9 حق رای دادن کم هزینه با سود بالا و بازده سریع

ساخت وبلاگ

طبق گفته Franchise Direct ، خارج از ده حق رای دادن امروز ، فقط سه مورد مربوط به غذا نیستند. به این دلیل است که مردم همیشه نیاز به غذا خوردن دارند و حتی بیشتر از این ، آنها دوست دارند غذا بخورند!

مک دونالد هنوز بزرگترین و بالاترین حق رای دادن در جهان است ، اما شاید شما 2،313،295 دلار برای سرمایه گذاری ندارید. یا غذا واقعاً چیز شما نیست.

در هر صورت ، شما به دنبال یک حق رای دادن کم هزینه و با سود بالا هستید ، اما از کجا شروع می کنید؟

در این مقاله ، ما به یک نگاه سطح بالا می پردازیم که هنگام انتخاب یک حق رای دادن ، چه چیزی را در نظر می گیریم ، و بهترین حق رای دادن با سرمایه گذاری پایین و بازپرداخت را برای مبلغ سرمایه گذاری بین 1000 دلار-100000 دلار فراهم می کنیم.

حق رای دادن در مقابل شروع از ابتدا

در حالی که شروع یک حق رای دادن از ضمانت بسیار بالاتری نسبت به راه اندازی فروشگاه از ابتدا برخوردار است ، هزینه های داشتن یک حق رای دادن می تواند به طور گسترده ای از 1000 دلار تا میلیون ها دلار باشد. همانطور که با مثال مک دونالد مشاهده می کنید ، حق رای دادن بسیار برتر نیاز به سرمایه گذاری در حدود 2 میلیون دلار دارد. علاوه بر این ، دسترسی به مقادیر زیادی از دارایی های مایع معمولاً یک نیاز است.

اما گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، و ما حتی مواردی را نیز ذکر کرده ایم که فقط به مبلغ سرمایه گذاری 1000 دلار و سربار کم نیاز دارد ، بنابراین حتماً در اطراف خود خرید کنید و کارهای خانه خود را انجام دهید.

حق رای دادن معمولاً روشهای موفقیت آمیز را نشان می دهد و ROI سریعتر از شروع کار خود دارید ، جایی که شما باید خودتان همه چیز را تنظیم کنید. بنابراین در حالی که حق رای دادن گزینه بسیار خوبی برای شروع یک تجارت است ، انتخاب یک غذا مبتنی بر غذا می تواند به سرمایه زیادی نیاز داشته باشد.

نحوه انتخاب یک حق رای دادن کم هزینه و بالا

هدف بدیهی است که یک حق رای دادن کم هزینه با بازده سود بالا است ، بنابراین برای انتخاب یکی از جعبه ها برای اطمینان از حق رای دادن که در مورد آن تصمیم می گیرید ، باید بهترین شانس موفقیت را داشته باشید.

پشتیبانی حق رای دادن

اطمینان حاصل کنید که Franchisor دارای یک سیستم پشتیبانی اثبات شده برای حق رای دادن ، به طور خاص در مورد بازاریابی است زیرا این همان چیزی است که باعث ایجاد یا شکستن تجارت شما خواهد شد.

به عنوان مثال ، آیا حق رای دادن برند را تبلیغ می کند؟آیا آنها دانستن مردم در مورد تجارت را آسان می کنند؟

بازاریابی و برند همان چیزی است که شما بیشتر برای آنها پرداخت می کنید ، بنابراین بسیار مهم است که آنها به این جنبه خاص تسلط داشته باشند. بازاریابی که آنها برای برند به طور کلی انجام می دهند از اهمیت بالایی برخوردار است ، و همچنین پشتیبانی آنها به حق رای دادن ، در غیر این صورت ، شما به جای شروع از ابتدا ، با سرمایه گذاری در یک تجارت حق رای دادن پول خود را هدر می دهید.

تقاضای محصول

این مهم است که بدانید تقاضا برای محصولات یا خدماتی که آنها می فروشند وجود دارد یا خیر ، و آیا محصولات یا خدمات در مکان های خاص ارائه می شود ، آیا تقاضا برای آنها وجود دارد؟

این محصول می تواند استثنایی باشد ، اما این احتمال وجود دارد که اگر در یک مکان اشتباه قرار داشته باشد ، تجارت می تواند از بین برود. این اطلاعات را از حق رای دادن درخواست کنید. یکی دیگر از راه های خوب برای تعیین تقاضا ، انجام یک جستجوی ساده Google Trends است تا دریابید که آیا افراد منطقه در جستجوی آن محصولات هستند یا خیر.

همچنین ایده خوبی برای تجزیه و تحلیل رقابت برای محصول یا خدمات است - این ممکن است ایده خوبی از آنچه برای موفقیت لازم است به شما بدهد.

مالی حق رای دادن

تعداد مکانها و درآمد سالانه را در سطح کشور بررسی کنید. همچنین ممکن است ایده خوبی باشد که با سایر حق رای دادن مکالمه داشته باشید.

Franchise Direct نکته ارزشمند دیگری را ارائه می دهد: بهترین راه برای تعیین سودآوری آینده یک حق رای دادن با تجزیه و تحلیل مورد 19 FDD حق رای دادن (سند افشای حق رای دادن) است که عملکرد مالی تجارت را بیان می کند. ممکن است مشورت با یک حسابدار یا وکیل برای درک کامل این موضوع مفید باشد.

فقط حق رای دادن را در نظر بگیرید که هزینه اولیه آنها و سرمایه گذاری های مقدماتی برای وضعیت مالی فعلی شما واقع بینانه است. این ممکن است بحث دیگری باشد که با یک حسابدار یا وکیل داشته باشد.

ممکن است هزینه های پنهان ، ضروریات مالی شخصی یا حق امتیاز وجود داشته باشد ، بنابراین خواندن چاپ خوب ضروری است.

تحقق روزانه

در آخر ، اما شاید مهمتر از همه: آیا کاری که از انجام آن لذت می برید ، از شما لازم است و آیا به پیشنهاد اصلی اعتقاد دارید؟برای اکثر افراد ، استفاده از مهارت های برتر آنها همان چیزی است که روزانه آنها را برآورده می کند.

مسلح با این دانش ، چندین حق رای دادن وجود دارد که الزامات فوق را برآورده می کند و همچنین حق رای دادن با سرمایه گذاری کم و با بازده بالا است.

بهترین حق رای دادن کم هزینه با سود بالا

1. تحلیلگران هزینه P3: بهترین مشاوره برای کاهش هزینه

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 59. 500 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: از طریق شخص ثالث در دسترس است

سرمایه گذاری در یک حق رای دادن به تحلیلگران هزینه P3 به این معنی است که شما انعطاف پذیری را بدون هزینه اضافی به غیر از سرمایه گذاری خود برای این تجارت آماده دارید زیرا این یک تجارت مشورتی است که می تواند تنها با اتصال رایانه و اینترنت از خانه اداره شود.

بهترین چیز در مورد آن این است که تمام آنچه شما واقعاً باید در فروش آن باشید ، فروش است. شما می بینید که مشتری ها و حق رای دادن به تیم متخصص ارائه می دهد که هزینه های مشتری شما را تجزیه و تحلیل می کند و راه هایی را برای صرفه جویی در هزینه پیدا می کند ، بنابراین شما حتی نیازی به یک ریاضی حرفه ای ندارید.

تحلیلگران هزینه P3-یک حق رای دادن با سرمایه گذاری پایین ، با سود بالا-آموزش ، پشتیبانی و بازاریابی را ارائه می دهد. خیلی راحت تر یا سودآورتر از این نیست.

2. ستون برای ارسال: بهترین برای بازرسی های خانگی

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 30،000 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: از شرکت موجود است

ستون برای ارسال به شما امکان می دهد تا با فناوری پیشرفته ، بازاریابی درجه یک ، آموزش و پشتیبانی شبکه ، تجارت بازرس خانه خود را داشته باشید. این بزرگترین حق رای دادن به بازرسی خانگی در آمریکای شمالی است.

این حق رای دادن با رتبه برتر حق رای دادن برای 5 سال گذشته ، برنامه های آموزش و راه اندازی پیشرو در صنعت را ارائه می دهد تا شما بتوانید سریع درآمد کسب کنید.

3. FIT4MOM: بهترین برای آموزش تناسب اندام

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 6،905 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: در دسترس نیست

چند دلیل عالی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک حق رای دادن FIT4MOM را در نظر بگیرید. با استفاده از این تجارت ، نه تنها می توانید در حالی که زندگی مادر را تحت تأثیر قرار می دهید ، درآمد کسب کنید ، زیرا آنها را به آنها آموزش می دهید تا متناسب و خوشحال بمانید ، بلکه جامعه ای بسیار با ارزش از مادران را که از مادران حمایت می کنند نیز می سازید.

FIT4MOM شرکت پیشرو برای برنامه های بهداشتی ، سلامتی و تناسب اندام قبل و پس از زایمان برای هر مرحله از مادری است.

4- آنچه در آن وجود دارد: بهترین برای تبلیغات رویدادها

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 1000 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: در دسترس نیست

یک مفهوم جذاب توسط آنچه در آن وجود دارد ارائه می شود ، جایی که در نهایت شما مسئول تأمین تبلیغات برای وب سایت هستید که به بازدیدکنندگان در جستجوی رویدادها در مکان خود نشان می دهد. با این حال ، آنها به شما توصیه می کنند که با تحویل بخش فروش به کسی که علاقه دارد 50 ٪ تخفیف از فروش خود را انجام دهد ، از تقسیم کمیسیون 50/50 استفاده کنید.

اگر روند اثبات شده را دنبال کنید ، شرکت قول می دهد سرمایه گذاری خود را طی 8 هفته پس بگیرید.

5. Chem-Dry: بهترین برای تمیز کردن فرش

 • حداقل پول مورد نیاز: 68،145 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: از شرکت موجود است

Chem-Dry با 3000 فرنچایز با استفاده از محصولات ثبت شده این شرکت در بیش از 55 کشور در سراسر جهان، به دارندگان امتیاز یک برند، محصولات، پشتیبانی و آموزش از قبل ساخته شده ارائه می دهد تا بتوانید به راحتی و به سرعت سرمایه گذاری کم و بالا خود را شروع کنید. کسب و کار حق رای دادن بازگشت.

این حق رای دادن قالیشویی برای کارآفرینانی که به دنبال مالکیت یکی از فرنچایزهای خود هستند، تامین مالی می کند.

6. SuperGlass: بهترین برای تعمیر شیشه جلو

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 15000 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: در دسترس نیست

تمرکز بر سرویس تلفن همراه عامل اصلی تمایز است که به تعمیر شیشه جلوی SuperGlass اجازه می دهد تا با تقاضای مشتری مطابقت داشته باشد و در عین حال هزینه های راه اندازی و سربار را برای صاحبان امتیاز پایین نگه دارد.

تنها چیزی که مورد نیاز است یک آدرس برای جمع آوری پرداخت ها و مکاتبات، یک سرویس پاسخگویی و یک تلفن همراه برای ارتباط با مشتریان است.

فرنچایز همه چیزهایی را که برای شروع سریع نیاز دارید، حتی یک وب سایت آماده ارائه می کند.

7. تصویر یک: بهترین برای تمیز کردن تجاری

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 25000 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: در دسترس نیست

Image One Facility Solutions یک امتیاز نظافت تجاری، خدمات پاشش، ضدعفونی و ضدعفونی الکترواستاتیکی را ارائه می‌کند که با دستورالعمل‌های EPA و CDC مطابقت دارد، چیزی که مشتریان قبل از اینکه با یک شرکت نظافتی تجاری موافقت کنند به دنبال آن هستند.

Image One Facility Solutions با داشتن تقریباً 100 مالک در سراسر شیکاگو و سایر شهرهای بزرگ، یک شرکت نظافتی قابل اعتماد است و صاحبان تأسیسات می‌دانند که این امتیاز از یک تیم بسیار آموزش دیده تشکیل شده است که بهداشت و نظافت را به طور حرفه‌ای انجام می‌دهند.

8. نشستن یعنی نشستن: بهترین برای آموزش سگ

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 17500 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: در دسترس نیست

با Sit Means Sit یک مربی معتبر سگ شوید و صاحب کسب و کار تربیت سگ خود شوید.

این شرکت هزینه‌های مصرف‌کننده برای حیوانات خانگی را میلیاردها دلار در سال ذکر می‌کند، بنابراین این ممکن است امتیاز خوبی باشد که همچنین به شما امکان می‌دهد از خانه کار کنید، که آن را به یک حق رای سربار کم تبدیل می‌کند. در حال حاضر دارای 147 واحد فرانچایز است.

این امتیاز کم هزینه با پتانسیل سود بالا ایده آل است اگر می خواهید تجارت شخصی خود را داشته باشید، سگ ها را دوست داشته باشید، خانه، ماشین، تلفن و کامپیوتر خود را داشته باشید.

در سال 2017، 9 نفر از فرنچایزهای آنها یک میلیون دلار درآمد داشتند.

9. خدمتکاران: بهترین برای نظافت منزل

 • حداقل پول نقد مورد نیاز: 100000 دلار
 • کار از خانه: بله
 • آموزش ارائه شده: بله
 • کمک مالی: از شرکت موجود است

یک حق رای دادن به تمیز کردن مسکونی ، خدمتکار هر هفته ده ها هزار خانه را در 90 بازار بزرگ ایالات متحده و کانادا سرو می کند.

این حق رای دادن بهترین سیستم ها را در صنعت ، فرآیندهای نوآورانه ، فناوری ، آموزش و پشتیبانی ارائه می دهد. هر آنچه برای شروع و اجرای یک حق رای دادن به تمیز کردن مسکونی پر رونق نیاز دارید.

به طور متوسط ، این معمول است که حق رای دادن آنها در حدود 1 میلیون دلار درآمد سالانه دست به دست شود.

امروز یک حق رای دادن کم هزینه و کم هزینه را شروع کنید

انتخاب مسیر حق رای دادن در مقایسه با ایجاد یک تجارت از ابتدا ممکن است به همان میزان زمان برای تولید درآمد پایدار طول بکشد ، اما یک حق رای دادن فقط یک نرخ خرابی 1 ٪ در مقابل راه اندازی از زمین دارد ، جایی که نیمی از همه مشاغل در آن می میرند5 سال.

به این دلیل است که حق رای دادن با سیستم ها و روش های اثبات شده همراه است در حالی که درست در ابتدا شروع می شود.

در تحلیلگران هزینه P3 ، ما چند دلیل دیگر داریم که باعث کار حق رای دادن می شود. یکی از این موارد این است که ما خدماتی را ارائه می دهیم که همیشه مورد توجه کارآفرینان و صاحبان مشاغل کوچک است زیرا به آنها کمک می کند تا هزینه ها را کاهش دهند. اگر از کمک به مردم لذت می برید ، هیچ چیز به اندازه کمک به دیگران برای کاهش هزینه ها وجود ندارد.

تحلیلگران هزینه P3 باعث می شود که حق رای دادن را آسان کند زیرا آنها در وعده های خود به مشتری ها جسورانه هستند:

به طور متوسط 20-40 ٪ صرفه جویی کنید یا پرداخت نمی کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شروع یک حق رای دادن به کاهش هزینه ، با شماره 1-877-843-7579 با ما تماس بگیرید یا برای ما ایمیل بفرستید تا با یک متخصص حق رای دادن صحبت کنید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 101 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 0:29