سیاست تحریم ها

ساخت وبلاگ

Etsy امکان اتصال مستقیم خریداران و فروشندگان از سراسر جهان را فراهم می کند. هنگامی که شما از خدمات ETSY استفاده می کنید (ما با Etsy.com ، الگوی Etsy ، برنامه های تلفن همراه و سایر خدمات به "خدمات" ما می نامیم) ، شما بدون توجه به موقعیت مکانی خود ، مسئولیت پیروی از این خط مشی را بر عهده دارید.

این خط مشی بخشی از شرایط استفاده ما است. با استفاده از هر یک از خدمات ما ، شما با این خط مشی و شرایط استفاده ما موافق هستید.

به عنوان یک شرکت فراملی از ایالات متحده ، فعالیت های پیشرو در سایر کشورها ، Etsy باید مطابق با تحریم های اقتصادی و محدودیت های تجاری از جمله وزارت دارایی ایالات متحده ، که توسط دفتر دارایی خارجی (OFAC) معرفی شده است. این بدان معناست که Etsy یا هرکسی که از خدمات ما استفاده می کند نمی تواند در معاملات شرکت کند که در آن افراد ، مکان ها یا کالاهایی از این مکان ها که توسط نهادهای دولتی نشان داده شده است ، مانند OFAC ، علاوه بر تحریم های تجاری که توسط قوانین و هنجارهای مربوطه پیش بینی شده است ، شرکت می کنند.

این خط مشی بر هر کسی که از خدمات ما استفاده می کند ، صرف نظر از موقعیت مکانی آنها ، عمل می کند. تصمیم برای آشنایی خود با چنین محدودیت هایی با شما باقی مانده است.

به عنوان مثال ، این محدودیت ها به عنوان یک کل ، از جمله موارد دیگر ، معامله هایی را که طرفین زیر در آن شرکت می کنند ، منع می کند:

  1. برخی از مناطق جغرافیایی ، مانند ایران ، کریمه ، کوبا ، کره شمالی ، سوریه ، روسیه ، بلاروس ، جمهوری خلق دونتسک ("DPR") ، جمهوری مردم لوگانسک ("LPR") و همچنین افراد یا افراد قانونی ، فعالیتهای پیشرو یا فعالیت ها یا در این سرزمین ها واقع شده است.
  2. افراد یا اشخاص حقوقی ، متشکل از لیست تحریم ها ، مانند لیستی از افراد دسته بندی ویژه و افراد ممنوع (SDN) یا لیستی از افراد خارجی که از تحریم ها (FSE) سازمان OFAC جلوگیری می کنند.
  3. شهروندان کابین ، صرف نظر از موقعیت مکانی که شهروندی یا مجوز اقامت در خارج از کوبا ندارند. وت
  4. محصولات ، از ایران ، کریمه ، کوبا و کره شمالی ، به استثنای مطالب اطلاعاتی مانند نشریات ، فیلم ها ، پوسترها ، گرامپلاست ، عکس ، کاست ، دیسک های جمع و جور و برخی آثار هنری.
  5. هر کالا ، خدمات و راه حل های فناوری از LPR و DPR به استثنای مواد اطلاعاتی و محصولات کشاورزی ، از جمله مواد غذایی برای افراد ، دانه های محصولات کشاورزی یا کود.
  6. با توجه به نشریات وزیر تجارت ایالات متحده ، واردات در ایالات متحده از محصولات زیر با منشأ روسیه: ماهی ، غذاهای دریایی ، الماس غیر صنعتی و سایر محصولات دیگر.
  7. با توجه به دستورالعمل وزیر تجارت ایالات متحده ، به هر شخص در روسیه یا بلاروس ، صادرات از ایالات متحده یا شهروندان تجملات آمریکایی و هر کالای دیگر ، به هر شخص وزیر تجارت ایالات متحده. لیست و تعریف "موارد لوکس" در "علاوه بر این شماره 5 تا بخش 746 ، منتشر شده توسط ثبت فدرال ایالات متحده ارائه شده است.
  8. محصولاتی که در خارج از ایالات متحده ساخته شده و در مورد قانون تعرفه های ایالات متحده و قوانین مربوط به ممنوعیت کار اجباری مشمول قانون هستند.

برای محافظت از جامعه و بستر معاملاتی Etsy ، اقدامات لازم برای تحریم ها انجام می شود. به عنوان مثال ، Etsy شرکت کنندگان را از استفاده از حساب های خود در مناطق جغرافیایی خاص ممنوع می کند. اگر دلیلی بر این باور داشته باشیم که شما حساب خود را از مکانی که تحت تحریم ها قرار دارد ، کنترل می کنید ، به عنوان مثال ، هر یک از مکان های تحریم های فوق ، یا در غیر این صورت هرگونه مجازات اقتصادی یا محدودیت های تجاری را نقض می کند ، می توانیم با استفاده از خدمات خود به حالت تعلیق درآیند یا متوقف شویم. به عنوان یک قاعده ، شرکت کنندگان مجاز به فروش ، خرید یا فروش محصولات از مناطق تحت تحریم ها نیستند. این شامل محصولاتی است که قبلاً ظاهر می شدند ، زیرا ما فرصتی برای بررسی اینکه آیا آنها را از محل ممنوعه خارج شده اند ، نداریم. Etsy این حق را دارد که با درخواست ارائه اطلاعات بیشتر ، با فروشندگان تماس بگیرد ، کشور مبدا محصول را در صفحه محصول آشکار کند یا اقدامات دیگری را برای رعایت تعهدات انجام دهد. ما می توانیم کالاها را خاموش کنیم یا معاملات را که خطر نقض این سیاست است ، لغو کنیم.

علاوه بر رعایت الزامات OFAC و قوانین محلی قابل اجرا ، شرکت کنندگان ETSY باید در نظر داشته باشند که سایر کشورها می توانند محدودیت های تجاری خود را معرفی کنند و ممکن است محصولات خاصی طبق قوانین بین المللی مجاز به صادرات یا واردات نباشند. هنگامی که مردم کشورهای مختلف در معاملات شرکت می کنند ، باید قوانین هر کشور مربوطه را مطالعه کنید.

سرانجام ، شرکت کنندگان ETSY باید به خاطر داشته باشند که سیستم های پرداخت شخص سوم ، مانند PayPal ، می توانند به طور مستقل معاملات را برای رعایت الزامات تحریم ها رعایت کنند و می توانند معاملات را در برنامه های خودشان مسدود کنند که از رعایت الزامات استفاده می کند. Etsy قدرت یا کنترل رویه ها برای تصمیم گیری مستقل در چنین سیستمهایی ندارد.

تحریم های اقتصادی و محدودیت های تجاری می تواند در رویه استفاده از خدمات شما اعمال شود و ممکن است تغییر کند ، بنابراین شرکت کنندگان باید به طور مرتب منابع اطلاعات تحریم را بررسی کنند. برای مشاوره حقوقی ، با یک متخصص واجد شرایط تماس بگیرید.

شما می توانید این خط مشی را به زبان خود بخوانید ، اما به یاد داشته باشید که نسخه این سند به زبان انگلیسی دارای قدرت غالب در مورد استفاده از خدمات Etsy است. زبان را می توان در تنظیمات حساب تغییر داد.< Pan> سرانجام ، شرکت کنندگان ETSY باید در نظر داشته باشند که سیستم های پرداخت شخص سوم ، مانند PayPal ، می توانند به طور مستقل معاملات را برای رعایت الزامات تحریم رعایت کنند و می توانند معاملات را در برنامه های خودشان مسدود کنند که از انطباق با الزامات اطمینان حاصل می کند. Etsy قدرت یا کنترل رویه ها برای تصمیم گیری مستقل در چنین سیستمهایی ندارد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 38 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 0:58