10 ایده برای مهارت های کسب درآمد که قبلاً دارید

ساخت وبلاگ

من اهمیتی نمی دهم که شما کی هستید ، کاری وجود دارد که شما بهتر از هر کس دیگری انجام می دهید. این که آیا شما از آن آگاه هستید ، مهارت های خوبی برای کسب درآمد در کارها دارید. و نه اینکه همه لیام نیسون را به خود جلب کنیم ، اما همه ما "مجموعه ای از مهارت های خاص" داریم.

بیش از حد ممکن ، شما در حال حاضر مهارتی در ذهن دارید که به دنبال کسب درآمد هستید. مشکل این است که همه نمی دانند چگونه از نقاط قوت خود برای کسب درآمد استفاده کنند.

به عنوان مثال ، شما می دانید دلیل شماره یک چرا مشاغل شکست می خورند؟آنها نمی توانند به اندازه کافی سریع ، به اندازه کافی سریع و به اندازه کافی عالی برای حفظ خود بفروشند.

در نتیجه ، شما می بینید که هنرمندان گرسنه ، سولفنرها را شکستند و مشاغل کوچک که درهای خود را می بندند.

بیایید موج را در جهت دیگر بچرخانیم ...

با موفقیت خود شروع کنید

چه کسی باید یاد بگیرد که چگونه از مهارت های کسب درآمد استفاده کند؟

به طور خلاصه ، همه

با این حال ، در اینجا خلاصه ای از چگونگی اعمال آن برای شما و نقش شما وجود دارد - در صورتی که هنوز قانع نشده اید.

الف - صاحبان مشاغل

اول ، صاحبان مشاغل باید کاملاً از مهارت های کسب درآمد خود استفاده کنند.

در مورد طولانی ترین شرکت های ایستاده و سودآورترین شرکت ها فکر کنید. مایکروسافتآب کم عمق. سیب.

تمام بنیانگذاران آنها بهترین کاری بودند که انجام دادند ، سپس این مهارت ها را به چیزی قابل فروش ترجمه کردند. ایجاد یک تجارت از چیزی که از آن آگاه هستید ، پایداری آن را حفظ می کند.

یک تجارت قوی از بالا شروع می شود. بنابراین ، این امر همچنین هنگامی که در حوزه خود مهارت دارید ، اقتدار شما را به عنوان یک رهبر تعیین می کند.

به عبارت دیگر ، اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، کار کردن با یک تجارت آسان تر است.

ب. آزاد

در مرحله بعد ، فریلنسرها صاحبان مینی مشاغل خود هستند. در نتیجه ، دلایل فوق در مورد آنها نیز اعمال می شود.

علاوه بر این ، فریلنسرها برای کسب درآمد باید مهارت های خود را به حداکثر برسانند زیرا اغلب "شرکت" آنها فقط آنها است.

احترام به این که توانایی شما چقدر سودآور است می تواند تفاوت بین مبارزات و ثروت باشد.

به عنوان مثال ، تفاوت در پرداخت بین یک رونویسی عمومی و یک استنوگرافی دادگاه بسیار زیاد است. رونویسی عمومی سالانه حدود 43000 دلار درآمد دارد ، در حالی که دومی متوسط حقوق حدود 57000 دلار دارد.

این سالانه 14000 دلار اضافی است!

درک این که مجموعه مهارت های شما چقدر ارزشمند است ، شما را به عنوان یک حرفه ای قرار می دهد - و همه به دنبال یک متخصص هستند.

ج - کارمندان

می توانم به شما بگویم که من همیشه در جستجوی استعداد هستم. یک کارمند صالح ارزش وزن خود را در طلا برای من - و هر صاحب مشاغل هوشمند دیگر ، برای این موضوع دارد.

به عنوان یک کارمند ، فروش توانایی های خود به مافوق خود تراشه چانه زنی نهایی شماست. این امکان را به شما می دهد تا در مورد افزایش و تبلیغات مذاکره کنید ، به شما آزادی انتخاب پروژه های خود را می دهد و شما را ضروری می کند.

بهترین افراد من با شرکت های من رشد کرده اند زیرا آنها با استفاده از مهارت هایی که درآمد کسب می کنند با نقاط قوت خود بازی کرده اند ...

نمونه ای درخشان از این رئیس جمهور Cardone Enterprises ، Jarrod Gnandt است. او به عنوان یک مرد فروش برای من شروع به کار کرد و راه خود را برای اینکه مرد دست راست من باشد صعود کرد.

صرف نظر از این که در کدام گروه قرار می گیرید ، می خواهید برخی از استراتژی های زیر - اگر نه همه - را برای کسب درآمد از مهارت های خود پیاده سازی کنید.

در اینجا 10 ایده برتر برای مهارت های کسب درآمد که قبلاً در سال 2022 دارید آورده شده است

حالا که می دانید چرا ، در اینجا چگونه است.

همانطور که می خوانید ، ممکن است متوجه چیزی شوید که همه این تاکتیک ها مشترک هستند ...

این ایده ها همه اشکال ارتقاء هستند.

پول توجه را دنبال می کند ، بنابراین با استراتژی های زیر خلاق شوید تا پول بیشتری برای مهارت های خود بدست آورید.

1. یک مارک شخصی قدرتمند ایجاد کنید

در این عصر اطلاعات ، ساختن یک مارک شخصی قدرتمند بیش از یک کلمه کلیدی است. این پایه و اساس برای شما است که به طور مؤثر از استعدادهای خود درآمد کسب کنید.

رسانه های اجتماعی به همه این فرصت را می دهند تا خود را در حوزه تخصص خود ارتقا دهند. احمقانه است که از این ابزار به نفع کامل خود استفاده نکنید.

وبلاگ ها ، فیلم های YouTube و پادکست ها همه راه های مؤثر و رایگان برای توسعه یک برند شخصی هستند. این به مردم این امکان را می دهد تا برخلاف اینکه به آنها بگویید چه کاری می توانید انجام دهید.

و من متنفرم از اینکه آن را برای شما بشکنم ، اما هیچ کس نمی خواهد شما را به این حرف خود برساند که مجموعه مهارت شما ارزش پرداخت آن را دارد ...

مردم می خواهند با افرادی که دوست دارند و می شناسند ، تجارت کنند. برندسازی قوی این ارتباط را آسانتر می کند.

2. شریک با مارک های بازاریابی وابسته

یکی از مزایای تأسیس خود به عنوان یک مقام ، توانایی شرکت در بازاریابی وابسته است. در این نوع مشارکت ، شما می توانید یک محصول را برای مخاطبان آنلاین خود نشان دهید یا نشان دهید.

این عمل تا زمانی که بازاریابی در اطراف بوده است وجود داشته است. با این حال ، رسانه های اجتماعی این فرصت را در دسترس قرار داده اند.

برخی از "تأثیرگذار" به تنهایی درآمد گسترده ای از این استراتژی ایجاد می کنند.

در عین حال ، قوانین خاصی در مورد این نوع بازاریابی وجود دارد ...

قبل از اینکه شیرجه بزنید ، تمام مقررات و مارک هایی را که قصد دارید با آنها مشارکت کنید ، تحقیق کنید.

گفته می شود ، بازاریابی وابسته هنوز روشی قانونی برای عملی کردن مهارت های خود در زمینه پول است.

3. یک دوره ارزشمند را منتشر کنید

شهادت نهایی مهارت های شخص این است که بتوانید آنها را به دیگری آموزش دهید. بنابراین ، چرا برای آن پرداخت نمی شود؟

انتشار یک دوره آنلاین به شما امکان می دهد همین کار را انجام دهید. به علاوه ، این بدان معنی است که شما می توانید به مخاطبان بیشتری نسبت به آنچه می توانید یکی از آنها را آموزش دهید برسید.

تعداد زیادی از سیستم عامل ها و راه ها برای دریافت دوره آنلاین خود وجود دارد. من یک راهنما نوشتم تا به شما در شروع کار کمک کنم.

با این حال ، مهمترین بخش ساخت و ایجاد محتوا است تا افراد بتوانند آن را به طور مؤثر یاد بگیرند. آن قسمت به شما بستگی دارد.

مردم دانش را می خواهند و آنها را از بهترین ها می خواهند.

اگر بتوانید دوره ای را بنویسید که دیگران بتوانند از آن برای موفقیت استفاده کنند ، همه برنده می شوند.

4- مربی یا مشاور حرفه ای شوید

هنگامی که شما به عنوان پسر یا گال در حوزه خود شناخته می شوید ، مردم می خواهند وقت خود را انحصار دهند تا بتوانید روی حل مشکلات آنها تمرکز کنید.

این یک فرصت بزرگ برای شما است که بتوانید مهارت های کسب درآمد خود را به عنوان مربی یا مشاور اعمال کنید.

این پنهانی نیست که مردم برای مربیان شخصی مشهور ، طراحان داخلی یا حتی پزشکان پول زیادی می پردازند. شما می توانید از این روش برای کسب درآمد در حوزه تخصص خود نیز استفاده کنید.

و نگران نباشیدلازم نیست خود را به عنوان دکتر اوز تأسیس کنید تا به عنوان مشاور موفق باشید ...

به سادگی افراد خاصی را که می توانید کمک کنید بدانید و خدمات خود را به آنها ارائه دهید. کلمه در مورد توانایی شما برای کمک به شما در نهایت به افزایش نرخ برای زمان و بینش شما تبدیل می شود.

5- دانش را در صحنه به عنوان یک سخنران عمومی به اشتراک بگذارید

اگر برای رسیدن به ترس از صحنه به نشانه ای احتیاج دارید ، این همان است. سخنرانی عمومی روشی قوی برای شما است که بتوانید با آنچه انجام می دهید ، درآمد کسب کنید.

من می دانم چون این کار را کردم - سالها.

این مسیر برای کسب درآمد از مهارت های شما هیچ برنامه ای ثروتمند نیست. توسعه می گیرد. شما باید شهرت خود را بسازید تا مردم بدانند که ارزش دیدن آن را دارید.

قبل از تأسیس خودم ، من درگیری های بی شماری صحبت کردم. من این کار را کردم تا بیرون بروم و خودم را اثبات کنم. و از آنجا که من کار را قرار داده ام و محتوای من مؤثر بود ، اکنون کارگاه هایی با قیمت هزاران دلار بلیط دارم ...

شما می توانید همین کار را انجام دهید. شما فقط باید مایل باشید از منطقه راحتی خود و روی صحنه خارج شوید.

صرف نظر از تخصص شما ، صحبت های عمومی روشی کم ارزش و سودآور برای ارتقاء خود است.

6. میزبان رویدادهای مجازی و حضوری

به همین ترتیب ، با استفاده از مراحل عمومی می تواند به شما در کسب درآمد کمک کند ، می توانید با میزبانی رویدادهای خود ، همین کار را انجام دهید.

رویدادهای حضوری و مجازی در تقویت پیام شما به همان اندازه قدرتمند هستند. هر نوع رویداد به شما کمک می کند تا جامعه ای از افراد علاقه مند به برند خود را پرورش دهید.

امروز ، بیشتر سایت های شبکه های اجتماعی گزینه هایی برای رفتن به "زنده" دارند که می توانید به نفع خود استفاده کنید. کسانی که قبلاً به شما علاقه مند هستند می توانند آنچه را که باید بگویید را بررسی کرده و به راحتی دیگران را ارجاع دهید.

شما می توانید با شارژ این رویدادها درآمد کسب کنید یا به فروش یکی دیگر از محصولات خود بپردازید.

در هر صورت ، جمع آوری افراد همفکر فرصت هایی برای کسب درآمد ایجاد می کند.

7. کتاب بنویسید

اول از همه ، نوشتن کتاب بخش بزرگی از حرفه من بوده است و تا به امروز ادامه دارد. من چندین پرفروش در این روند منتشر کرده ام که به افراد بی شماری در سراسر جهان کمک کرده است.

من "فروش یا فروخته شده" را نوشتم تا روند گام به گام به سایر فروشندگان آموزش دهم که هیچ کس تا به حال به من نشان نداد که وقتی شروع کردم ...

سپس ، من نوشتم "چگونه می توان سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را ایجاد کرد" برای به اشتراک گذاشتن استراتژی های سرمایه گذاری که برای من کار می کرد ...

هر وقت کتاب می نویسم ، این است که مراحل موفقیت را نشان دهم. به نوبه خود ، این کتاب ها به پرفروش تبدیل شده اند.

بنابراین ، اگر مجموعه خوبی از درس و منابع زندگی برای ارائه دارید ، آنها را روی کاغذ بیرون بیاورید. نه تنها یک روش مؤثر برای فشار آوردن به مهارت های کسب درآمد است ، بلکه شما یک تجربه منحصر به فرد را برای خوانندگان خود نیز ارائه می دهید.

8. ایجاد یک فروشگاه تجارت الکترونیکی

تا آنجا که می توانم بگویم ، همه عاشق تجارت هستند. به همین دلیل ، شما باید در نظر بگیرید که یک فروشگاه تجارت الکترونیکی را افتتاح کنید.

با کمی خلاقیت ، می توانید کالاهای متناسب با برند خود را طراحی کنید. از سس داغ گرفته تا حمل و نقل هوایی ، افراد دوست دارند علایق خود را از طریق لباس ، برچسب سپر و غیره نشان دهند. یک فروشگاه تجارت الکترونیکی منبع رسمی را برای مخاطبان شما فراهم می کند تا از این موارد استفاده کنند.

همچنین ، اگر توصیه های من را از بخش بالا گرفتید ، مکانی برای فروش کتاب خود به شما می دهد بدون اینکه بخواهید به یک خرده فروش دیگر برش دهید.

با گذشت زمان ، درآمد از طریق تجارت الکترونیکی به رشد خود ادامه می دهد. فرصتی را برای استفاده از آن به نفع خود از دست ندهید.

9. ایجاد یک برنامه

در جبهه فناوری ، روش دیگری برای استفاده از مهارت های کسب درآمد وجود دارد. اگرچه خاموش کردن آن سخت تر است ، ایجاد یک برنامه مفید می تواند زمان زیادی را بپردازد.

برای انجام این کار ، واقعاً صنعتی را که در آن متخصص هستید در نظر بگیرید. آیا شکاف یا مشکلی وجود دارد که یک برنامه می تواند در اینجا حل کند؟

من از شما نمی خواهم که یاد بگیرید چگونه کد کامپیوتر یا هر چیز دیگری را اینجا بنویسید. کاری که باید انجام دهید این است که ابتدا ایده بگیرید. سپس، می توانید به دنبال افرادی باشید که در زمینه تدارکات به شما کمک کنند…

هرچه بیشتر بتوانید راه حل ها را به بازار بیاورید، پاداش بیشتری برای مهارت های خود دریافت خواهید کرد.

10. بر بازی فروش مسلط شوید

آخرین و قطعاً نه کم‌اهمیت، تکنیک بی‌رقیب برای شروع کسب درآمد از مهارت‌های خود، یادگیری فروش است. شما باید بتوانید دیگران را متقاعد کنید که به همان خوبی که می دانید هستید.

بیایید به سه نقشی که قبلاً در این مقاله در مورد آنها صحبت کردیم نگاه کنیم: صاحب کسب و کار، مترجم آزاد و کارمند. بخش جدایی ناپذیر درآمدزایی هر یک از آنها از مهارت های خود، توانایی آنها در فروش دیگران به ارزش خود است.

صاحبان مشاغل مجبورند محصولات یا خدمات خود را به مشتریان بفروشند. در غیر این صورت، کسب و کار شکست خواهد خورد…

فریلنسرها باید مشتریان بالقوه خود را بر اساس برتری مهارت های خود بفروشند. در غیر این صورت، مشتریان پیمانکار دیگری را انتخاب خواهند کرد…

و تا زمانی که کارمندان نتوانند ارزش خود را به شرکت بفروشند، خود را برای ارتقاء یا حتی بدتر از آن بیکار خواهند دید.

فروش فقط برای «فروشندگان» نیست. این یک مهارت حیاتی است که برای موفقیت در هر زمینه ای از زندگی به آن نیاز دارید.

استاد فروش باشید و دنیا صدف شما خواهد شد.

چگونه چندین روش را برای استفاده از مهارت های پول سازی خود ترکیب کرده ام

من می دانم که حجم اطلاعاتی که به شما داده ام می تواند بسیار زیاد باشد. به هر حال، همه این ابزارها برای کسب درآمد موفقیت آمیز از مهارت های شما مهم هستند.

برای نشان دادن چگونگی استفاده از چندین مورد از این استراتژی ها به طور همزمان، از برنامه کاربردی خودم به عنوان مثال استفاده می کنم.

بیایید با برند شخصی شروع کنیم. هنگامی که رسانه های اجتماعی برای اولین بار منتشر شدند، به دلیل سیل کردن پلتفرم های مختلف با پست ها و محتوا مورد انتقاد قرار گرفتم. با این حال، می‌دانستم که باید نامم را بیرون بیاورم…

نتیجه این است که اکنون من یک برند قوی با بیش از هشت میلیون دنبال کننده در شبکه های اجتماعی خود دارم.

آیا فکر نمی کنید این به من اجازه داده است که به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنم؟

در اوایل، من همچنین یک دوره بر اساس تکنولوژی فروش خود (Cardone U) نوشتم. انجام این کار به من این امکان را می دهد که به هزاران کسب و کار و فرد کمک کنم تا با مجموعه مهارت های خود درآمد خود را افزایش دهند…

قبل از آن، من در سراسر کشور می‌رفتم و سخنرانی‌های عمومی و رویدادهایی را برای آموزش محتوایم انجام می‌دادم.

این کارگاه‌ها و کنسرت‌های سخنوری کل مدل کسب‌وکار من برای سال‌ها بود و بسیار سودآور بود.

در تمام دوران حرفه ای ام، کتاب نوشتم. خود کتاب‌ها بسیار خوب فروختند... مهمتر از آن، آنها مورد توجه قرار گرفتند.

اما فروش جایی بود که همه چیز آغاز شد. هنگامی که من متعهد شدم که در فروش خوب شوم - که در ابتدا از آن متنفرم - همه چیز تغییر کرد. من دیگر در تلاش نبودم که اجاره 275 دلار را در آپارتمان متلاشی خود بپردازم و می توانم سگم و من را تغذیه کنم.

در آن زمان ، این همان موفقیت بود که تصور می کردم. مهارت در فروش همچنان به موفقیت من تا به امروز ادامه می دهد.

تمام استراتژی های فروش من برای استفاده از مهارت های کسب درآمد و داشتن فراوانی در هر زمینه از زندگی من در دانشگاه Cardone است. من شما را تشویق می کنم تا از دانش آنجا استفاده کنید.

در پایان روز ، مهم نیست که در کجا در حرفه خود قرار دارید ، یادگیری کسب درآمد از توانایی های خود راهی برای موفقیت طولانی مدت و پایدار است.

بیرون بروید و از این منابع استفاده کنید تا عالی باشد ،

افشای اطلاعات: این محتوا فقط برای اهداف آموزشی و اطلاعاتی مورد استفاده قرار می گیرد. نتایج فردی ممکن است متفاوت باشد. شما باید دقت خود را انجام دهید و به دنبال مشاوره از یک حرفه ای باشید تا اطلاعاتی را در وب سایت یا مطالبی که در صورت انتخاب تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری یا تصمیم گیری در مورد آن ، به آنها اعتماد کنید ، تأیید کنید. سرمایه گذاری ، املاک و مستغلات و تجارت شامل ریسک بزرگی است و هیچ تضمینی برای عملکرد یا نتایج وجود ندارد.

ما وکلا ، مشاوران سرمایه گذاری ، حسابداران ، متخصصان مالیات یا مشاوران مالی نیستیم و هر یک از مطالب ارائه شده نباید به عنوان مشاوره حرفه ای در نظر گرفته شود. ما توصیه می کنیم قبل از سرمایه گذاری ، مشاوره حرفه ای مالی را جستجو کنید و هیچ گونه مسئولیتی در قبال هرگونه ضرر و زیان که ممکن است متحمل شوید ، نمی پذیریم.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 35 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 7:19