بررسی Swyftx: هزینه ها ، ویژگی ها و ایمنی

ساخت وبلاگ

Swyftx یک مبادله رمزنگاری در استرالیا است که در سال 2018 تأسیس شده است. در Austrac ثبت شده است و حدود 320 ارز رمزنگاری را به کاربران خود ارائه می دهد. در حالی که Swyftx در مقایسه با سایر صرافی ها هزینه نسبتاً کمی دارد ، شما باید از برخی پرچم های قرمز در مورد این سیستم عامل آگاه باشید. بررسی های منفی بی شماری در مورد سیستم حشره دار Swyftx وجود دارد ، و کاربران گزارش داده اند که هنگام تلاش برای برداشت وجوه خود ، از حساب خود قفل شده اند.

در زیر یک تجزیه و تحلیل عمیق از Swyftx وجود دارد ، جایی که ما تمام جوانب مثبت و منفی آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده ایم. آیا می خواهید به جای Swyftx به گزینه های دیگر نگاه کنید؟لطفاً نظرات ما در مورد بهترین مبادلات رمزنگاری در استرالیا را در اینجا بخوانید.

جوانب مثبت و منفی Swyftx

طرفداران

منفی

رابط کاربری با طراحی ضعیف ، سرمایه گذاران جدید ممکن است یافتن اطلاعات مورد نیاز خود را دشوار کنند.

این فقط یک چت بابات را با زمان پاسخ آهسته فراهم می کند. Chatbot می تواند پاسخگو باشد و هنگامی که با یک کارگر پشتیبانی واقعی در تماس هستید ، زمان انتظار می تواند بیش از 24 ساعت باشد.

روش های سپرده گذاری

پرداخت فوری به حساب Swyftx شما از طریق POLI و PAYID در دسترس است. در حالی که سپرده های اسکو و نقل و انتقالات بانکی می توانند تا یک روز کاری برای تسویه حساب طول بکشد. Swyftx در سال 2021 شروع به پذیرش کارت های بدهی و اعتباری برای سپرده ها کرد.

میزان برداشت روزانه و سپرده برای حساب های SWYFTX 20،000 حسابرسی است. در صورت نیاز به پردازش مقادیر بیشتر ، باید مراحل تأیید بیشتری را طی کنید.

شما می توانید AUD را در هر بانک استرالیا ، از جمله بانک مشترک المنافع ، Suncorp و ANZ Bank به حساب خود واریز کنید.

هزینه سپرده

هنگامی که از یکی از روش های سپرده پذیرفته شده برای تأمین اعتبار حساب خود استفاده می کنید ، Swyftx هیچ چیزی را برای شما ندارد. برای اینکه بدانید هزینه ای وجود دارد ، توصیه می شود با بانک یا موسسه مالی خود بررسی کنید. برای سپرده ها از طریق کارت های REDIT ، هزینه 3. 6 ٪ به علاوه گسترش 4 ٪ ممکن است قابل اجرا باشد.

هزینه برداشت

هیچ هزینه ای در هنگام برداشت AUD از کیف پول Swyftx و به حساب بانکی نامزد استرالیا وجود ندارد. با این حال ، برداشت های رمزنگاری مشمول هزینه معدن استاندارد شبکه هستند. این بدان معنی است که هزینه های شبکه پرداخت شده به معدنچیان تنها هزینه ای است که شما از مبادله خارج می شوید. این اتهام برداشت یا به اصطلاح عدم وجود هزینه برداشت ، رقابتی و پایین تر از میانگین صنعت است.

هزینه معاملات - معامله کننده معامله

بیشتر مبادلات Crypto هر بار که سفارش می دهید هزینه معاملات را پرداخت می کند. هزینه اغلب بخشی از ارزش سفارش تجارت را نشان می دهد. بسیاری از صرافی ها بین متقاضیان و سازندگان در معاملات تمایز قائل هستند. افرادی که یک دستور موجود را از کتاب سفارش "می گیرند" به عنوان گیرنده شناخته می شوند. در همین حال ، سازندگان با اضافه کردن سفارشات به کتاب سفارش ، نقدینگی را در سکو ایجاد می کنند.

با این حال ، Swyftx آنچه را که به عنوان هزینه های مسطح شناخته می شود ، می پردازد ، به این معنی که برای تجارت لکه دار ، هم به دست سازان و هم سازندگان به همان مبلغ یا 0. 60 ٪ شارژ می شوند. هنگامی که تجارت را شروع می کنید ، توجه خواهید کرد که هزینه و ساختار گسترش Swyftx در مقایسه با سایر مبادلات استرالیا بسیار گران است. هنگام تجارت در داخل و خارج از دارایی های مختلف ، گسترش گسترده آنها همراه با 0. 6 ٪ هزینه معاملات آنها منجر به اجرای نسبتاً ناکارآمد می شود.

هنگامی که هزینه های آنها را با 0. 1 ٪ هزینه ارائه شده در CoinSpot ، یکی از بهترین مبادلات رمزنگاری شده در استرالیا مقایسه می کنید ، Swyftx بسیار بیشتر است. در حالی که مبادله بین سکه ها به 2 معاملات نیاز دارد و هزینه 1. 2 ٪ را متحمل می شود. برخلاف ویژگی مبادله Coinspot ، که به مشتریان امکان می دهد بین یک تجارت ساده با هزینه 1 ٪ پایین بین ارزها مبادله کنند.

ویژگی های قابل توجه

ویژگی های سرمایه گذاران تازه وارد

cryptocurrency می تواند یک زمینه دلهره آور برای ورود باشد و دانستن اینکه از کجا شروع می شود دشوار است. Swyftx خدمات مختلفی را برای تازه واردان و جوانب فصلی ارائه می دهد.

سکه های پشتیبانی شده

Swyftx در حال حاضر حدود 320 ارز رمزنگاری را در سیستم عامل های خود ارائه می دهد. با این حال ، این مبادله هنگام لیست قیمت شفاف نیست. مشتریان گزارش داده اند که قیمت های مختلف خرید را برای یک سکه خاص مشاهده می کنند ، یا وقتی بازار رمزنگاری کاهش می یابد و می خواهند DIP ها را خریداری کنند ، سیستم در Swyftx خطاهای خود را نشان می دهد.

حالت آزمایشی

استفاده از Swyftx برای سرمایه گذاران جدید آسان است و آنها حتی پس از ایجاد یک حساب کاربری ، یک حالت نمایشی رایگان را ارائه می دهند. شما می توانید با استفاده از شبیه سازی بدون ریسک ، تجارت Cryptocurrency را انجام دهید ، که 10،000 دلار پول بازی برای شما فراهم می کند. شما می توانید بدون خطر پول خود ، تجربه عملی کسب کنید. علاوه بر این ، حالت نسخه ی نمایشی از وقایع دنیای واقعی تقلید می کند ، مانند نحوه واکنش بازار و تأثیر سرمایه گذاری بر روی دارایی های مایع شما.

مقالاتی برای کمک به سهولت در دنیای رمزنگاری

بخش Lea در وب سایت آنها حاوی مقالات عمیق در مورد موضوعات اعم از چرخه بازار بیت کوین گرفته تا استراتژی های سرمایه گذاری رمزنگاری است. با این حال ، فقط تعداد محدودی از مقالات در حال حاضر روی سکو وجود دارد.

تجارت به راحتی با AUD

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه Swyftx امکان خرید فوری به دلار استرالیا است. آنها به عنوان یک شرکت مستقر در استرالیا ، می فهمند که خرید و فروش بین المللی چقدر دشوار است. پورتال آنها نیازی به تبدیل AUD خود به دلار یا یورو ندارد. در گفتن این حرف ، تقریباً تمام صرافی های رمزنگاری استرالیا نیز این کار را انجام می دهند.

پشتیبانی مشتری

در دسترس بودن چت زنده برای تازه واردان برای رمزنگاری بسیار عالی است ، زیرا در بعضی مواقع می تواند بسیار گیج کننده باشد. متأسفانه ، Swyftx چت بابات را ارائه می دهد ، کاربران مجبور می شوند تا زمانی که به طور بالقوه به یک عضو پشتیبانی وصل نشوند ، گزینه های پرس و جو محدود را انتخاب کنند. با این حال ، معمولاً فقط به سمت مقالاتی هدایت می شود که مسئله را به طور کامل حل نمی کنند. این در مقایسه با تیم پشتیبانی Coinspot که 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته از طریق چت زنده ، ایمیل یا حتی یک ویژگی پاسخ به تماس در دسترس است ، لمس می کند.

برنامه همراه

Swyftx همچنین یک برنامه تلفن همراه برای Android و iOS در دسترس دارد. داشتن برنامه در دست ، هر زمان که متوجه تغییر در دنیای رمزنگاری شوید ، نیاز به عجله به رایانه خود را از بین می برد. تجارت در هر بازار می تواند دشوار باشد و موفقیت می تواند به داشتن اطلاعات به روز و توانایی عمل سریع وابسته باشد. با برنامه نصب شده به طور مستقیم در دستگاه های هوشمند خود ، می توانید به همان سرعت عمل کنید تا بتوانید تلفن خود را باز کنید.

چاک

Staking ویژگی ای است که در اواخر سال 2021 به Swyftx اضافه شده است. این سرمایه گذاران رمزنگاری را قادر می سازد تا با نگه داشتن آنها در حساب SWYFTX خود ، سکه های بهره را بدست آورند. در هر دو برنامه تلفن همراه Swyftx و پلت فرم دسک تاپ موجود است ، به شما امکان می دهد تا در Cryptocurrency خود پاداش دریافت کنید ، که در همان سکه ای که شما تهیه کرده اید پرداخت می شود. این قابل مقایسه با علاقه به یک بانک به دلارهای فیات شما است. در حال حاضر ، Swyftx تنها 16 سکه محدودی برای لکه دار کردن دارد ، در مقایسه با 22 گزینه Coinspot ، همه با بازده بالاتر.

ویژگی هایی برای معامله گران باتجربه

ردیابی نمونه کارها

ردیابی نمونه کارها آنها به شما امکان می دهد سود و ضرر و زیان خود را در تمام سرمایه گذاری های خود در زمان واقعی نظارت کنید.

سفارشات مکرر

Swyftx همچنین اگر به ویژگی های اتوماتیک می پردازید ، سفارشات مکرر را ارائه می دهد. سپرده های Swyftx شما با تنظیم سرمایه گذاری های خود برای عود مجدد ، به طور خودکار به خریدهای سرمایه گذاری از پیش برنامه ریزی شده می روند.

گزارش مالیاتی

دفتر مالیات استرالیا اخیراً اعلام كرد كه این امر می تواند مودیان كننده كیپتوی را مورد بررسی قرار دهد. آنها ادعا می کنند که سود بیت کوین به طور مشابه با سود بازار سهام سنتی رفتار می شود. در نتیجه ، ATO به همه معامله گران رمزنگاری استرالیا نیاز دارد تا هنگام فروش ، خرید یا تبادل رمزنگاری خود برای فیات ، سود سرمایه را ثبت کنند.

Swyftx دارای گزارش مالیاتی فردی است که به مشتریان امکان می دهد گزارش مالیاتی قابل تنظیم را در AUD ایجاد کنند.

تعویض سکه

ویژگی مبادله سکه Swyftx به شما امکان می دهد تا هرگونه رمزنگاری در نمونه کارها خود را برای ارز دیگری در لیست آنها تجارت کنید. این می تواند روند متنوع سازی نمونه کارها را سرعت بخشیده و ساده تر کند. با این حال ، Swyftx برای انجام هرگونه معاملات مبادله ای 1. 2 ٪ هزینه گزاف را پرداخت می کند.

قیمت گذاری در زمان واقعی

Swyftx همچنین شامل قیمت گذاری در زمان واقعی و API برای کمک به سرمایه گذاران در ردیابی حرکات بازار است.

خرید و فروش خودکار

در پلتفرم Swyftx ، کاربران می توانند خریدهای اتوماتیک و فروش را راه اندازی کنند. Swyftx را می توان براساس قیمت ماشه ای که مشخص کرده اید ، برای خرید یا فروش مبلغ خاص خریداری کنید.

بسته های رمزنگاری

برای تنوع بخشیدن به منابع رمزنگاری خود ، می توانید خریدهای نمونه کارها خود را با یکی از هفت مجموعه Cryptocurrency سرپوشیده جمع کنید. این قابل مقایسه با روش سنتی سهام شاخص است ، که در آن می توانید بخش کوچکی از چندین شرکت را بر اساس یک شاخص واحد خریداری کنید. Swyftx برای شناسایی بسته های متناسب با اهداف سرمایه گذاری شما ، بازار را کنترل می کند. با این حال ، اگر این ویژگی به ویژه برای شما جذاب باشد ، ممکن است بخواهید به Coinspot نگاه کنید. آنها 12 بسته ، بسیار متنوع تر از Swyftx ارائه می دهند.

صندوق فوق العاده خود مدیریت شده

SWYFTX وسیله نقلیه پس انداز بازنشستگی و مزایای مالیاتی اضافی را از طریق این صندوق در اختیار کاربران قرار می دهد. در حالی که ایجاد این وجوه اغلب دشوار است ، Swyftx با همکاری با یک شریک باتجربه (سرمایه جدید برایتون) این روند را ساده می کند.

کاربرانی که می خواهند این صندوق را در حساب SWYFTX خود تنظیم کنند ، به یک آدرس قابل اعتماد ، یک نام اعتماد ثبت شده ، یک اعتماد ، یک نسخه اعتماد و اطلاعات ذینفعان اعتماد نیاز دارند.

توجه به این نکته ضروری است که همه ذینفعان اصلی این صندوق ، که حداقل 25 ٪ ادعای دارند ، باید یک حساب SWYFTX تأیید شده داشته باشند.

در حالی که برخی از مدارک مورد نیاز برای تنظیم این حساب وجود دارد ، در دراز مدت ارزشمند خواهد بود زیرا همچنین به محدود کردن هرگونه ریسک مرتبط با نوسانات بازار آینده کمک می کند.

آنچه ما در مورد Swyftx دوست نداریم

بدون بازار پیشرفته

اگر شما یک معامله گر Cryptocurrency جدی هستید ، Swyftx احتمالاً گزینه های معاملاتی پیشرفته کافی را ارائه نمی دهد. اگر می خواهید ابزارهای تجاری پیشرفته و بازارهای بیشتری داشته باشید ، Binance یک جایگزین ایده آل است. Binance تعداد زیادی از بازارها از جمله معاملات آتی ، معاملات حاشیه ، P2P و حتی یک بازار NFT را ارائه می دهد ، که Swyftx ندارد. برای استرالیایی ها ، اگر علاقه مند به ورود به دنیای NFT هستید ، Coinspot گزینه بسیار بهتری نسبت به Swyftx است. آنها مجموعه ای عالی از دارایی های دیجیتال را با بازار NFT در پلتفرم ارائه می دهند.

میز OTC

Swyftx همچنین خدمات و مشاوره OTC را برای معامله گران با حجم بالا ارائه می دهد. با این حال ، این به نظر می رسد کاملاً چهره است زیرا محدودیت ها در 100K بسیار زیاد است و هزینه ها هنوز 0. 6 ٪ هستند ، همان تجارت فوری هر حجم. بخش OTC آنها در مقایسه با Coinspot بسیار ضعیف است ، که کمترین هزینه 0. 1 ٪ استرالیا را در معاملات با ارزش 50K یا بیشتر ارائه می دهد.

امنیت

Swyftx از اقدامات امنیتی متعددی برای محافظت از اطلاعات شخصی مشتریان خود ، مانند نشانه های وب JSON ، تأیید KYC ، بیومتریک و احراز هویت حساب 2FA استفاده می کند.

با این حال ، صدها بررسی منفی در Productreview.com.au نشان می دهد که Swyftx در مورد برداشت بودجه بسیار مشکوک است. مشتریان از عدم توانایی خارج کردن سکه های خود شکایت کرده اند زیرا Swyftx سعی خواهد کرد هرگونه برداشت از سیستم عامل خود را مسدود کند. فرآیند تأیید شما که باید طی کنید بسیار دست و پا گیر است و حتی در این صورت ، آنها هنوز هم می توانند دلیلی پیدا کنند تا شما را از انتقال وجوه از Swyftx باز دارد.

یک بررسی منفی در Producttreview.com.au. منبع: producttreview.com.au

نتیجه

در حالی که به نظر می رسد Swyftx گزینه مناسبی برای سرمایه گذاران استرالیایی است ، پرچم های قرمز زیادی در مورد این پلتفرم وجود دارد. ما از کاربران فعلی Swyftx بازخورد دریافت کرده ایم که می گویند خدمات مشتری آنها وحشتناک است. آنها روزها برای پاسخگویی به ایمیل های شما روزها می گذرانند ، و حتی اگر خوش شانس هستید که پاسخی دریافت می کنید ، تضمین نمی کنید با یک عضو تیم پشتیبانی واقعی صحبت کنید. صدها سرمایه گذار ادعا کرده اند که هنگام تلاش برای برداشت وجوه خود از Swyftx ، حساب های آنها قفل شده است. به طور خلاصه ، در حالی که Swyftx تبادل رمزنگاری بد نیست ، گزینه های بسیار بهتری برای سرمایه گذاران Aussie وجود دارد. ما به شما توصیه می کنیم بررسی Coinspot ما را بررسی کنید-در حال حاضر بیشترین تأسیس رمزنگاری در استرالیا.

سوالات متداول

آیا Swyftx خدمات ویژه ای را برای معامله گران فصلی ارائه می دهد؟Swyftx مشاوره ویژه OTC را برای معاملات به ارزش بیش از 100000 دلار ارائه می دهد.

چه اقداماتی برای من وجود دارد؟Swyftx در مرکز گزارش ها و تجزیه و تحلیل معاملات استرالیا (Austrac) ثبت شده است و برای جلوگیری از پولشویی ، کلاهبرداری و بودجه تروریسم به کلیه سازمان های نظارتی پایبند است.

آیا به کیف پول رمزنگاری خود برای Swyftx نیاز دارم؟Swyftx کیف پولی را برای همه دارایی های رمزنگاری موجود در سکو خود ارائه می دهد. آنها همچنین از سیستم های کیف پول داخلی برای ذخیره رمزنگاری شما استفاده می کنند. این بدان معنی است که شما نیازی به کیف پول رمزنگاری خود ندارید و می توانید از کیف پول داخلی مبادله استفاده کنید.< SPAN> چه حفاظتی برای من وجود دارد؟Swyftx در مرکز گزارش ها و تجزیه و تحلیل معاملات استرالیا (Austrac) ثبت شده است و برای جلوگیری از پولشویی ، کلاهبرداری و بودجه تروریسم به کلیه سازمان های نظارتی پایبند است.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 44 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 18:44