صندوق C در 35: هنگام سرمایه گذاری در TSP به داده های بلند مدت اعتماد کنید

ساخت وبلاگ

برای افرادی که در برنامه بازنشستگی سبک 401 (k) دولت فدرال سرمایه گذاری کرده اند ، لی راکلیف ، ستون نویس مهمان می گوید داده های بلند مدت از تاریخ بازار ایالات متحده درس های ارزشمندی را ارائه می دهد.

  • برنامه پس انداز رونق
  • ساعت پرداخت و مزایا

صندوق های C و F برنامه پس انداز Thrift در ژانویه 35 ساله می شوند و در ابتدا برای کمک به کمک های خود در ژانویه 1988 افتتاح شده اند. این صندوق ها ، بر اساس شاخص های S& P 500-تقریباً 500 از بزرگترین شرکت های ذکر شده در ایالات متحده-و درجه سرمایه گذاری ایالات متحدهاوراق قرضه به ترتیب پس از افتتاح اولیه صندوق G مبتنی بر اوراق قرضه دولت ایالات متحده در آوریل 1987 از نزدیک دنبال شد.

طی سالهای بعد ، سه صندوق اصلی از رشد متفاوتی برخوردار بوده اند ، در حالی که وجوه C و F گاهی اوقات نیز از ارزش شیب دار رنج می برند. لذت بردن از رشد صندوق آسان است وقتی اقتصاد عالی است و بازارها در حال رشد هستند ، اما در طی کاهش بازار طولانی و کشیده شده ، سوال مشترک این است: با سرمایه گذاری های TSP چه کاری باید انجام دهیم؟

در حالی که بخشی از پاسخ بستگی به افق زمانی سرمایه گذاری و تحمل برای غرق شدن در بازار دارد ، برای کسانی که در صندوق های سهام TSP سرمایه گذاری می شوند ، داده های بلند مدت از تاریخ بازار ایالات متحده درس های ارزشمندی را ارائه می دهد ، به ویژه برای صندوق C.

اول: در حین کاهش فروش نکنید.

دوم: سرمایه گذاری منظم را از طریق کسر حقوق و دستمزد در صندوق های سهام ادامه دهید.

سوم: توجه زیادی به عناوین روزمره در مورد عملکرد بازار نکنید.

در اینجا برخی از داده هایی که به ما نشان می دهد چرا.

ابتدا به درآمد و رشد سود سهام صندوق S& P 500/C در طی 35 سال گذشته نگاه کنید. این بازه زمانی شامل یک رکود کوتاه در اوایل دهه 1990 ، "غرق غیر منطقی" اواخر دهه 1990 و کاهش عمده در اوایل دهه 2000 و "رکود بزرگ" 2007 تا 2009 است.

براساس داده های S& P ، در طولانی مدت ، درآمد S& P از بیش از 5 دلار در سه ماهه اول سال 1988 به اوج بیش از 50 دلار در هر سهم در پایان سال 2021 افزایش یافت. سود سهام ، یک شاخص مخصوص سلامت شرکت ها ، به طور پیوسته از 2 دلار در سال 1988 به بیش از 16 دلار در سال جاری افزایش یافت. در اینجا نمودارهای درآمد سه ماهه و رشد سود سهام تا اواسط سال 2012 وجود دارد:

علیرغم کاهش چشمگیر ، پس از هر دوره چالش برانگیز ، اقتصاد بازار آزاد ایالات متحده پویایی خود را اثبات کرد و به رشد بلند مدت بازگشت.

این برای سرمایه گذاران معمولی به نظر می رسد؟

استفاده از داده های واقعی TSP از ابتدای سال 1988 - هنگامی که صندوق های C و F برای اولین بار شروع به پذیرش مشارکت کردند - اگر یک سرمایه گذار فقط در ژانویه 1988 فقط 100 دلار سرمایه گذاری کرده بود و هر ماه 100 دلار کمک می کرد - در کل 41. 900 دلار - در اینجا چگونه استسرمایه گذاری در وجوه تا نوامبر 2022 رشد می کرد:

در اینجا و آنجا غوطه وری وجود داشت - و برخی از آنها نیز کاهش می یابد. اما چسبیدن به یک برنامه سرمایه گذاری منظم ، بدون فروش یا تلاش برای نوسانات بازار زمان ، بازده خوبی را به ویژه در صندوق C فراهم کرد.

این مورد در مورد شاخص های گسترده سهام ایالات متحده طی 120 سال گذشته اتفاق افتاده است. در حالی که نتایج متفاوت است ، پس از 30 سال یا بیشتر از سرمایه گذاری منظم از طریق کمک های ماهانه ("میانگین هزینه دلار") در هر دوره معین از سال 1900 ، نتایج می تواند برای سرمایه گذاران خرید و نگهدارنده در صندوق های شاخص گسترده حیرت انگیز باشد. مفصل در استراتژی های سرمایه گذاری TSP.

به عنوان مثال ، چگونه یک سرمایه گذار معمولی در دوره گذشته مشابه تورم تهاجمی ، قیمت بالای انرژی ، بازار مسکن نامشخص و حمله روسی به یک کشور همسایه فرار کرده است؟یعنی ، در دهه 1970 و اوایل دهه 1980؟

با استفاده از داده های واقعی بازار ، من چندین سناریو را برای یک سرمایه گذار در طی یک کار 35 ساله ، سرمایه گذاری در S& P 500 یا یک صندوق ارزش پایدار معادل نرخ بهره ماهانه برای وثیقه 10 ساله ایالات متحده (نماینده صندوق G) انجام دادم. بشرمن همچنین سناریوهایی را برای یک نمونه کارها متعادل تر اجرا کردم که 60 ٪ از مشارکت ها به S& P 500 می رود و 40 ٪ به صندوق پایدار می روند.

برای سناریوها ، سرمایه گذار فرضی سرمایه گذاری 250 دلار در ماه را آغاز کرد - معادل 5 ٪ سهم برای یک شرکت کننده TSP که 30،000 دلار در سال و 5 ٪ مسابقه دولت است. نرخ سهم کل در هر سال 5 ٪ افزایش یافته است.

در اینجا تصویری از رشد سرمایه گذار فرضی در دارایی ها ، اول از سال 1949 تا 1983-پایان دادن به همان اندازه که ما از رکود اقتصادی اوایل دهه 1980 بیرون آمدیم ، پایان می یابد:

در اینجا نمودار بازده نمونه از سرمایه گذاری ماهانه در هر نمونه کارها از سال 1959 تا 1993 ، زیرا ایالات متحده در اوایل دهه 1990 از رکود اقتصادی خارج شد:

در هر حالت ، در کل ارزش صندوق برای صندوق C و اوراق بهادار متعادل ، به ویژه بعداً در فعالیت سرمایه گذاری ، قابل توجه در کل ارزش صندوق وجود دارد.

اما در هر حالت ، با بیرون آمدن از دوران بازده پایین ، پویایی بازار در دهه 1980 و دوباره در دهه 1990 به اقتصاد ایالات متحده بازگشت و سرمایه گذاران که این دوره را می گذرانند ، از پاداش های قابل توجهی برخوردار بودند.

من معتقدم که این درس واضح است: اعتماد به پویایی بلند مدت اقتصاد بازار آزاد ایالات متحده. برای کسانی که افق طولانی دارند ، به ویژه در صندوق های سهام خود سرمایه گذاری کنید و در طول رکود سرمایه گذاری کنید. در حالی که هر از گاهی کاهش ارزش خواهد داشت ، نتایج بلند مدت شما را متحیر می کند!

درباره نویسنده: یک جانباز ارتش آمریكا با 20 سال تجربه دولت فدرال ، لی ، لی را بیش از ده سال در حال نوشتن و تحقیق در مورد سرمایه گذاری در TSP است. کار وی در Govexec.com ، FederalNewsnetwork.com و Fedsmith.com منتشر شده است و جدیدترین کتاب وی استراتژی های سرمایه گذاری TSP است: ایجاد ثروت در حالی که برای عمو سام ، چاپ 2 کار می کند (Thrift Strategies LLC ، 2020). این پروژه را در tspstrategies.com و tspstrategies در فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام دنبال کنید. داده ها و روش های مورد استفاده در این مقاله در مخزن GitHub در https://github.com/tspstrategies/tspcfundat35 به تفصیل شرح داده شده است.

این وب سایت از کوکی ها برای تقویت تجربه کاربر و تجزیه و تحلیل عملکرد و ترافیک در وب سایت ما استفاده می کند. ما همچنین اطلاعات مربوط به استفاده شما از سایت خود را با رسانه های اجتماعی ، تبلیغات و شرکای تحلیلی خود به اشتراک می گذاریم. بیشتر بدانید / اطلاعات شخصی من را بفروشید

اطلاعات شخصی من را بفروشید

وقتی به وب سایت ما مراجعه می کنید ، برای جمع آوری اطلاعات ، کوکی ها را در مرورگر شما ذخیره می کنیم. اطلاعات جمع آوری شده ممکن است مربوط به شما ، ترجیحات شما یا دستگاه شما باشد و بیشتر از آن برای کار کردن سایت همانطور که انتظار دارید استفاده می شود و یک تجربه وب شخصی تر را ارائه می دهد. با این حال ، شما می توانید اجازه ندهید که انواع خاصی از کوکی ها اجازه ندهید ، که ممکن است بر تجربه شما در سایت و خدماتی که ما قادر به ارائه هستیم تأثیر بگذارد. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی عناوین دسته های مختلف کلیک کنید و تنظیمات پیش فرض ما را با توجه به اولویت خود تغییر دهید. شما نمی توانید از اولین مهمانی ما کاملاً لازم استفاده کنید ، زیرا آنها به منظور اطمینان از عملکرد مناسب وب سایت ما (مانند ایجاد پرچم کوکی و به یاد آوردن تنظیمات خود ، برای ورود به حساب خود ، برای ورود به حساب خود ، در هنگام ورود به سیستم ، شما را دوباره هدایت می کنید. خارج ، و غیره). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کوکی های شخص اول و ثالث مورد استفاده ، لطفاً این لینک را دنبال کنید.

ترجیحات رضایت را مدیریت کنید

کوکی های کاملاً لازم - همیشه فعال

ما به شما اجازه نمی دهیم که از کوکی های خاص ما خودداری کنید ، زیرا آنها برای اطمینان از عملکرد مناسب وب سایت ما (مانند ایجاد بنر کوکی ما و به یاد آوردن گزینه های حفظ حریم خصوصی شما) و/یا نظارت بر عملکرد سایت ، لازم است. این کوکی ها به گونه ای استفاده نمی شوند که "فروش" داده های شما را تحت CCPA تشکیل می دهد. شما می توانید مرورگر خود را برای مسدود کردن یا هشدار دادن به این کوکی ها تنظیم کنید ، اما در صورت انجام این کار ، برخی از قسمت های سایت به طور مشابه کار نمی کنند. معمولاً می توانید این تنظیمات را در منوی گزینه ها یا تنظیمات مرورگر خود پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.allaboutcookies.org مراجعه کنید.

فروش داده های شخصی ، هدف گذاری و کوکی های رسانه های اجتماعی

طبق قانون حفظ حریم خصوصی مصرف کننده کالیفرنیا ، شما حق دارید از فروش اطلاعات شخصی خود به اشخاص ثالث خودداری کنید. این کوکی ها اطلاعاتی را برای تجزیه و تحلیل و شخصی سازی تجربه خود با تبلیغات هدفمند جمع می کنند. شما می توانید با استفاده از این سوئیچ ضامن ، از حق خودداری کنید تا از فروش اطلاعات شخصی خودداری کنید. اگر امتناع کنید ، ما نمی توانیم تبلیغات شخصی را به شما ارائه دهیم و اطلاعات شخصی شما را به اشخاص ثالث تحویل نخواهیم داد. علاوه بر این ، شما می توانید برای توضیح بیشتر در مورد حقوق خود به عنوان یک مصرف کننده کالیفرنیا با استفاده از این تمرین من با بخش حقوقی ما تماس بگیرید

اگر کنترل حریم خصوصی را در مرورگر خود فعال کرده اید (مانند افزونه) ، ما باید این درخواست را به عنوان یک درخواست معتبر برای امتناع انجام دهیم. بنابراین ما قادر به پیگیری فعالیت شما از طریق وب نخواهیم بود. این ممکن است بر توانایی ما در شخصی سازی تبلیغات با توجه به ترجیحات شما تأثیر بگذارد.

هدف قرار دادن کوکی ها ممکن است توسط شرکای تبلیغاتی ما از طریق سایت ما تنظیم شود. آنها ممکن است توسط این شرکت ها برای ایجاد نمایه ای از علایق شما مورد استفاده قرار گیرند و تبلیغات مربوطه را در سایت های دیگر به شما نشان دهند. آنها اطلاعات شخصی مستقیم را ذخیره نمی کنند ، اما مبتنی بر شناسایی منحصر به فرد مرورگر و دستگاه اینترنتی شما هستند. اگر این کوکی ها را اجازه ندهید ، تبلیغات هدفمند کمتری را تجربه خواهید کرد.

کوکی های رسانه های اجتماعی توسط طیف وسیعی از خدمات رسانه های اجتماعی تنظیم شده اند که ما به سایت اضافه کرده ایم تا بتوانید محتوای ما را با دوستان و شبکه های خود به اشتراک بگذارید. آنها قادر به ردیابی مرورگر شما در سایت های دیگر و ایجاد نمایه ای از علایق شما هستند. این ممکن است بر محتوا و پیام هایی که در وب سایت های دیگری که بازدید می کنید تأثیر بگذارد. اگر به این کوکی ها اجازه نمی دهید ممکن است نتوانید از این ابزارهای اشتراک گذاری استفاده کنید یا ببینید.

اگر می خواهید از همه گزارش ها و لیست های اصلی ما خودداری کنید ، لطفاً یک درخواست حریم خصوصی را در صفحه Do Not Sell ارائه دهید.

کوکی یک قطعه کوچک از داده ها (پرونده متنی) است که یک وب سایت - هنگام بازدید از یک کاربر - از مرورگر خود می خواهد تا در دستگاه شما ذخیره کند تا اطلاعات مربوط به شما را به خاطر بسپارد ، مانند ترجیح زبان یا اطلاعات ورود به سیستم. این کوکی ها توسط ما تنظیم شده و کوکی های شخص اول نامیده می شوند. ما همچنین از کوکی های شخص ثالث-که کوکی ها از دامنه متفاوت از دامنه وب سایتی که بازدید می کنید-برای تبلیغات و تلاش های بازاریابی ما استفاده می کنیم. به طور خاص ، ما از کوکی ها و سایر فناوری های ردیابی برای اهداف زیر استفاده می کنیم:

کوکی های کاملاً لازم

ما به شما اجازه نمی دهیم که از کوکی های خاص ما خودداری کنید ، زیرا آنها برای اطمینان از عملکرد مناسب وب سایت ما (مانند ایجاد بنر کوکی ما و به یاد آوردن گزینه های حفظ حریم خصوصی شما) و/یا نظارت بر عملکرد سایت ، لازم است. این کوکی ها به گونه ای استفاده نمی شوند که "فروش" داده های شما را تحت CCPA تشکیل می دهد. شما می توانید مرورگر خود را برای مسدود کردن یا هشدار دادن به این کوکی ها تنظیم کنید ، اما در صورت انجام این کار ، برخی از قسمت های سایت به طور مشابه کار نمی کنند. معمولاً می توانید این تنظیمات را در منوی گزینه ها یا تنظیمات مرورگر خود پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.allaboutcookies.org مراجعه کنید.

ما به شما اجازه نمی دهیم که از کوکی های خاص ما خودداری کنید ، زیرا آنها برای اطمینان از عملکرد مناسب وب سایت ما (مانند ایجاد بنر کوکی ما و به یاد آوردن گزینه های حفظ حریم خصوصی شما) و/یا نظارت بر عملکرد سایت ، لازم است. این کوکی ها به گونه ای استفاده نمی شوند که "فروش" داده های شما را تحت CCPA تشکیل می دهد. شما می توانید مرورگر خود را برای مسدود کردن یا هشدار دادن به این کوکی ها تنظیم کنید ، اما در صورت انجام این کار ، برخی از قسمت های سایت به طور مشابه کار نمی کنند. معمولاً می توانید این تنظیمات را در منوی گزینه ها یا تنظیمات مرورگر خود پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.allaboutcookies.org مراجعه کنید.

ما به شما اجازه نمی دهیم که از کوکی های خاص ما خودداری کنید ، زیرا آنها برای اطمینان از عملکرد مناسب وب سایت ما (مانند ایجاد بنر کوکی ما و به یاد آوردن گزینه های حفظ حریم خصوصی شما) و/یا نظارت بر عملکرد سایت ، لازم است. این کوکی ها به گونه ای استفاده نمی شوند که "فروش" داده های شما را تحت CCPA تشکیل می دهد. شما می توانید مرورگر خود را برای مسدود کردن یا هشدار دادن به این کوکی ها تنظیم کنید ، اما در صورت انجام این کار ، برخی از قسمت های سایت به طور مشابه کار نمی کنند. معمولاً می توانید این تنظیمات را در منوی گزینه ها یا تنظیمات مرورگر خود پیدا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.allaboutcookies.org مراجعه کنید.

فروش داده های شخصی

ما همچنین از کوکی ها برای شخصی سازی تجربه شما در وب سایت های خود استفاده می کنیم ، از جمله با تعیین مناسب ترین محتوا و تبلیغات برای نشان دادن شما ، و نظارت بر ترافیک و عملکرد سایت ، تا بتوانیم وب سایت ها و تجربه شما را بهبود بخشیم. شما می توانید با استفاده از این سوئیچ ضامن ، از استفاده ما از چنین کوکی ها (و "فروش" مرتبط با اطلاعات شخصی خود) خودداری کنید. بدون در نظر گرفتن انتخاب خود ، هنوز هم برخی از تبلیغات را مشاهده خواهید کرد. از آنجا که ما شما را در دستگاه های مختلف ، مرورگرها و خصوصیات GEMG ردیابی نمی کنیم ، انتخاب شما فقط در این مرورگر ، این دستگاه و این وب سایت تأثیر می گذارد.

کوکی های رسانه های اجتماعی

ما همچنین از کوکی ها برای شخصی سازی تجربه شما در وب سایت های خود استفاده می کنیم ، از جمله با تعیین مناسب ترین محتوا و تبلیغات برای نشان دادن شما ، و نظارت بر ترافیک و عملکرد سایت ، تا بتوانیم وب سایت ها و تجربه شما را بهبود بخشیم. شما می توانید با استفاده از این سوئیچ ضامن ، از استفاده ما از چنین کوکی ها (و "فروش" مرتبط با اطلاعات شخصی خود) خودداری کنید. بدون در نظر گرفتن انتخاب خود ، هنوز هم برخی از تبلیغات را مشاهده خواهید کرد. از آنجا که ما شما را در دستگاه های مختلف ، مرورگرها و خصوصیات GEMG ردیابی نمی کنیم ، انتخاب شما فقط در این مرورگر ، این دستگاه و این وب سایت تأثیر می گذارد.

ما همچنین از کوکی ها برای شخصی سازی تجربه شما در وب سایت های خود استفاده می کنیم ، از جمله با تعیین مناسب ترین محتوا و تبلیغات برای نشان دادن شما ، و نظارت بر ترافیک و عملکرد سایت ، تا بتوانیم وب سایت ها و تجربه شما را بهبود بخشیم. شما می توانید با استفاده از این سوئیچ ضامن ، از استفاده ما از چنین کوکی ها (و "فروش" مرتبط با اطلاعات شخصی خود) خودداری کنید. بدون در نظر گرفتن انتخاب خود ، هنوز هم برخی از تبلیغات را مشاهده خواهید کرد. از آنجا که ما شما را در دستگاه های مختلف ، مرورگرها و خصوصیات GEMG ردیابی نمی کنیم ، انتخاب شما فقط در این مرورگر ، این دستگاه و این وب سایت تأثیر می گذارد.

مدرسه فارکس معامله گر ایرانی...
ما را در سایت مدرسه فارکس معامله گر ایرانی دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : ابراهیم بهپور اسکویی بازدید : 36 تاريخ : شنبه 5 فروردين 1402 ساعت: 6:01