Litecoin در مقابل بیت کوین

ساخت وبلاگ

Litecoin با انگیزه ای برای ریشه کن کردن تمام کاستی های بیت کوین و تقویت روند کلی اختراع شد و می تواند تقریباً از 84 میلیون سکه تجاوز کند. بیت کوین اولین cryptocurrency است که در سال 2009 راه اندازی شده است ، و در سطح جهان معامله می شود. این شبکه نمی تواند فراتر از 21 میلیون سکه باشد.

برای یک دهه گذشته ، ارزهای رمزنگاری شده دنیای مالی را به دست گرفته اند. در سال 2009 ، هنگامی که بیت کوین اولین مشتری خود را منتشر کرد ، دنیای جدیدی از ارزها برای سرمایه گذاران ، مدیران ، بازرگانان ، صاحبان مشاغل و عموم مردم باز شد.

 • بیت کوین اولین ارز ارز دیجیتال ارسالی است که ارز ارز است که فقط به صورت الکترونیکی یافت می شود زیرا برای تجارت از طریق اینترنت استفاده می شود. آنها به دلیل اجازه پرداخت های دیجیتالی شفاف و ایمن مشهور هستند. اگرچه محبوبیت آنها به طور مداوم در حال رشد است ، اما فرزندخواندگی آنها به عنوان یک جایگزین قابل اعتماد برای پول جسمی نزدیک نیست. برخی از ارزهای دیجیتالی محبوب Ethereum ، Bitcoin و Litecoin هستند. بیشتر بخوانید که به صاحب بیت کوین اجازه دهید مسئولیت آن را بر عهده بگیرد زیرا هیچ مرجع مرکزی وجود ندارد که به عنوان دروازه بان عمل کند. پس از آن ، تعداد زیادی ارز رمزپایه به وجود آمد. نامی که برجسته بود Litecoin بود.
 • هنگامی که Litecoin وارد بازار شد ، آن را نقره ای به طلای "بیت کوین" در نظر گرفت. Litecoin در سال 2011 وارد بازار شد ، در حالی که بیت کوین در سال 2008 به وجود آمد.

شما می توانید از این تصویر در وب سایت ، الگوهای و غیره خود استفاده کنید ، لطفاً پیوند انتساب را در اختیار ما قرار دهید که چگونه می توان انتساب را ارائه داد؟لینک مقاله برای لینک برای مثال: منبع: Litecoin vs Bitcoin (Wallstreetmojo.com)

از آنجا که هر دوی این ارزهای رمزنگاری شده در ابتدای بازار رمزنگاری به وجود آمده اند ، شباهت های زیادی وجود دارد. و در چند مورد نیز متفاوت هستند.

 • مردم Litecoin را بیش از بیت کوین ترجیح می دهند زیرا بیت کوین از Litecoin گران تر است. بله ، شما می توانید یک سری کالا و خدمات را با استفاده از بیت کوین خریداری کنید. اما Litecoin به دلیل یک شکل بسیار ارزان تر و سریعتر از معاملات مشهور است.
 • اگر در مورد سرمایه گذاری بازار سرمایه گذاری سرمایه گذاری سرمایه گذاری سرمایه گذاری ارزش بازار سهام ممتاز یک شرکت صحبت کنیم. این محاسبه به عنوان محصول تعداد کل سهام برجسته و قیمت هر سهم است. بیشتر از بیت کوین بخوانید ، خواهیم دید که در ابتدای سال 2008 ، ارزیابی بیت کوین 170 میلیارد دلار بود. اگر ارزش بیت کوین را در ژوئیه 2010 مقایسه کنیم ، پیشرفت فوق العاده ای در سرمایه گذاری در بازار وجود دارد. در ژوئیه 2010 ، سرمایه بازار بیت کوین فقط 42000 دلار بود.

از طرف دیگر ، اگر در مورد تعداد سکه ها صحبت کنیم ، Litecoin با تعداد زیادی از بیت کوین فراتر می رود. Litecoin محدودیت بالایی 84 میلیون سکه دارد ، در حالی که بیت کوین فقط 21 میلیون سکه دارد.

 • این تفاوت ممکن است بسیار زیاد به نظر برسد ، اما یکی از Bitcoinbitcoinbitcoin یک ارز دیجیتالی است که در ژانویه 2009 به وجود آمده است ، گمان می رود توسط Satoshi Nakamato ایجاد شود ، که هویت واقعی آن هنوز تأیید نشده است. این هزینه معاملات پایین تر از سیستم های پرداخت آنلاین سنتی را فراهم می کند ، توسط مرجع غیرمتمرکز کنترل می شود و مانند ارزهای صادر شده از دولت نیست. بخوانید بیشتر می توانید با صد میلیون نفر تقسیم شود ، و این قسمت کوچک و کوچک و کوچک قابل انتقال است. این صد میلیون مین "ساتوشی" نامیده می شود. در نتیجه ، اگر کسی بخواهد چیزی را با قیمت پایین بخرد ، با استفاده از بیت کوین امکان پذیر است.
 • برای Litecoin ، هیچ کسری وجود ندارد. در نتیجه ، حتی اگر حد بالایی از Litecoin بسیار زیاد به نظر برسد ، در مقایسه با کسری از بیت کوین زیاد نیست. اما باز هم ، بسیاری از افراد دوست دارند در کل سکه (و نه در کسری) معامله کنند. برای آنها ، Litecoin مناسب ترین است.
 • Litecoin از نظر میانگین زمان معامله ، نسبت به بیت کوین مزیت قطعی دارد. برای Litecoin ، فقط 2. 5 دقیقه طول می کشد. اما برای بیت کوین حداقل 10 دقیقه طول می کشد. کاربرانی که معاملات سریع را ترجیح می دهند همیشه Litecoin را از طریق بیت کوین انتخاب می کنند.

همچنین ، آیا می توانید نگاهی به دوره cryptocurrency ما داشته باشید

فهرست مطالب

اینفوگرافیک بیت کوین در مقابل Litecoin

بیایید تفاوت های برتر بین بیت کوین و Litecoin را ببینیم.

شما می توانید از این تصویر در وب سایت ، الگوهای و غیره خود استفاده کنید ، لطفاً پیوند انتساب را در اختیار ما قرار دهید که چگونه می توان انتساب را ارائه داد؟لینک مقاله برای لینک برای مثال: منبع: Litecoin vs Bitcoin (Wallstreetmojo.com)

تفاوت های کلیدی

 • بیت کوین برای cryptocurrency طلا محسوب می شود. از طرف دیگر Litecoin نقره بیت کوین محسوب می شود.
 • الگوریتم بیت کوین SHA-256 است. برای لایت کوین، این الگوریتم Scrypt نامیده می شود.
 • میانگین زمان تراکنش برای هر تراکنش بیت کوین 10 دقیقه است. از طرف دیگر، میانگین زمان تراکنش برای هر تراکنش لایت کوین 2. 5 دقیقه است.
 • حد بالای بیت کوین 21 میلیون سکه است. از سوی دیگر، حد بالای لایت کوین 84 میلیون سکه است.
 • هر بیت کوین را می توان بر صد میلیون تقسیم کرد. قسمت حاصل «ساتوشی» نام دارد. از سوی دیگر، لایت کوین قابل تقسیم نیست. در نتیجه، لایت کوین باید به طور کلی مورد استفاده قرار گیرد. و به همین دلیل است که بسیاری از مردم دوست دارند از آن استفاده کنند.

جدول مقایسه لایت کوین در مقابل بیت کوین

مبنای مقایسهبیت کوینلایت کوین
به وجود آمددر سال 2008در سال 2011.
تعداد کل سکه هاحداکثر سقف 21 میلیون است.حداکثر سقف 84 میلیون است.
قابل تقسیمآره. هر بیت کوین را می توان به صد میلیونمین قسمت آن تقسیم کرد. این بخش صد میلیونی "ساتوشی" نام داردخیر. افرادی که دوست دارند از یک سکه کامل به جای کسری استفاده کنند، لایت کوین را به بیت کوین ترجیح می دهند.
بازار سرمایهدر جولای 2010، ارزش بازار بیت کوین تنها 42000 دلار بود. اکنون در ابتدای سال 2018، 170 میلیارد دلار بود.تا دسامبر 2017، ارزش بازار لایت کوین از 16 میلیارد دلار گذشت.
میانگین زمان تراکنشمیانگین زمان تراکنش برای هر تراکنش بیت کوین 10 دقیقه است.برای لایت کوین، میانگین زمان تراکنش 2. 5 دقیقه است. به همین دلیل است که بسیاری لایت کوین را به بیت کوین ترجیح می دهند.

نتیجه

مقالات پیشنهادی

این راهنمای لایت کوین در مقابل بیت کوین بوده است. در اینجا به تفاوت های اصلی بین بیت کوین و لایت کوین و اینفوگرافیک ها و جدول مقایسه ای می پردازیم. همچنین می توانید به مقالات زیر نگاهی بیندازید -

دوره رایگان بانکداری سرمایه گذاریپایه و اساس بانکداری سرمایه گذاری، مدل سازی مالی، ارزش گذاری و موارد دیگر را بیاموزید.

به Wallstreetmojo Youtube بپیوندید

دوره رایگان اکسلMS Excel را از ابتدا یاد بگیرید. بر فرمول‌ها، نمودارها، میانبرهای اکسل با 3+ ساعت ویدیو مسلط شوید.

به اینستاگرام Wallstreetmojo بپیوندید

دوره رایگان مدلینگ مالیبا این راهنمای گام به گام (مطالعه موردی کلگیت) مدل سازی مالی را در اکسل بیاموزید

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 36 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 0:23