چگونه می توان یک سرمایه گذار موفق شد؟

ساخت وبلاگ

How to Become a Successful Investor?

اگر در هند زندگی کرده اید ، باید با جشن ها ، جشن ها و عبادت های آیینی مرتبط با ناواتری آشنا باشید. Navratri به معنای 9 شب است و هر روز تأکید بر ویژگی های مختلف الهه. طبق افسانه ، ناواتری پیروزی خیر بر شر را جشن می گیرد ، جایی که الهه دورگا با شیاطین مهیشاشورا درگیر نبرد بزرگی شد و پیروز شد. Navratri قبل از دیوالی جشن گرفته می شود - جشنواره چراغ. مردم در سراسر کشور ، به ویژه در شمال هند ، ناواتری - پیروزی نهایی خیر بر شر - را با اشتیاق و شور و شوق قابل توجه جشن می گیرند. Navratri ushers در فصل جشن ، جایی که مشتریان بازار خرید را می پسندند. جشنواره ها همچنین نشانگر تجدید هستند - آنها لحظه ای برای ما هستند که قدم به عقب برگردیم و به آنچه می خواهیم در آینده انجام دهیم فکر کنیم - لحظه ای برای ما برای تصمیم گیری برای یادگیری ، رشد و حرکت به جلو با یک قدرت تجدید پذیر و ZEST. باید به یاد داشته باشید که این زمان بسیار خوبی برای یادگیری سه ویژگی - از سرمایه گذاران زن - برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق است. رنگهای ناواتری را با بازارهای (سهام) جشن بگیرید و سفر را برای تحقق اهداف مالی و مشتاق خود آغاز کنید. در اینجا نگاهی به سه ویژگی مهم که باید از آن استفاده کنید آورده شده است:

کوشش در بازار: بسیاری از سرمایه گذاران زن در فضایی در غیر این صورت تحت سلطه مردان ، شهرت بزرگی را برای خود به عنوان معامله گران موفق ایجاد کرده اند. شما باید برای موفقیت در مورد راز آنها تعجب کنید. این چیزی نیست جز کوشش در بازار. با دقت بازار ، این سرمایه گذاران زن به طور مداوم بازار را مورد مطالعه قرار می دادند و بینش های گسترده ای را از تجربه معاملاتی خود استخراج می کردند.

داشتن دقت در بازار به این معنی است که به عنوان یک سرمایه گذار فردی ، شما باید یک استراتژی سرمایه گذاری برای تحقق اهداف مالی مانیفولد خود داشته باشید - از برنامه ریزی بازنشستگی گرفته تا بودجه برای هزینه های برنامه ریزی شده و از تولید ثروت گرفته تا ایجاد دارایی. شما همچنین باید قبل از شروع سفر سرمایه گذاری ، سه عامل حیاتی را در نظر بگیرید. اینها عبارتند از: ایجاد یک استراتژی سرمایه گذاری بر اساس اهداف مالی فردی شما-خواه کوتاه مدت ، میان مدت یا بلند مدت ، با دانستن اشتهای ریسک خود و صفر در سبک سرمایه گذاری مورد نظر خود.

به عنوان یک سرمایه گذار ، که به تازگی تجارت را آغاز کرده است ، باید درک صحیحی از بازار داشته باشید. مانند سرمایه گذاران موفق زنان ، که دقت بازار را به نمایش می گذارند ، همیشه باید متغیرهای اصلی بازار را به خاطر بسپارید و از این مفهوم وحشتناک ثروتمند شدن فوری دلگیر نشوید. کوشش در بازار همچنین دلالت بر این دارد که قبل از سرمایه گذاری ، شما باید یک تحقیق کامل در بازار انجام دهید و معیارهای حیاتی مانند سرمایه بازار ، نسبت بدهی به سهام ، نسبت قیمت به سود ، درآمد خالص ، رشد درآمد ، صدور سود سهام و غیره را درک کنید.

یادگیری مداوم: سرمایه گذاران موفق زنان با یادگیری مداوم دنباله را به خود جلب کرده اند. این بدان معناست که شما نه تنها در مورد معاملات روزانه در مورد تجارت یاد می گیرید ، بلکه بینش های آموخته شده را هنگام تجارت نیز به کار می برید. یادگیری مداوم ویژگی بارز موفقیت است-خواه در یک محیط سرمایه گذاری محور ، یا در یک شرکت رسانه ای یا حتی سازمان های توسعه کار کنید. برخی از بازار سهام را در این ترکیب پرتاب کنید و طی یک دوره زمانی ، می توانید در لیست سرمایه گذاران موفق نیز حضور داشته باشید.

همانطور که توسط سرمایه گذاران موفق زنان نشان داده شده است ، یادگیری مداوم همچنین به معنای ایجاد یک سبد سرمایه گذاری صحیح است. به یاد داشته باشید ، بورس سهام به شما امکان می دهد از تنوع ، جایی که می توانید در سهام ، کالاها ، معاملات آتی و گزینه ها و ارزها سرمایه گذاری کنید. یادگیری هر روز همچنین به معنای عدم تأثیرگذاری در تبلیغات تبلیغاتی یا مطالبات غیرقابل اثبات شرکت ها است. در کنار ، شما باید یک مسیر مداوم در مورد شاخص های کلان اقتصادی ، که تأثیر قابل توجهی در بازار دارند ، حفظ کنید. رنگهای ناواتری را با بازار جشن بگیرید ، به یادگیری خود ادامه دهید و ممکن است در مسیر صحیح برای تبدیل شدن به یک سرمایه گذار موفق باشید.

صبر و هوش هیجانی: یک زن و شوهر از صفات مشترک در بین سرمایه گذاران موفق زنان ، صبر و هوش هیجانی هستند. همراه با داشتن یک استراتژی سرمایه گذاری بلند مدت برای سودآوری و بازده رقابتی ، باید به هر قیمتی از تصمیمات سرمایه گذاری عاطفی خودداری کنید.

به گفته سرمایه گذاران موفق زنان ، تجارت باید به ملاحظات عملی مانند حرکات بازار و گزارش های شرکت توجه داشته باشد. در صورت تصادف ناگهانی در بازار ، صبر و هوش هیجانی شما به طور مداوم مورد آزمایش قرار می گیرد. در این زمان آزمایش ، بسیاری از سرمایه گذاران به خرید و فروش وحشت متوسل می شوند. با این حال ، این ویژگی یک سرمایه گذار موفق نیست. به یاد داشته باشید ، بازار می تواند پس از یک دوره زمانی خاص دوباره برگردد. در بعضی مواقع ، هنگامی که در بازار افت می کند ، سرمایه گذاران موفق زنان پیشنهاد می کنند که به استراتژی کلی سرمایه گذاری خود رعایت کنید ، به سرمایه گذاران/تحلیلگران فصلی توجه کنید ، نظارت دقیق از اصول بازار و سپس تصمیم گیری آگاهانه داشته باشید.

نتیجه گیری: با این خصوصیات ، شما همچنین می توانید یک سرمایه گذار موفق باشید. شروع به پرورش این خصوصیات کنید ، و همچنین می توانید یک سرمایه گذار موفق شوید. پس منتظر چی هستی؟این Navratri می تواند زمان مناسبی برای شروع سفر سرمایه گذاری شما باشد. فراموش نکنید که رنگهای Navratri را با بازار جشن بگیرید. همیشه به یاد داشته باشید که سفر سرمایه گذاری خود را با یک شریک مالی قابل اعتماد و قابل اعتماد شروع کنید. فرشته یکی برای همه سرمایه گذاران مشتاق یک ناواتری مبارک آرزو می کند ، و ممکن است الهه شما را برکت دهد!

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 36 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 1:22