CS: GO - بهترین راهنمای تنظیمات

ساخت وبلاگ

بسیاری از افراد تازه وارد CS: فکر کنید شخصی سازی بازی به دلخواه آنها محدود به محدوده منوی تنظیمات درون بازی است. اگر به این صفحه رسیده اید ، پس از آن متوجه خواهید شد که یک پرونده خودکار Exec می تواند به آن دست یابد ، و همچنین مزایای استفاده از حساسیت ماوس برای ایجاد کلیک بر روی دشمنان درست است.

اگر با CS جدی می گیرید: بروید ، پس از آن وقت بگذارید تا تمام تنظیمات خود را مرتب کنید ، یک ضرورت مطلق است. سطح سفارشی سازی ممکن با دستورات کنسول بسیار حیرت انگیز است ، و این باورنکردنی است که دنیای جهان تفاوت حساسیت ماوس ساده یا تغییرات وضوح صفحه می تواند در بازی شما ایجاد شود.

در زیر ما همه چیزهایی را که باید در مورد تغییر CS بدانید جمع کرده ایم: تنظیمات GO برای بهره مندی از Playstyle شما و دستیابی به FPS بهینه. این همه به سبک پیاده روی و بدون هیچ گونه دانش فرض شده ، به منظور جلوگیری از ترسناک بودن "انجام این کار و آن" قرار گرفته است.

شتاب ماوس ویندوز را خاموش کنید

آیا هرگز در اطراف تنظیمات ماوس رایانه شخصی خود شایع نشده اید؟

جای تعجب نیست که اگر شما این کار را نکرده اید ، زیرا مطمئناً تا زمانی که در مورد CS جدی نگیریم ، چیزی را لمس نکردیم: در تلاش ما برای صعود به صفوف هستیم.

برای شروع ، احتمالاً هنوز شتاب ماوس را روشن کرده اید و این اولین اولویت برای مقابله با آن است.

برای توضیح موارد به سادگی ، روشن کردن شتاب ماوس به این معنی است که ویندوز به طرز ظریفی نحوه حرکت مکان نما شما در تلاش برای افزایش دقت را تغییر می دهد. به نظر می رسد وقتی می خواهید کنترل کاملی بر روی اشاره گر خود داشته باشید ، این ایده آل نیست.

خاموش کردن شتاب ماوس به این معنی است که ویندوز دست از دست دادن با موش شما متوقف می شود و این تضمین می کند که هر حرکت ماوس به تنهایی و مال شما است. شما حتی ممکن است در ابتدا متوجه آن نشوید ، اما شما شروع به توسعه حافظه عضلانی برای رفت و برگشت و حرکات ماوس خواهید کرد ، و ناسازگاری هایی را در هدف خود ایجاد می کنید که نتیجه رایانه به طرز ناخوشایندی تلاش می کند تا تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام دهد.

ویدیوی بالا به شما نشان می دهد که چگونه شتاب ماوس را در ویندوز 10 خاموش کنید ، بدون اینکه هیچ گونه فلفلندی در مورد آن وجود داشته باشد. به سلامتی ناتان م.

در اینجا نحوه خاموش کردن شتاب ماوس آورده شده است:

 • "تنظیمات ماوس" را در نوار جستجوی ویندوز خود تایپ کنید.
 • "تغییر تنظیمات ماوس" را انتخاب کنید.
 • روی "گزینه های اضافی ماوس" کلیک کنید.
 • برگه "گزینه های اشاره گر" را انتخاب کنید.
 • جعبه "Enhance Protiner Precision" را بردارید.
 • روی "اعمال" در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.
 • روی "خوب" کلیک کنید.

چگونه می توان بهترین تنظیمات DPI ماوس را برای شما پیدا کرد

اول از همه ، ابتدا باید ماوس را نگه دارید که بتواند DPI را برای این کار تغییر دهد. اگر از نوع پلاستیک که همراه با رایانه شخصی شما همراه است استفاده می کنید ، بعید است که از تعویض DPI پشتیبانی کنید.

این امر نیازی به ضربه سنگین به کیف پول ندارد ، اما مطمئن باشید که یک موش بازی مناسب ارزش سرمایه گذاری را دارد زیرا شما مزایا را در هر دو بازی ویدیویی و بهره وری نیز کسب خواهید کرد.

DPI مخفف "نقاط در هر اینچ" است ، و با استفاده از این تنظیمات ، چند پیکسل را هنگام حرکت ماوس خود می چرخانید. یک بازیکن با 400 dpi برای شلیک دشمن مجبور است بازوی خود را در سراسر موزپاد جارو کند ، در حالی که شخصی با 1200 dpi فقط برای رسیدن به همان نتیجه باید مچ دست خود را تکان دهد. این به معنای این نیست که بگوییم شخص بهتر از دیگری است - این همه به اولویت شخصی است.

در اینجا تجزیه و تحلیل رتبه های DPI کم و بالا ، با دلایلی که چرا ممکن است بخواهید گردباد به آنها بدهید:

DPI کم (400-800)

تنظیم ماوس برای داشتن DPI کم به این معنی است که هنگام حرکت مکان نما باید کار بیشتری را انجام دهید. غالباً برای چرخاندن بازی ها ، یا حتی بستن زبانه ها در یک مرورگر ، باید بازوی خود را روی پد جارو کنید.

ما تنظیمات DPI کم در حدود 400-800 را پیدا کرده ایم که برای دقت دقیق درخشان باشد ، زیرا شما شروع به ساختن حافظه عضلانی خواهید کرد. فقط هشدار داده شود که مدتی طول می کشد.

یکی از اشکالات اصلی زمان لازم برای رسیدن به مقصد انتخابی خود است اگر با چنین تنظیم کم تمرین نمی کنید.

DPI بالا (1000-3000+)

ما با استفاده از 1000 dpi+با بازیکنان زیادی روبرو نشده ایم ، زیرا اگر شما طرفدار استفاده از مچ دست خود به جای بازوی خود هنگام حرکت ماوس هستید ، بیشتر طعم اکتسابی است.

داشتن چنین DPI بالا به این معنی است که شما قادر خواهید بود کلیک های ماوس خود را با تلنگر مچ دست بکشید ، اما دقت شما به احتمال زیاد رنج می برد زیرا یک راه دور برای هدف شما وجود دارد که تا به حال کمی از مارک خارج شود.

چه چیزی را باید انتخاب کنم؟

ما طرفداران قرار دادن ، "این صادقانه به شما بستگی دارد" نیستیم ، اما در این حالت ، واقعاً اینگونه است!

ما پیشنهاد می کنیم تنظیمات DPI کم و زیاد را در یک تمرین انجام دهید. روی حرکت ، چرخش و تیراندازی تمرکز کنید. سعی کنید از ایستادن خودداری کنید و ببینید که چگونه قبل از هدف قرار دادن سر یک ربات ، 360 درجه کامل را در پرواز انجام دهید.

قبل از اینکه عکس های سر را بپوشانید ، خود را مجبور کنید تا هدف خود را متمرکز کنید ، یا قبل از پاشیدن ، دشمنان موجود در قفسه سینه را هدف قرار دهید تا ببینید که چگونه شما می توانید از پس استفاده کنید. آنچه ما می خواهیم بگوییم این است که خلاق باشید و در هنگام انجام هر دو افراط و تفریط کامل باشید.

در نهایت، به سراغ DPI بروید که احساس راحتی می کند و شروع به تقویت آن در بازی کنید.

برخی از موش‌ها دارای نرم‌افزاری هستند که به شما امکان می‌دهد DPI ماوس خود را به‌جای قفل شدن برای حرکت به سمت بالا روی پیکسل تنظیم کنید. اگر یک تنظیم DPI وجود دارد که کاملاً درست به نظر نمی رسد، سعی کنید آن را تغییر دهید تا زمانی که حساسیت کامل را پیدا کنید.

این ویدیو توسط Rocket Jump Ninja بینشی عالی در مورد نحوه انتخاب حساسیت مناسب برای شما ارائه می دهد. حتماً به آن ساعت بدهید و برای محتوای بیشتر از این قبیل مشترک شوید.

راهنماهای محبوب تر CS:GO:

 • 1. راهنما - CS:GO - راهنمای 2018
 • 2.command Console - CS:GO - نحوه باز کردن کنسول فرمان
 • 3.auto-Exec - CS:GO - نحوه باز کردن یک فایل اجرای خودکار
 • 4. گزینه های راه اندازی - CS:GO - بهترین گزینه های راه اندازی
 • 5. بهترین تنظیمات - CS:GO - بهترین راهنمای تنظیمات

بهترین وضوح و نسبت تصویر

اگر تا به حال برخی از بهترین پخش‌کننده‌های CS:GO را در جهان از طریق سرویس‌های استریم مانند Twitch تماشا کرده باشید، احتمالاً متوجه خواهید شد که صفحه نمایش آن‌ها وضوح HD 1080p ندارد.

در عوض احتمالاً کمی با کیفیت به نظر می رسد و همچنین بسیار بزرگنمایی شده است. همه اینها به وضوح صفحه نمایش و نسبت تصویری است که آنها در آن بازی می کنند، زیرا بسیاری از پخش کننده های CS برای مانیتورهای قدیمی استفاده می کنند. آنها در بازی با تنظیمات صفحه نمایشی که همیشه می دانستند احساس راحتی بیشتری می کنند.

البته بازی با وضوح و نسبت ابعاد کمتر دارای مزایا و معایبی است. با این حال، قبل از پرداختن به آن، ما شما را از آنچه در بازی در دسترس شماست مطلع می‌کنیم:

نسبت ابعاد

 • 16:9 - رایج ترین.
 • 16:10 - عمدتاً در مانیتورهای جدیدتر استفاده می شود.
 • 4:3 - مدرسه قدیمی. این باعث یک صفحه نمایش "کشیده" می شود.

برخی از بازیکنان و بسیاری از حرفه ای ها با نسبت تصویر 4:3 استفاده می کنند که به این معنی است که تصویری که روی صفحه می بینید کشیده و بزرگ شده به نظر می رسد. یکی از مزایای اصلی این نسبت تصویر این است که می توانید دشمنان را واضح تر ببینید. به طور بالقوه حتی آنها را راحت تر از بین می برد زیرا جعبه های هیت باکس آنها بزرگتر هستند.

یکی از ایرادات اصلی رزولوشن کشیده 4:3 این است که نمی‌توانید تمام عرض صفحه را ببینید، به این معنی که اگر می‌خواهید مطمئن شوید باید کار بیشتری روی موقعیت و حرکت خود انجام دهید. که دشمنان شما را از حاشیه بیرون نکنند.

در مورد 16:9 چیز زیادی برای گفتن وجود ندارد زیرا برای صفحه نمایش شما مناسب است و به شما امکان می دهد کاملاً همه چیز را بدون کشش ببینید. هیچ چیز بزرگنمایی نخواهد شد، بنابراین چیزها در مقایسه با 4:3 دورتر ظاهر می شوند. ما شخصاً این را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهیم.

دقیقاً مانند حساسیت ، ترجیح شخصی است. همه آنها را امتحان کنید و ببینید کدام یک متناسب با Playstyle شما است.

برای تغییر وضوح و نسبت ابعاد خود در هر زمان ، به منوی تنظیمات ویدیویی بروید و قادر خواهید بود آنها را در بالا پیدا کنید.

بهترین تنظیمات ویدیویی

در اینجا مروری بر بهترین گزینه های تنظیمات ویدیویی برای حداکثر FPS آورده شده است. این بازی را زیبا نمی کند ، اما هر قاب آخر را در هر ثانیه ذخیره می کند!

 • روشنایی - آنچه را که با آن راحت تر هستید انتخاب کنید.
 • حالت رنگ - مانیتور رایانه.
 • نسبت ابعاد - شخصاً ما 16: 9 را ترجیح می دهیم ، اما انتخاب کنید که چه چیزی برای شما مفید است.
 • وضوح - دوباره ، انتخاب کنید که چه چیزی برای شما مفید است.
 • حالت نمایش - به تمام صفحه بروید.
 • پس انداز لپ تاپ - معلول
 • کیفیت سایه جهانی - بسیار کم
 • جزئیات مدل/بافت - کم
 • جزئیات اثر - کم
 • جزئیات سایه بان - کم
 • رندر چند هسته ای - فعال
 • حالت ضد آلیاژ چند برابر کردن - هیچ کدام
 • حالت فیلتر بافت - دو طرفه
 • FXAA ضد آلیاژ - معلول
 • منتظر همگام سازی عمودی - غیرفعال باشید
 • Blur Motion - غیرفعال

این ویدئو توسط 3KliksPhilip به خوبی ارزش تماشای آن را دارد و نشانگرهای عالی را ارائه می دهد! او یکی از بهترین CS است: به سازندگان محتوا بروید ، بنابراین با عضویت در کانال خود نیز از وی حمایت کنید.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 96 تاريخ : جمعه 4 فروردين 1402 ساعت: 1:03