Bybit Review 2022: آیا این یک مبادله برای تجارت قانونی و ایمن است؟

ساخت وبلاگ

در رده چهارم با حجم معاملات در بخش مشتقات و با بیش از 1. 2 میلیون مورد کاربر ، Bybit در مدت زمان کوتاه کار خود مسیری طولانی را طی کرده است. و حتی از برخی از رهبران بازار پیشی گرفته است و همه افراد موجود در بازار را شگفت زده کرده است.

با این حال ، با رشد سریع بازار ، BYBIT می تواند یک تجربه تجارت ایمن را در لیست رو به رشد کاربران خود در این بازار بسیار غیرقابل پیش بینی فراهم کند.

بیایید یک بررسی دقیق Bybit Exchange داشته باشیم.

شماره 1 مبادله رمزنگاری

بیش از 100 برابر اهرم در بیت کوین

بیش از 50 برابر اهرم در سایر ارزها

حجم بالا و نقدینگی

در اولین سپرده خود با استفاده از لینک زیر 30،030 دلار دریافت کنید

پاداش سپرده خود را ادعا کنید

بازنگری مبادله بیبیت 2022

بیبیت یک بستر مبادله مشتقات رمزنگاری است که در مارس 2018 تأسیس شده و در سنگاپور مستقر است و در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است.

تیم اصلی مبادله شامل پذیرندگان اولیه blockchain و متخصصان پیشگام از صنایع ارز و سرمایه گذاری سرمایه گذاری است.

در مقایسه با سایر مبادلات آتی رمزنگاری شده ، بیبیت فقط در قراردادهای دائمی با حداکثر 100 برابر اهرم در انواع خاص قراردادها تجارت می کند.

پلت فرم تجاری پیشرفته آن ، موتور تطبیق سریع سفارش و فرآیندهای مدیریت برتر ریسک ، علیرغم تعداد محدودی از قراردادهایی که می توان در این سکو انجام داد ، به پلت فرم مبادله مورد علاقه در بین کلاس باتجربه بازرگانان کمک کرده است.

پیشنهاد BYBIT: با استفاده از این لینک برای ثبت نام ، 30،030 دلار پاداش دریافت کنید. برای کسب جایزه بیشتر واریز کنید. ساده !!

پیشنهادات محصول بیبیت

Bybit برای ارائه بیشتر محصولاتی که می توانید از هر مبادله رمزنگاری برتر ، از خرید و فروش منظم رمزنگاری در بازار نقطه گرفته تا معاملات اهرمی و مبادله مشتقات رمزنگاری قوی ، ساختار یافته است.

Bybit همچنین تجارت را اعمال کرده است تا به معامله گران اجازه دهد بدون ایجاد یک سرمایه گذاری اولیه گسترده ، سود احتمالی خود را از تجارت تقویت کنند.

این مبادله ارزهای رمزنگاری شده را تا 100 برابر اهرم می کند. این بدان معنی است که شما می توانید با سرمایه گذاری واقعی فقط 100 دلار موقعیتی به ارزش 10،000 دلار باز کنید.

با توجه به اینکه تجارت اهرمی خطرناک چگونه می تواند باشد ، همیشه مشاوره سرمایه گذاری خوبی برای معامله گران مبتدی با اهرم کم شروع می شود و فقط در هنگام تسلط بر تکنیک از موارد بزرگ استفاده می کند.

1. قراردادهای آتی

Bybit دارای قراردادهای آتی است که تجارت را ملزم به خرید یا فروش تعداد از پیش تعیین شده دارایی با قیمت از پیش تعیین شده در آینده می کند.

قراردادهای Bybit Futures به طور معمول مدت 6 ماهه خواهد داشت و مبادله تاریخ لیست و تسویه حساب را برای کلیه قراردادهای آتی ارائه می دهد که معامله گران می توانند هر سال در آن سرمایه گذاری کنند.

2. قراردادهای دائمی معکوس

Bybit تجارت در دائمی و دائمی USDT را ارائه می دهد. قراردادهای دائمی معکوس شامل BTC/USD ، ETH/USD ، XRP/USD و EOS/USD است. و لیست قراردادهای دائمی USDT شامل BTC/USDT ، ETH/USDT ، LTC/USDT ، XTZ/USDT و Link/USDT است.

اندازه قرارداد دائمی معکوس 1 دلار است (کمترین ارزش قرارداد در بین همه صرافی ها) ، نرخ پایه حاشیه نگهداری برای قرارداد BTC 0. 5 ٪ است و نیاز حاشیه اولیه برای معاملات کوچکتر 1 ٪ است.

همچنین باید توجه داشته باشید ، BYBIT برای محافظت از مبادله در برابر خطرات ناشی از موقعیت های بزرگ ، اهرم موقعیت های بزرگ را کاهش می دهد.

بیبیت همچنین دارای یک بازار نقطه ای است که به معامله گران رمزنگاری اجازه می دهد دارایی های پشتیبانی شده مختلفی را خریداری و بفروشند. بازار Spot به معامله گران این امکان را می دهد تا رمزنگاری را برای اهداف گمانه زنی خریداری و نگه دارند ، و همچنین می توانند با انتظار برای خرید در هنگام کاهش قیمت ، کوتاه شوند.

این مبادله هزینه 0. 1 ٪ نرخ مسطح را برای سازندگان بازار و متقاضیان در بازار نقطه خود هزینه می کند. معامله گران می توانند از سه نوع سفارش اصلی در بازار نقطه استفاده کنند: سفارش بازار ، سفارش محدود و سفارشات مشروط.

بیبیت از معاملات همتا به همتا با هزینه صفر پشتیبانی می کند و به معامله گران این امکان را می دهد تا با هزینه صفر رمزنگاری را به دیگران بخرند و بفروشند.

در حال حاضر ، مبادله 9 جفت معاملات فیات برای بازار P2P خود امکان پذیر است: INR/USDT ، RUB/USDT ، VND/USDT ، HKD/USDT ، PHP/USDT ، AUD/USDT ، TWD/USDT ، UAH/USDT ، و MYR/USDT

دارایی های پشتیبانی شده

بیبیت مانند بسیاری از مبادلات برتر رمزنگاری برتر ، دارای یک فهرست عظیم از دارایی های دیجیتال پشتیبانی شده نیست.

با این حال ، این مبادله همیشه بیشتر اضافه می شود ، و احتمالاً تعداد دارایی ها را در آینده نزدیک افزایش می دهد تا از این رقابت پیروی کند و گزینه های بیشتری را به بازرگانان بدهد.

در حال حاضر ، این مبادله حدود 20 دارایی دیجیتالی مختلف ، از جمله بیشتر موارد اولیه مانند BTC و ETH و سایر موارد مانند NEM (XEM) و Tezos (XTZ) را پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، BYBIT همچنین از حداقل 50 ارز فیات ، از جمله USD ، AUD ، EUR ، GBP ، JPY ، CHF ، CAD ، AED و QAR پشتیبانی می کند. بنابراین ، بیشتر معامله گران که از پلتفرم بایت استفاده می کنند می توانند با استفاده از ارز بومی خود واریز کنند.

انواع سفارش بیب

بیبیت سه نوع سفارش را به کاربران خود ارائه می دهد ، که شامل موارد زیر است:

 • سفارش محدود: سفارش با قیمت خاصی قرار می گیرد. در یک ترتیب محدود ، سفارش خرید فقط با قیمت محدود یا پایین تر قابل اجرا است و برعکس با سفارش فروش.
 • سفارش بازار: نظمی که با نرخ غالب قرارداد یا ابزار اجرا می شود
 • دستور مشروط: دستور مشروط به این معنی است که سفارش تجارت فقط در صورت تحقق شرایط خاص اجرا می شود. شما باید قیمت ماشه ، مقدار سفارش ، اهرم و جهت تجارت را تعیین کنید.

در کنار ترتیب محدود و ترتیب مشروط ، شما نیز باید زندگی نظم را ارائه دهید. سه نوع عمر سفارش وجود دارد:

 • Good-till-Cancelled: سفارش تا زمانی که خودتان سفارش را لغو نکنید ، معتبر است.
 • فوری یا لغو: سفارش به گونه ای طراحی شده است که بلافاصله با بهترین قیمت پر شود. این همچنین ممکن است منجر به اجرای جزئی یک سفارش شود.
 • پر یا کشتن: این نوع سفارش باید سفارش را به طور کامل یا اصلاً اجرا کند. هیچ اجرای سفارش جزئی مجاز نیست.

هزینه های بیبی

مانند Binance ، Bybit همچنین ساختار هزینه ای مسطح ندارد. به سازندگان بازار تخفیف سازنده پیشنهاد می شود ، و به افراد متهم پرداخت می شود.

تخفیف سازنده در انواع قراردادهای دائمی 0. 025 ٪ است و هزینه Taker 0. 075 ٪ است. هزینه معاملات بر این اساس با مانده حساب تنظیم می شود ، که بر حاشیه اولیه تأثیر نمی گذارد.

اگر تجارت نقطه ای باشید ، BYBIT در هر دو هزینه سازنده و Taker نرخ مسطح 0. 1 ٪ را به شما پرداخت می کند. شما می توانید Bybit vs Binance Futures را مقایسه کنید تا مشخص کنید کدام یک برای شما بهتر است.

هزینه های بودجه بسته به شرایط غالب بازار ، با موقعیت های طولانی یا کوتاه پرداخت می شود. سیستم بیبیت از مکانیسم بودجه برای تلاش و نگه داشتن قیمت قراردادهای دائمی تا حد امکان به قیمت بازار استفاده می کند.

چه کسی هزینه های یافتن را پرداخت می کند به قیمت دو بازار بستگی دارد. اگر قیمت معاملات قرارداد بالاتر از قیمت معاملات نقطه باشد ، دارندگان موقعیت طولانی مجبورند هزینه بودجه را به دارندگان موقعیت کوتاه بپردازند.

اگر قیمت معاملات نقطه ای بیشتر باشد ، دارندگان موقعیت کوتاه به دارندگان موقعیت طولانی پرداخت می کنند. هزینه بودجه هر 8 ساعت پرداخت می شود ، و این پلتفرم به پیگیری هزینه کمک می کند و چه کسی قرار است پرداخت را انجام دهد.

سپرده ها و برداشت ها

هنگامی که صحبت از واریز و برداشت از حساب Bybit شما می شود ، چندین عامل که تعیین می کنند چقدر می توانید معامله کنید ، مانند ایستاده حساب و کانال مورد استفاده شما.

به طور کلی ، حداقل مبلغ سپرده وجود ندارد ، اما حداکثر می توانید در هر معامله معامله کنید و در روز به روش سپرده شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر از طریق Banxa واریز می کنید ، حداکثر حد معامله 15000 دلار است. اگر BTC را با استفاده از MoonPay خریداری می کنید ، می توانید حداقل 30 دلار BTC و حداکثر 12000 دلار در هر معامله خریداری کنید.

Bybit دارای حداقل برداشت است که به دارایی خاصی که شما در حال برداشت هستید بستگی دارد. به عنوان مثال ، حد مجاز برای بیت کوین 0. 001BTC ، 0. 02 برای اتریوم و 10 USDT در صورت برداشت StableCoin است.

همچنین بسته به عواملی مانند کیف پول مورد استفاده شما و تأیید KYC ، حداکثر حد حداکثر برای چقدر می توانید هر روز و از حساب خود را از حساب خود خارج کنید.

معامله گرانی که از کیف پول 2. 0 خود استفاده می کنند که از خروج فوری پشتیبانی می کند می توانند فوراً تحت کمتر از 5 BTC قرار بگیرند ، در حالی که کیف پول 1. 0 ، که روزانه سه بار معاملات را پردازش می کند ، می توانند بیش از 5 BTC در روز برداشت کنند.

با این حال ، اگر تأیید KYC را انجام نداده اید ، می توانید حداکثر 2 BTC را هر روز صرف نظر از نوع کیف پول مورد استفاده خود پس بگیرید. بنابراین ، خوب است که تأیید کنید حتی اگر مبادله آن را اجباری نمی کند.

بستر معاملاتی بیبیت

Bybit یک بستر معاملاتی هوشمند مبتنی بر وب است که می تواند 100000 معاملات در ثانیه را پردازش کند ، که به آن کمک می کند تا به راحتی در طول نوسانات افزایش یافته در بازار ، افزایش حجم را به راحتی مدیریت کند. همچنین ، با عمق نقدینگی بالای بازار ، سفارشات فوراً و با حداقل تأثیر قیمت اجرا می شوند.

پلت فرم تجارت به خوبی ساخته شده است و به راحتی می توان عملکردهای پلتفرم را مشاهده کرد. این سیستم شامل یک سیستم نمودار از TradingView.com است که دسترسی به همه ابزارهای اصلی TA ، شاخص ها و اقدامات قیمت را در چندین بازه زمانی ارائه می دهد.

کتاب سفارش برای ارائه نمایی از آخرین پنج سفارش خرید و فروش طراحی شده است. همچنین می توانید معاملات اخیر ، موقعیت های تجاری ، خلاصه P& L و ویندوز جزئیات قرارداد را در سیستم عامل پیدا کنید.

از دیگر ویژگی های این سیستم عامل عبارتند از:

 • مکانیسم قیمت دوگانه امکان جلوگیری از انحلال ناعادلانه موقعیت ها را فراهم می کند.
 • API های قدرتمند این پلتفرم داده های بازار را هر 20ms تازه می کند
 • سیستم سفارش پیشرفته این پلتفرم اجازه می دهد تا ضرر و زیان سود/توقف را به طور مستقیم تنظیم کنید ، سفارشات قرار داده شده را تنظیم کرده و هشدارهای استراتژی را با یک کلیک دریافت کنید.

برنامه موبایل بیبیت

بیبیت یک برنامه تلفن همراه دارد که از تجارت در حال حرکت پشتیبانی می کند. می توانید برنامه را برای هر دو برنامه Android و iOS بارگیری کنید. برنامه Bybit در حال حاضر بسیار محبوب است زیرا نسخه Android با وجود این که مدت طولانی نبوده است ، بیش از 100000 بار بارگیری شده است.

به نظر می رسد بسیاری از معامله گران BYBIT برنامه تلفن همراه را تأیید می کنند زیرا بیشتر ویژگی ها و ویژگی هایی را که هنگام استفاده از پلت فرم تجارت مبتنی بر وب بدست می آورید ، ارائه می دهد. آنها شامل کیف پول ، کتاب سفارش ، قراردادها ، نمودارهای قیمت و اعلان ها هستند.

کاربران برنامه موبایل Bybit همچنین می توانند آن را برای دریافت اعلان ها برای چندین استراتژی معاملاتی ، مانند زمانی که آخرین قیمت معامله شده افزایش یا کاهش می یابد ، تنظیم کنند.

برنامه تلفن همراه همچنین می تواند یادآوری نرخ بودجه را نیم ساعت قبل از تسویه حساب برای همه جفت های معاملاتی که می خواهید هنگام تجارت نباشید ، پیگیری کنید.

چگونه می توان تجارت را در Bybit Exchange شروع کرد

Bybit به شما امکان می دهد حساب تجارت خود را فقط در سه مرحله تنظیم کنید که می تواند طی چند دقیقه تکمیل شود.

Bybit یک پلت فرم NO-KYC است ، و لازم نیست روند طولانی تأیید و فعال سازی حساب خود را طی کنید. با استفاده از ایمیل و رمز عبور خود می توانید یک حساب بازرگانی باز کنید. می توانید از کد ارجاع Bybit ما برای دریافت پاداش سپرده استفاده کنید.

پس از باز کردن حساب کاربری ، برای شروع تجارت باید بودجه اضافه کنید. به بخش "سپرده" بروید. بیبیت سپرده های رمزنگاری را می پذیرد که در آن می توانید با انتقال BTC از کیف پول و سپرده های FIAT که در آن BTC را با استفاده از ارزهای پشتیبانی شده فیات خریداری می کنید ، مستقیماً وجوه را واریز کنید.

Bybit همچنین از سایر روشهای سپرده مانند انتقال وجوه الکترونیکی ، ویزا ، کارتهای بدهی/اعتباری و خدمات سپرده فیات مانند MoonPay ، Banxa ، Simplex ، E-Check ، Xanpool ، سرمایه و تجارت افسانه پشتیبانی می کند.

با این حال ، معامله گران باید توجه داشته باشند که روش های واقعی سپرده موجود برای آنها بستگی به آنچه کشورشان پشتیبانی می کند بستگی دارد.

اکنون می توانید پس از انتقال موفقیت آمیز وجوه به بخش معاملات وب سایت بروید و سفر تجاری خود را آغاز کنید.`

پیشنهاد BYBIT: با استفاده از این لینک برای ثبت نام ، 30،030 دلار پاداش دریافت کنید. برای کسب جایزه بیشتر واریز کنید. ساده !!

Bybit KYC مورد نیاز

Bybit یک مبادله رمزنگاری غیر KYC است ، به این معنی که برای واریز ، تجارت و برداشت از سکو ، نیازی به تأیید ندارید. با این حال ، این مبادله برای معامله گرانی که تأیید KYC را انجام می دهند ، برای تشویق کاربران برای اثبات هویت خود فراهم می کند.

به عنوان یک معامله گر استاندارد که می خواهد بدون تأیید هویت شما به طور ناشناس تجارت کند ، فقط می توانید 2 BTC در روز را برای طول عمر حساب پس بگیرید. تنها راه برای بالا بردن حد خود این است که با تأیید شناسه و آدرس خود ، تأیید را انجام دهید.

بیبیت دو سطح تأیید دارد: سطح 1 و سطح 2. معامله گران با سطح 1 تأیید KYC می توانند تا 50 BTC در روز خارج شوند. آنهایی که تأیید پیشرفته تر سطح 2 را انجام می دهند که مستلزم تأیید آدرس شما نیز می شود ، حداکثر برداشت روزانه تا 100 BTC دریافت می کند.

چگونه می توان تأیید KYC را در Bybit انجام داد ؟؟

 • مرحله 1: به "حساب و امنیت" در گوشه سمت راست بالای صفحه اصلی بروید
 • مرحله 2: "اطلاعات حساب" را پیدا کنید و تحت "تأیید هویت" کلیک کنید "تأیید اکنون"
 • مرحله 3: روی "تأیید اکنون" در بخش تأیید پایه سطح 1 کلیک کنید
 • مرحله 4: فرم را با نام کامل و تمام اطلاعات دیگر مورد نیاز خود پر کنید
 • مرحله 5: اسناد تأیید خود را بارگذاری کنید که در این حالت سند شناسه یا گذرنامه شما هستند
 • مرحله ششم: فرآیند غربالگری صورت را برای پایان دادن به روند انجام دهید

توجه: برای تأیید سطح 2 ، شما همچنین به اثبات آدرس مسکونی مانند قبض ابزار و صورتحساب بانکی نیز نیاز خواهید داشت. همچنین ، لازم است قبل از شروع روند کار ، تمام اسناد مورد نیاز خود را برای سرعت بخشیدن به کارها و اطمینان از نشان دادن اطلاعات مورد نیاز ، اطمینان حاصل کنید.

پشتیبانی مشتری

مبادله رمزنگاری جدید همیشه با برخی از مسائل و مشکلات برای مبتدیان و معامله گران باتجربه همراه است. با این حال ، Bybit تضمین می کند که با ارائه روش های متعدد برای پشتیبانی از مشتری ، هرگونه چالش که ممکن است با آن روبرو شوید ، به سرعت برطرف می شود.

در اینجا مروری بر روشهای اصلی برای پشتیبانی از BYBIT آورده شده است:

1. گپ زنده

Bybit بر روی مقادیر مشتری محور ساخته شده است و یک تیم پشتیبانی مشتری عالی دارد. آنها یک تیم پشتیبانی مشتری چند زبانه 24/7 دارند. از آنجا که تیم پشتیبانی در طول ساعت در دسترس است ، می توانید مشکلات خود را تقریباً فوراً حل کنید.

بعضی اوقات ممکن است قبل از صحبت با نماینده مراقبت از مشتری ، کمی منتظر بمانید زیرا ممکن است سؤالات دیگری که پیش روی شما قرار دارد در صف وجود داشته باشد. با این حال ، ضروری است که اطمینان حاصل کنید که قطع نمی شوید زیرا این امر شما را از خط به عقب می برد ، به این معنی که باید حتی بیشتر صبر کنید.

علاوه بر چت زنده چند زبانه ، Bybit همچنین یک اتاق چت در صفحه معاملاتی آنها ارائه می دهد. شما می توانید از اتاق چت استفاده کنید تا با معامله گران باتجربه صحبت کنید که همچنین می تواند راه حل هایی را برای هرگونه سؤال که ممکن است داشته باشید ارائه دهید یا برخی از استراتژی های تجاری مفید را به شما ارائه دهید.

2. بلیط ایمیل

اگر مشکلات شما فوری نیست ، می توانید با باز کردن بلیط از طریق ایمیل نیز پشتیبانی کنید. تیم پشتیبانی تقریباً به همان سرعتی که برای چت زنده انجام می دهد به نمایش داده های ایمیل پاسخ می دهد و شما اغلب در چند ساعت بازخورد خواهید داشت.

می توانید با نوشتن مستقیم در [email protected] به آنها برسید و برای مسائل فنی می توانید در [email protected] بنویسید.

3. رسانه های اجتماعی

Bybit همچنین یک کانال تلگرام را اجرا می کند ، جایی که آنها تمام اطلاعیه ها را ارسال می کنند تا کاربران با تغییرات و علاوه بر این به روز شوند. جوامع تلگرام آنها نیز کاملاً فعال هستند و برای معامله گران که به دنبال کمک هستند بسیار مفید خواهد بود.

همچنین می توانید در سایر سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند Facebook ، Reddit ، Medium ، LinkedIn ، Instagram یا حتی مدیر عامل خود در توییتر توییت کنید و پاسخی دریافت کنید.

4. پایگاه دانش

بعضی اوقات حتی نیازی به صحبت با هیچ نماینده پشتیبانی مشتری ندارید تا هنگام داشتن مشکل با یک حساب یا هر چالش دیگر ، کمک بگیرید. Bybit یک پایگاه دانش مفید را فراهم می کند که باید به حل بسیاری از مشکلات شما کمک کند.

این مبادله دارای یک مرکز راهنما با چندین مقاله مفصل است که هنگام جستجوی پاسخ به مسائل شما به راحتی از بین می روند. همچنین ، آنها یک بخش سؤالات متداول با پاسخ های واضح برای کلیه سؤالات متداول که بسیاری از مشتریان اغلب دارند ، دارند.

علاوه بر این ، یک مرکز یادگیری بیبیت نیز وجود دارد که برای معامله گران تازه شروع می شود. مرکز یادگیری همچنین دارای مطالبی است که اصول اولیه تجارت رمزنگاری و هر آنچه را که باید در مورد استفاده از پلت فرم Bybit بدانید توضیح می دهد.

امنیت دارایی

با توجه به تعداد زیاد مسائل امنیتی که در سالهای اخیر با سکوهای رمزنگاری روبرو هستند ، بیبیت چندین ویژگی امنیت سایبری را به وجود آورده است تا اطمینان حاصل کند که آنها هرگز قربانی یکی از این حملات نمی شوند.

در اینجا مروری بر برخی از این ویژگی های امنیتی آورده شده است:

بیبیت از یک سیستم کیف پول سرد HD برای تأمین بودجه کاربران استفاده می کند. فقط بخش کوچکی از بودجه در یک کیف پول داغ برای تأمین نیاز تجارت نگهداری می شود.

تقریباً 100 ٪ از دارایی ها در این کیف پول های سرد چند منظوره ذخیره می شوند به این معنی که حتی اگر این سکو هک شده باشد ، از دسترس خارج می شوند.

کیف پول های سرد در یک محیط هوا (بدون اتصال به هیچ سیستم زنده) نگهداری می شوند. برای از بین بردن شانس هک ، BYBIT از یک سیستم کیف پول سرد چند منظوره استفاده می کند.

وقتی صحبت از برداشت دارایی کاربران می شود، کاربر باید تراکنش را از طریق کد امنیتی Google Authenticator 2FA احراز هویت کند. این احراز هویت چند عاملی دسترسی را برای هر کسی که مالک واقعی حساب نیست سخت می کند.

علاوه بر برداشت پول، برای موارد دیگری مانند تنظیم مجدد رمز عبور و تغییر تنظیمات امنیتی خود به 2FA نیز نیاز خواهید داشت. علاوه بر این، Bybit 2FA را برای تأیید مدیریت API اجباری می کند.

Bybit با امنیت پلتفرم خود شانسی نمی‌کند، بنابراین از یک سیستم معماری بدون اعتماد استفاده می‌کند.

این شرکت یک بررسی کامل پیشینه کارمندان خود را انجام می دهد و آنها را از طریق آموزش و ارزیابی دقیق امنیتی راهنمایی می کند. همه اینها برای اطمینان از این است که آنها هرگز مسائل امنیتی ناشی از مشاغل داخلی نداشته باشند.

علاوه بر این، این شرکت همچنین برخی از معتبرترین کارشناسان امنیت سایبری جهان را برای انجام تست‌های نفوذ و همکاری با یک حسابرس امنیتی خارجی برای دسترسی مداوم به سیستم‌های امنیتی خود استخدام خواهد کرد. این بررسی‌ها و ممیزی‌های مستمر تضمین می‌کند که هر گونه آسیب‌پذیری امنیتی به‌موقع شناسایی و رفع می‌شود.

اگر ترجیح می دهید از برنامه Bybit برای تجارت استفاده کنید، صرافی همچنین امنیت شما را با ارائه لایه های اضافی احراز هویت پوشش می دهد.

کاربران اپلیکیشن موبایل Bybit می توانند قفل الگو و تشخیص اثر انگشت را تنظیم کنند تا یک لایه امنیتی دیگر برای حساب خود فراهم کنند.

علاوه بر این، استفاده از برنامه تلفن همراه برای برداشت‌ها یا تغییر تنظیمات امنیتی همچنان از شما نیاز دارد که از تمام پروتکل‌های امنیتی که هنگام انجام آن روی پلتفرم مبتنی بر وب از جمله 2FA استفاده می‌کنید، پیروی کنید.

اکثر پلتفرم‌های معاملاتی کریپتو این واقعیت را پذیرفته‌اند که برای شکست دادن هکرها در بازی، آنها باید نحوه عملکردشان را درک کنند. Bybit نیز این را پذیرفته است و اکنون با هکرهای کلاه سفید به عنوان بخشی از استراتژی های امنیتی آنها کار می کند.

هکرهای کلاه سفید به شناسایی آسیب‌پذیری‌های امنیت سایبری کمک می‌کنند که ممکن است مشاوران و کارشناسان امنیت سایبری معمولی از دست بدهند.

Bybit یک برنامه جایزه دارد که به هکر کلاه سفیدی که حفره هایی را در سیستم های امنیتی خود کشف می کند، پاداش می دهد.

پیشنهاد BYBIT: با استفاده از این لینک برای ثبت نام ، 30،030 دلار پاداش دریافت کنید. برای کسب جایزه بیشتر واریز کنید. ساده !!

صندوق بیمه بای بیت

Bybit یک لایه امنیتی اضافی با یک صندوق بیمه برای معامله گران فراهم می کند که تضمین می کند آنها هرگز متحمل ضررهای کلان نمی شوند یا بیشتر از آنچه برای باز کردن موقعیت در پلت فرم استفاده می کنند ضرر نمی کنند.

صندوق بیمه به سادگی یک استخر ذخیره است که سیستم Bybit برای محافظت از معامله گران رمزنگاری در برابر سهام منفی به آن می پردازد. از این وجوه برای جلوگیری از امکان انتشار خودکار استفاده می شود.

هنگامی که موقعیتی با قیمت بدتر از قیمت ورشکستگی انحلال می شود ، صندوق های بیمه وارد می شوند تا شکاف بین این دو قیمت را برطرف کنند. بنابراین ، معامله گران می توانند اطمینان داشته باشند که همیشه هر آنچه را که شایسته خود هستند از موقعیت برنده دریافت می کنند و هرگز بیشتر از سرمایه گذاری در موقعیت از دست دادن از دست نمی دهند.

صندوق بیمه بیبیت بسته به نحوه بسته شدن موقعیت ها ، افزایش و کاهش می یابد. به عنوان مثال ، اگر موقعیتی با قیمتی بهتر از قیمت ورشکستگی بسته شود ، حاشیه باقی مانده به صندوق بیمه می رود. با این حال ، اگر قیمت از قیمت ورشکستگی بدتر باشد ، صندوق بیمه تفاوت را پوشش می دهد.

Bybit داده های زمان واقعی را در مورد مبلغ فعلی در صندوق های بیمه خود ارائه می دهد و سوابق روشنی از ورود و جریان های خروجی دارد تا اطمینان حاصل شود که هر معامله گر می تواند به راحتی وجوه را پیگیری کند.

آیا بیبیت قانونی و ایمن است؟

Bybit یکی از بزرگترین مبادلات رمزنگاری در سطح جهان است و حجم معاملات روزانه به طور متوسط بیش از 17 میلیارد دلار و حداقل 2 میلیون معامله گر ثبت شده است.

حجم معاملات و تعداد کاربران نشانگر خوبی است که این یک بستر سرمایه گذاری قابل اعتماد رمزنگاری است که می توانید مطمئن باشید دارایی های دیجیتالی خود را ایمن نگه می دارد.

اگرچه تنظیم نشده است ، اما این نمونه برای اکثر مبادلات رمزنگاری ، از جمله برخی از بزرگترین بازار ، مانند Binance و Okex است. با این حال ، این بدان معنا نیست که مبادله قانونی نیست.

علاوه بر این ، پلت فرم BYBIT توسط Bybit Fintech Limited ، یک نهاد حقوقی که در جزایر ویرجین انگلیس ثبت شده است ، اداره می شود. همچنین ، مانند هر موسسه مالی دیگر ، BYBIT در هر حوزه قضایی که فعالیت می کند ، مشمول مقررات مالی و سایر قوانین خواهد بود.

این واقعیت که مبادله در 5 سال از وجود خود هرگز هک نشده است ، نشانه خوبی از استفاده از این یک بستر ایمن است.

آیا بیبیت بهتر از Coinbase است؟

هر دو Bybit و Coinbase مبادلات رمزنگاری برتر در سراسر جهان هستند و تنها راه برای تصمیم گیری کدام یک برای شما بین این دو بهترین کار است ، انجام هر دو امتحان.

گفته می شود ، BYBT هزینه های نسبتاً کمتری نسبت به Coinbase هزینه می کند و از این رو انتخاب بهتری برای معامله گران با حجم منظم و بالا خواهد بود که به دنبال صرفه جویی در هزینه در هزینه های معامله هستند. بیبیت هزینه Taker 0. 075 ٪ را پرداخت می کند و 0. 025 ٪ تخفیف سازنده را به شما می دهد. Coinbase مبلغ 0. 5 ٪ هزینه برای همه فروش های رمزنگاری و خریدها را پرداخت می کند.

هنگام مقایسه سیستم عامل های معاملاتی ، هر دو شرکت رابط های کاربر بسیار بصری را ارائه می دهند که حتی برای تازه واردان به راحتی قابل تشخیص و حرکت هستند. بنابراین ، وقتی صحبت از بستر معاملاتی می شود ، انتخاب بین این دو به ترجیحات شما بستگی دارد.

منطقه دیگری که به نظر می رسد بیبیت از Coinbase حاشیه ای دارد ، پشتیبانی مشتری است. Bybit پشتیبانی زنده 24/7 را در چندین زبان ارائه می دهد تا اطمینان حاصل شود که بدون توجه به زمان ، وضوح سریع مسائل خود را دریافت می کنید. با Coinbase ، پشتیبانی چت زنده فقط در ساعات کاری ایالات متحده در دسترس است.

به طور کلی ، بیبیت از هزینه های پایین تر تا پشتیبانی بهتر مشتری ، مزایای بسیاری نسبت به Coinbase دارد. بنابراین ، این یک انتخاب بهتر برای اکثر معامله گران خواهد بود. با این حال ، اگر امکان امتحان کردن هر دو سیستم عامل وجود داشته باشد ، این یک ایده حتی بهتر خواهد بود زیرا اطمینان می دهد که تصمیم آگاهانه تری بگیرید.

از چه کشورهایی می توانند از بیبیت استفاده کنند؟

Bybit در سطح جهان در دسترس است ، بنابراین معامله گران می توانند از تقریباً در هر نقطه از جهان ، از این سیستم عامل استفاده کنند و از آن استفاده کنند. با این وجود بهتر است ، مبادله KYC اجباری را اجرا نمی کند ، به این معنی که معامله گر می تواند به بازار رمزنگاری به طور ناشناس از هر بخشی از جهان دسترسی پیدا کند.

با این حال ، حداقل 12 کشور وجود دارد که شما نمی توانید یک حساب Bybit ایجاد کنید و تجارت را شروع کنید. این کشورها شامل کشورهایی هستند که دارای مقررات سختگیرانه تجارت رمزنگاری هستند که فعالیت شرکت های غیر محلی مانند ایالات متحده و انگلیس را برای شرکت های غیر محلی دشوار می کند.

معامله گران در کشورهای تحت تحریم های مالی ایالات متحده و سازمان ملل مانند کره شمالی ، ایران ، سودان و کوبا نیز مجاز به ثبت نام و استفاده از این سکو نیستند. همچنین ، برخی از کشورها مانند چین خرید و فروش این دارایی های دیجیتالی را ممنوع کرده اند ، به این معنی که شما همچنین نمی توانید از Bybit در سرزمین اصلی چین استفاده کنید.

نتیجه گیری: آیا Bybit یک مبادله رمزنگاری خوب است

بیبیت هر دلیلی برای توجیه خود به عنوان مبادله برتر مشتقات رمزنگاری در بازار دارد. این یک سکوی از نظر فنی قوی ، شفاف و قابل اعتماد برای تجربه معاملات مشتقات رمزنگاری صاف فراهم می کند.

یکی از نکات مهم هر سیستم عامل خوب رمزنگاری ، فرآیندهای مدیریت ریسک آن است. با کاهش اهرم برای موقعیت های بزرگ برای ایجاد صندوق های بیمه برای مدیریت خطرات ناشی از ضرر و زیان در حل و فصل قرارداد آتی ، بیبیت یک بستر قوی و قابل اعتماد برای معاملات مشتقات رمزنگاری ایجاد کرده است.

نکات برجسته

 • پلت فرم تجارت پیشرفته با موتور تطبیق 100K TPS
 • می تواند با استفاده از کلیدهای API ، خدمات معاملاتی ربات مانند 3Commas را ادغام کند
 • هزینه معاملاتی جذاب
 • رابط پلتفرم کاربر پسند و بصری
 • قراردادهای با اندازه کوچکتر در مقایسه با سایر صرافی ها.
 • یکی از معدود مبادلات برای ارائه قرارداد آتی در EOS و XRP
 • فرآیند تنظیم آسان حساب
 • تیم پشتیبانی مشتری خوب

با یک رویکرد مشتری محور ، پیشرفت های مداوم در داخل پلتفرم و مدیریت ریسک قوی ، تجارت مشتقات رمزنگاری ساده شده با استفاده از آن. و در آینده نیز ممکن است شاهد معرفی ابزارهای جدید قراردادها و مشتقات باشیم.< SPAN> یکی از نکات مهم هرگونه رمزنگاری خوب ، فرایندهای مدیریت ریسک آن است. با کاهش اهرم برای موقعیت های بزرگ برای ایجاد صندوق های بیمه برای مدیریت خطرات ناشی از ضرر و زیان در حل و فصل قرارداد آتی ، بیبیت یک بستر قوی و قابل اعتماد برای معاملات مشتقات رمزنگاری ایجاد کرده است.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 68 تاريخ : چهارشنبه 2 فروردين 1402 ساعت: 1:46