Kunoji Double Knot Stone 1 رنگ

ساخت وبلاگ

این سنگ ساخته شده توسط دوتایی مادر و دختر ژاپنی ، Shizu Designs ، با استفاده از تکنیک های سنتی ساخت سبد ، این سنگ پیچیده شده است. بیشتر + را مشاهده کنید و در Calfiskin در یک گره دو زینتی کونوجی زینتی گره خورده است. کمتر ببینید -

رنگ فلزی: پالادیوم

مواد اصلی: سنگ/گوساله

شناسه مدل: 340. 88. 020

ساخته شده در: ایالات متحده

قیمت در هر میلی لیتر = به ازای هر میلی لیتر: /100ml = 100ml

تهیه سال دقیق تولید دشوار است زیرا یک محصول وارداتی است و بسته به زمان جوراب زنانه برای هر محصول متفاوت است. برای بررسی تاریخ تولید ، لطفاً با خدمات مشتری در اینجا تماس بگیرید. برای تاریخ دقیق ساخت ، به برچسب محصولی که دریافت کرده اید مراجعه کنید.

اگر مقاله ای معیوب باشد ، طبق قانون محلی ، لوی خواهد بود ، تعمیر ، کاهش ، کاهش قیمت یا خاتمه قرارداد. این رویه ها برای مصرف کننده و کاربر رایگان خواهد بود. Loewe در مدت زمان 2 سال پس از تاریخ خرید ، به عدم تطابق رسیدگی خواهد کرد.

تیم خدمات مشتری Loewe´s خوشحال خواهد شد که به شما در هرگونه سؤال کمک کند. لطفا اینجا تماس بگیرید

کلاه های Loewe با اندازه های اروپایی (اتحادیه اروپا) برچسب گذاری شده اند. لطفاً برای یافتن اندازه معادل کشور / منطقه به نمودار زیر مراجعه کنید

LOEWE KUNOJI DOUBLE KNOT STONE Tan

آدرس ایمیل خود را در زیر وارد کنید و ما به شما اطلاع خواهیم داد.

محصولی را در یک فروشگاه در نزدیکی خود پیدا کنید

ویرایش من را از طریق ایمیل به اشتراک بگذارید

محصول شما با موفقیت ارسال شده است

یک اشاره ارسال کنید

هدیه رویاهای خود را پیدا کردید؟فرم را تکمیل کنید و ما یک تذکر جشن می فرستیم تا به کسی اطلاع دهیم که این مورد در صدر لیست دلخواه شما قرار دارد.

اشاره ارسال شده!

اشاره هدیه شما در راه است - امیدواریم که مورد رویایی شما در این فصل جشن راهی برای شما پیدا کند.

فرستنده وظیفه استفاده از این قابلیت را بر عهده دارد و باید از گیرنده اجازه ارسال ایمیل برای آنها را داشته باشد. Loewe SA مسئولیت هرگونه نقض استفاده از آن یا هرگونه اطلاعات شخصی ارائه شده توسط آنها برای ارسال ایمیل را بر عهده نخواهد گرفت.

بخشی از جامعه Loewe شوید و اولین دسترسی به بهترین محصولات ، الهام بخش و خدمات Loewe را دریافت کنید. بیشتر ببین

در صورت نیاز به کمک ، لطفاً در تماس باشید.

+1 888 710 0009 رایگان

9 صبح تا 1 بعد از ظهر (EDT) دوشنبه تا شنبه

زایمان ها بدون هزینه است. زمان تحویل تخمین زده شده توسط کشور/منطقه:

حمل و نقل کشور/منطقه زمان تحویل تخمین زده می شود

اسپانیا (جزایر سرزمین اصلی و بالئری): 2-4 روز کاری.

آندورا ، اتریش ، بلژیک ، بلغارستان ، کرواسی ، قبرس ، جمهوری چک ، دانمارک ، استونی ، فنلاند ، متروپولیتن فرانسه ، آلمان ، یونان ، مجارستان ، ایرلند ، ایتالیا ، ایتالیا ، لتونی ، لیتوانیا ، لوکزامبورگ ، مالت ، موناکو ، موناکو ، نهندلند ، نهندلند ، نروند ، لهستان ،پرتغال ، رومانی ، اسلواکی ، اسلوونی ، سوئد ، سوئیس ، انگلستان: 2-5 روز کاری.

آسیا ، خاورمیانه

حمل و نقل کشور/منطقه زمان تحویل تخمین زده می شود

بحرین ، برونئی ، هنگ کنگ سار ، هند ، اندونزی ، اسرائیل ، ژاپن ، اردن ، کویت ، لبنان ، ماکائو سار ، مالزی ، عمان ، فیلیپین ، قطر ، عربستان سعودی ، کره جنوبی ، سنگاپور ، تایوان ، تایلند ، امارات: 2-77روزهای کاری

حمل و نقل کشور/منطقه زمان تحویل تخمین زده می شود

استرالیا ، کانادا ، شیلی ، کلمبیا ، مکزیک ، نیوزیلند ، پورتوریکو ، ایالات متحده آمریکا: 2-6 روز کاری

حمل و نقل کشور/منطقه زمان تحویل تخمین زده می شود

مصر ، ساحل عاج ، کنیا ، موریس ، مراکش ، نیجریه ، سنگال ، آفریقای جنوبی: 2-6 روز کاری

جمع آوری در فروشگاه

ما همچنین امکان انتخاب سفارش loewe.com خود را در فروشگاه انتخاب شده مورد نظر خود ارائه می دهیم. این سرویس همیشه تعارف است.

لیست کامل فروشگاه هایی را که این سرویس از طریق این لینک ارائه می شود ، بررسی کنید.

هنگامی که سفارش شما آماده جمع آوری از فروشگاه است ، تأیید ایمیل دریافت خواهید کرد. لطفاً ظرف 15 روز پس از ارسال این ایمیل برای جمع آوری سفارش خود ، در مدت 15 روز به فروشگاه انتخاب شده مراجعه کنید.

خود را جمع کنید که به آن نیاز دارید:

 • سفارش ایمیل تأیید
 • شناسه شناسایی عکس دولت صادر کرد

ما به دلایل امنیتی هویت شما را تأیید خواهیم کرد ، همچنین می توانیم نسخه ای از این اسناد را تهیه کنیم. فروشگاه حق تأیید کارت یا روش پرداخت استفاده شده برای سفارش سفارش را دارد. در مجموعه ، از شما خواسته می شود یک رسید مجموعه را امضا کنید.

 • سفارش ایمیل تأیید
 • دولت خریدار شناسایی عکس صادر کرد
 • دولت نماینده شناسایی عکس صادر کرد
 • نامه مجوز امضا شده توسط خریدار

ما به دلایل امنیتی هویت شما را تأیید خواهیم کرد ، همچنین می توانیم نسخه ای از این اسناد را تهیه کنیم. فروشگاه حق تأیید کارت یا روش پرداخت استفاده شده برای سفارش سفارش را دارد. در مجموعه ، از شما خواسته می شود یک رسید مجموعه را امضا کنید.

خریدار باید به شخص مجاز از بازه زمانی 15 روز برای جمع آوری سفارش از لحظه ارسال ایمیل برای اطلاع رسانی که این سفارش آماده جمع آوری است ، اطلاع دهد. خریدار باید اطمینان حاصل کند که شخص مجاز از تمام اسناد مورد نیاز او برای تهیه سفارش برای جمع آوری سفارش آگاه است.

اگر سفارش خود را جمع نکنید: سفارش شما به مدت 15 روز در فروشگاه در دسترس خواهد بود. در صورت جمع آوری ، ارسال می شود و روش اصلی پرداخت شما بازپرداخت می شود.

رزرو در فروشگاه

شما می توانید در یک فروشگاه انتخاب شده مورد نظر خود ، رزرو محصول را درخواست کنید.

لیست کامل را که این سرویس از طریق این لینک ارائه می شود ، بررسی کنید.

هنگامی که سفارش شما آماده جمع آوری از فروشگاه است ، تأیید ایمیل دریافت خواهید کرد. لطفاً در مدت 48 ساعت از لحظه ارسال ایمیل تأیید برای تکمیل خرید خود در فروشگاه ، به فروشگاه انتخاب شده مراجعه کنید.

پس از این بازه زمانی 48 ساعته ، رزرو منقضی می شود.

کلیه خریدهای انجام شده در فروشگاه های Off Off Products از طریق Loewe.com مشمول شرایط و ضوابط فروشگاه هستند.

سفارش loewe خود را در بسته بندی فوق العاده ما دریافت خواهید کرد. این موارد توسط یک پوشش پنبه ای در Geringbone Grey ، با یک برچسب Anagram محافظت می شوند. محصولات در جعبه هدیه سفید Smokey Signy ، به جز آنهایی که با استفاده از سرویس تحویل اکسپرس ، موجود در منطقه بارسلونا ارائه می شوند ، مرتب شده اند.

چرم آماده پوشیدن قطعات ممکن است به منظور محافظت از کیفیت مواد اولیه ما در یک جعبه بزرگتر وارد شود.

می توانید یک پیام هدیه را در بسته قرار دهید ، می توانید این گزینه را در چک انتخاب کرده و پیام شخصی خود را بنویسید. هیچ فاکتور با قیمت موجود نیست ، فقط یک یادداشت تحویل که در آن قیمت حذف شده است در این بسته گنجانده می شود ، به طوری که می توانید خرید خود را مستقیماً به عنوان هدیه ارسال کنید.

تمام کالاهای Loewe تا زمان تحویل به آدرس تحویل مشخص و پرداخت به طور کامل ، ملک و مسئولیت Loewe باقی مانده است. در هنگام زایمان ، موارد در برابر ضرر و خسارت تصادفی بیمه می شوند. در هر صورت ، این موضوع باید توسط شرکت پیک تأیید شود. اگر به هر دلیلی ، خرید شما در طی هشت (8) روز کاری تحویل داده نمی شود ، لطفاً با بخش خدمات مشتری ما تماس بگیرید. لطفاً ظرف 30 روز از تاریخ تحویل تخمین زده شده ، ما را از این تأخیر مطلع کنید تا بتوانیم با بروز مقابله کنیم.

لطفاً خرید خود را پس از رسید بررسی کنید و پیک را مطلع کنید. اگر به هر دلیلی می خواهید ادعا کنید ، باید با بخش خدمات مشتری ما تماس بگیرید و تمام بسته بندی های Loewe را به ترتیب خوب نگه دارید.

در صورت تمایل به مبادله یا بازگشت خرید خود از فروشگاه آنلاین Loewe ، ممکن است مطابق با شرایط مندرج در مبادلات و حق برداشت ، این کار را انجام دهید.

خرید و پرداخت ایمن

برای خرید کالای از فروشگاه آنلاین Loewe ، به سادگی "اضافه کردن به کیسه خرید" را در صفحه محصول انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه "خرید" کلیک کنید تا خرید خود را نهایی کنید. سپس شما به منطقه پرداخت امن ما هدایت می شوید که می توانید آدرس صورتحساب (جایی که ما فاکتور شما را ارسال خواهیم کرد) و یک آدرس تحویل (که ممکن است با آدرس صورتحساب متفاوت باشد ، به عنوان مثال: یک آدرس کار ، یک شرکت ، شرکت ،آدرس شخصی که می خواهید هدیه ای به آن ارسال کنید.). مرحله آخر پرداخت امن است ، جایی که شما قادر خواهید بود از روش های مختلف پرداخت انتخاب کنید.

Loewe.com بسته به کشور یا منطقه آدرس صورتحساب اشکال مختلف پرداخت را می پذیرد. شامل:

 • VISA/MASTERCARD/JCB
 • American Express (به جز محدودیت های AMEX در کشورها یا مناطق خاص)
 • عرفان
 • پیپ
 • ساقه
 • عیار

با همکاری Klaa Bank AB (انتشار) ، Sveavägen 46 ، 111 34 استکهلم ، سوئد ، ما روش های پرداخت زیر را به شما ارائه می دهیم. پرداخت به کلارنا انجام می شود.

 • پرداخت در [14] روز: دوره پرداخت 14 روز از حمل کالا یا بلیط/ تاریخ در دسترس بودن خدمات است. شما می توانید شرایط و ضوابط کامل را برای بازارهایی که این روش پرداخت در اینجا موجود است پیدا کنید: آلمان ، سوئد ، نروژ ، دانمارک ، فنلاند ، اتریش و هلند.

پرداخت روش پرداخت در روزهای [14] فقط در صورت ارزیابی اعتبار مثبت در دسترس است. برای این منظور ، در طی فرایند سفارش و رسیدگی به خرید شما ، داده های شما را برای آدرس و چک اعتباری به کلارنا ارسال می کنیم. ما فقط می توانیم روشهای پرداخت موجود را بر اساس نتیجه چک اعتباری به شما ارائه دهیم. اطلاعات عمومی در مورد کلارنا و شرایط کاربر در هر کشور را می توان در Klaa.com یافت.

داده های شخصی شما مطابق با قانون حفاظت از داده های قابل اجرا و مطابق با اطلاعات موجود در بیانیه حفظ حریم خصوصی Klaas اداره می شود.

در بعضی موارد ، پس از فشار دادن دکمه "خرید" ، ممکن است به صفحه وب بانک خود هدایت شوید که در آن از شما خواسته می شود برای پرداخت با کارت ویزا یا مستر کارت ، یک رمز عبور امنیتی اضافی برای پرداخت دریافت کنید. این کد سه بعدی Secure است ، یک سیستم امنیتی که توسط بانک شما ساخته شده است و از شما می خواهد رمز عبور خود را اطمینان حاصل کنید که پرداخت شما ایمن است. این رمز عبور برای خرید آنلاین با کارت شما برای شما شخصی است و باید توسط بانک شما به شما داده شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً مستقیماً با بانک خود یا تیم خدمات مشتری ما تماس بگیرید.

سکه های اعتباری Loewe یا یادداشت های اعتباری صادر شده توسط فروشگاه های آفلاین ما نمی توانند برای خرید مقاله از فروشگاه آنلاین ما استفاده شوند.

پس از دریافت پرداخت و تأیید سفارش شما ، سفارش شما به طور خودکار برای پردازش به Loewe ارسال می شود. تأیید سفارش شما به معنای پذیرش کل شرایط و ضوابط فروش از طریق فروشگاه آنلاین Loewe است.

با تأیید و جزئیات سفارش خود یک ایمیل دریافت خواهید کرد.

قیمت محصولات Loewe به یورو ، پوند استرلینگ و دلار آمریکا ، ین ها و ارزهای مختلف محلی هر کشور یا منطقه نشان داده شده است (به جز در برونئی ، ساحل عاج ، کرواسی ، مصر ، اردن ، کنیا ، موریس ، نیجریه ، عمان ، سنگال، آفریقای جنوبی) ، از جمله مالیات. ما این حق را داریم که قیمت محصولات را در وب سایت www.loewe.com در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر دهیم. با این حال ، قیمت هایی که هنگام خرید مصرف کننده به نظر می رسد معتبر تلقی می شود.

هرگونه داده ای که توسط وب سایت www.loewe.com ثبت شده است ، به عنوان اثبات معاملات انجام شده بین Loewe و مشتریان آن خواهد بود. در صورت بروز اختلاف بین Loewe و یکی از مشتریان آن در مورد معامله انجام شده از طریق وب سایت www.loewe.com ، تمام داده های ثبت شده توسط Loewe S. A به عنوان اثبات غیرقابل انکار معامله در نظر گرفته می شوند.

اگر سهام در هر زمان معینی در دسترس نباشد ، Loewe نمی تواند مسئولیت پذیر باشد. در صورت بروز مسئله با سهام سفارش داده شده ، Loewe ظرف 48 ساعت پس از خرید با مشتری تماس می گیرد تا راه حلی ارائه دهد.

کشور یا منطقه خود را انتخاب کنید

برای اطمینان از اینکه ارز صحیح ، روشهای پرداخت و شرایط حمل و نقل برای منطقه شما نمایش داده می شود ، لطفاً کشور یا منطقه خود را از منوی کشویی در گوشه سمت چپ بالای صفحه وب سایت www.loewe.com انتخاب کنید.

مبادله و بازگشت

شما می توانید کالاهای خریداری شده از فروشگاه آنلاین Loewe را ظرف سی (30) روز در فروشگاه های آفلاین ما (به جز فروشگاه های بخش ، رسانه ها ، عمده فروشان و حق رای دادن) با یادداشت تحویل ارائه شده با هر خرید ، ایمیل تأیید سفارش یا فاکتور رسمی از مبادله کنید. خرید آنلاین شمامورد (ها) باید در شرایط اصلی خود و با بسته بندی اصلی و لوازم جانبی مربوط به آنها باشد تا رد و بدل شود.

مبادلات در سرزمین اصلی چین یا فروشگاه های خرده فروشی کره جنوبی پذیرفته نمی شود ، مگر اینکه در ابتدا در آنجا خریداری شود

در مورد عطرها ، برای تضمین شرایط بهداشتی صحیح ، موارد باید در بسته بندی اصلی خود ، کاملاً مهر و موم و دست نخورده برگردانده شوند. استهلاک در این مورد نیز می تواند در نظر گرفته شود

هر محصول دیگری که از فروشگاه اینترنتی Loewe خریداری شده است که سفارشی شده است یا بخشی از مجموعه های ویژه پیش سفارش است ، مشمول مبادلات و سیاست بازگشت نیست

Dice Charm خریداری شده از طریق فروشگاه آنلاین ما قابل بازگشت نیست مگر اینکه به عنوان یک مجموعه کامل برگردانده شود. مبادله در فروشگاه به دنبال شرایط توضیح داده شده در بالا امکان پذیر است

اگر می خواهید یک مورد یا کالاهای خریداری شده از فروشگاه آنلاین Loewe را برگردانید ، ممکن است طی 14 روز کاری پس از تاریخ تحویل این کار را انجام دهید. روزهای کاری برای استفاده از حق برداشت شما در قانون قابل اجرا در مکانی که محصول در آن تحویل داده می شود ، شمرده می شود. مبلغ پرداخت شده برای کالای (ها) را در مدت حداکثر پانزده (15) روز از دریافت و تأیید بازده بازپرداخت می کنید.

در طول فصل هدیه ، ما سیاست بازده خود را به 30 روز تمدید می کنیم. تمام خریدهای انجام شده قبل از 31 دسامبر می توانند ظرف 30 روز از زمان تأیید سفارش برگردانده شوند

مطابق مقررات قابل اجرا ، حق قانونی شما برای برداشت برای سفارشات برای:

 • عرضه کالاهای تولید شده با توجه به مشخصات مشتری یا به وضوح شخصی سازی شده است
 • عرضه کالاهایی که بازده آنها به دلیل سلامتی یا بهداشتی مناسب نیست

در مورد عطرها ، برای تضمین شرایط بهداشتی صحیح ، موارد باید در بسته بندی اصلی خود ، کاملاً مهر و موم و دست نخورده برگردانده شوند. استهلاک در این مورد نیز می تواند در نظر گرفته شود

در مورد کتاب یا ثابت ، موارد باید در بسته بندی اصلی خود ، کاملاً مهر و موم شده و دست نخورده برگردانده شوند

Loewe هزینه تحویل کالا (های) را به انبار مرکزی ما پرداخت می کند. تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که با خدمات مشتری ما تماس بگیرید و آنها با بازگشت کمک خواهند کرد

انگلیسی +44 2 074 991 284

فرانسوی +33 (0) 1 56 43 46 20

9:00 - 20:00 (GMT +1) دوشنبه تا شنبه

مقاله (ها) باید در شرایط کاملی باشد و در بسته بندی اصلی خود به همراه تمام لوازم جانبی برگردانده شود

Loewe مبلغ پرداخت شده (به استثنای هرگونه هزینه تحویل بازده) را به کارتی که با آن پرداخت کرده اید ، بازپرداخت می کند. فقط خریدار اصلی محصول (های) می تواند درخواست بازپرداخت کند زیرا بازپرداخت مستقیماً به کارتی که پرداخت آن انجام شده است ، انجام می شود. این روند ممکن است تا 14 روز طول بکشد

هر محصولی سفارش داده شده از فروشگاه آنلاین Loewe که سفارشی شده است قابل بازگشت یا بازپرداخت نیست

تمام محصولات خریداری شده از loewe.com فقط می توانند از همان کشور/منطقه یا سرزمینی که به آن ارسال شده است ، بازگردانده شوند ، همانطور که در مرحله تأیید خرید نشان داده شده است

اگر هر مورد (های) مورد نظر شما بخواهید به فروشگاه آنلاین Loewe از بین برود ، به اشتباه یا دیر تحویل داده شود ، مسئولیت یا مسئولیت پذیر نخواهد بود. مشتری باید خطرات حمل و نقل خود را تحمل کند

فروشگاه های Offline Loewe بازپرداخت در مورد هر محصول (های) خریداری شده از فروشگاه آنلاین Loewe ارائه نمی دهند

در مواردی که یک محصول فاقد انطباق باشد ، مشتری می تواند از ضمانت قانونی مربوط به فرمان سلطنتی قانونگذاری 1/2007 از 16 نوامبر استفاده کند ، که مربوط به قانون عمومی برای دفاع از مصرف کنندگان و کاربران است. Loewe باید در صورت لزوم ، برای تعمیر یا جایگزینی محصول ، یا کاهش قیمت و خاتمه قرارداد طبق شرایط ارائه شده در حکم قانونگذاری سلطنتی فوق الذکر ، کلیه رویه هایی که برای مصرف کننده و کاربر رایگان خواهد بود ، اقدام کنید. لوو به نقض انطباق که در طی دو سال تحویل مطرح شده است ، پاسخ می دهد. مصرف کننده و کاربر باید در طی دو ماه از آگاهی از آن ، لوو را از عدم انطباق مطلع کنند. ضمانت قانونی انطباق بدون در نظر گرفتن سایر ضمانت های تجاری ارائه شده توسط Loewe قابل اجرا است. این حقوق مستقل است و با ضمانت تجاری سازگار است

فرم بازگشت را می توان در اینجا بارگیری کرد

راهنمای مراقبت و تعمیر

در هر صفحه محصول یک راهنمای مراقبت خاص بر اساس نوع محصول پیدا خواهید کرد

برای حفظ و حفظ مورد loewe خود در بهترین شرایط خود ، از قرار گرفتن در معرض طولانی و مستقیم با منابع نور و گرما خودداری کنید. توصیه می کنیم محصول را در بسته بندی اصلی خود ذخیره کنید. از تماس با آب ، روغن ، عطرها یا لوازم آرایشی خودداری کنید. اگر مورد loewe شما خیس می شود ، هرگونه رطوبت اضافی را بدون مالیدن از بین ببرید ، با یک پارچه نرم خم کنید و بگذارید در دمای اتاق خشک شود

اگر در مورد محصولات ما و نگهداری آنها سؤالی دارید ، لطفاً به یکی از فروشگاه های ما مراجعه کنید که کارکنان ما از کمک به شما کمک می کنند و اطلاعاتی در مورد خدمات تمیز کردن Loewe به شما ارائه می دهند

Loewe به استانداردهای بین المللی حفاظت و حفاظت از محیط زیست در تمام محصولات خود احترام می گذارد

تیم خدمات مشتری Loewe خوشحال خواهد شد که به شما در هرگونه سؤال کمک کند

ضمانت کالاهای مصرفی

اگر مقاله ای معیوب باشد ، لوو ، در صورت لزوم ، تعمیر ، جایگزینی ، کاهش قیمت یا خاتمه قرارداد را انجام می دهد. این رویه ها برای مصرف کننده و کاربر رایگان خواهد بود. Loewe در مدت زمان 2 سال پس از تاریخ خرید ، غیر سازگاری را برطرف می کند

شرایط و ضوابط

در پایان فرآیند سفارش ، از شما خواسته می شود که برای تأیید خرید خود روی "خرید" کلیک کنید

پس از تأیید سفارش شما ، برای پردازش به Loewe ارسال می شود. سفارش شما نمی تواند اصلاح یا لغو شود ، مگر مطابق با شرایط و ضوابط فروش یا با مقررات مندرج در قانون اسپانیا

تأیید سفارش شما به معنای پذیرش شما از کل شرایط و ضوابط فروش است. با جزئیات سفارش خود ایمیلی برای شما ارسال می شود

هرگونه داده ای که توسط وب سایت www.loewe.com ثبت شده است به عنوان اثبات معاملات انجام شده بین Loewe S. A. و مشتریان آن خدمت می کند

در صورت بروز اختلاف بین Loewe S. A. و یکی از مشتریان آن در مورد معامله ای که در وب سایت www.loewe.com انجام شده است ، داده های ثبت شده توسط Loewe S. A به عنوان اثبات غیرقابل انکار معامله موجود در آن در نظر گرفته می شوند. در تاریخ مؤثر تحویل ، خطرات (به ویژه ضرر ، سرقت یا خسارت) مربوط به محصولات تحویل داده شده به شما منتقل می شود

فروش هر محصولی از طریق فروشگاه رسمی رسمی Loewe مشمول این شرایط و ضوابط فروش است

پیشنهاد دهنده Loewe S. A (از این پس "Loewe") با دفتر مرکزی در Goya ، 4-28001 Madrid ، Spain ، در ثبت نام تجاری مادرید ، جلد 335 ، Folio 194 ، صفحه M-6657 و با شماره شناسه مالیاتی A-28003861 گنجانده شده است.

سفارشات به دست آوردن محصولات Loewe فقط توسط افراد طبیعی و شرکت هایی که قصد فروش مجدد ندارند می توانند ساخته شوند

هرگونه فروش مجدد یا توزیع محصولات Loewe خریداری شده از وب سایت www.loewe.com به شدت ممنوع است

فرم های شکایت مشتری را می توان از طریق ایمیل به مشتریان [email protected] دریافت کرد یا از فروشگاه پرچمدار مادرید در Calle Goya 4 ، 28001 Madrid در دسترس است

Loewe ممکن است این شرایط و ضوابط فروش را در هر زمان به روز کند. شما می توانید با کلیک بر روی لینک خدمات مشتری ، به روزترین نسخه از شرایط عمومی فروش را در هر زمان مشورت کنید. برای سفارش از طریق فروشگاه آنلاین Loewe ، باید شرایط و ضوابط فروش را در زمان قرار دادن سفارش بپذیرید

تمام مطالب موجود در وب سایت www.loewe.com (نقشه ها ، طرح ها ، تصاویر ، عکس ها ، آهنگ های صوتی ، متون نوشتاری ، آرم ها ، علائم تجاری و غیره) خاصیت منحصر به فرد Loewe S. A. یا هر یک از شرکت های تابعه آن است (از این پس "Loewe"). شما ممکن است تولید مثل ، توزیع ، انتشار ، انتقال ، ایجاد آثاری که از آن براساس یا بر اساس ، اصلاح یا فروش هر یک از مواد موجود ، کاملاً یا جزئی ، با هر وسیله و یا فرآیندی ، تولید مثل ، توزیع ، انتشار ، انتقال ، انتقال ، ارسال ، ارسال کنید (مگر اینکه در این سند بیان شده باشد)

علامت تجاری "Loewe" ، آرم چهار LS و بقیه مارک ها و آرم های مربوط به Loewe ، چه ثبت شده یا نه ، که در وب سایت www.loewe.com نمایش داده می شود ، و همچنین Loewe.comنام دامنه ، خاصیت منحصر به فرد Loewe S. A است. هرگونه تولید مثل ، توزیع ، انتقال ، اصلاح یا استفاده از این علائم تجاری بدون رضایت کتبی قبلی از Loewe S. A ممنوع است

شما ممکن است هیچ مرجعی به حق چاپ ، علائم تجاری یا هرگونه نشانه دیگری در مورد حقوق مالکیت معنوی موجود در وب سایت www.loewe.com یا هر محتوای دیگری که در آن وجود دارد ، حذف نکنید. شما می توانید نسخه هایی از صفحات وب منتشر شده در وب سایت www.loewe.com را برای استفاده خصوصی و شخصی ایجاد کنید و نه برای سود یا استفاده تجاری ، تا زمانی که هر نسخه از صفحات وب مذکور تمام اعلان های کپی رایت یا اختصاصی و موارد دیگر را حفظ کنداعلان های مالکیت معنوی موجود در آن

وب سایت Loewe S. A. ('Loewe') ، با دفتر مرکزی در مادرید ، Calle Goya 4 ، 28001 Madrid ، با شناسه مالیاتی CIF-A-28003861 و در ثبت نام Mercantile Madrid در جلد 335 ، صفحه 194 ، برگه M-6657 ، گنجانده شده است. کار خلاق اصلی است که توسط قوانین حمایت از مالکیت معنوی محافظت می شود. وب سایت و همچنین تمام عناصر موجود ، خاصیت منحصر به فرد Loewe است. تولید مثل یا بازنمایی ، به طور کامل یا جزئی ، از وب سایت یا هر یک از عناصر موجود در آن و همچنین اصلاح آنها ، کاملاً ممنوع است. علائم تجاری و نام دامنه که در وب سایت Loewe نشان داده شده است ، خاصیت انحصاری Loewe است

هرگونه تولید مثل یا استفاده از این علائم تجاری یا نام دامنه ، صرف نظر از شکل یا قصد آنها ، کاملاً ممنوع است. Loewe تمام وسایل معقول را برای اطمینان از دقیق بودن اطلاعات به دست آمده در وب سایت اعمال کرده است. با این حال ، ما هیچ تضمینی در مورد صحت ، صداقت و به روزرسانی اطلاعات مذکور نمی دهیم

Loewe در مورد تمام یا بخشی از وب سایت خود هیچ ضمانتی ، صریح یا ضمنی ارائه نمی دهد. Loewe بدون در نظر گرفتن ماهیت آن ، تحت هیچ شرایطی تحت هیچ شرایطی در قبال هرگونه آسیب مستقیم یا غیرمستقیم ، ناشی از استفاده شما از وب سایت نخواهد بود. علامت تجاری "Loewe" ، آرم چهار LS و بقیه مارک ها و آرم های مربوط به Loewe ، چه ثبت شده یا نه ، که در وب سایت www.loewe.com نمایش داده می شود ، و همچنین Loewe.comنام دامنه ، خاصیت منحصر به فرد Loewe S. A است. هرگونه تولید مثل ، توزیع ، انتقال ، اصلاح یا استفاده از این علائم تجاری بدون رضایت کتبی قبلی از Loewe S. A ممنوع است

شما ممکن است هیچ مرجعی به حق چاپ ، علائم تجاری یا هرگونه نشانه دیگری در مورد حقوق مالکیت معنوی موجود در وب سایت www.loewe.com یا هر محتوای دیگری که در آن وجود دارد ، حذف نکنید. شما می توانید نسخه هایی از صفحات وب منتشر شده در وب سایت www.loewe.com را برای استفاده خصوصی و شخصی ایجاد کنید و نه برای سود یا استفاده تجاری ، تا زمانی که هر نسخه از صفحات وب مذکور تمام اعلان های حق چاپ یا اختصاصی و بقیه را حفظ کنداعلان های مالکیت معنوی موجود در آن

وب سایت Loewe S. A. ('Loewe') ، با دفتر مرکزی در مادرید ، Calle Goya 4 ، 28001 Madrid ، با شناسه مالیاتی CIF-A-28003861 و در ثبت نام Mercantile Madrid در جلد 335 ، صفحه 194 ، برگه M-6657 ، گنجانده شده است. کار خلاق اصلی است که توسط قوانین حمایت از مالکیت معنوی محافظت می شود. وب سایت و همچنین تمام عناصر موجود در آن ، خاصیت منحصر به فرد Loewe است. تولید مثل یا بازنمایی ، به طور کامل یا جزئی ، از وب سایت یا هر یک از عناصر موجود در آن و همچنین اصلاح آنها ، کاملاً ممنوع است. علائم تجاری و نام دامنه که در وب سایت Loewe نشان داده شده است ، خاصیت منحصر به فرد Loewe است. هرگونه تولید مثل یا استفاده از این علائم تجاری یا نام دامنه ، صرف نظر از شکل یا قصد آنها ، کاملاً ممنوع است. Loewe تمام وسایل معقول را برای اطمینان از دقیق بودن اطلاعات به دست آمده در وب سایت اعمال کرده است. با این حال ، ما هیچ تضمینی در مورد صحت ، صداقت و به روزرسانی اطلاعات مذکور ارائه نمی دهیم. Loewe در مورد تمام یا بخشی از وب سایت خود هیچ ضمانتی ، صریح یا ضمنی ارائه نمی دهد. Loewe بدون در نظر گرفتن ماهیت آن ، تحت هیچ شرایطی تحت هیچ شرایطی در قبال هرگونه آسیب مستقیم یا غیرمستقیم ، در نتیجه استفاده شما از وب سایت مسئولیت پذیر نخواهد بود

قانون ، صلاحیت و اختلافات قابل اجرا

این شرایط و ضوابط توسط قانون اسپانیا اداره می شود

کمیسیون اروپا یک بستر آنلاین برای حل و فصل اختلافات حقوقی ارائه می دهد ، که می توانید در https://ec. europa. eu/consumers/odr/main/index. cfm؟event=main. home2. show& lng=es پیدا کنید. Loewe شرکت نمی کند ، و همچنین موظف به شرکت در هر روش حل اختلاف در حضور یک نهاد حل اختلاف جایگزین براساس قانون 7/2017 ، از 2 نوامبر است که در سیستم حقوقی اسپانیا دستورالعمل 2013/11/اتحادیه اروپا را شامل می شود. پارلمان و شورای اروپا ، از 21 مه 2013 ، نسبت به حل اختلاف جایگزین در رابطه با امور مصرف کننده و آیین نامه (اتحادیه اروپا) شماره. 524/2013 پارلمان و شورای اروپا ، از 21 مه 2013

در صورت عدم توافق دوستانه ، طرفین با انتخاب مصرف کننده ، خود را برای حل و فصل مناقشه به دادگاههای صالح در محل زندگی مصرف کننده یا محل زندگی لوو ارائه می دهند.

هم دسترسی به وب سایت و هم استفاده از محتوای آن مشمول شرایط مندرج در شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت Loewe است.

محدودیت مسئولیت

Loewe S. A. تضمین نمی کند یا اظهار نمی کند که وب سایت www.loewe.com عاری از ویروس ، کرم ها ، تروجان ها یا انواع دیگر مواد مخرب است

کوکی های کاملاً لازم

این کوکی ها برای عملکرد وب سایت ضروری هستند و نمی توانند در سیستم های ما خاموش شوند

آنها معمولاً فقط در پاسخ به اقدامات انجام شده توسط شما تنظیم می شوند که به درخواست خدمات ، مانند تنظیم تنظیمات برگزیده حریم خصوصی ، ورود به سیستم یا پر کردن فرم ها می پردازند.

می توانید مرورگر خود را برای مسدود کردن یا هشدار دادن به این کوکی ها تنظیم کنید ، اما برخی از قسمت های سایت کار نمی کنند

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 38 تاريخ : پنجشنبه 3 فروردين 1402 ساعت: 22:34