می خواهید ثروتمند شوید؟در اینجا نکاتی وجود دارد که می توانید امتحان کنید

ساخت وبلاگ

در حالی که چنین راه ساده ای برای ثروتمند شدن وجود ندارد ، من هنوز هم می توانم با برخی نکات در مورد چگونگی رشد ثروت خود به شما کمک کنم. این هنوز هم از طرف شما کار و فداکاری خواهد کرد ، اما حداقل می دانید که چگونه می توانید در مورد آن پیش بروید.

Know how to become rich

بدانید که چگونه ثروتمند شوید

داستان های توصیه شده

سپرده ثابت نرخ شناور چیست و چگونه بر سرمایه گذاری شما تأثیر می گذارد؟
ETF های نقره ای چیست و چگونه می توان در آنها سرمایه گذاری کرد؟
تفاوت های کلیدی بین روپیه UPI و دیجیتال
دونالد ترامپ در NFT Arena چلپ چلوپ می کند ، 45000 NFT فانتزی را منتشر می کند
هر آنچه شما باید در مورد کارت اعتباری APR بدانید
زن میلیاردر زن پاداش با 82 روپیه جایزه کریسمس

آیا تا به حال از خود سؤال کرده اید ، "چگونه می توانم به سرعت ثروتمند شوم؟"اگر بله ، این مقاله برای شما مناسب است. خوب ، شما اولین کسی نیستید که در مورد ساده ترین راه ثروتمندانه تعجب کنید ، و مطمئناً آخرین نفر نخواهید بود.

متأسفانه ، هیچ راه "آسان" برای ثروتمند شدن وجود ندارد ، مگر اینکه سکته مغزی خوبی داشته باشید مانند ضربه زدن به جکپات در یک کازینو یا برنده شدن در قرعه کشی. ثروتمند شدن نیاز به کار سخت و تصمیمات هوشمندانه دارد. با این حال ، مشکل یک مفهوم ذهنی است ، و اینکه آیا شما راهی برای آسان بودن پیدا می کنید بستگی به این دارد که چقدر تلاش می کنید در آن قرار بگیرید.

بنابراین ، چگونه ثروتمند شویم؟

در حالی که چنین راه ساده ای برای ثروتمند شدن وجود ندارد ، من هنوز هم می توانم با برخی نکات در مورد چگونگی رشد ثروت خود به شما کمک کنم. این هنوز هم از طرف شما کار و فداکاری خواهد کرد ، اما حداقل می دانید که چگونه می توانید در مورد آن پیش بروید.

پول را تعقیب نکنید ، پول را جذب کنید

اول از همه ، یک مورد که باید به خاطر بسپارید این است که جذب پول در ذهن شما شروع می شود. اگر می خواهید درآمد کسب کنید و ثروتمند شوید ، باید با یک ذهنیت خوب پول نگرش مثبت داشته باشید. علاوه بر این ، شما باید خود را با ارزش ، ماهر و با اعتماد به نفس به اندازه کافی در حالی که بهبود خود را به عنوان یک اولویت نگه دارید.

شناسایی قدرت خود ، کاری است که باید انجام دهید. همانطور که مردم می گویند ، خدا همه را با استعداد پنهان آفرید و این وظیفه ماست که آن را شناسایی کنیم. شما باید یک ارزیابی منصفانه از وضعیت پول فعلی خود داشته باشید و چشم انداز آنچه می تواند پول را به زندگی شما برای آینده خود وارد کند ، توسعه دهید. سرانجام ، اقدامات درستی را برای کسب درآمد بیشتر انجام دهید. و پول خود را عاقلانه خرج کنید.

پس انداز و سرمایه گذاری کنید

اگر هر ماه کل چک خود را هزینه می کنید و به سختی هر چیزی را ذخیره می کنید ، نمی توانید انتظار داشته باشید که ثروتمند شوید. برای جمع آوری ثروت ، ابتدا باید پس انداز کنید. یک درصد یا مبلغ ثابت را که می خواهید هر ماه پس انداز کنید تعیین کنید و به آن بچسبید. ترجیحاً باید حداقل 20 ٪ از درآمد خود را پس انداز کنید. اکنون ، هنگامی که شروع به صرفه جویی در هزینه کردید ، فقط آن را در بانک نگذارید. سرمایه گذاری در اوراق قرضه ، سهام و سایر دارایی ها را برای ایجاد سود به صورت منفعلانه شروع کنید. با این حال ، به یاد داشته باشید که تجارت سهام و سایر سرمایه گذاری های مشابه خطرناک است و شما باید فقط با راهنمایی کافی سرمایه گذاری کنید.

اجازه ندهید بدهی ها بسازند

وام ها مفید هستند ، شما باید مراقب باشید که بدهی های بالایی نداشته باشید. اگر وام بیش از حد دریافت کنید یا به موقع پرداخت نکنید ، می تواند سریعتر از آنچه انتظار می رود ، ایجاد شود. بهتر است از بدهی ها به طور کلی جلوگیری کنید و از قبل صرفه جویی کنید. اگر کاملاً مجبور به دریافت وام هستید ، حداقل سعی کنید در اسرع وقت بدهی را پرداخت کنید تا از رشد آن جلوگیری کنید.

سخت کار کردن

این ممکن است خیلی اساسی و واضح به نظر برسد ، اما شما نمی توانید انتظار داشته باشید که بدون سخت کار کردن ثروتمند شوید. یک تصور غلط رایج پیرامون تعریف کار سخت وجود دارد - لزوماً لازم نیست کار جسمی شدید باشد. توسعه و استفاده از هوش فکری خود ، مانند مهارت های خلاقانه و توانایی های مدیریتی نیز حساب می شود. شما می توانید تا زمانی که به صدر برسید ، نردبان شغلی را در حوزه کار خود بالا ببرید.

در شلوارهای جانبی درگیر شوید

یک فشار جانبی یک روش عالی برای کسب درآمد اضافی نسبت به شغل یا تجارت اصلی شما است. لازم نیست چیز بزرگی باشد - می توانید با یک تجارت کوچک شروع کنید یا خدمات آزاد را در زمینه تخصص خود ارائه دهید. درآمد اضافی به شما امکان می دهد تا پس انداز و سرمایه گذاری بیشتری کنید و به شما کمک می کند تا سریعتر ثروتمند شوید. علاوه بر این ، چه کسی می داند؟شاید شلوغی جانبی شما طی سالها به یک تجارت عظیم تبدیل شود و مسیر ثروتمند شدن شما باشد.

از کلاهبرداری های "ثروتمند" خودداری کنید

این مهمترین چیزی است که باید در هنگام ثروتمند شدن به خاطر داشته باشید. برای معاملات و طرح هایی که قول می دهند شما را در مدت زمان کوتاهی ثروتمند کنند ، سقوط نکنید. بیشتر اوقات ، این کلاهبرداری هایی هستند که افرادی را که از ثروتمند شدن ناامید هستند ، هدف قرار می دهند و به راحتی طعمه می شوند. هیچ طرح واقعی به شما بازده گسترده ای را تضمین نمی کند و قول می دهید شما را یک شبه ثروتمند کنید. به همین ترتیب ، از هزینه کردن بیش از حد در قرعه کشی ها به امید برخورد به جکپات خودداری کنید.

در نهایت ، هیچ میانبر برای ثروتمند شدن وجود ندارد ، با چند استثناء مانند وراثت یک ملک بزرگ یا برنده شدن در قرعه کشی. حتی اگر از شانس ثروتمند شوید ، باز هم مجبور خواهید بود برای حفظ و رشد ثروت خود تصمیمات هوشمندانه بگیرید. سخت کوشی ، فداکاری و تصمیمات هوشمند می تواند شما را طولانی کند و حتی به شما در دستیابی به آنچه که غیرممکن می دانید کمک کند.

(سلب مسئولیت: این نکات کلی آگاهی است. قبل از برنامه ریزی مالی خود ، به شما توصیه می شود با مشاور مالی شخصی خود مشورت کنید.)

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 42 تاريخ : دوشنبه 7 فروردين 1402 ساعت: 14:48