قیمت تجارت طلا CA (Xau/USD)

ساخت وبلاگ

طلا یکی از سرمایه گذاری های مورد علاقه در بازار فلزات است. چرا؟معامله گران غالباً از طلا برای تنوع ریسک در تورم آینده یا رویدادهای اقتصادی استفاده می کنند که ممکن است بر دارایی های مالی آنها تأثیر منفی بگذارد. این به اشکال مختلف اتفاق می افتد: برخی سکه های طلا و جواهرات را نگه می دارند ، برخی دیگر در قراردادهای آتی و مشتقات تجارت می کنند.

در مواقع گذشته ، طلا به مقادیر ارز ثابت بود ، اما آن روزها از بین رفته است. در واقع هیچ کشوری هنوز از استاندارد طلا استفاده نمی کند. این به معنای کاهش ارزش نیست. طلا هنوز هم به عنوان پرهزینه ترین فلزات گرانبها ، با قیمت آن توسط بازار شمش لندن در رده بندی قرار دارد.

تجارت طلا با Friedberg Direct

کمیسیون رایگان با اجرای سریع و کارآمد

استراتژی خود را در یک حساب عملی آزمایش کنید. ثبت نام کن.

Trade Gold

بسیاری به دنبال تجارت طلا به عنوان مشتق از طریق آینده و گزینه ها هستند. در داخل ایالات متحده ، بسیاری از تجارت های بدون نسخه از طریق مبادله کالاهای نیویورک. در خارج از ایالات متحده ، گزینه های دیگر مانند قراردادها برای اختلاف یا شرط بندی های گسترش وجود دارد ، که به معامله گران اجازه می دهد تا از حرکت قیمت فلز حدس بزنند.

تجارت طلا به عنوان CFD نسبت به سایر سرمایه گذاری ها مزایایی دارد. بر خلاف مس ، هیچ انقضا وجود ندارد ، بنابراین می توان سرمایه گذاری ها را تا زمانی که معامله گر مناسب دید ، انجام شود. بر خلاف سهام ، طلا ثبات درک شده برای بسیاری از معامله گران را ارائه می دهد ، در حالی که سهام به عنوان سرمایه گذاری هایی که با رشد شرکت ها بازپرداخت می شود ، مورد بررسی قرار می گیرد. از اهرم ها هنگام تجارت CFD های طلای استفاده می شود ، که هم برنده و هم ضرر را افزایش می دهد.

در نهایت ، طلا یکی از قدیمی ترین و جالب ترین راه های سرمایه گذاری در بازار جهانی سهام است. در مواقع جنگ و آشفتگی ، صلح و سعادت ، طلا همیشه در خط مقدم بسیاری از اوراق بهادار سرمایه گذار باقی می ماند.

نمودار تجارت طلا

عملکرد گذشته: عملکرد گذشته نشانگر نتایج آینده نیست.

ساعات بازار

شما می توانید طلای 24/5 ، از یکشنبه 17. 00 GMT تا جمعه 16. 55 GMT تجارت کنید.

بستر همه در یک

تجارت طلا در کنار ارز در ایستگاه تجاری ، تجارت مناسب ، بصری و یک کلیک به علاوه یک بسته نمودار پیشرفته را در اختیار شما قرار می دهد.

تجارت از هرجای دیگر

به ایستگاه بازرگانی دسترسی به دسک تاپ ، رایانه لوحی و موبایل دسترسی پیدا کنید تا در ارتباط باشید و از آن مطلع شوید.

راهنمای محصول

جدید برای CFD؟اصول را بیاموزید و در راهنمای محصول CFD ما پاسخ دهید.

اهرم: اهرم یک شمشیر دو لبه است و می تواند سود شما را به طرز چشمگیری تقویت کند. همچنین می تواند به همان اندازه که به طرز چشمگیری ضررهای شما را تقویت می کند. تجارت ارز/CFD با هر سطح اهرم ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد.

فقط اعدام سفارش دهید

فقط اعدام سفارش دهید

رابطه بین فریدبرگ مستقیم و FXCM با هدف این امکان فراهم شد تا ساکنان کانادایی به مجموعه محصولات FXCM دسترسی پیدا کنند ، ضمن اینکه حساب های خود را با یک شرکت تنظیم شده کانادایی حفظ می کنند. همه حساب ها توسط فریدبرگ مستقیم ، بخش گروه Mercantile Group Ltd. ، عضو سازمان تنظیم مقررات صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC) باز و برگزار می شود. حساب های مشتری فریدبرگ توسط صندوق حمایت از سرمایه گذار کانادایی در محدوده مشخص محافظت می شود. بروشور توصیف ماهیت و محدودیت های پوشش در صورت درخواست یا در www.cipf. ca در دسترس است.

سیستم عامل های محبوب

دانلود

نرم افزار راه اندازی

حساب ها

منابع بیشتر

خدمات مشتری

ایستگاه تجاری موبایل

هشدار سرمایه گذاری در ریسک بالا: تجارت ارز در حاشیه ریسک بالایی دارد و ممکن است برای همه سرمایه گذاران مناسب نباشد. درجه بالایی از اهرم می تواند علیه شما و همچنین برای شما کار کند. قبل از تصمیم گیری در مورد تجارت ارز ، باید اهداف سرمایه گذاری ، سطح تجربه و اشتها را با دقت در نظر بگیرید. این احتمال وجود دارد که شما می توانید بیش از سپرده خود ضرر و زیان خود را حفظ کنید و بنابراین نباید پولی را سرمایه گذاری کنید که نتوانید از دست بدهید. شما باید از همه خطرات مرتبط با تجارت ارزهای خارجی آگاه باشید و در صورت شک و تردید از یک مشاور مالی مستقل مشاوره بگیرید. لطفا هشدار ریسک کامل ما را بخوانید.

Friedberg Direct بخشی از Friedberg Mercantile Group Ltd. ، عضو سازمان نظارتی صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC) ، صندوق حمایت از سرمایه گذار کانادایی (CIPF) و کلیه مبادلات کانادا است. Friedberg Mercantile Group Ltd. مقر در فریدبرگ مستقیم ، خیابان 220 خلیج ، سوئیت 600 ، تورنتو ، انتاریو ، M5J 2W4 ، کانادا است.

حساب ها با Friedberg Direct باز می شوند و تجارت را از طریق یک شرکت تابعه در گروه FXCM شرکت ها (در مجموع ، "گروه FXCM") پاک می کند. مشتریان Friedberg Direct ممکن است تا حدودی از طریق شرکتهای تابعه در گروه FXCM سرویس دهند. گروه FXCM هیچ بخشی از Friedberg Direct را در اختیار ندارد و در خیابان 20 Gresham ، طبقه 4 ، London EC2V 7JE ، انگلستان قرار دارد.

مشتقات ارائه شده به ساکنان کبک توسط AMF کبک مجاز هستند.

لطفاً توجه داشته باشید که اطلاعات موجود در این وب سایت در درجه اول برای مشتریان خرده فروشی در نظر گرفته شده است.

خیابان 220 خلیج ، سوئیت 600 ، تورنتو ، انتاریو ، M5J 2W4 ، کانادا

لطفاً توجه داشته باشید که اکنون وب سایت اصلی Friedberg Direct را ترک کرده اید و قرار است به یک وب سایت شخص ثالث هدایت شوید.

Friedberg Mercantile Group Ltd. ("Friedberg Direct") یک نهاد حقوقی مستقل است و این وب سایت شخص ثالث را کنترل یا اداره نمی کند. بنابراین ، Friedberg Direct هیچ گونه ضمانتی را در مورد هر محصول یا خدمات ارائه شده در وب سایت شخص ثالث تأیید نمی کند ، و هیچ اطلاعاتی را که ممکن است ارائه شود و/یا در مورد آن توضیح داده یا تأیید نکرده است. پیوند فقط برای راحتی شما ارائه شده است.< Span> لطفاً توجه داشته باشید که اکنون وب سایت اصلی Friedberg Direct را ترک کرده اید و قرار است به یک وب سایت شخص ثالث هدایت شوید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 31 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 20:21