرده و سپس نماد پروفایل را در گوشه سمت چپ بالای صفحه لمس کنید.
 1. برای افزودن پول به یک حساب ، بودجه را انتخاب کنید ، سپس بودجه اضافه کنید و سپس حساب کاربری را که می خواهید وجوه اضافه کنید انتخاب کنید.
 1. مبلغ لازم را وارد کنید و گزینه "یک بار" را از منوی کشویی انتخاب کنید. فرکانس تهیه سپرده خودکار را انتخاب کنید.
 1. برای تعیین یک سپرده برای تاریخ آینده ، امروز از منوی کشویی که نمایش داده می شود را انتخاب کنید و سپس یک روز را از انتخاب کننده تقویم که ظاهر می شود انتخاب کنید.
 1. پس از آن ، شما باید تصمیم بگیرید که کدام موسسه بانکی سپرده های شما را دریافت می کند. جزئیات معامله خود را مرور کنید و سپس برای تکمیل معامله روی گزینه ارسال واریز کلیک کنید.

لغو سپرده اتوماتیک

معامله گران ممکن است تا 24 ساعت قبل از اینکه سپرده برنامه ریزی شده بعدی انجام شود ، یک سپرده خودکار را لغو کنند. مگر در مواردی که حداقل 24 ساعت قبل از سپرده بعدی برنامه ریزی شده ، یک سپرده خودکار را لغو نکنید ، WealthSimple سپرده قبلی را اجرا می کند و هرگونه سپرده های آینده را برای شما لغو می کند.

به منظور لغو یک سپرده خودکار:

 1. با استفاده از دستگاه تلفن همراه خود ، وارد برنامه تجارت شوید و نماد پروفایل را در گوشه سمت چپ بالای صفحه انتخاب کنید.
 1. با عنوان فعالیت آینده ، سپرده خودکار خود را پیدا خواهید کرد ، بنابراین آن را انتخاب کنید.
 1. اگر می خواهید یک سپرده خودکار را لغو کنید ، به پایین صفحه بروید و بله را انتخاب کنید ، آن را لغو کنید.

توجه به این نکته حائز اهمیت است که اگر می خواهید سپرده خودکار خود را تغییر دهید ، پیشنهاد می کنیم مورد فعلی خود را لغو کرده و یک مورد جدید ایجاد کنید.

لطفاً توجه داشته باشید: پول مجازی در لیست سرمایه گذاری های مجاز نگهداری شده توسط آژانس درآمدی کانادا برای کسانی که مایل به نگه داشتن بیت کوین در یک حساب پس انداز بدون مالیات (TFSA) هستند ، ظاهر نمی شود. با این گفته ، دستیابی به قرار گرفتن در معرض بیت کوین از طریق صندوق مبادله ای بیت کوین (ETF) امکان پذیر است.

نتیجه

WealthSimple از کیف پول cryptocurrency پشتیبانی نمی کند. به جای اینکه به کاربران کنترل کامل بر کلیدهای خصوصی بیت کوین خود بدهد ، سیستم عامل های فناوری مالی که عموماً از صنعت سرمایه گذاری سنتی پذیرایی می کنند ، توافق نامه های حضانت را نسبت به ارائه صلاحیت کامل افراد بر کلیدهای خصوصی رمزنگاری خود ترجیح می دهند.

با این وجود ، این پلتفرم از طریق Crypto Auto-Seposit به معامله گران در تمرکز بر رشد طولانی مدت ، کاهش خطر و کاهش استرس مرتبط با زمان بندی بازارها کمک می کند.

به خاطر داشته باشید که سپرده های خودکار 3-5 روز کاری را برای پاک کردن قبل از شروع تجارت ، صرف نظر از اندازه سپرده ، پاک می کنند. برای استفاده از فرصت بازار اگر شخصی خود را ارائه دهد ، توصیه می کنیم به جای آن یک سپرده فوری تهیه کنید.

مزایای معاملات رمزنگاری خودکار

استفاده از معاملات cryptocurrency اتوماتیک ممکن است مزایای قابل توجهی را برای شما فراهم کند ، از جمله:

تجارت مزایای ربات

بسیاری از معامله گران Cryptocurrency در حال حاضر ربات های رمزنگاری را یک روش تجارت صوتی می دانند که مزایای قابل اندازه گیری را ارائه می دهد. این به این دلیل است که از رباتهای تجاری خودکار پشتیبانی می کند.

 • زمان بندی: از آنجا که Bots Crypto با استفاده از نرم افزار تجارت می کند ، آنها می توانند رمزنگاری را به طور قابل توجهی سریعتر از یک تجارت انسانی به صورت دستی خریداری و بفروشند. هنگام تجارت با استفاده از یک شاخص ، از یک ربات برای خودکارسازی سفارشات بازار استفاده کنید.
 • تکرار: اکثر رباتهای رمزنگاری شده در بازار 24 ساعت شبانه روز ، هفت روز در هفته. یک ربات معاملاتی cryptocurrency ممکن است برای خودکارسازی روند تجارت ارزهای رمزنگاری شده بر اساس نشانه های بازار ، صرفه جویی در وقت و تلاش شما استفاده شود.
 • قوام: رباتها بسته به شاخص های خاص ممکن است به طور مداوم و قابل اعتماد عمل کنند. از این نظر ، رباتها بهتر از انسان هستند. استفاده از یک ربات تجاری ، خطر "تجارت عاطفی" را در حالی که تجارت cryptocurrency را از بین می برد ، از بین می برد.
 • صرفه جویی در وقت: از یک ربات معاملاتی رمزنگاری برای صرفه جویی در وقت استفاده کنید زیرا این نرم افزار از بازار نظارت می کند و از طرف شما معاملات می کند. اگر وقت یا تمایل به تماشای بازارهای بیت کوین ندارید ، ربات های معاملاتی خودکار ایده آل هستند.

سرمایه گذاری های مکرر و مزایای سپرده گذاری خودکار

اکثر معامله گران Cryptocurrency اکنون خریدهای مکرر رمزنگاری را می دانند که یک هدف طولانی مدت خوب با مزایای قابل اندازه گیری است. این به این دلیل است که سرمایه گذاری های رمزنگاری مکرر به این موارد کمک می کنند:

 • حذف احساسات: احساسات ممکن است سرمایه گذاران را به جای پیروی از یک استراتژی برنامه ریزی شده با رمزنگاری برنامه ریزی شده ، به تصمیم گیری های بثورات سوق دهد. یک خرید مکرر همچنین استرس را که برخی از افراد هنگام تغییر قیمت رمزنگاری اغلب تجربه می کنند ، کاهش می دهد. کمتر احتمال دارد مبلغ زیادی را در اوج ارزش بازار سرمایه گذاری کنید زیرا می دانید دارایی های شما در قله ها و فرورفتگی ها پخش شده است.
 • تنوع: معامله گران Cryptocurrency متخصص اغلب به تنوع برای کاهش ریسک و به حداکثر رساندن سود توصیه می کنند. خرید مکرر از نشانه های مختلف رمزنگاری نیز ممکن است در تنوع در دارایی های رمزنگاری شما کمک کند. به عبارت دیگر ، لازم نیست تمام پول خود را در یک یا دو رمزنگاری قرار دهید.
 • به تدریج نمونه کارها خود را بسازید: بسیاری از افراد در سرمایه گذاری رمزنگاری خود محدود هستند. برای بسیاری ، هزینه خرید مکرر کمتر از چیزی است که هر هفته برای قهوه خرج می کنند. از طرف دیگر ، سرمایه گذاری های کوچک و منظم به ایجاد نمونه کارها به شما کمک می کند.

اشکالاتی از معاملات رمزنگاری خودکار

هنگام انتخاب اتوماسیون ، اشکالاتی خاص وجود دارد ، از جمله موارد ذکر شده در زیر:

تجارت اشکالات ربات

 • تجربه قبلی: معامله گران پیشرفته کسانی هستند که بیشترین سود را از ربات های تجاری خودکار دارند. اگر با نشانه های معاملاتی که توسط رباتهای تجاری استفاده می شود ، ناآشنا هستید ، توصیه می شود قبل از استفاده از ربات ، اصول را یاد بگیرید.
 • تجارت BOT Security: اگرچه معمولاً رباتهای رمزنگاری ایمن هستند ، اما برای استفاده از یک ربات تجاری باید پول رمزنگاری خود را در مبادله ذخیره کنید. نگه داشتن cryptocurrency خود در مبادله شانس هک شدن شما را افزایش می دهد ، اگرچه اکثریت قریب به اتفاق مبادلات بزرگ بسیار ایمن است.
 • نظارت: حتی اگر ربات معاملاتی به بازار توجه داشته باشد ، هنوز هم باید به قیمت ارزهای رمزنگاری توجه کنید. این امر به این دلیل است که ارزهای رمزپایه بسیار بی ثبات هستند و رویکرد معاملاتی شما ممکن است با محیط فعلی بازار همگام نباشد.

سرمایه گذاری های مکرر و اشکالات مربوط به سپرده گذاری

 • داشتن کلیدها: اگر Cryptocurrency را در برخی از سیستم عامل های تجاری خریداری می کنید ، ممکن است لزوماً آن را "مالک" نکنید ، به این معنی که نمی توانید به کیف پول خود دسترسی پیدا کنید یا آن را به هر کیف پول دیگری از سکو منتقل کنید.
 • ارزش سکه: به دلیل کمبود ارزش ذاتی ، نوسانات قیمت یک مسئله مهم است و برخی از رمزنگاری ها ، حتی پس از سالها سرمایه گذاری مکرر ، ممکن است در دراز مدت هنوز بی ارزش باشند.
 • مقررات: حتی اگر این فناوری کامل شود و تمام موضوعات ذکر شده در بالا از بین برود ، هنوز هم خطرات مرتبط با سرمایه گذاری در این فناوری وجود خواهد داشت تا اینکه توسط دولت فدرال تصویب و تنظیم شود.
 • کنترل محدود: همچنین عدم کنترل وجود دارد و همیشه برای اهداف سرمایه گذاری کوتاه مدت مناسب نیست. در نهایت این امر مستلزم ریسک سیستمی است ، این احتمال وجود دارد که به دلیل فروپاشی کل بستر سرمایه گذاری ، ضرر پایدار باشد.

نتیجه

به طور کلی ، اگر درک خوبی از بازار دارید ، سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه ممکن است راهی خارق العاده برای متنوع سازی سبد مالی شما باشد و در عین حال مزایای بازده غیرمعمول بالا در سرمایه گذاری شما را نیز به دست می آورد.

برای اینکه سرمایه گذاران از نوسانات بازار بهره مند شوند ، آنها باید به طور مرتب به همان میزان سرمایه گذاری برای ساختن یک قشر که در نهایت سود حاصل می شود ، انجام دهند.

خرید مکرر از طریق یک بستر معاملاتی cryptocurrency به همان اندازه منظم و ساده پرداخت صورتحساب از طریق بدهی مستقیم پس از تأسیس می شود. با این حال ، به جای اینکه به تدریج بدهی را بپردازید ، اگر در انتخاب سکه های رمزنگاری عاقل هستید ، دارایی های تدریجی را جمع می کنید و ثروت خود را افزایش می دهید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 47 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 16:19